quote:Op maandag 21 januari 2013 09:51 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Ja dat klinkt wel even he?![]()
Ik 69
Vandaag is het makkelijk voor mij, ik ben 8 maandenquote:Op maandag 21 januari 2013 10:23 schreef LadyBlack het volgende:
En pessie, dat klinkt ook wel: nog 1 maand!![]()
Ik vind het schakelen tussen weken en maanden best lastig, raak steeds helemaal in de war als iemand vraagt hoeveel maanden ik nou ben
Volgende week!quote:Op maandag 21 januari 2013 10:26 schreef pessie het volgende:
Tenzij het niet goed is natuurlijk, dan komt beeb volgende week
Nope, ik heb afgelopen dinsdag al de tweede echo gehad, met daarop een hupsend kindje.quote:Op maandag 21 januari 2013 10:26 schreef pessie het volgende:
Juud dat is een mooie mijlpaal! Had jij nou vandaag ook een echo? Of ben ik in de war met iemand anders?
Ik heb aangegeven 41 weken geneg te vinden. Vruchtwater "houdt niet over" en bij Nathan kan ik me ook maar heeeel weinig vruchtwater herinneren. Durf dus echt niet langer. Ga volgende week de bevaling doorspreken, kan ik meteen even het wat te doenbij overtijd gaan bespreken. Ook maandag weer groeiecho dus kan ik de gyn ook even vragen wat zij ervan denkt. Tenzij het niet goed is natuurlijk, dan komt beeb volgende week
Boh, kippenvel.....quote:Op maandag 21 januari 2013 10:40 schreef Incantrix het volgende: te weten dat ons verdriet nooit helemaal weg zal gaan om wat er gebeurd is, maar wel in het verleden zal blijven nu.
Lekkere verhalenquote:Op maandag 21 januari 2013 10:44 schreef bellelena het volgende:
Incantrix, wat goed om te horen dat het allemaal fijn gaat met IsabelJammer van de schimmel
![]()
Heftig, van die afgelopen twee jaar, het is nu mooi zo, ik kan me dat heel goed voorstellen. Je hebt een koningskoppel en een engeltje![]()
Hier trouwens gisteren voor het eerst echt een (klein) nat plekje in mijn pyjama op tepel hoogte
One Born every minute?quote:Op maandag 21 januari 2013 10:04 schreef Suikertante het volgende:
[..]
Vriend kijkt dus niet mee? One Born vond mijn vriend zelfs geweldig!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |