Insgelijks.quote:Op zaterdag 19 januari 2013 22:17 schreef El_Liberaliste het volgende:
Ik ben geen halfbloed maar halfbloedkinderen later zou ik niet erg vinden.
Hmm, misschien als die provincies in de toekomst kleine staatjes of een groot-hertogdom worden.quote:Op zaterdag 19 januari 2013 22:10 schreef RadioSlut het volgende:
Ik ben 50% Zuid-Hollands en 50% Gelderlands, telt dat ook mee?
quote:Op zaterdag 19 januari 2013 22:46 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Hmm, misschien als die provincies in de toekomst kleine staatjes of een groot-hertogdom worden.
Altijdquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik heb al enkele blanke dames gen***t maar die raakten niet zwanger.quote:Op zaterdag 19 januari 2013 23:38 schreef RadioSlut het volgende:
[..]![]()
Ik wil later ook halfbloedkindjes.Of kwartbloed. Of éénachtstebloed. Maar dat is te offtopic.
Wanneer hun ouders wel in het buitenland zijn geboren ben je 3e generatie allochtoon. Maar nog steeds niet mijn vraag beantwoord: hoezo 100% autochtoon gelukkig?quote:Op zaterdag 19 januari 2013 08:50 schreef An_awesome_wave het volgende:
[..]
Nee, allebei in NL geboren.
quote:Op zondag 20 januari 2013 00:10 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Altijd
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.zij is wel de lekkerste van alle 4
ik vind toch zeker wel dat de makers van pll toch wel goeie acteur en actrice hebben gevonden voor moeder en vader van haar. lijkt wel echt
graag op anoniem
god dit dat relatiefquote:Op zaterdag 19 januari 2013 19:24 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
als god dat zou bedoeld had dan had hij dat wel meteen gedaan
Hoop ik hier leuke halfbloedjes te zien, moet jij weer een foto posten zodat ik gelijk aan betyar moet denkenquote:Op zaterdag 19 januari 2013 19:05 schreef Eagle_99 het volgende:
Volgens Wikipedia is Vladimir Lenin ook een halfbloed
Kalmyk-Tataarse vader, half Russisch-Joods half Duits-Zweeds moeder
[ afbeelding ]
Ik had al een vermoeden dat hij Centraal Aziatisch bloed zou kunnen hebben door zijn ogen![]()
Niet volgens de statistieken van het CBS. Van dat gelukkig was een troll natuurlijkquote:Op zondag 20 januari 2013 00:56 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Wanneer hun ouders wel in het buitenland zijn geboren ben je 3e generatie allochtoon. Maar nog steeds niet mijn vraag beantwoord: hoezo 100% autochtoon gelukkig?
ahahaquote:Op zondag 20 januari 2013 07:09 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Hoop ik hier leuke halfbloedjes te zien, moet jij weer een foto posten zodat ik gelijk aan betyar moet denken
Een negerliefjes-fanquote:Op zondag 20 januari 2013 08:46 schreef Madame_Paon het volgende:
Halfbloedje meldt. Nederlandse vader, Antilliaanse moeder.
Als blanke vrouwen met donkere mannen negerliefjes zijn, wat is mijn vader dan?
Mogen mensen van jou soms niet blij zijn met hun afkomst om wat voor reden dan ook?quote:Op zondag 20 januari 2013 00:56 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Wanneer hun ouders wel in het buitenland zijn geboren ben je 3e generatie allochtoon. Maar nog steeds niet mijn vraag beantwoord: hoezo 100% autochtoon gelukkig?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
quote:Op zondag 20 januari 2013 16:59 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Mogen mensen van jou soms niet blij zijn met hun afkomst om wat voor reden dan ook?
Loop jij soms dagelijks te janken dat je 100% autochtoon bent?
Je loopt moeilijk te doen waar dat hoogst ongepast is.
Ontopic: mooiste halfbloedje volgens mij:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Kromowidjojo is een dochter van een Surinaams-Javaanse vader en een Nederlandse moeder.Ja, eerlijk bekennen. Ik ben verliefd op die meid, maar ze kan veel en veel beter krijgen. Wat moet ze met een arme student die nog niks heeft bereikt in het leven.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Kwartbloed mag je ook in dit topic plaatsen. Helemaal niet offtopic. Hetzelfde geldt overigens ook voor eenachtstebloed.quote:Op zaterdag 19 januari 2013 23:38 schreef RadioSlut het volgende:
[..]![]()
Ik wil later ook halfbloedkindjes.Of kwartbloed. Of éénachtstebloed. Maar dat is te offtopic.
Een man die van blanke vrouwen houdt.quote:Op zondag 20 januari 2013 08:46 schreef Madame_Paon het volgende:
Halfbloedje meldt. Nederlandse vader, Antilliaanse moeder.
Als blanke vrouwen met donkere mannen negerliefjes zijn, wat is mijn vader dan?
Misschien ben jij wel erg knap en heb je een geweldige persoonlijkheid?quote:Op zondag 20 januari 2013 17:05 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Ja, eerlijk bekennen. Ik ben verliefd op die meid, maar ze kan veel en veel beter krijgen. Wat moet ze met een arme student die nog niks heeft bereikt in het leven.
Normaal looking. Geen spieren, imo. Maar voor haar wil ik daar wel binnen een half jaar verandering in gaan brengen en wat steviger worden.quote:Op zondag 20 januari 2013 17:09 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Misschien ben jij wel erg knap en heb je een geweldige persoonlijkheid?
hoi dushiquote:Op zondag 20 januari 2013 08:46 schreef Madame_Paon het volgende:
Halfbloedje meldt. Nederlandse vader, Antilliaanse moeder.
Als blanke vrouwen met donkere mannen negerliefjes zijn, wat is mijn vader dan?
"Half om half" zijn is voor kinderen wellicht klote. Vooral als zij het product zijn van twee vijandige volkeren welke elkaar van oudscher al naar het leven hebben gestaan.quote:
Als je je kinderen tweetalig opvoedt, en ervoor zorgt dat ze het beste uit beide culturen behalen, dan kan het goed komen. Alleen als ouder moet je ze daar wel in sturen en steunen.quote:Op zondag 20 januari 2013 20:40 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
"Half om half" zijn is voor kinderen wellicht klote. Vooral als zij het product zijn van twee vijandige volkeren welke elkaar van oudscher al naar het leven hebben gestaan.
Kijk maar naar Armeniërs en Turken; die mogen elkaar om het hele gebeuren van de afgelopen eeuw(en) niet. Een aantal van dat soort personen die ik ken, worstelen nog altijd met hun identiteit;
a.) Geboren in NL; volgens velen zijn deze personen Nederlanders
b.) Geboren uit 2 buitenlandse ouders; famillie van hun vader zegt; jij bent dit... jij moet deze religie aanhangen en achter ons volk staan. Famillie van moeder zegt vic versa.![]()
c.) Resultaat = identiteitscrisis.
Ik zou NIET met ze willen ruilen.
Aan halfbloed personen hangen dan niet alleen maar voordelen (uiterlijke schoonheid bijvoorbeeld).
Dat klikt prachtig maar is niet altijd haalbaar. Voorbeeld; zou jij met een Christelijke Nederlandse vrouw trouwen, en, om het beste uit beide culturen te halen, de geloofsovertuiging van je kind maar te midden laten, of is dat toch iets waar niet aan te tornen valt?quote:Op zondag 20 januari 2013 20:45 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Als je je kinderen tweetalig opvoedt, en ervoor zorgt dat ze het beste uit beide culturen behalen, dan kan het goed komen. Alleen als ouder moet je ze daar wel in sturen en steunen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |