Zei van Bommel dat in het Nederlands of in het Engels? Misschien was er sprake van miscommunicatie.quote:Op zaterdag 19 januari 2013 11:48 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Ja dus? Bij EL zei benson er nog bij dat hij v.bommel hoorde roepen tegen marcelo en Zanka dat ze hem van hem over moesten nemen.
Waarom zou v.Bommel als middenvelder een mandekker van een aanvaller moeten zijn? Hij ving hem in eerste instantie gewoon op.
Zanka kan gewoon al goed nederlands en Marcelo komt dom over (en zal het ook wel zijn) maar voetbal taal zal hij echt wel snappen.quote:Op zaterdag 19 januari 2013 11:49 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Zei van Bommel dat in het Nederlands of in het Engels? Misschien was er sprake van miscommunicatie.
Gewoon stug doorgaan he.quote:Op zaterdag 19 januari 2013 11:51 schreef Ajacied422 het volgende:
Sowieso kan Van Bommel het totaal niet meer belopen op zijn 35e, weinig handelingssnelheid. PSV speelde zijn beste partijen waar Mark er niet was. Mark kan het niet meer belopen als er zo wordt gespeeld: ''MC - DMC - MC''.
Scorebordjounalistiek....quote:Op zaterdag 19 januari 2013 11:43 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Wat? PSV heeft 0 puntverlies geleden zonder die infantiel.
Om zijn zwakheden te maskeren.quote:Op zaterdag 19 januari 2013 11:53 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Gewoon stug doorgaan he.
V.Bommel kan het prima belopen. Hij laat het meeste loopwerk doen door Strootman.
Tot volgende week, als je weer met dezelfde opmerkingen komt.
Van Bommel kon het in Oranje al niet meer aan.quote:Op zaterdag 19 januari 2013 11:53 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Gewoon stug doorgaan he.
V.Bommel kan het prima belopen. Hij laat het meeste loopwerk doen door Strootman.
Tot volgende week, als je weer met dezelfde opmerkingen komt.
Misschien wel ja. Alsof iemand binnen psv had verwacht dat wel de v.Bommel uit 2005 zouden terugkrijgen. Tuurlijk niet. En logisch dat je een speler die 10 jaar jonger is het werk laat doen. Net zoals v.Bommel in 2005 meer werk deed dan Cocu).quote:Op zaterdag 19 januari 2013 11:53 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Om zijn zwakheden te maskeren.
Had ook HELEMAAL NIKS te maken met de falende verdediging.quote:Op zaterdag 19 januari 2013 11:53 schreef Oleeeh het volgende:
[..]
Van Bommel kon het in Oranje al niet meer aan.
Ik ben blij dat je het ook zo ziet.quote:Op zaterdag 19 januari 2013 11:56 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Misschien wel ja. Alsof iemand binnen psv had verwacht dat wel de v.Bommel uit 2005 zouden terugkrijgen. Tuurlijk niet. En logisch dat je een speler die 10 jaar jonger is het werk laat doen. Net zoals v.Bommel in 2005 meer werk deed dan Cocu).
[..]
Had ook HELEMAAL NIKS te maken met de falende verdediging.
Heb gisteren op van bommel gelet maar die staat vaak gewoon stil. Was ook een paar keer te laat ook bij de 1e goal.quote:Op zaterdag 19 januari 2013 11:56 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Misschien wel ja. Alsof iemand binnen psv had verwacht dat wel de v.Bommel uit 2005 zouden terugkrijgen. Tuurlijk niet. En logisch dat je een speler die 10 jaar jonger is het werk laat doen. Net zoals v.Bommel in 2005 meer werk deed dan Cocu).
[..]
Had ook HELEMAAL NIKS te maken met de falende verdediging.
Ik denk het wel ja.quote:Op zaterdag 19 januari 2013 12:07 schreef Pleun2011 het volgende:
Heeft iemand hier al gezegd wat een enorme domme zak die Pieters is..
quote:Op zaterdag 19 januari 2013 10:32 schreef stoeltafel het volgende:
[..]
Het ED praat ook echt altijd alles goed van PSV he.
http://www.ed.nl/mening/blogoverzicht/blog-psv-van-de-herdgang
quote:
Zodra een team pressie speelt heb je niks aan Van Bommel. Zelfs niet op Eredivisie niveau. Te traag.quote:Op zaterdag 19 januari 2013 12:07 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Als je nu Van Bommel niet meer laat spelen maak je hem ook gelijk compleet ongeloofwaardig. Lijkt mij geen optie voor Advocaat
Dat was inderdaad wel heel komischquote:Op zaterdag 19 januari 2013 12:29 schreef satecl het volgende:
Heeft er iemand toevallig een .gifje van die prachtige schwalbe die van Bommel gisteren maakte bij de zijlijn(2e helft)? We zijn daar gisteren in de pub helemaal stuk om gegaan
Echt heel genant was datquote:Op zaterdag 19 januari 2013 12:29 schreef satecl het volgende:
Heeft er iemand toevallig een .gifje van die prachtige schwalbe die van Bommel gisteren maakte bij de zijlijn(2e helft)? We zijn daar gisteren in de pub helemaal stuk om gegaan
Dat is onzin, zijn handelingssnelheid is hoog genoeg. Hij krijgt het alleen wel lastig als het veld lang is, en dat was ook in de eerste helft al regelmatig het geval, dat zich een halve countermogelijkheid voordeed waarbij de verdediging meteen achteruit ging lopen. Dan kan Bommel dat met zijn 35 jaar niet meer belopen om dat ook mee terug te lopen met een vent van 23.quote:Op zaterdag 19 januari 2013 12:19 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Zodra een team pressie speelt heb je niks aan Van Bommel. Zelfs niet op Eredivisie niveau. Te traag.
quote:Op zaterdag 19 januari 2013 12:34 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
[..]
Dat is onzin, zijn handelingssnelheid is hoog genoeg. Hij krijgt het alleen wel lastig als het veld lang is, en dat was ook in de eerste helft al regelmatig het geval, dat zich een halve countermogelijkheid voordeed waarbij de verdediging meteen achteruit ging lopen. Dan kan Bommel dat met zijn 35 jaar niet meer belopen om dat ook mee terug te lopen met een vent van 23.
Ja, en die blijkt de laatste tijd echt een top coach te zijn!quote:Op zaterdag 19 januari 2013 12:56 schreef Syntix het volgende:
[..]FAIL. Van Basten zag het al en hij is gewoon slecht.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |