SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.* Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje...*
ik ben heeeeel benieuwd of Elin en Lex een broertje of een zusje krijgen.... spannend!quote:Op vrijdag 18 januari 2013 20:20 schreef Kleurdoos het volgende:
Ik hoop het nog te vinden..al zou het wel veel makkelijker zijn als t een meisje zou zijn, haha. Maar jommes zijn zooooo leuk
Dat zijn ook niet mijn namen nee. Is zijn ex buitenlands of hij zelf?quote:Op vrijdag 18 januari 2013 20:22 schreef innepin het volgende:
Ik vond het gigantisch moeilijk, namen bedenken waar we het over eens waren. Ik weet ook precies waarom:
1) verschillende smaken, wat wil je met een vent die z'n oudste P amela en z'n tweede B radley heeft genoemd.![]()
2) Hormoooonnnennn. Oh mensen achteraf denk ik, wát een namen heb ik allemaal serieus geopperd?! Van Shanti tot Isaac, dat je nu denkt, whuuh!?![]()
Ik ben wel blij dat we geen jongetje kregen, dat was helemaal drama.
Geen van beide. Echt Hollands Volk.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 20:23 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
Dat zijn ook niet mijn namen nee. Is zijn ex buitenlands of hij zelf?
Ik vond het toen hij geboren was ook al direct geen V. En dat zeg ik niet omdat ik blij ben met de naamlettersquote:Op vrijdag 18 januari 2013 20:14 schreef Poppedein het volgende:
Yep Viggo, goed onthouden FR! Grappig dan ook hoe hij nu voor mij ook werkelijk zó geen Viggo is! Eigenlijk is t eenBarteljaapje
wat was de andere optie??quote:Op vrijdag 18 januari 2013 20:30 schreef Pvoesss het volgende:
[..]
Ik vond het toen hij geboren was ook al direct geen V. En dat zeg ik niet omdat ik blij bent met de naamletters![]()
Mijn Vig vind ik de naam dan wel best bij passenal had ik achteraf liever toch voor de andere optie gekozen.
meen je niet! jij zit echt heeeel vaak op 1 lijn met ons lijstje...quote:Op vrijdag 18 januari 2013 20:37 schreef Poppedein het volgende:
Grappig Pvoesss! En blij dat de letters bij jou een goeie bestemming kregen ;-)
Jelte was als ie een meisje was geweest ook Nora geweest, óf Ella
Ella staat hier op de meisjeslijst, maar denk niet dat ie in 1 van de namen gaat voorkomen. Nummer 1 hebben we al en al zat mooie opties voor een 2e en derde naam . meneer is nog hard aan t lobbyén om Lena dan iig maar als 2e of derde te krijgen. aar ben bang dat t hem niet gaat lukken.. of hij moet mijn favo goedkeurenquote:Op vrijdag 18 januari 2013 20:37 schreef Poppedein het volgende:
Grappig Pvoesss! En blij dat de letters bij jou een goeie bestemming kregen ;-)
Jelte was als ie een meisje was geweest ook Nora geweest, óf Ella
Vind ik ook leuk inderdaad, ik ken alleen meer meisjes dan jommes Dominique's, dus daar zou ik erg aan moeten wennen..quote:Op vrijdag 18 januari 2013 20:40 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Lange namen KD?
Dominique?
Herkenbaar! Maar heb ik destijds ook wel eens tegen je gezegd geloof ik. De naam voor de jongste heeft voor mij tot nu toe nooit datzelfde raak gevoel gehad als die van de oudste. Toch past haar naam perfect bij haar vind ik. Misschien zelfs nog wel meer dan deze oudste.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 20:14 schreef Poppedein het volgende:
Yep Viggo, goed onthouden FR! Grappig dan ook hoe hij nu voor mij ook werkelijk zó geen Viggo is! Eigenlijk is t eenBarteljaapje
En nog steeds blij met de naam Jelte ja, t was een goeie zet. Nu hoort ie helemaal bij t manneke, maar tóch heb ik er nog steeds nooit t zelfde gevoel bij gehad als ik bij de naam Lena wel had. Precies zoals KD ook al zegt; omdat ik gewoon mn leven lang nog nooit dé jongensnaam ben die direct recht mn hart in kwam (en als ie daar al voor in aanmerking kwam werd ie ook hier afgeschoten door een man met een hele andere jongensnamensmaak, terwijl we bij meisjes zo op 1 lijn lagen)
je Voicebakviseraringquote:Op vrijdag 18 januari 2013 20:42 schreef Poppedein het volgende:
Ik lag me vanmiddag in de sauna te bedenken dat ik bij nu zwanger van een jongetje Ravi en Ivar beide een optie zou vinden, om er een tijd later pas achter te komen dat die namen elkaars omgekeerde zijn... Wie weet voorspelt dat nog wel een ongeplande jongetjestweeling
ivar toch? Katzwijm? ;-)quote:
Elin, Lex en Jack klinkt wel goed eigenlijk? :-Dquote:Op vrijdag 18 januari 2013 20:45 schreef Kleurdoos het volgende:
Ik had altijd wel ideetjes.. alleen moet de andere helft het er ook mee eens zijn
Asher vind ik nog steeds erg leuk, en Sawyer en Jack, magoe!
douchetijd.
Haha, juistem ;-)quote:Op vrijdag 18 januari 2013 20:52 schreef mignonne het volgende:
Oooh je Voice bakvis ervaring?
Damn dat duurde zeker 10 minuten en een hint voordat k die begreep
Perfect voor hem momenteelquote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:13 schreef octopussy het volgende:
Als je je kind een god-complex mee wilt geven moet je hem vooral Thor noemen![]()
Verkijk je niet op de tijdgeest, tenzij P&B 12 zijn ofzo, dan is het wel ernstig, maar als ze boven de 17 zijn dan zijn het gewoon namen die toen behoorlijk doorsnee waren.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 20:22 schreef innepin het volgende:
Ik vond het gigantisch moeilijk, namen bedenken waar we het over eens waren. Ik weet ook precies waarom:
1) verschillende smaken, wat wil je met een vent die z'n oudste P amela en z'n tweede B radley heeft genoemd.![]()
2) Hormoooonnnennn. Oh mensen achteraf denk ik, wát een namen heb ik allemaal serieus geopperd?! Van Shanti tot Isaac, dat je nu denkt, whuuh!?![]()
Ik ben wel blij dat we geen jongetje kregen, dat was helemaal drama.
Weet ik wel. Ze zijn 21 en 17. En toen nog niet de associatie met megaboobs in strak rood badpak enzo. Maar het laat wel een bepaalde smaak zien. En dat kwam ook wel terug in onze namengevechten.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:39 schreef Leandra het volgende:
[..]
Verkijk je niet op de tijdgeest, tenzij P&B 12 zijn ofzo, dan is het wel ernstig, maar als ze boven de 17 zijn dan zijn het gewoon namen die toen behoorlijk doorsnee waren.
En nu ben ik wel benieuwd naar de naam van je kinderen. Volgens mij weet ik er maar 1 O. livia toch? en de andere M. athilda????quote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:40 schreef innepin het volgende:
[..]
Weet ik wel. Ze zijn 21 en 17. En toen nog niet de associatie met megaboobs in strak rood badpak enzo. Maar het laat wel een bepaalde smaak zien. En dat kwam ook wel terug in onze namengevechten.
Ik ben blij dat ik 't niet nog een keer hoef te doen
Willow en Matilda.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:44 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
En nu ben ik wel benieuwd naar de naam van je kinderen. Volgens mij weet ik er maar 1 O. livia toch? en de andere M. athilda????
Ik ben gruwelijk blij dat mijn oudste een jongen is, want de meisjesnaam die ik had is in de afgelopen 21 jaar compleet verpauperd, terwijl dat toen nog helemaal niet zo was.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:40 schreef innepin het volgende:
[..]
Weet ik wel. Ze zijn 21 en 17. En toen nog niet de associatie met megaboobs in strak rood badpak enzo. Maar het laat wel een bepaalde smaak zien. En dat kwam ook wel terug in onze namengevechten.
Ik ben blij dat ik 't niet nog een keer hoef te doen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |