Maar dat heeft met meer te maken dan met uiterlijk. Ook met uitstraling en het gespreksniveau dat je bij haar kunt verwachtenquote:Op vrijdag 18 januari 2013 10:34 schreef Murdera het volgende:
[..]
Mjah, ik zou ramona van zanger rinus ook niet aanspreken, hoe lief, gezellig en leuk ze op elk ander vlak ook is.
Mwah, ook als ze erg slim was zou het hem niet worden.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 10:35 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Maar dat heeft met meer te maken dan met uiterlijk. Ook met uitstraling en het gespreksniveau dat je bij haar kunt verwachten.
Daar gaat onze heftige seksquote:Op vrijdag 18 januari 2013 10:36 schreef Murdera het volgende:
Ik weet het niet, maar bergtrollen zijn toch echt gewoon niet mijn ding.
Die dude is een enorme player en houdt er meerdere op na jaquote:Op vrijdag 18 januari 2013 10:35 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Maar dat heeft met meer te maken dan met uiterlijk. Ook met uitstraling en het gespreksniveau dat je bij haar kunt verwachten.
Heet die niet Marloes trouwens? (Hey Marloes, ik wil met je onder de douche). Of houdt hij er meerdere meisjes op na?.
Ik zei ik zou haar niet aanspreken.quote:
Alles voor de seks hequote:Op vrijdag 18 januari 2013 10:39 schreef Murdera het volgende:
Gelieve niet tegen me te praten en je gewoon stilletjes te ontkleden.
Hahahaquote:Op vrijdag 18 januari 2013 10:39 schreef Murdera het volgende:
[..]
Ik zei ik zou haar niet aanspreken.
Gelieve niet tegen me te praten en je gewoon stilletjes te ontkleden.
Zak over de kopquote:Op vrijdag 18 januari 2013 10:42 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Hahaha
Dat zou juist mijn grootste probleem zijn, van, en ik quote, "bergtollen" krijg ik hem echt niet omhoog
Met benen die dikker zijn dan mijn middel zou ik het niet kunnen..... bleghquote:
Hmmm gravenquote:Op vrijdag 18 januari 2013 10:45 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Met benen die dikker zijn dan mijn middel zou ik het niet kunnen..... blegh
Alle rollen opzij schuiven...quote:
Gatver, ik zag het voor mequote:Op vrijdag 18 januari 2013 10:47 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Alle rollen opzij schuiven...
Of netkousen aan en rollade klaarmaken
Erg leuke ervaring en zeker aan te raden als je een leuke avond wilt hebben. Heb twee weken geleden voor het eerst een "speeddate" meegemaakt en zou het zo nog een keer doen. Nu druk aan het daten met mijn matches ;-)quote:Op donderdag 17 januari 2013 16:34 schreef SilentChaos het volgende:
Iemand hier wel eens aan speeddaten gedaan?
Oh dat klinkt positief!quote:Op vrijdag 18 januari 2013 10:48 schreef dudewhereismycar het volgende:
[..]
Erg leuke ervaring en zeker aan te raden als je een leuke avond wilt hebben. Heb twee weken geleden voor het eerst een "speeddate" meegemaakt en zou het zo nog een keer doen. Nu druk aan het daten met mijn matches ;-)
Nee via www.flitsdate.nl, maar dat is een op een het zelfde volgens mij. Je moet er verder ook niet te veel van verwachten, maar gewoon puur om je tijd te doden en mensen te leren kennenquote:Op vrijdag 18 januari 2013 10:50 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Oh dat klinkt positief!
Hoe/door wie was het georganiseerd? speeddaten.nl?
Ja dat lijkt me ook gewoon het leukst, ik verwacht 0,0 maar ik denk wel dat je een avond gezellig kan lullenquote:Op vrijdag 18 januari 2013 10:54 schreef dudewhereismycar het volgende:
[..]
Nee via www.flitsdate.nl, maar dat is een op een het zelfde volgens mij. Je moet er verder ook niet te veel van verwachten, maar gewoon puur om je tijd te doden en mensen te leren kennen
Het is vooral heel vermoeiend.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 10:55 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Ja dat lijkt me ook gewoon het leukst, ik verwacht 0,0 maar ik denk wel dat je een avond gezellig kan lullen
Waarom is het nou weer vermoeiend? Voor dat je het weet is het alweer voorbij en ga je nog na borrelen. Het gaat om ongeveer 20 vrouwen/mannen en 3 minuten. Dus maximaal een uur praten, valt wel mee dus ;-)quote:
Dat kwam omdat ik er niet bij wasquote:Op vrijdag 18 januari 2013 10:58 schreef Cue_ het volgende:
Ik mag ook nog steeds een keertje omdat de kee rdat ik zou gaan het uiteindelijk niet doorging.
Maar het aanbod 'op het eerste gezicht leuke mannen' was erg laagDus nu heb ik zoiets van laat maar zitten
Ik vond de mannen een erg hoog "nerd" gehalte hebben en dit viel ook veel vrouwen op. Na afloop stonden alle mannen op en gingen direct naar huis, terwijl het juist leuk is om nog even na te borrelen.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 10:58 schreef Cue_ het volgende:
Ik mag ook nog steeds een keertje omdat de kee rdat ik zou gaan het uiteindelijk niet doorging.
Maar het aanbod 'op het eerste gezicht leuke mannen' was erg laagDus nu heb ik zoiets van laat maar zitten
Mooiquote:Op vrijdag 18 januari 2013 11:05 schreef dudewhereismycar het volgende:
[..]
Ik vond de mannen een erg hoog "nerd" gehalte hebben en dit viel ook veel vrouwen op. Na afloop stonden alle mannen op en gingen direct naar huis, terwijl het juist leuk is om nog even na te borrelen.
De vrouwen zijn vaak erg hoog opgeleid, knap en praten als brug man..Ik gaf dit soms ook aan en daarop werd gereageerd: Dagelijks leven te druk om een leuke man te vinden en tijdens het stappen zien ze alleen maar dronken mannen.. Dit was wel grappig, omdat ik eigenlijk het zelfde probleem heb.. leuke matches aan overgehouden en nu dus aan het daten :-)
Heb je er nog dates aan overgehouden?quote:Op vrijdag 18 januari 2013 11:05 schreef dudewhereismycar het volgende:
[..]
Ik vond de mannen een erg hoog "nerd" gehalte hebben en dit viel ook veel vrouwen op. Na afloop stonden alle mannen op en gingen direct naar huis, terwijl het juist leuk is om nog even na te borrelen.
De vrouwen zijn vaak erg hoog opgeleid, knap en praten als brug man..Ik gaf dit soms ook aan en daarop werd gereageerd: Dagelijks leven te druk om een leuke man te vinden en tijdens het stappen zien ze alleen maar dronken mannen.. Dit was wel grappig, omdat ik eigenlijk het zelfde probleem heb.. leuke matches aan overgehouden en nu dus aan het daten :-)
Veel van die mannen hebben ook echt al 4 tot soms wel 6 keer mee gedaan, zonder dat ze matches hadden. Leuk voor hun: ze mogen dan steeds gratis deelnemen omdat er een matchgarantie is.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 11:08 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Mooi, dat geeft mij een hoop moed... maar goed, ik hou m'n verwachtingen laag hoor
Overigens is dat ook mijn ervaring als ik vrouwen in de kroeg wel eens spreek... Allemaal uni gedaan, veel aan het werk en dan zitten ze in de kroeg, komen er alleen van die kwezels op ze af... (ik schaar mijzelf even BUITEN die groep, gezien successen uit het verleden).
Alhoewel ik vorige week wel bezopen wasmaar dat had andere redenen...
Nouja gewoon hele houding en kleding. Het straalt er vaak vanafquote:Op vrijdag 18 januari 2013 11:13 schreef SilentChaos het volgende:
Wat versta je onder nerd-gehalte eigenlijk
Ik draag ook zo af en toe een bril namelijkmaar ook regelmatig lenzen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |