Ik zal het niet meer doenquote:Op zondag 27 januari 2013 00:03 schreef Toverheks het volgende:
[..]
dan zeg je , Mot je Heksniks wilde alleen heel veel Uilen in de SC dus die was ik aan het Uploden maar je was me weer te snel af.
quote:
Jianquote:Op zondag 27 januari 2013 18:49 schreef beequeen het volgende:
Onbegrijpelijk dat Ben een 48 uur ban krijgt en Jian, die de boel nog even op loopt te naaien, komt er mee weg.
Onbegrip is dan ook de grootste bedreiging voor het voortbestaan van deze planeetquote:Op zondag 27 januari 2013 18:49 schreef beequeen het volgende:
Onbegrijpelijk dat Ben een 48 uur ban krijgt en Jian, die de boel nog even op loopt te naaien, komt er mee weg.
Fflikker toch op zure doos, toen ik mijn mail plaatste aangaande "pak 'm Ben`, toen had ie al een ban. En "komt er mee weg" is volgens mij verkapt vragen om en ban voor een ander. En om een ban vragen is er één krijgen volgens mij ......!quote:Op zondag 27 januari 2013 18:49 schreef beequeen het volgende:
Onbegrijpelijk dat Ben een 48 uur ban krijgt en Jian, die de boel nog even op loopt te naaien, komt er mee weg.
Jeeezz, da's nog laffer. Iemand een trap na geven die niet meer kan reageren. En voor zure dozen moet je op een ander chat zijn.quote:Op zondag 27 januari 2013 20:22 schreef Jian het volgende:
Fflikker toch op zure doos, toen ik mijn mail plaatste aangaande "pak 'm Ben`, toen had ie al een ban. En "komt er mee weg" is volgens mij verkapt vragen om en ban voor een ander. En om een ban vragen is er één krijgen volgens mij ......!
Hij kon prima reageren via DM, daar zaten we namelijk te babbelen op dat moment!quote:Op zondag 27 januari 2013 20:40 schreef beequeen het volgende:
[..]
Jeeezz, da's nog laffer. Iemand een trap na geven die niet meer kan reageren.
Ik geloof je meteen, daar heb jij geen Tom Tom voor nodig, want je kent de weg daar op je duimpje natuurlijk.quote:En voor zure dozen moet je op een ander chat zijn.
Ik dacht ook dat opa op zijn chat af en toe gewoon als Wilma inlogde. Er is dus niets mis mee om hem hier zo te noemen.quote:Op maandag 11 februari 2013 13:31 schreef Copycat het volgende:
Volgens mij ging het travogebeuren voorheen over een ander persoon op een andere chat. En was dit een duidelijk grapje ivm de vrouwennaam die opa aannam. Twee totaal verschillende dingen die nu op een rare hoop worden gegooid.
Geen idee, niet te checken. Wat is er moeilijk aan geen referenties naar de chat. Welke chat dan ook.quote:Op maandag 11 februari 2013 13:31 schreef Copycat het volgende:
Volgens mij ging het travogebeuren voorheen over een ander persoon op een andere chat.
Uhm ... Hij refereert aan opa ... In een topic over opa ... Die als opa zich opeens Wilma noemt. Past prima in de alternatieve verhaallijnen.quote:Op maandag 11 februari 2013 13:35 schreef PietjePuk007 het volgende:
Geen idee, niet te checken. Wat is er moeilijk aan geen referenties naar de chat. Welke chat dan ook.
ff terug gelezen, maar dan zou de naam Hop(jes) ook niet meer genoemd mogen worden? Daar hij op de chat bij opa vertoeft.quote:Op maandag 11 februari 2013 13:35 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Geen idee, niet te checken. Wat is er moeilijk aan geen referenties naar de chat. Welke chat dan ook.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |