Lukt niet, ik kan deze dan wel verplaatsen naar boven en beneden maar verder niksquote:Op zaterdag 19 januari 2013 23:24 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Ik zeg juist dat je je pijltje ingedrukt moet houden.
pijlknopje rechts onder op je toestel...quote:Op zaterdag 19 januari 2013 23:38 schreef yvette1982 het volgende:
[..]
Lukt niet, ik kan deze dan wel verplaatsen naar boven en beneden maar verder niks
quote:Op zaterdag 19 januari 2013 23:38 schreef yvette1982 het volgende:
[..]
Lukt niet, ik kan deze dan wel verplaatsen naar boven en beneden maar verder niks
Gemeen.quote:Op zaterdag 19 januari 2013 23:46 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Meer kan ik er ook echt niet over zeggen
Menu naar beneden slepen, zit ergens helemaal rechts een optie van multiscreen oid, die uitzetten.quote:Op zaterdag 19 januari 2013 23:20 schreef yvette1982 het volgende:
[..]
ik wil dat weg hebben. ik heb er alleen maar last van
Okok.quote:Op zaterdag 19 januari 2013 23:55 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Ben ik alleen op FOK! hoor, irl ben ik weer te lief.
pijltje weer ingedrukt houdenquote:Op zondag 20 januari 2013 10:28 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]
Okok.
Maar nu heb ik ook een vraagje.. als je dat pijltje ingedrukt houdt, verdwijnt het. Maar hoe krijg ik dat flapje weer terug?
zolang je niet de hele dag GPS en bluetooth aan hebt staan moet ie toch heel makkelijk een dag doorkomenquote:Op zondag 20 januari 2013 10:34 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Hehe.
Alleen ben ik nog niet erg tevreden over de accu. Had er zoveel meer van verwacht.
Nee joh, die dingen heb ik vanaf het begin al uit gezet. Heb wel bijna altijd het internet aan staan en met name 3g. Verder doe ik er niks geks mee en dan gaat hij rond de 17 uur mee, waarvan 7/8uur slaap (dan internet wel uit). Misschien ook maar resetten ja.quote:Op zondag 20 januari 2013 10:36 schreef Klonk het volgende:
[..]
zolang je niet de hele dag GPS en bluetooth aan hebt staan moet ie toch heel makkelijk een dag doorkomen
had in het begin ook wat accuproblemen, ff een reset naar de fabrieksinstellingen gedaan en sindsdien geen problemen meer gehad
rond de 17 uur is een prima tijd toch, je komt met normaal gebruik de dag door en s'nachts aan de laderquote:Op zondag 20 januari 2013 10:40 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]
Nee joh, die dingen heb ik vanaf het begin al uit gezet. Heb wel bijna altijd het internet aan staan en met name 3g. Verder doe ik er niks geks mee en dan gaat hij rond de 17 uur mee, waarvan 7/8uur slaap (dan internet wel uit). Misschien ook maar resetten ja.
Mja dat is het punt.. ik steek hem 's nachts niet meer de hele nacht in de oplader want dat schijnt slecht te zijn voor de accu.quote:Op zondag 20 januari 2013 11:32 schreef Klonk het volgende:
[..]
rond de 17 uur is een prima tijd toch, je komt met normaal gebruik de dag door en s'nachts aan de lader
flauwekul, ding van mij ligt elke nacht aan de lader en de accu gaat geen fuck korter meequote:Op zondag 20 januari 2013 11:38 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]
Mja dat is het punt.. ik steek hem 's nachts niet meer de hele nacht in de oplader want dat schijnt slecht te zijn voor de accu.Fwp.
Pijltjeknop weer ingedrukt houdenquote:Op zondag 20 januari 2013 10:28 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]
Okok.
Maar nu heb ik ook een vraagje.. als je dat pijltje ingedrukt houdt, verdwijnt het. Maar hoe krijg ik dat flapje weer terug?
17 uur vind ik erg kort hoor. Ik doe er 1 tot 2 dagen mee. Dan wel met gematigd gebruik. Maar sowieso de hele dag internet. Thuis wifi en buiten huis 3G. En dan meestal 1 uur tot anderhalf uur screentime.quote:Op zondag 20 januari 2013 11:32 schreef Klonk het volgende:
[..]
rond de 17 uur is een prima tijd toch, je komt met normaal gebruik de dag door en s'nachts aan de lader
Gratis van Samsung.quote:Op zondag 20 januari 2013 20:03 schreef BlackLodge het volgende:
[..]
Meteen een vraagje: weet iemand een app waarbij je je telefoon kan traceren via GPS. En dan bedoel ik dus dat je via een PC naar je telefoon kan zoeken d.m.v. de GPS die aan staat. Als hij bijvoorbeeld gestolen zou zijn, dan kan ik thuis naar een website en de lokatie van m'n telefoon opvragen.
Preyquote:Op zondag 20 januari 2013 20:03 schreef BlackLodge het volgende:
[..]
Meteen een vraagje: weet iemand een app waarbij je je telefoon kan traceren via GPS. En dan bedoel ik dus dat je via een PC naar je telefoon kan zoeken d.m.v. de GPS die aan staat. Als hij bijvoorbeeld gestolen zou zijn, dan kan ik thuis naar een website en de lokatie van m'n telefoon opvragen.
Dat is een case, ik neem aan dat je het over batterijkleppen hebt. Ik heb een paar batterijkleppen van hier gehaald en ze bevallen mij prima.quote:Op maandag 21 januari 2013 14:47 schreef Mirel het volgende:
Ik zou graag een achterkantje willen voor m'n s3, niet zo'n protector die er nog bovenop komt. Dus in plaats van het standaard klepje wat over de accu gaat een andere. Zoekend op webshop kom ik alleen die protectors tegen, van plastic of van silicoon. Benieuwd of dit er een is maar zo te zien gaat het over je huidige achterkant heen. De volumeknoppen geven dat aan, aangezien die niet onderdeel zijn van het achterkantklepje. Zijkant is gewoon veel groter en dikker
http://dx.com/p/stylish-p(...)3-i9300-black-146417
Dit omdat ik die protective dingen zo lelijk en dik vindt, en omdat de gewone glad is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |