zaakwaarnemer? Gok maar wat...quote:Op dinsdag 15 januari 2013 19:46 schreef Celeritas het volgende:
[..]
Wat hebben deze jongens nog meer gemeen?
Ze hebben allemaal een broer(tje) die ook voetbalt.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 19:46 schreef Celeritas het volgende:
[..]
Wat hebben deze jongens nog meer gemeen?
Vertel nou?quote:Op dinsdag 15 januari 2013 19:46 schreef Celeritas het volgende:
[..]
Wat hebben deze jongens nog meer gemeen?
31 januari pas. Volgens mij weinig nieuws rond Feyenoord. Is natuurlijk ook niet meer zoveel mogelijk na de 2 of 3 miljoen voor Pelle.quote:Op woensdag 16 januari 2013 07:26 schreef RvLaak het volgende:
Wanneer sluit de transfermarkt eigenlijk? En zijn er nog (betrouwbare) geruchten over spelers die naar Feyenoord gaan komen?
en nog maar 40 39 post tot t nieuwe topicquote:Op woensdag 16 januari 2013 09:22 schreef TheWhitePrinceOfBel-Air het volgende:
[..]
Godverdomme gas erop.
Bij een normale wedstrijd wel ja... maar bij dit, gewoon volquote:Op woensdag 16 januari 2013 09:28 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
De sneeuw zal wel blijven liggen. Traditioneel komen er dan 2 man en een paardenkop naar de arena. Kan in ons voordeel zijn.
Eindelijk word onze OP dan versierd met een mooie foto voor dit weekend.quote:Op woensdag 16 januari 2013 09:31 schreef Jimbo het volgende:
[..]
en nog maar 40 39 post tot t nieuwe topic
[ afbeelding ]
Eerst maar eens kijken wie die lapo heeft hahaquote:Op woensdag 16 januari 2013 09:32 schreef TheWhitePrinceOfBel-Air het volgende:
[..]
Eindelijk word onze OP dan versierd met een mooie foto voor dit weekend.
Mwaah, ik denk Immers. Vraag me in godsnaam niet waarom, gewoon een voorgevoel.quote:Op woensdag 16 januari 2013 09:34 schreef Jimbo het volgende:
[..]
Eerst maar eens kijken wie die lapo heeft haha
Maar even ontopic, ik denk dat wel veel van boetius kunnen verwachten dit weekend
waarom , geen idee...voorgevoel
Als immers speelt... (zal wel, ondanks zn eventuele kleine blessure)quote:Op woensdag 16 januari 2013 09:37 schreef TheWhitePrinceOfBel-Air het volgende:
[..]
Mwaah, ik denk Immers. Vraag me in godsnaam niet waarom, gewoon een voorgevoel.
Mij hoor je natuurlijk ook niet klagen als hij de winnende erin knalt. Of 2/3 doelpunten maakt.
Ja, misschien wel daarom. Beetje herhaling van vorig jaar Guidetti.quote:Op woensdag 16 januari 2013 09:45 schreef Jimbo het volgende:
[..]
Als immers speelt... (zal wel, ondanks zn eventuele kleine blessure)
Ahja eigenlijk maakt t ook geen kut uit wie ze erin tikt..als ze der maar in gaan!
Had t net met mn collega's nog over guidetti vorig jaar (ons hoofdkantoor zit in 020)quote:Op woensdag 16 januari 2013 09:48 schreef TheWhitePrinceOfBel-Air het volgende:
[..]
Ja, misschien wel daarom. Beetje herhaling van vorig jaar Guidetti.
Maar wat je zelf al zegt: Als er maar gewonnen word, het liefst met goed voetbal. Maar als we winnen en het voetbal bagger is, zou mij dat zeker deze wedstrijd geen kont kunnen schelen.
Ben benieuwd naar deze gozer. Weer een talent uit de jeugdselectiequote:Feyenoord laat talentvolle verdediger meetrainen met de A-selectie
Sven van Beek heeft goed nieuws te horen gekregen van de clubleiding van Feyenoord. De achttienjarige verdediger mag vanaf heden regelmatig meetrainen met de A-selectie van de Rotterdammers. Van Beek komt uit voor de A-junioren van Feyenoord.
De carrière van Van Beek zit in een stroomversnelling. De mandekker maakte begin dit jaar in de oefenwedstrijd tegen het inmiddels failliet verklaarde AGOVV Apeldoorn (0-0) zijn debuut in de hoofdmacht van Feyenoord. Trainer Ronald Koeman besoot de jongeling vervolgens mee te nemen naar Marbella, waar havenstedelingen een trainingskamp belegden.
Technisch directeur Martin van Geel bevestigt dat Van Beek regelmatig op het trainingsveld zal verschijnen met het eerste elftal. “Hij gaat bijvoorbeeld vanaf nu op alle donderdagen meetrainen.” Jeugdspeler Lucas Woudenberg, die eveneens mee ging naar Marbella, kreeg onlangs al hetzelfde nieuws te horen.
Sowieso wel lekker om een LB erbij te hebben voor het geval dat BMI verkocht wordt. Nelom blijf ik maar matig vinden, verder houd je weinig over.quote:Op woensdag 16 januari 2013 11:38 schreef TheWhitePrinceOfBel-Air het volgende:
Ben ook benieuwd hoe goed/snel Woudenberg kan aansluiten bij de A-selectie. Mocht hij op den duur een goede versterking kunnen zijn voor de A-selectie, zouden we op termijn met:
Woudenberg - BMI - De Vrij - Janmaat
Kunnen gaan spelen. Een echt hele goede linksback missen we natuurlijk nog wel. BMI kan dat wel, maar komt beter tot zijn recht in het centrum.
Gelukkig doet Joris het op het moment ook gewoon goed.
tegen de tijd dat die klaargestoomt is, dan is bmi weg.quote:Op woensdag 16 januari 2013 11:38 schreef TheWhitePrinceOfBel-Air het volgende:
Ben ook benieuwd hoe goed/snel Woudenberg kan aansluiten bij de A-selectie. Mocht hij op den duur een goede versterking kunnen zijn voor de A-selectie, zouden we op termijn met:
Woudenberg - BMI - De Vrij - Janmaat
Kunnen gaan spelen. Een echt hele goede linksback missen we natuurlijk nog wel. BMI kan dat wel, maar komt beter tot zijn recht in het centrum.
Gelukkig doet Joris het op het moment ook gewoon goed.
Iemand die daar kijk op heeft? Die dus veel wedstrijden van de jeugd gezien heeft? Betrouwbare reports gehoord heeft?
Zal hij binnenkort ook wel een contract krijgen.quote:Op woensdag 16 januari 2013 11:21 schreef Jimbo het volgende:
[..]
Ben benieuwd naar deze gozer. Weer een talent uit de jeugdselectie
Dat zijn tekstenquote:'PSV en Twente in de breedte de beste, wij hebben het beste elftal'
Feyenoord, dat zondag op bezoek gaat bij Ajax, ging samen met de Amsterdammers de winterstop in als gedeeld nummer drie van de Eredivisie, op drie punten van de koplopers PSV en FC Twente. Middenvelder Jordy Clasie ziet zijn ploeg als een serieuze kanshebber voor het kampioenschap.
De lijstaanvoerders uit Eindhoven en Enschede zijn volgens Clasie niet in alle opzichten beter dan de selectie van trainer Ronald Koeman. “Ze hebben miljoenen mogen investeren, maar wij laten nu zien hoe ver je kunt komen met spelers die jezelf opleidt, als je ze dan ook maar de tijd geeft”, vertelt de middenvelder aan Voetbal International. “Want ondanks al die miljoenen staan wij maar drie punten achter.”
Clasie vindt dat Feyenoord niet onder hoeft te doen voor de concurrentie. “PSV en FC Twente hebben dan misschien in de breedte de beste spelers, maar wij stellen dat het beste elftal tegenover.” Over zijn eigen ontwikkeling is de Oranje-international eveneens te spreken. “Ik streef het hoogste na, dus ben ik blij dat het zo voortvarend gaat. Zo had ik het ook voor ogen, toen ik naar Excelsior vertrok, het was precies de stippellijn zoals ik die had getekend: gestaag naar boven”, besluit Clasie.
Ja, vooral onzin eigenlijk. Laat hem dat soort teksten maar lekker voor zich houden.quote:
Dit dus. Dit mag je misschien zeggen als je komende week tegen Ajax, PSV en Fc Twente goed doorkomt. Maar zelfs dan liever niet.quote:Op woensdag 16 januari 2013 11:54 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja, vooral onzin eigenlijk. Laat hem dat soort teksten maar lekker voor zich houden.
Inderdaad, we hebben nog niets gepresteerd tegen de topploegen, dus om dan die afweging te maken is nogal dom. We doen het verder wel leuk tegen de kleintjes, dus als je deze reeks doorkomt, dan ligt er nog wel een aardig schema tot het eind, kansloos zijn we niet.quote:Op woensdag 16 januari 2013 11:56 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Dit dus. Dit mag je misschien zeggen als je komende week tegen Ajax, PSV en Fc Twente goed doorkomt. Maar zelfs dan liever niet.
Zelfs dan vind ik het onzin.quote:Op woensdag 16 januari 2013 11:56 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Dit dus. Dit mag je misschien zeggen als je komende week tegen Ajax, PSV en Fc Twente goed doorkomt. Maar zelfs dan liever niet.
quote:Dat de Klassieker van aankomende zondag geleid wordt door Pol van Boekel is voor de meeste voetballiefhebbers geen enkel probleem. De aanstelling van één van zijn assistenten doet echter wel stof opwaaien. Het betreft assistent-scheidsrechter Mario Diks, in het dagelijks leven werkzaam als hypotheekadviseur bij AEGON, de hoofdsponsor van Ajax.
Dit werd woensdag publiekelijk bekend gemaakt door supporterssite FeijenoordCasuals, na een tip die leidde naar de profielensite Linkedin. Het is nog niet bekend wat de reactie is van de KNVB, maar de voetbalbond is normaliter wel toegespits op het tegengaan van berichten omtrent mogelijke belangenverstrengeling.
Aan de andere kant van t veld een grensrechter werkend bij ASR en t is opgelostquote:
Ik zie de KNVB dat ook nog wel weigeren hoor. Onthoud dat zij het waren die de bekerfinale in 2'en kniptenquote:
Ja, laat je vooral maar afschepen en straal geen vertrouwen uit. En als je al een iele piele beetje vertrouwen hebt, moet je dat vooral voor je houdenquote:Op woensdag 16 januari 2013 11:54 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja, vooral onzin eigenlijk. Laat hem dat soort teksten maar lekker voor zich houden.
Laten we t wel hopen zeg!quote:Op woensdag 16 januari 2013 12:19 schreef onlogisch het volgende:
We gaan naar die snelkookpan en we pakken ze daar. 0-2.
Misplaatste arrogantie. Elke topper behalve die tegen Ajax is kansloos verloren gegaan.quote:Op woensdag 16 januari 2013 12:19 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ja, laat je vooral maar afschepen en straal geen vertrouwen uit. En als je al een iele piele beetje vertrouwen hebt, moet je dat vooral voor je houden
Hoe meer zelfvertrouwen hij heeft hoe beter ie zal spelenquote:Op woensdag 16 januari 2013 12:22 schreef Caland het volgende:
[..]
Misplaatste arrogantie. Elke topper behalve die tegen Ajax is kansloos verloren gegaan.
Kampioen word je dan ook niet tegen de toppers.quote:Op woensdag 16 januari 2013 12:22 schreef Caland het volgende:
[..]
Misplaatste arrogantie. Elke topper behalve die tegen Ajax is kansloos verloren gegaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |