Trusten, tot morgen.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 05:01 schreef Ties02 het volgende:
Ik ga maar eens proberen te slapen, morgen lekker studeren
Goodnight brucie
Ik ben nog niet zo lang wakker, had er niet eens bij stilgestaan.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 11:28 schreef Actaeon het volgende:
Huh wat zei iemand iets over eenden?
Ik dacht ik doe het maar meteen zelf. Scheelt jou weer werk Maharbal.
Rare moments. Deze ga ik wel koesteren.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 11:35 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Ik ben nog niet zo lang wakker, had er niet eens bij stilgestaan.
Nee, gewoon tijd om even uit te slapen. Het wordt vanaf nu alleen maar drukker.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 11:36 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Rare moments. Deze ga ik wel koesteren.
Maar zware nacht gehad dan of viel het mee?
Welnee. Je krijgt een keurige stroom bolletjesslikkers, omameppers en scootertuig automatisch toebedeeld. Echt verheffende werkzaamheden dusquote:Op zaterdag 12 januari 2013 11:48 schreef AmaninFull het volgende:
Klopt het dat je om een succesvolle strafpleiter te worden het moet hebben van je 'onderwereldnetwerk'? Dus dat je je moet inlikken bij louche criminelen? (aangezien dat het merendeel van verdachtes zal zijn)
Dat zou ik nl. best wel triest vinden en dan wordt strafrecht meteen een stuk minder aantrekkelijk.
Allereerst zou ik een onderscheid aanbrengen tussen succesvol strafpleiter en vaak met je bakkes op tv.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 11:48 schreef AmaninFull het volgende:
Klopt het dat je om een succesvolle strafpleiter te worden het moet hebben van je 'onderwereldnetwerk'? Dus dat je je moet inlikken bij louche criminelen? (aangezien dat het merendeel van verdachtes zal zijn)
Dat zou ik nl. best wel triest vinden en dan wordt strafrecht meteen een stuk minder aantrekkelijk.
Ohja dat is ook weleens lekker inderdaad.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 11:46 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Nee, gewoon tijd om even uit te slapen. Het wordt vanaf nu alleen maar drukker.
Leon de Winter.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 11:45 schreef eriksd het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)ert_belasting__.html
Het lijkt mij dat je inkomen sterk geliëerd is aan de mate van publiciteit die je haalt, bekende strafpleiters zijn normaal ook veel verdienende strafpleiters.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 11:51 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Allereerst zou ik een onderscheid aanbrengen tussen succesvol strafpleiter en vaak met je bakkes op tv.
Maar veel verdienende strafpleiters hoeven niet per se bekende strafpleiters te zijn.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 11:53 schreef AmaninFull het volgende:
[..]
Het lijkt mij dat je inkomen sterk gelieerd is aan de mate van publiciteit die je haalt, bekende strafpleiters zijn normaal ook veel verdienende strafpleiters.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |