Vrienden van haar: uitgaan in Den Haag. Vrienden van mij: uitgaan in Amsterdam. Maar een enkeling weet van FOK!.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 02:36 schreef eriksd het volgende:
[..]
Wat vertel jij eigenlijk als mensen vragen "hoe hebben jullie elkaar ontmoet"?
quote:Op zaterdag 12 januari 2013 02:37 schreef Tchock het volgende:
[..]
Vrienden van haar: uitgaan in Den Haag. Vrienden van mij: uitgaan in Amsterdam. Maar een enkeling weet van FOK!.
Bovendien is het fucking lame om iemand via internet te ontmoeten. Als ik het van iemand anders hoor facepalm ik nog steeds van binnen.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 02:39 schreef eriksd het volgende:
[..]
Wel zo handig. Voorkomt gare vragen.
Hahaha.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 02:40 schreef Tchock het volgende:
[..]
Bovendien is het fucking lame om iemand via internet te ontmoeten. Als ik het van iemand anders hoor facepalm ik nog steeds van binnen.
Ja, dat is ook weer waar. Maar niet iedereen is zo filosofisch en zeker niet op een eerste indruk.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 02:42 schreef eriksd het volgende:
[..]
Hahaha.
Mja, aan de andere kant: van iemand houden is van iemand houden toch? En hoe je die persoon ontmoet boeit niet zoveel. Je leeft maar één keer
Jullie hebben alweer een jaar ofzo? Dus dan zit het wel goed.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 02:42 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ja, dat is ook weer waar. Maar niet iedereen is zo filosofisch en zeker niet op een eerste indruk.
Iets meer dan een jaar. En precies! Hoewel, natuurlijk, iedereen die eenquote:Op zaterdag 12 januari 2013 02:43 schreef eriksd het volgende:
[..]
Jullie hebben alweer een jaar ofzo? Dus dan zit het wel goed.
Maargoed, snap je wel hoor. Om deblikken te voorkomen enzo.
Hoppa! Welke fokker is het eigenlijk (jaja, lui)?quote:Op zaterdag 12 januari 2013 02:44 schreef Tchock het volgende:
[..]
Iets meer dan een jaar. En precies! Hoewel, natuurlijk, iedereen die een-blik kan trekken hier zelf ook komt.
![]()
Crack. Nu weten we ten minste zeker dat ze hier ook komt lezen.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 02:46 schreef eriksd het volgende:
[..]
Hoppa! Welke fokker is het eigenlijk (jaja, lui)?
Ik herkende laatst een fokker uit een fobo op straat
Leuke chick, doe je goedquote:Op zaterdag 12 januari 2013 02:47 schreef Tchock het volgende:
[..]
Crack. Nu weten we ten minste zeker dat ze hier ook komt lezen.
Echt? Wie?
Oh, classified information hier.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 02:54 schreef eriksd het volgende:
[..]
Leuke chick, doe je goed
Jaaaaaaa.
Dat weet ik dan weer nietquote:Op zaterdag 12 januari 2013 02:55 schreef Tchock het volgende:
[..]
Oh, classified information hier.Ik weet lekker waar Danny woont
Hallo.quote:
Hier ligt het IQ dan ook het hoogst van fok!quote:Op zaterdag 12 januari 2013 03:03 schreef Crack_ het volgende:
Ik voel me hier trouwens meteen instant dom. Fijn
Ook alleen maar omdat er geen vmbo-variant van rechten bestaat..quote:Op zaterdag 12 januari 2013 03:04 schreef eriksd het volgende:
[..]
Hier ligt het IQ dan ook het hoogst van fok!
quote:Op zaterdag 12 januari 2013 03:06 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Ook alleen maar omdat er geen vmbov-ariant van rechten bestaat..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |