Wat leuk!!!quote:Op zaterdag 12 januari 2013 15:13 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Ja ik mag erbij, maar zonder nod...die hou ik zelf wel bij
jammerquote:Op zaterdag 12 januari 2013 15:20 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Hihi ik denk dat je hier niet veel mannen bij zult zien komen
Sushi eet ik niet en wijn drink ik zelden....maar carpaccio daarintegen...snel nog maar eens eten nu het nog mag
quote:
Doe eens niet beginnen over wat straks allemaal niet meer mag!quote:Op zaterdag 12 januari 2013 15:20 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Hihi ik denk dat je hier niet veel mannen bij zult zien komen
Sushi eet ik niet en wijn drink ik zelden....maar carpaccio daarintegen...snel nog maar eens eten nu het nog mag
ja, toch iets, nl: wel, bloed.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 15:37 schreef ProjSkippy het volgende:
[..]
Geen hoop, geen niets meer?![]()
Knuffel Momo.
Misschien tijd voor een nieuw topic?quote:Op zaterdag 12 januari 2013 15:27 schreef Sharpdressedman het volgende:
[..]
jammer![]()
Ik ben er zelf best veel mee bezig
quote:Op zaterdag 12 januari 2013 14:49 schreef ProjSkippy het volgende:
Soesa, zou je de OP nog even kunnen updaten binnenkort?Er moeten nog wat mensen bij en er zijn wat nieuwe NOD's
. Zal kijken wat ik zo snel kan vinden:
NOD:
Babbel1: 25 januari
Cairrean: 27 januari
Users:
Mrs.Peel: 01-2013
Cairrean:
En volgens mij nog een paar, maar ik zit momenteel mobiel.
Zijn er nog mensen met leuke aanvullingen?
quote:Op zaterdag 12 januari 2013 15:13 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Ja ik mag erbij, maar zonder nod...die hou ik zelf wel bij
Volgens mij heb ik nu de aanpassingen verwerkt...ik lees hier verder nooit echt meer mee dus als er iets niet klopt hoor ik 'tquote:Op zaterdag 12 januari 2013 15:17 schreef Blokje. het volgende:
Welkom Mrs.Peel en Caireann! Dat jullie maar weer snel weg mogen zijn
Purple, hoe staat het met jou?
Ah wijn en sushi zijn idd erg lekker om nu (nog?) te mogen!
Mag ik in de OP aangepast worden naar 12-2012? 11-2012 ging m'n spiraaltje eruit, maar dat was 5 dagen voor m'n NOD, dus telt imo niet
Hoe gaat het verder met iedereen hier? Ik lees nog steeds alles mee, maar ben eigenlijk te lui om elke keer in- en uit te loggen van m'n normale account
Dank. Wil je me nog bij de users zetten?quote:Op zaterdag 12 januari 2013 19:22 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
[..]
[..]
Volgens mij heb ik nu de aanpassingen verwerkt...ik lees hier verder nooit echt meer mee dus als er iets niet klopt hoor ik 't.
DjMomo, sterkte!
Done!quote:Op zaterdag 12 januari 2013 20:05 schreef DJMomo het volgende:
[..]
Dank. Wil je me nog bij de users zetten?
Wow, al bijna 5 jaar, dat is dan al een hele grote! Wij vinden 1,5 al groot, het gaat zo snel. Ik zie er wel een beetje tegenop om een baby en een peuter van ongeveer 2,5 te hebben. Hij is toch nog behoorlijk aanhankelijk, niet alleen qua tillen enzo maar hij heeft ook nog veel hulp nodig om hem te vermaken. Dan lijkt mij een kindje van 5 wel makkelijker om erbij te hebben. Of is dat een 'het gras is altijd groener bij de buren'-effect???quote:Op zaterdag 12 januari 2013 09:29 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
De eerste ronde al, wauw
Ja resultaten uit het verleden, stiekem ben ik ook bang dat ik teleurgesteld ben als het u een stuk langer duurt, maargoed, dat zien we dan wel
Mijn dochtertje wordt in juni 5. Mijn man wou al lang een tweede, maar ik heb erg lang getwijfeld. Maar denk dat dit voor os ook fijn zal zijn, dit leeftijdsverdchil
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |