quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:46 schreef JochemSjakie het volgende:
Ik denk dat de ouders van je vriendin echt trots op haar zijn.
ik weet wel zeker die vader heeft al keertje naast me in de audi gezeten hij vind me echt een chille gast alleen haar ouders zijn wel beetje simpel gaan de hele tijd vakantie fotos bekijken als ik op visite benquote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:46 schreef JochemSjakie het volgende:
Ik denk dat de ouders van je vriendin echt trots op haar zijn.
Reizen ze veel dan?quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:48 schreef Gulmez het volgende:
[..]
ik weet wel zeker die vader heeft al keertje naast me in de audi gezeten hij vind me echt een chille gast alleen haar ouders zijn wel beetje simpel gaan de hele tijd vakantie fotos bekijken als ik op visite ben
Baard getekend om de shir voor te zijn?quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:40 schreef Gulmez het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Die eerste is mijn vriendin je weet zelf ze is een beetje afgedekt je weet waarom die dinges is man diehofstadgrouppe is namelijk beetje sexual gefrustreerd aahaha nee grapje man haten is verlaten zo als eentje al zei in deze topic dit is mijn vriendin ahaaha leuk meisje he
Ga bidden of zo homoquote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:09 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Rot toch op man achterlijke debiel, het gaat hier over frituurs en jij zit alleen maar te haten op allesMet je denkbeelden. Ik kan veilig zeggen dat de pizzaturk om de hoek meer heeft gedaan om mijn leven te verbeteren dan jij want die maakt tenminste lekkere kebabpizza's.
Ga het even serieus nemen allemaal, pfoe
Spannende foto's moeten dat zijn.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:52 schreef Gulmez het volgende:
[..]
1 keer per jaar naar texel op camping de blauwvinger ofzo![]()
Dat zijn de beste joh. Die vinden het prachtig als hun dochter een leuke exotische jongen aan de haak slaat.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:48 schreef Gulmez het volgende:
[..]
ik weet wel zeker die vader heeft al keertje naast me in de audi gezeten hij vind me echt een chille gast alleen haar ouders zijn wel beetje simpel gaan de hele tijd vakantie fotos bekijken als ik op visite ben
eerst niet omdat ik vroeger nog wel is criminele dingen deed maar nu zit ik gewoon braaf elke dag thuis en hoeft nu ook niet meer 9 barkie wajong per maand omdat ik 23 ben geworden en zij verdient modaal daaromquote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:53 schreef Piye het volgende:
[..]
Dat zijn de beste joh. Die vinden het prachtig als hun dochter een leuke exotische jongen aan de haak slaat.
Hier de vakantie fotos van Gulmezquote:
Ja dat moet je ook niet gaan vertellen.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:56 schreef Gulmez het volgende:
[..]
eerst niet omdat ik vroeger nog wel is criminele dingen deed maar nu zit ik gewoon braaf elke dag thuis en hoeft nu ook niet meer 9 barkie wajong per maand omdat ik 23 ben geworden en zij verdient modaal daarom![]()
Fuck off treurige 40+er die een topic over een fucking frituur aangrijpt om zijn extremistische denkbeelden te spuien, heb je echt niks anders in je leven ofzo dat je het allemaal zo erg vindtquote:
quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:58 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Fuck off treurige 40+er die een topic over een fucking frituur aangrijpt om zijn extremistische denkbeelden te spuien, heb je echt niks anders in je leven ofzo dat je het allemaal zo erg vindt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.If life's really a bitch, I got her pussy soakin'.
Hoe oud is zij dan?quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:56 schreef Gulmez het volgende:
[..]
eerst niet omdat ik vroeger nog wel is criminele dingen deed maar nu zit ik gewoon braaf elke dag thuis en hoeft nu ook niet meer 9 barkie wajong per maand omdat ik 23 ben geworden en zij verdient modaal daarom![]()
Dus elke dag voedsel uit de friteuse vreten is gezond wil je zeggenquote:Op vrijdag 11 januari 2013 14:05 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
alle snackbar producten zit dat in man
net gedaan ze zegt de echte alberto ik zeg nee een goeie vriend van mij hahahaquote:Op vrijdag 11 januari 2013 23:05 schreef Kwalberto het volgende:
Doe je vriendin je groetjens van ons, Fatih.
eey laat eens pics zien van je vriendin? (als ze dat niet wil kan je dr hoofd zwart maken ofzo)quote:Op vrijdag 11 januari 2013 23:17 schreef Gulmez het volgende:
[..]
net gedaan ze zegt de echte alberto ik zeg nee een goeie vriend van mij hahaha
Die foto zit al in dit topicquote:Op vrijdag 11 januari 2013 23:20 schreef Gekkebobo het volgende:
[..]
eey laat eens pics zien van je vriendin? (als ze dat niet wil kan je dr hoofd zwart maken ofzo)
patat is veel warmer, bij de mc krijg je soms een beetje slappe koude friet.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 23:33 schreef Equites het volgende:
Snackbar is meesterlijk beter dan die tering mcdonalds..
haha had die pagina niet gelezenquote:
De ferquote:Op donderdag 10 januari 2013 22:58 schreef Plantagehouder het volgende:
Mijn halve haan van vanavond bij de fer was gewoon heel.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |