quote:Op vrijdag 11 januari 2013 13:53 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Vandaar dat er zoveel jeugdspelers mee zijn.
Tja, echt sterk was hij niet nee.quote:
Mertens, like a baws...quote:Op vrijdag 11 januari 2013 14:49 schreef rubbereend het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Juist wel,quote:Op vrijdag 11 januari 2013 14:25 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Tja, echt sterk was hij niet nee.
twitter:thijsslegers twitterde op vrijdag 11-01-2013 om 15:01:37#ADODenHaag heeft bij PSV nu officieel interesse getoond in Nijland. Speler wil graag, zegt z'n zaakwaarnemer reageer retweet
Leuke club voor hem. Denk dat dat ook zijn niveau is.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 15:07 schreef rubbereend het volgende:
twitter:thijsslegers twitterde op vrijdag 11-01-2013 om 15:01:37#ADODenHaag heeft bij PSV nu officieel interesse getoond in Nijland. Speler wil graag, zegt z'n zaakwaarnemer reageer retweet
Het is die jongen wel gegund dat hij ergens zijn draai vind. Bij NEC bracht ie ook niks wat een beetje gelijkwaardig is qua niveau als ADO.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 15:08 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Leuke club voor hem. Denk dat dat ook zijn niveau is.
Denk dat dat ook deels kwam door de teleurstelling over het niet slagen bij PSV. Hoop dat hij dat nu achter zich kan laten.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 15:33 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Het is die jongen wel gegund dat hij ergens zijn draai vind. Bij NEC bracht ie ook niks wat een beetje gelijkwaardig is qua niveau als ADO.
Inderdaad. Maar Tyton liever in de zomer...quote:Op vrijdag 11 januari 2013 15:46 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
Zou toch zeer prettig zijn als Nijland en Engelaar al van de loonlijst geschrapt kunnen worden. Als dan ook nog een Vukovic en Manolevje ergens gesleten kunnen worden kan de vlag helemaal uit. Met als absolute hoogtepunt Tyton voor meer dan 2 miljoen verkopen, maar dat zal er wel niet in zitten.
Heeft zijn shirtje moeten afgeven omdat hij anders onder de douche in zijn kontje gepakt zou worden.quote:
Zullen wel niet alle shirts mee hebben gehad.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:42 schreef Xaobotnik het volgende:
Opvallend:
- Verschillende spelers speelden in shirts van anderen. Wellicht omdat de anderen hun shirt hadden weggegeven? Of hadden ze er niet meer bij?
Is stylo.quote:- Lens heeft een bril, wist ik serieus niet...
Dat is Marcelo.quote:
Nee.quote:
KOPEN KOPEN KOPENquote:Advocaat: 'Als ze het niet willen, dan houdt het op'
Zaterdag, 12 januari 2013 om 07:52
Dick Advocaat hoopt PSV voor het eerst sinds jaren weer eens de landstitel te bezorgen, maar de trainer kan niet werken met het materiaal dat hij voor ogen heeft. In de zomermaanden kwamen er enkele nieuwe gezichten naar het Philips Stadion, onder wie routinier Mark van Bommel en aanvaller Luciano Narsingh. Advocaat had deze maand echter ook graag méér vers bloed begroet in Eindhoven.
PSV sloeg alleen nog toe voor Oscar Hiljemark, die de Zweedse kampioen Elfsborg IF voor circa twee miljoen euro inruilde voor de club uit de lichtstad. Het Algemeen Dagblad weet dat er mogelijk nog een aanvallende middenvelder bij komt, maar dat is het dan ook. Jammer, zo vindt Advocaat. “Het was verstandiger geweest als ze mijn wensen hadden ingevuld. Dat was goed geweest voor de club”, zegt hij.
Advocaat rekent erop dat diverse spelers in de zomer opteren voor een vertrek bij PSV. De kleine Generaal zou het slim vinden om daar nu vast op in te spelen middels de komst van nieuwe namen. “We krijgen niet alles wat we willen. We vinden dat we als technische staf met redelijke eisen komen. Het is niet zo dat we om vier nieuwe spelers vragen. Maar als ze het niet willen, dan houdt het op. Ik zou creatief zijn op dit moment. Komende zomer gaan er zeker twee of drie spelers weg.”
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |