Komt later bij mannen denk ik..quote:Op dinsdag 8 januari 2013 22:02 schreef Karina het volgende:
[..]
Die jongens in dit filmpje vallen reuze mee qua dikheid, terwijl die net zoveel zuipen.
Hier ook, al generaties lang en helemaal niets aan te doen.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 22:05 schreef Specularium het volgende:
[..]
In mijn familie wordt het bij de mannen pas rond het dertigste een issue.
Er zijn gewoon een paar Grieken ingehuurd om erop los te rammen zodat de klinieken wat geld verdienen. Alles gaat om de commissie.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 22:07 schreef Greenpeas het volgende:
Negen andere klinieken zitten ook achter de patiënt aan.
Prima stagiaires iig bij de commerciële omroepen.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 22:17 schreef Karina het volgende:
[..]
Als je de muziekjes hoort zou je eerder denken aan SBS.
eerstequote:
De Engelse versie heer What Happens in Kavos.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 22:36 schreef RacerDKB het volgende:
Fuckerdefuck, gemist.
Hopen dat ie op RTL Gemist of iets komt, ook al is het niet hun eigen programmering maar gewoon uitzendrechten van een buitenlandse show?
Of is het wel nieuw opgenomen specifiek voor RTL5? Als het een Engels programma dan zijn de rest van de afleveringen ook wel te downloaden?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.!!
Om weg te geven zei ze erachteraan.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 21:32 schreef Karina het volgende:
Condooms? Voor als je een leuke patient tegenkomt?
I knowquote:Op dinsdag 15 januari 2013 21:33 schreef rene90 het volgende:
[..]
Om weg te geven zei ze erachteraan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |