Zou die aap die overduidelijk in beeld wordt gebracht op het einde v/d 1 min preview een hint zijn naar Tim?quote:Op woensdag 23 januari 2013 00:11 schreef jcdragon het volgende:
Wie is de Mol? : Exclusieve beelden bootopdracht
Kandidaten die elkaar wantrouwen![]()
Wie is de Mol? : 1 minuut aflevering 4, seizoen 13
Leuk speelgoed gebruiken ze.![]()
[ afbeelding ]
Haha ik dacht precies hetzelfde!quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:50 schreef AntiHero het volgende:
[..]
Zou die aap die overduidelijk in beeld wordt gebracht op het einde v/d 1 min preview een hint zijn naar Tim?
Zeg dat af danquote:Op woensdag 23 januari 2013 17:05 schreef Jor_Dii het volgende:
Kan het morgenavond helaas niet (live) zien, borrel van het werk
Ik ook niet gvd, feestje om 9 uurquote:Op woensdag 23 januari 2013 17:05 schreef Jor_Dii het volgende:
Kan het morgenavond helaas niet (live) zien, borrel van het werk
Of samen op het feestje naar WIDM kijkenquote:Op woensdag 23 januari 2013 18:40 schreef eQuaL het volgende:
[..]
Ik ook niet gvd, feestje om 9 uurNaja ik kom wel gewoon lekker 3 kwartier te laat, dat zal der leren feestjes te geven tijdens WIDM
Het spel verlaten of naar huis gaan, maakt niets uit. Want je kan ook zeggen dat hij nu nog gewoon in het spel zit, alleen niet bij de rest van de groep.quote:Op donderdag 24 januari 2013 09:43 schreef Injetta het volgende:
Tim heeft toch doe extra foto's gemaakt? Je hoorde heel duidelijk doe camera twee keer klikken terwijl hij bezig was om hem goed te zetten.
Ik weet niet of Tim de mol is, maar hij komt geheid weer terug in het spel. In de promo werd altijd gezegd, de mol verlaat nooit het spel. Nu wordt gezegd: de mol gaat nooit naar huis.
Die aflevering is nog mooier dan ik me herinner.quote:Op donderdag 24 januari 2013 10:18 schreef themole het volgende:
Ik hoop vanavond op zo'n aflevering
Vanaf 19:00......
6000 euro voor een paar jokers
hoebedoelje?quote:Op donderdag 24 januari 2013 21:35 schreef Rockfire het volgende:
Stom, ik deed mee met het tweede scherm en wist daardoor na de groene kaart van Zarayda al dat er niemand zou afvallen...
Na die kaart kwam de vraag of er iemand af zou vallen, ik zei ja, waarna ik meteen kreeg te zien hoeveel vragen ik goed had. Daardoor wist ik dat ik die laatste vraag fout had.quote:
Er bestaan toch ook vast wel van die pakken die reageren op laserstralen?quote:Op donderdag 24 januari 2013 10:43 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Geen idee of het al gezegd is, maar je moet niet te precies kijken naar die laserstralen-opdracht en wie er nou wel en niet geraakt werd zonder af te gaan. De zichtbare lichtstralen bij lasergamen zijn namelijk maar voor de show. De detectors op je pak reageren alleen op infrarood licht, dat die pistolen ook uitzenden. Die bundel is trouwens een stuk breder, en met spiegels aan de gang gaan heeft dan weinig zin.
Het lijkt me dat er iemand van de productie met een lasergame-pistool in zijn hand keek naar de kandidaten en beoordeelde of ze geraakt werden, om ze dan handmatig af te knallen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |