Dat denk ik over mijn vakgebied ook altijd.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:27 schreef eriksd het volgende:
Ik koester de gedachte altijd dat gewoon recht voor elke fiscalist te volgen is, maar andersom niet. Toch net wat moeilijker allemaal.
Ja dat snap ik. Maar tot nu toe zag ik dat altijd al terug in de andere vakken. Kwam niet bij mij op dat ze er nog een apart vak over dat onderwerp zou gaan.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:25 schreef eriksd het volgende:
[..]
Op zichzelf is je vraag niet zo heel gek hoor, massa's fiscalisten hebben niet helemaal voor ogen wat internationaal belastingrecht inhoudt. Het creert geen heffing: het knoopt aan bij nationale wetgeving en voorkomt dubbele economische en juridische heffing.
Ik vind het ook fantastisch inderdaad.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:27 schreef eriksd het volgende:
Ik koester de gedachte altijd dat gewoon recht voor elke fiscalist te volgen is, maar andersom niet. Toch net wat moeilijker allemaal.
Je weet dat die master ook zo heet hè?quote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:27 schreef Yreal het volgende:
[..]
Ja dat snap ik. Maar tot nu toe zag ik dat altijd al terug in de andere vakken. Kwam niet bij mij op dat ze er nog een apart vak over dat onderwerp zou gaan.
Na de bachelor vertrek ik uit Amsterdamquote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:28 schreef Speedy_T het volgende:
[..]
Je weet dat die master ook zo heet hè?
Zelfs bij dingen als arbeidsrecht en sociaalzekerheidsrecht enzo?quote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:28 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Ik vind het ook fantastisch inderdaad.
Ik kan bij elke advocaat hier binnenlopen en tot op een zeker niveau meepraten met zijn of haar vakgebied. Andersom worden ze al duizelig als ik het woord 'belasting' gebruik en kijken ze me aan alsof ik chinees spreek.
Ik kan mij niet herinneren dat de objectvrijstelling voor een VI terugkwam bij, pak hem beet, belastingheffing van concerns ofzo.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:27 schreef Yreal het volgende:
[..]
Ja dat snap ik. Maar tot nu toe zag ik dat altijd al terug in de andere vakken. Kwam niet bij mij op dat ze er nog een apart vak over dat onderwerp zou gaan.
Waarom?quote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:29 schreef Yreal het volgende:
[..]
Na de bachelor vertrek ik uit Amsterdam
Ik heb ook alleen belastingrecht 1 en loonheffing gevolgdquote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:29 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ik kan mij niet herinneren dat de objectvrijstelling voor een VI terugkwam bij, pak hem beet, belastingheffing van concerns ofzo.
Uiteindelijk zijn dat gebieden waar alles nu toch wel een beetje helder is, kom nou. Paniek in de tent bij ondernemingsrecht want flex-bv. Eerste majeure wijziging in tijden. Men moest de parlementaire geschiedenis gaan lezen, wat is deze?! Vooral papierschuiverij uiteindelijkquote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:29 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Zelfs bij dingen als arbeidsrecht en sociaalzekerheidsrecht enzo?
Is belastingrecht I IB?quote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:30 schreef Yreal het volgende:
[..]
Ik heb ook alleen belastingrecht 1 en loonheffing gevolgd
Nee, en daar heb ik ook totaal geen zin in.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:30 schreef Yreal het volgende:
[..]
Pax gaat voor cum laudezit je ookal in een honors traject?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |