Gezellig naast Evra in de kleedkamerquote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:36 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Suarez is helemaal geen spits voor United.
dat zeg ik ook niet daarom zij ik ook bijv ging me er meer om dat wie je er daar ook neerzet hij toch wel doelpunten maaktquote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:36 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Suarez is helemaal geen spits voor United.
Zou wel een statement zijnquote:
quote:Op dinsdag 8 januari 2013 15:53 schreef Buffalo-Soldier het volgende:
[..]
Ja ik ben al fan van United sinds ze die teringmoffen uitschakelde in de finale in de laatste minuut met 2 doelpunten(toen was ik 8
) maar moet zeggen ten tijden van bergkamp en henry heb ik ook echt ziek respect gekregen voor Arsenal, jammer dat t nu wat minder gaat. Na united sowieso de 2e club in Engeland en dan komt er lange tijd helemaal niets (niet qua kwaliteit maar qua mijn fanheid zeg maar
![]()
) en heb echt respect voor hun wijze waarop ze proberen aan te kopen.
[..]
ja dat begin ik me ook af te vragen als dit echt gaat gebeuren1000x liever dat ie naar dat kut chelsea ofzo gaat dan
quote:
Ja ik snap t dus ook niet hoorquote:Op dinsdag 8 januari 2013 20:40 schreef Pedroso het volgende:
Geen zin om het allemaal terug te lezen maar lijkt me sterk dat Man. Utd interesse heeft in Strootman. Geen topper, misschien voor de breedte maar daar zullen ze niet al teveel voor gaan betalen.
Zal wel weer uit de grote dikke duim van Brands komen, doet ie wel vaker.
Ah, debieltje 2.0quote:Op dinsdag 8 januari 2013 20:43 schreef Pedroso het volgende:
Ok, geruchten dus. Door Brands de wereld in geworpen hoogstwaarschijnlijk,
Ze mogen blij zijn als ze 12 miljoen vangen voor die Strontman.
Strootman ? Dat was al bekend hoor, noem eens wat nieuws.quote:
Strootman?quote:Op dinsdag 8 januari 2013 20:54 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Strootman ? Dat was al bekend hoor, noem eens wat nieuws.
stronthondquote:
Als het een Ajax speler was wel ja.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 17:16 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Ik ben er vrij zeker van dat Strootman makkelijk mee kan bij een club als Liverpool en zelfs Man Utd.En zoals ik al eerder op Fok heb gezegd, geen zin om het terug te zoeken, gaat PSV er meer dan 20 miljoen voor krijgen. Dat vonden heel veel users die supporter zijn van een andere club toen erg grappig.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |