hebben ze dat ooit gedaan bij Andere tijden sportquote:Op zondag 16 juni 2013 22:20 schreef superniger het volgende:
ik voorspel nu al dat ze het mysterie niet gaan oplossen
Echt ?quote:
ach, normaal gesproken was het ook geen wedstrijd geweest waar iemand wat om had gegeven, zeker als het op de rankings aankwam.quote:Op zondag 23 juni 2013 22:38 schreef Evertjan het volgende:
NOS vond het niet de moeite waard om de laatste wedstrijd live uit te zenden
Wordt uitzendinggemist.quote:Op zondag 30 juni 2013 00:14 schreef nightcowboy het volgende:
Tour de France-marathon nu te zien op Nederland 1.
Jaquote:Op zondag 30 juni 2013 22:23 schreef TUFKAL het volgende:
Het heeft iets sneus 25 jaar geleden ook al Mart
zegt genoeg over de vakkundigheid van de jongere sportjournalistenquote:Op zondag 30 juni 2013 22:23 schreef TUFKAL het volgende:
Het heeft iets sneus 25 jaar geleden ook al Mart
eens.quote:Op zondag 30 juni 2013 22:25 schreef Evertjan het volgende:
[..]
zegt genoeg over de vakkundigheid van de jongere sportjournalisten
volgens mij heeft hij in het verleden al toegegeven dat hij verboden middelen heeft genomen in zijn wielerloopbaanquote:
ja dat maakt dit antwoord zo gek.quote:Op zondag 30 juni 2013 22:35 schreef Evertjan het volgende:
[..]
volgens mij heeft hij in het verleden al toegegeven dat hij verboden middelen heeft genomen in zijn wielerloopbaan
Heb de hele Tour van 1988 heb ik op dvd staan en kende de anekdote al vanuit de live-uitzending. Mooi verhaal ja.quote:
ik weet er nog best veel van maar deze ken ik nietquote:Op zondag 30 juni 2013 22:37 schreef TheArt het volgende:
[..]
Heb de hele Tour van 1988 heb ik op dvd staan en kende de anekdote al vanuit de live-uitzending. Mooi verhaal ja.
Ja, tuurlijk. Maar hij kan nu nog steeds amper in een vloeiende zin zeggen wat ze gebruikten... Moet echt uit hem gesleurd worden, dat hij wel eens testosteron kreeg. Maakt hem echt niet meer / minder een held of zo voor mij als hij er nu gewoon open voor praat, maar hij antwoordt nog steeds alsof er een soort van omerta over is.quote:
ja dit dus.quote:Op zondag 30 juni 2013 22:40 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Ja, tuurlijk. Maar hij kan nu nog steeds amper in een vloeiende zin zeggen wat ze gebruikten... Moet echt uit hem gesleurd worden, dat hij wel eens testosteron kreeg. Maakt hem echt niet meer / minder een held of zo voor mij als hij er nu gewoon open voor praat, maar hij antwoordt nog steeds alsof er een soort van omerta over is.
Delgado heeft het toen echter wel goed aangepakt, gewoon negeren en bluffen.
mart kwam er wel eensquote:Op zondag 30 juni 2013 22:47 schreef Evertjan het volgende:
Sauna Diana is dat een soort van der Valk?
quote:Op zondag 30 juni 2013 22:48 schreef Evertjan het volgende:
Eigenlijk moet er naast dat standbeeld ook een standbeeld van deMart staan
met dames in de palenquote:Op zondag 30 juni 2013 22:47 schreef Evertjan het volgende:
Sauna Diana is dat een soort van der Valk?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |