Dat SNS gaat omvallen.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:47 schreef arjan1212 het volgende:
Wat denken jullie wat er gaat gebeuren?
Niks is uitgesloten.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 13:49 schreef arjan1212 het volgende:
Sns is een systeembank, dus een failliesement is uitgesloten, ruigbaard
Lijkt me heel sterk omdat die banken al hun eigen problemen hebben en niet nog zo 'bad' Bank kunnen verdragen....quote:Op vrijdag 4 januari 2013 21:10 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Niks is uitgesloten.
SNS is de kleinste systeembank, splitsen we SNS gewoon op tussen ING, Rabobank en ABN AMRO en klaar is kees (Jan Kees de Jager misschien?)
Dan wordt SNS bank genationaliseerd, deels samengevoegd wellicht met ABN AMRO en alsnog opgeheven.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 21:20 schreef Taciho het volgende:
[..]
Lijkt me heel sterk omdat die banken al hun eigen problemen hebben en niet nog zo 'bad' Bank kunnen verdragen....
Dus jij denkt dat het aandeel nog verder naar beneden dondert?quote:Op vrijdag 11 januari 2013 09:06 schreef arjan1212 het volgende:
Vandaag 5% eraf voor sns koers nog 1 euro is al 0,83 geweest (24 juli intraday)
Ik denk dat er bij SNS inderdaad nog aardig wat neerwaarts potentieel isquote:Op vrijdag 11 januari 2013 09:12 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dus jij denkt dat het aandeel nog verder naar beneden dondert?
Mooi. Als s_e dit zegt, all-in op SNS short.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 10:56 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik denk dat er bij SNS inderdaad nog aardig wat neerwaarts potentieel is. Die komen er mijn inziens niet meer boven op. Best jammer, heb een oud collega die er onlangs is gaan werken
Mwoah, het is al een pennystock, dus ik denk dat al een groot deel van de hele slechte verwachtingen al in de prijs is verwerkt. Maar toegegeven; ik zou er geen cent in stoppen.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 10:56 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik denk dat er bij SNS inderdaad nog aardig wat neerwaarts potentieel is. Die komen er mijn inziens niet meer boven op. Best jammer, heb een oud collega die er onlangs is gaan werken
Een paar miljard in zo'n kleine bank? Ze kunnen de oude steun al niet eens terugbetalen. Ik zie Europa daar niet mee akkoord gaan hoorquote:Op zaterdag 12 januari 2013 00:18 schreef Zihuatanejo het volgende:
De Nederlandse overheid gaat denk ik SNS redden door een paar miljard te injecteren. In eerste instantie wilt de overheid denk ik ook de andere banken ertoe dwingen geld erbij te leggen. Maar ze hebben geld nodig om hun buffers te versterken. Acht de kans klein dat SNS opgesplitst wordt tussen de andere banken, anders wordt de Nederlandse financiele sector nog meer een oligopolie, maar ja, het is de overheid he.
Fortwasquote:Op zaterdag 12 januari 2013 14:48 schreef antfukker het volgende:
SNS gaat failliet, goede onderdelen gaan naar de overige banken en er blijft een "bad bank" gedeelte over met allerlei waardeloze shit. Beetje zoals Fortwas
Helemaal top! Ik zie SNS turbo shorts staan. Nemen we daar even een aantal van mee.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 10:37 schreef arjan1212 het volgende:
Je kan aandelen verkopen die je niet hebt , je hebt dan wel margin nodig
Ja, belachelijk dat dat mag.quote:
ja slim, moeten we allemaal doen denk ik!quote:Op woensdag 16 januari 2013 09:46 schreef WillemMiddelkoop het volgende:
Heb voor de zekerheid m'n spaargeld wat ik bij SNS had staan maar vast weggehaald.
Ja gewoon als brave burger alles laten staan, want vadertje staat komt wel helpen als het mis gaat zeker?quote:Op woensdag 16 januari 2013 09:56 schreef Aventura het volgende:
[..]
ja slim, moeten we allemaal doen denk ik!
Idioot.
Dat je boven een ton alles wil weghalen snap ik nog wel, aangezien dat sowieso dom is om dat allemaal bij 1 bank onder te brengen. Als je 20k, 30k of 40k er hebt staan schop je SNS alleen maar harder naar beneden.quote:Op woensdag 16 januari 2013 10:02 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Ja gewoon als brave burger alles laten staan, want vadertje staat komt wel helpen als het mis gaat zeker?
Net als de mensen die meer dan een ton bij DSB hadden staan, alleen de idioten hebben hun geld snel weggehaald destijds?
http://www.rtl.nl/compone(...)ert-hulpplan-sns.xmlquote:'Brussel blokkeert hulpplan SNS'
Het hulpplan voor SNS Reaal is op een tegenvaller gestuit, want Brussel blokkeert het plan voor deelname van ABN en ING in SNS.
Dat schrijft Het Financieele Dagblad (FD) woensdag. Meerdere ingewijden bevestigen dat de twee banken geen rol mogen spelen.
Brussel ziet deelneming van ING en ABN Amro niet zitten omdat deze twee banken zelf staatssteun hebben gekregen en daarom geen overnames mogen doen. Het ministerie van Financiën onthoudt zich van commentaar.
Het FD stelt dat er rondom de kapitaalversterking van SNS Reaal verschillende scenario's de ronde doen. Bij een ervan worden de slechte vastgoedleningen van het financiële concern apart gezet in een zogenoemde bad bank. De staat en de drie grootbanken ING, ABN en Rabobank zouden hiervan aandeelhouder worden. Nu ABN en ING niet mee mogen doen, wil Rabobank niet als enige grote partij een rol spelen, aldus de krant.
-9% inmiddels.quote:
Ik heb geen geld bij SNS uitstaan, maar als ik dat wel had onder een ton dan haalde ik het toch eraf. Geen zin in de eventuele papieren rompslomp met het DGS, terwijl ik dat met 1 klik kan voorkomen.quote:Op woensdag 16 januari 2013 10:03 schreef Scorpie het volgende:
Dat je boven een ton alles wil weghalen snap ik nog wel, aangezien dat sowieso dom is om dat allemaal bij 1 bank onder te brengen. Als je 20k, 30k of 40k er hebt staan schop je SNS alleen maar harder naar beneden.
Het is jammer want hierdoor krijg je weer minder concurrentie en meer monopolie (dus slechter voor de consument) en "too big to fail" wordt nog weer groter, met enorme kosten voor de samenleving.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 14:29 schreef Stuart het volgende:
Vind het ook niet erg als SNS uit het straatbeeld verdwijnt. Het is een te kleine zwakke speler.
Helemaal mee eens. Je bent een idioot als je daar je geld laat staan.quote:Op woensdag 16 januari 2013 11:09 schreef piepeloi55 het volgende:
[..]
Ik heb geen geld bij SNS uitstaan, maar als ik dat wel had onder een ton dan haalde ik het toch eraf. Geen zin in de eventuele papieren rompslomp met het DGS, terwijl ik dat met 1 klik kan voorkomen.
Maar de belastingbetaler op laten draaien voor de verliezen mag wel? Het lijkt me niet de bedoeling om Property Finance in zijn geheel bij de overheid te dumpen, maar die kant gaat het nu wel op.quote:Op woensdag 16 januari 2013 10:17 schreef MrBadGuy het volgende:
Vandaag weer 5,5% in de min. Misschien mede hierdoor te maken?
[..]
http://www.rtl.nl/compone(...)ert-hulpplan-sns.xml
Als genoeg mensen zo denken (en dat gebeurd ook lijkt mij) dwing je de bank en de overheid alleen tot een snelle oplossing die eigenlijk al onvermijdelijk is.quote:Op woensdag 16 januari 2013 11:11 schreef SeLang het volgende:
Helemaal mee eens. Je bent een idioot als je daar je geld laat staan.
Ik heb/had daar trouwens ook niks staan (toevallig, want bij bijna alle Nederlandse banken heb ik een spaarrekening).
Aandelen zijn toch geplaatst in een losse BV? Is het gedeelte cash dat je dan hebt op je effectenrekening wel gedekt?quote:Welke producten vallen onder het depositogarantiestelsel?
Geld dat op lopende rekeningen, spaarrekeningen of bijzondere spaarrekeningen zoals termijndeposito's staat, valt onder het depositogarantiestelsel. Aandelen of obligaties vallen niet onder het depositogarantiestelsel.
Effecten van de klant staan geregistreerd bij Euroclear. Je bent dus niet je aandelen kwijt.quote:Op woensdag 16 januari 2013 11:26 schreef Kabouter_Plofkop het volgende:
Wat ik mij wel afvraag bij situaties zoals deze, stel nou dat je een effectenrekening hebt bij SNS. De bank zal zeer waarschijnlijk wel gered worden, de obligatie van de bank noteert ook nog doodleuk boven nominaal, maar stel nou dat het niet gebeurt. Valt een effectenrekening dan onder het DGS?
SNS vermeldt het volgende op hun site:
[..]
Aandelen zijn toch geplaatst in een losse BV? Is het gedeelte cash dat je dan hebt op je effectenrekening wel gedekt?
Mee eens! Ik zou het ook niet laten staanquote:Op woensdag 16 januari 2013 11:09 schreef piepeloi55 het volgende:
[..]
Ik heb geen geld bij SNS uitstaan, maar als ik dat wel had onder een ton dan haalde ik het toch eraf. Geen zin in de eventuele papieren rompslomp met het DGS, terwijl ik dat met 1 klik kan voorkomen.
Had ik toch bijna gelijk gekregen, jammer alleen dat de EU roet in het eten gooit.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 21:10 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Niks is uitgesloten.
SNS is de kleinste systeembank, splitsen we SNS gewoon op tussen ING, Rabobank en ABN AMRO en klaar is kees (Jan Kees de Jager misschien?)
Terechte beslissing van de EU. Nogal vreemd dat er zelfs aan die constructie gedacht werd. Nu ligt de weg wel open naar staatsgaranties etc (dexia-verhaaltje)quote:Op woensdag 16 januari 2013 11:45 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Had ik toch bijna gelijk gekregen, jammer alleen dat de EU roet in het eten gooit.
Verbieden is anders ook niet een goede oplossing. Short op SNS is prima. Zo kun je op die manier de rotte appels er uit halen en voor ons de particulier zijn er nog wat centen te pakken.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 17:17 schreef Arcee het volgende:
[..]
Ja, belachelijk dat dat mag.
Hoe lang is dat verboden geweest na de start van de crisis? Een jaar?:')
Het zijn momenteel anders toch echt de hedge funds die op zeer grote schaal short gaan in SNS hoorquote:Op woensdag 16 januari 2013 15:03 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Verbieden is anders ook niet een goede oplossing. Short op SNS is prima. Zo kun je op die manier de rotte appels er uit halen en voor ons de particulier zijn er nog wat centen te pakken.
Truequote:Op woensdag 16 januari 2013 15:09 schreef Stuart het volgende:
[..]
Het zijn momenteel anders toch echt de hedge funds die op zeer grote schaal short gaan in SNS hoor
Hij heeft groot gelijk. Richt je pijlen op de andere idioten.quote:Op woensdag 16 januari 2013 09:56 schreef Aventura het volgende:
[..]
ja slim, moeten we allemaal doen denk ik!
Idioot.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |