Ik vind hem wel wat voor Heerenveenquote:Op zaterdag 5 januari 2013 09:56 schreef Afhaalchinees het volgende:
Enoh is een held, die moet blijven
Heerenveen heeft altijd een voetballende CVM; hij is meer iets voor Groningen o.i.d.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 09:58 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik vind hem wel wat voor Heerenveen
We zijn het in ieder geval eens dat hij voor Ajax tekort komtquote:Op zaterdag 5 januari 2013 10:12 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Heerenveen heeft altijd een voetballende CVM; hij is meer iets voor Groningen o.i.d.
Hij komt gewoon 10% tekort in alles, altijd een stap te laat, zowel verdedigend als aanvallendquote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:36 schreef Pedroso het volgende:
Jammer dat zijn passing te wensen over laat anders was Enoh een prima speler geweest. Kan ook geweldig wegdraaien van een tegenstander maar heeft van die dagen dat ie alles bij de tegenstander inlevert.
Wat mij betreft is ie nog prima bruikbaar maar denk dat hij zelf ook niet echt blij is met enkele invalbeurtjes en verder spelen in Jong Ajax. Kan prima bij een Engelse middenmoter funcioneren.
Is zeker qua duelkracht en fysiek vermogen verder als de meeste Ajacieden. Voetballend gezien ben ik het met je eens, geen onbelangrijk detail bij Ajax.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:38 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hij komt gewoon 10% tekort in alles, altijd een stap te laat, zowel verdedigend als aanvallend
Ik vind hem een voorbeeldige prof en eigenlijk wel jammer dat hij tekort komt maar dat is wel de realiteitquote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:52 schreef Afhaalchinees het volgende:
Toch is Enoh weer super bruikbaar als je net ff wat minder voetbal en wat meer slager nodig hebt.
Plus "Enoh de drie sterren reporter"
Was 21 jaar toch? j0rdiiii kijkt altijd naar Jong Ajax dus die zal er wel wat over wetenquote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:53 schreef JanCees het volgende:
Arica, is dat een beetje een talentje?
20.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:54 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Was 21 jaar toch? j0rdiiii kijkt altijd naar Jong Ajax dus die zal er wel wat over weten
ehquote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:53 schreef JanCees het volgende:
Arica, is dat een beetje een talentje?
Niet speciaalquote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:53 schreef JanCees het volgende:
Arica, is dat een beetje een talentje?
Van mij hoeft hij niet te komenquote:Op zaterdag 5 januari 2013 13:40 schreef tammepiet het volgende:
Heitinga mag voor 3 miljoen weg uit Liverpool.
Alleen als Alderweireld en Moisander vertrekken.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 13:40 schreef tammepiet het volgende:
Heitinga mag voor 3 miljoen weg uit Liverpool.
quote:Toby Alderweireld reist zondag niet mee met Ajax naar het trainingskamp in Brazilië. De 23-jarige verdediger is ziek en blijft daarom thuis. Frank de Boer roept geen vervanger voor de Belg op. Het is onbekend of Alderweireld eventueel later in de week alsnog naar Rio de Janeiro reist.
Door het afvallen van Alderweireld bestaat de selectie nu uit 23 namen. Ajax verblijft van 6 tot en met 13 januari in Rio de Janeiro. Het trainingskamp in Zuid-Amerika wordt op de laatste dag afgesloten met een oefenwedstrijd tegen Vasco da Gama.
Tekst: Ajax.nl
quote:Op zaterdag 5 januari 2013 14:03 schreef Wessiej het volgende:
Ik ga naakt over arena boulevard rennen als heitje terugkomt.
Mijn gedachte dus ook.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 14:11 schreef Tarado het volgende:
[..]
Is hij echt ziek ga je je dan weer afvragen of bezig met transfer
was, hij is toch al heel lang onder zijn niveau aan het spelenquote:Op zaterdag 5 januari 2013 14:15 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Heitinga is twee klasses beter dan Toby
Geloof mij, in de Eredivisie waar niemand kan verdedigen zal hij een beest zijn ivm wat er nu is. Een echte man die de steun van het publiek heeft (100% ajacied, in liverpool natuurlijk minder populair) en daardoor nog wat beter gaat presteren.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 14:18 schreef Tarado het volgende:
[..]
was, hij is toch al heel lang onder zijn niveau aan het spelen
Vorig jaar was hij daar nog een heldquote:Op zaterdag 5 januari 2013 14:18 schreef Tarado het volgende:
[..]
was, hij is toch al heel lang onder zijn niveau aan het spelen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |