Ja, in het dal loopt de Dordognequote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:04 schreef Brighteyes het volgende:
Ik ga Le Peche ook eens in de groep gooien bij F.
Enige nadeel voor mij is dat er alleen een zwembad is en niet een lekker riviertje oid.
Weet jij of dat mss in de buurt te vinden is Miss?
Hij vond het wel leuk hoor. Maar we waren met familie die weinig rekening hielden met een klein kind. Dus alle grote attracties en de dingen waar seb in kon overslaan. Dat was een beetje jammer, vooral voor ons de ouders.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 17:38 schreef As1981 het volgende:
Ik snap dat je dochters het leuk vinden. Ik had ook geen twee uur staan wachten hoor.
Dat vliegen gaat vast goed.
Ik hoorde idd dat cheyenne idd leuk/goed moet zijn.
Jammer dat seb het niet leuk vond estrys. Hier was het gelukkig niet te vroeg.
Wij zijn twee weken naar Mallorca geweest met een baby van 4 mnd. Ik denk dat het makkelijker vliegen is als een peuter van twee. We kregen een wiegje waar ze in kon liggen. Je sjouwt wel wat.mee ja maar dat vond ik geen ramp. Alleen hoogzomer naar Mallorca doe ik nooit meer. Veeeeeeel te warm voor een baby. Voor de mijne wel iig.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:11 schreef Mineola het volgende:
Heel leuk Lamb, Bali, wat een gaaf vooruitzicht! Ik vind het heel moeilijk iets te bedenken met een baby van nog geen jaar. Ws wordt het in sept naar Italië met de auto want vliegen met een baby die nog niet kan zitten lijkt me niks. Dan moet je nl naast de maxicosi ook nog de reiswieg meeslepen, want 3x per dag eten met een kind op schoot zie ik niet zitten. Of zie ik beren op de weg die er niet zijn?
Ik probeer man over te halen om begin 2014 naar Australië te gaan, maar de reactie was nogal lauw tot nu toe. Maar Bali biedt misschien meer kans!
Zoiets als Kerstmis met je (schoon)familie. ;Pquote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:28 schreef Luigi het volgende:
Haha neehoor ieder zijn ding maar een Franse camping in het hoogseizoen klinkt me ongeveer als hel op aarde.
Dat is inderdaad niet handig dan. Hier gingen mijn ouders ook mee maar hier draaide alles om Yaro. Het voordeel dan wel dat hij geen middagdutjes meer deed. Of nadeel voor mij in zwangere toestandquote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:22 schreef Estrys het volgende:
[..]
Hij vond het wel leuk hoor. Maar we waren met familie die weinig rekening hielden met een klein kind. Dus alle grote attracties en de dingen waar seb in kon overslaan. Dat was een beetje jammer, vooral voor ons de ouders.tweede dag hebben we gezegd dat we ons eigen ding gingen doen met Seb. En niet twee uur voor de space mountain wachten tot de rest klaar is. Ging al veel beter
Ik kan het hel op aarde vinden maar Noortje vindt het prachtig. Andere kindjes, zwembad, speeltuin. Zolang we ook nog een beetje ons ding kunne doen is het prima.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:28 schreef Luigi het volgende:
Haha neehoor ieder zijn ding maar een Franse camping in het hoogseizoen klinkt me ongeveer als hel op aarde.
Oh ik geloof niet zo in je eigen plezier opzij zetten daarvoor. Een mix daarin is prima mogelijkquote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:32 schreef becky27 het volgende:
[..]
Ik kan het hel op aarde vinden maar Noortje vindt het prachtig. Andere kindjes, zwembad, speeltuin. Zolang we ook nog een beetje ons ding kunne doen is het prima.
Wij zijn dit jaar voor het eerst naar een Italiaanse mega-camping geweest in het hoogseizoen. Dat was eens en nooit weerquote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:28 schreef Luigi het volgende:
Haha neehoor ieder zijn ding maar een Franse camping in het hoogseizoen klinkt me ongeveer als hel op aarde.
Wij zijn met Nathan naar Ro m e gereden toen hij 11 maanden was. Lange reis maar ik vond het meevallen en op de camping waren we al 2x eerder gewee s t dus wisten we hoehet was.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:11 schreef Mineola het volgende:
Heel leuk Lamb, Bali, wat een gaaf vooruitzicht! Ik vind het heel moeilijk iets te bedenken met een baby van nog geen jaar. Ws wordt het in sept naar Italië met de auto want vliegen met een baby die nog niet kan zitten lijkt me niks. Dan moet je nl naast de maxicosi ook nog de reiswieg meeslepen, want 3x per dag eten met een kind op schoot zie ik niet zitten. Of zie ik beren op de weg die er niet zijn?
Ik probeer man over te halen om begin 2014 naar Australië te gaan, maar de reactie was nogal lauw tot nu toe. Maar Bali biedt misschien meer kans!
Wij zijn ook een keer in het laagseizoen op een megacamping in Toscane geweest, dat was goed te doen, maar als ik me er een voorstelling van maakte hoe dat er in het hoogseizoen aan toe moest gaan, brrrr. Denk dat je er veilig op kunt gokken in mei hoorquote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:45 schreef MaLo het volgende:
[..]
Wij zijn dit jaar voor het eerst naar een Italiaanse mega-camping geweest in het hoogseizoen. Dat was eens en nooit weer.
Wij hoeven ook geen animatie, maar het is voor F wel leuk als er wat andere kinderen zijn om mee te spelen. Ik ben bang dat als we in mei een kleine camping kiezen er juist te weinig mensen zijn. Nou ja, we denken er nog even over naquote:Op zaterdag 5 januari 2013 19:08 schreef Luigi het volgende:
[..]
Wij zijn ook een keer in het laagseizoen op een megacamping in Toscane geweest, dat was goed te doen, maar als ik me er een voorstelling van maakte hoe dat er in het hoogseizoen aan toe moest gaan, brrrr. Denk dat je er veilig op kunt gokken in mei hoor. Uiteraard is er wat minder te doen maar wij waren toen nog met z'n 2-en dus dan boeit het niet zo. En ik wil verder niet zo afhankelijk zijn van anminatieteams of weet ik veel wat dus daar zoeken we het toch al niet op uit.
Kent iemand nog meer sites a la elizawashere.nl ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |