Idem maar dan vanuit m'n bed in Belgiëquote:
Beterschapquote:Op dinsdag 1 januari 2013 01:22 schreef sararaats het volgende:
[..]
Idem maar dan vanuit m'n bed in Belgiëik lig namelijk ziek in bed
Dat 2013 een jaar mag worden zonder al teveel vertragingen
Er is gisteren (oudjaarsdag) een V250 stuk gegaan, deze kon niet verder dan Noorderkempen. Aldaar mochten reizigers overstappen op de volgende Fyra (ja, die van 2 uur later) die daardoor ook een flinke vertraging aan z'n broek kreeg.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 01:26 schreef JDude het volgende:
Ik zag gisteren trouwens een V250 stilstaan op station Noorderkempen. Is dat normaal of was er weer een kapot?
Erger, de bereikbaarheid van Noorderkempen is nog slechter dan die van Lage Zwaluwequote:Op dinsdag 1 januari 2013 01:49 schreef JDude het volgende:
Mooi punt om stil te vallen wel, het Lage Zwaluwe van België.
Ditquote:Op dinsdag 1 januari 2013 01:41 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Ik als lurker wens jullie ook het beste voor 2013 en veel spoorkilometers.
Dekuje vam.quote:
Nope. E-ticket.quote:
Heb ik gedaan, maar moest volgens hem toch. Als ik op de reisplanner kijk is "Via" dus wel gewoon twee euro duurder...quote:Op dinsdag 1 januari 2013 13:50 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
Misschien moet je die conducteur eens vragen nog eens goed na te denken over op welke volgorde Bijlmer en Amstel eigenlijk liggen, want jij hebt gewoon gelijk (of verwijs 'm naar de reisplanner, die zal je dat advies neem ik aan gegeven hebben. Zou die dan onzin adviezen geven?)
quote:Een reis mag op elk Station op de
kortste of snelste Reisroute worden
onderbroken, en op dezelfde Dag
weer worden voortgezet.
Ah duidelijk. Technisch gezien zit ik op de kortste route als ik op Bijlmer uitstap, dus heb ik gewoon gelijk.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 14:02 schreef dennistd het volgende:
Artikel 6.9 uit de Algemene Voorwaarden voor Reizigers:
[..]
uiteraard.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:37 schreef Bas242 het volgende:
Is het voor niet- actieve forumleden ( alleen meelezen) ook toegestaan zich in te schrijven voor het nieuwjaarsritje? :-)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |