muah mensen die niet kunnen ondernemen zullen ook geen eigen bedrijf beginnenquote:Op maandag 31 december 2012 01:55 schreef Jellereppe het volgende:
g opsomming van een klein aantal taken die een manager moet hebben. Tuurlijk kun je als grote organisatie diverse mensen daarvoor inhuren, maar elke organisatie begint klein. Dan heb je maar een manager en die moet daarnaast ook de organisatie naar buiten vertegenwoordigen.
Daarnaast heb je zeker wat uitzonderingen op de regel. Steve Jobs was zeer zeker wel een boegbeeld en leider, maar ik geef al aan dat dit bij de meeste organisaties niet het geval is. Daarnaast weet ik dat je verschillende mensen daar voor kunt aannemen. Dat geldt overigens voor de grote ondernemingen.
Voor het leiden van een kleine onderneming moet je zeker wel een paar kwaliteiten hebben aangezien je daar de enige vennoot/baas bent. Vooral handig als je goed bent in het leiden van mensen en tegelijkertijd ook communicatief vaardig bent.
Er zijn wel degelijk vwo scholen waar men leert logisch na te denken maar ook veel waar dit niet zo is. En echt leren, dat is wat mist. Het gaat puur om wat je in je kortetermijngeheugen hebt opgeslagen wat telt en niet meer om wat je hebt opgeslagen in je langetermijngeheugen. Het aankondigen van een toets zou dus eigenlijk niet meer gedaan moeten worden. Op die manier zorg je ervoor dat de mensen die echt kunnen leren en echt slim zijn, het wel kunnen. Want later in de praktijk, weet je ook niet wat er de volgende dag gaat komen en kun je ook niet even leren zodat je het daarna weet. Nee, je moet het weten en altijd kunnen opnoemen/doen en daar komt veel oefenen aan te pas.quote:Op maandag 31 december 2012 01:47 schreef Chernobog het volgende:
[..]
Nah, dat is Havo. VWO is verbanden leggen en logisch denken.
Veel mensen proberen het, maar falen daar wel in. Ik ken een Turk met een kleine snackbar. Verdient op zich niet veel vergeleken met andere ondernemingen, maar met ¤ 20.000 omzet per week toch wel meer dan menig werknemer. Haal daar kosten en inkomstenbelasting vanaf en dan houd je op zijn minst wel ¤ 5.000 a ¤ 7.000 aan over.quote:Op maandag 31 december 2012 01:56 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
muah mensen die niet kunnen ondernemen zullen ook geen eigen bedrijf beginnen
nah dit is ook weer kut. je moet gewoon grote algemene kennis hebben en dingen kunnen toepassen. Daar zou de opbouw van een toets dus anders moeten zijn dan dom feitjes op dreunen.quote:Op maandag 31 december 2012 01:56 schreef Dimens het volgende:
[..]
Er zijn wel degelijk vwo scholen waar men leert logisch na te denken maar ook veel waar dit niet zo is. En echt leren, dat is wat mist. Het gaat puur om wat je in je kortetermijngeheugen hebt opgeslagen wat telt en niet meer om wat je hebt opgeslagen in je langetermijngeheugen. Het aankondigen van een toets zou dus eigenlijk niet meer gedaan moeten worden. Op die manier zorg je ervoor dat de mensen die echt kunnen leren en echt slim zijn, het wel kunnen. Want later in de praktijk, weet je ook niet wat er de volgende dag gaat komen en kun je ook niet even leren zodat je het daarna weet. Nee, je moet het weten en altijd kunnen opnoemen/doen en daar komt veel oefenen aan te pas.
mbo'ersquote:Op maandag 31 december 2012 01:56 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Veel mensen proberen het, maar falen daar wel in.
Klopt. Theorie it is en praten kan iedereen.quote:Op maandag 31 december 2012 01:57 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
nah dit is ook weer kut. je moet gewoon grote algemene kennis hebben en dingen kunnen toepassen. Daar zou de opbouw van een toets dus anders moeten zijn dan dom feitjes op dreunen.
Idd. Vooral als ze op het vwo enorm goede punten halen.quote:Op maandag 31 december 2012 01:44 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Ik vind kappers nog wel nuttig. Haal er zelf veel plezier uit. Onterechte post.
haal daar eigen pensioen opbouw, arbeidsongeschiktheidsverzekeringen etc en je houdt 2000 euro over, gemiddeld en je moet er wel veel voor werken.quote:Op maandag 31 december 2012 01:56 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Veel mensen proberen het, maar falen daar wel in. Ik ken een Turk met een kleine snackbar. Verdient op zich niet veel vergeleken met andere ondernemingen, maar met ¤ 20.000 omzet per week toch wel meer dan menig werknemer. Haal daar kosten en inkomstenbelasting vanaf en dan houd je op zijn minst wel ¤ 5.000 a ¤ 7.000 aan over.
Zeker veel werken, maar hij hield stukken meer over dan ¤ 2.000. Volgens mij betaalde de man niet eens pensioenpremie, maar legde hij al veel geld automatisch opzij.quote:Op maandag 31 december 2012 02:02 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
haal daar eigen pensioen opbouw, arbeidsongeschiktheidsverzekeringen etc en je houdt 2000 euro over, gemiddeld en je moet er wel veel voor werken.
dat is het hele punt van ondernemer; je moet je eigen pensioen regelen en je kan geen ziektewet dingen enzo dus daar moet je je ook tegen verzekerenquote:Op maandag 31 december 2012 02:04 schreef Jellereppe het volgende:
Zeker veel werken, maar hij hield stukken meer over dan ¤ 2.000. Volgens mij betaalde de man niet eens pensioenpremie, maar legde hij al veel geld automatisch opzij.
I now, maar hij regelde zijn pensioen niet via een pensioenfonds, maar deed alles eigenhandig. Dan weet je overigens ook waar je aan toe bent. Eigen vermogen in de hand is meestal beter dan premie betalen aan een fonds en het is maar afwachten wat je daarvan terugziet.quote:Op maandag 31 december 2012 02:05 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
dat is het hele punt van ondernemer; je moet je eigen pensioen regelen en je kan geen ziektewet dingen enzo dus daar moet je je ook tegen verzekeren
Slaap ze.quote:Op maandag 31 december 2012 02:06 schreef Boterbartje het volgende:
Maar ik ga slapen; eind conclusie:
WO > vwo >hbo > havo> vmbo > huishoudschool > LOI cursus spaans voor beginners > mbo
naja, geld op de bank zetten als pensioen is niet handig, want dan moet je precies je pensioen sparen. Van een premie meer pensioen maken is wel beter natuurlijk.quote:Op maandag 31 december 2012 02:08 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
I now, maar hij regelde zijn pensioen niet via een pensioenfonds, maar deed alles eigenhandig. Dan weet je overigens ook waar je aan toe bent. Eigen vermogen in de hand is meestal beter dan premie betalen aan een fonds en het is maar afwachten wat je daarvan terugziet.
ja thanks, morgen nog even paar hoofdstukjes lezen en dan vroeg aan het bier.quote:
Yep, inflatie en geldontwaardering. Daar heb je gelijk in.quote:Op maandag 31 december 2012 02:09 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
naja, geld op de bank zetten als pensioen is niet handig, want dan moet je precies je pensioen sparen. Van een premie meer pensioen maken is wel beter natuurlijk.
als je het zelf doet moet je het wel investeren, anders dief van je eigen portemonnee
Haha, thanks. Jij ook een fijne jaarwisseling.quote:Op maandag 31 december 2012 02:10 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
ja thanks, morgen nog even paar hoofdstukjes lezen en dan vroeg aan het bier.
prettige jaarwisselingen enz
eensquote:Op maandag 31 december 2012 02:11 schreef Smack10 het volgende:
De topics tegenwoordig gaan qua kwaliteit net zo hard achteruit als de kwaliteit van het onderwijssysteem in dit land.
Ik ook niet maar ga zo wel erin.quote:Op maandag 31 december 2012 02:14 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
eens
ik slaap nog niet, lig al wel in bed
In KLB en ONZ zeker, maar je hebt ook andere forums....quote:Op maandag 31 december 2012 02:11 schreef Smack10 het volgende:
De topics tegenwoordig gaan qua kwaliteit net zo hard achteruit als de kwaliteit van het onderwijssysteem in dit land.
Fora is mooierquote:Op maandag 31 december 2012 02:16 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
In KLB en ONZ zeker, maar je hebt ook andere forums....
Hooggeleid en shit.quote:Op maandag 31 december 2012 02:18 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Fora is mooier
Hoge opleiding alles
Ben regelmatig in Nieuws en politiek te vinden.quote:Op maandag 31 december 2012 02:16 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
In KLB en ONZ zeker, maar je hebt ook andere forums....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |