Als je net als ik bijna elk weekend het halve land door moet, scheelt dit als je geen studenten-ov meer hebt, aardig in de centen. Ben in een weekend anders nog meer kwijt dan 25 euro.quote:Op zondag 30 december 2012 13:47 schreef Yreal het volgende:
[..]
wat moet ik als student met een weekend vrij kaart? Weekend ov is voor paupers.
ga dan voor altijd dalvrij. 90 per maand. Zodra sov vervalt is dat denk ik de beste optie.quote:Op zondag 30 december 2012 13:50 schreef NotGuilty het volgende:
[..]
Als je net als ik bijna elk weekend het halve land door moet, scheelt dit als je geen studenten-ov meer hebt, aardig in de centen. Ben in een weekend anders nog meer kwijt dan 25 euro.
Normaal zou het me dus iets van 32 euro per weekend kosten. Nu maar 25 per maand. Daarnaast reis ik doordeweeks met 40%korting en doordeweeks hoef ik niet met de trein naar de studie dus is 90 per maand een beetje veel. Ik moet ook nog zo een maandelijkse kaart voor de tram en metro halen, kost ook iets van 50 euro per maand. Dan ben ik nu met 75 pm helemaal in orde.quote:Op zondag 30 december 2012 13:51 schreef Yreal het volgende:
[..]
ga dan voor altijd dalvrij. 90 per maand. Zodra sov vervalt is dat denk ik de beste optie.
quote:Op zondag 30 december 2012 13:54 schreef NotGuilty het volgende:
[..]
Normaal zou het me dus iets van 32 euro per weekend kosten. Nu maar 25 per maand. Daarnaast reis ik doordeweeks met 40%korting en doordeweeks hoef ik niet met de trein naar de studie dus is 90 per maand een beetje veel. Ik moet ook nog zo een maandelijkse kaart voor de tram en metro halen, kost ook iets van 50 euro per maand. Dan ben ik nu met 75 pm helemaal in orde.
Maar thanks voor de tip. Dat is misschien voor andere mensen weer handiger. Het ging mij er om dat die kaart van 25 euro per maand alleen maar t/m zo voordelig te krijgen is. Dus wilde ik mensen er even op attenderen
dankquote:Op zondag 30 december 2012 13:55 schreef NotGuilty het volgende:
Ik ga eens wat nuttigs doen, ik heb alleen maar saaie mededelingen. Ajuu![]()
p.s. veel plezier in Londen![]()
Welnee, je bent onze schat.quote:
Dat heeft meer te maken met de overdaad aan hbo mensen die stage moeten lopen. Als je gaat solliciteren op juridische functies krijg je direct concurrentie van hbo rechten (of zelfs wo rechten) en binnen de overheid van SJD. Welke wel gekwalificeerd zijn voor een dergelijke stage en waar je het eigenlijk per definitie al tegen aflegt.quote:Op zondag 30 december 2012 13:48 schreef Yreal het volgende:
[..]
Maar dan krijg je het riedeltje dat mensen met BE, FSM of AC ook solliciteren op die plaatsen, met miljoenen tegelijk. dan is de keuze snel gemaakt.
Ach kom er zal vast wel iets te vertellen zijn. Zet gewoon eens je eigen vaardigheden op een rij en kijk naar , wat Ryon ook zei, naar gepaste functies. Als je zo'n negatieve instelling hebt komt er niks van natuurlijk.quote:Op zondag 30 december 2012 13:46 schreef Yreal het volgende:
[..]
ja niks dus ! Algemeen medewerker ofzo...
Klinkt toch allemaal erg logisch als je het zo brengt. Waar haal jij al deze wijsheden vandaan?quote:Op zondag 30 december 2012 14:02 schreef Ryon het volgende:
[..]
Dat heeft meer te maken met de overdaad aan hbo mensen die stage moeten lopen. Als je gaat solliciteren op juridische functies krijg je direct concurrentie van hbo rechten (of zelfs wo rechten) en binnen de overheid van SJD. Welke wel gekwalificeerd zijn voor een dergelijke stage en waar je het eigenlijk per definitie al tegen aflegt.
Met MER maak je een goede kans voor plekken waar ook CE en IBM en dergelijke op reageren. Voordeel van MER is dat deze niet functie gericht is, maar wel gefocussed op management-ondersteuning. Binnen een grote organisatie heeft het MT veelal een of twee stagiaires meelopen welke opdraaien voor alle losse ondersteunde klusjes, veelal administratief van aard. Daar maak je veel meer kans mee dan als je gaat voor een specifieke juridische functie.
Nouwja, kijk, ik geef ook gewoon heel eerlijk toe dat ik dat allemaal niet wil..quote:Op zondag 30 december 2012 14:04 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Ach kom er zal vast wel iets te vertellen zijn. Zet gewoon eens je eigen vaardigheden op een rij en kijk naar , wat Ryon ook zei, naar gepaste functies. Als je zo'n negatieve instelling hebt komt er niks van natuurlijk.
Nouja kap dan gewoon met MER. Problem solved. :pquote:Op zondag 30 december 2012 14:06 schreef Yreal het volgende:
[..]
Nouwja, kijk, ik geef ook gewoon heel eerlijk toe dat ik dat allemaal niet wil..
Dan heb ik toch ruzie met mijn moeder. Dan word ik onterft en zal mijn moeder mijn bestaan ontkennenquote:Op zondag 30 december 2012 14:07 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Nouja kap dan gewoon met MER. Problem solved. :p
Samenloop van omstandigheden. Ik heb ooit eens een artikel geschreven over hbo studies als MER, IBM en CE en de zin en onzin daarvan in het kader van onderwijsbeleid. Een kennis van mij die MER deed wilde de overstap maken van MER naar wo recht en heeft daarvoor uitgezocht wat precies de mogelijkheden waren en tot slot zijn stages een veel besproken borrelonderwerp voor mensen die een beetje aan het einde van hun studie zitten.quote:Op zondag 30 december 2012 14:05 schreef Yreal het volgende:
[..]
Klinkt toch allemaal erg logisch als je het zo brengt. Waar haal jij al deze wijsheden vandaan?
Wie het laatst lacht...quote:Op zondag 30 december 2012 14:09 schreef Yreal het volgende:
Dat terwijl mijn zusje zo geweldig is omdat ze haar mbo tekenopleiding gewoon dadelijk afrondt.
Boeiend was het wel, maar nu wordt iedereen op elk vlak voorbij gegaan door de specialistische studies. Het is crisis, dus alle boekhoud/finance plaatsen gaan naar BE/FSM/AC, Alle management/bedrijfskundige plaatsen naar Bedrijfskunde, alle marketing/communicatie naar CE/CO en alle juridische plaatsen naar rechten of sjd.quote:Op zondag 30 december 2012 14:10 schreef Ryon het volgende:
[..]
Samenloop van omstandigheden. Ik heb ooit eens een artikel geschreven over hbo studies als MER, IBM en CE en de zin en onzin daarvan in het kader van onderwijsbeleid. Een kennis van mij die MER deed wilde de overstap maken van MER naar wo recht en heeft daarvoor uitgezocht wat precies de mogelijkheden waren en tot slot zijn stages een veel besproken borrelonderwerp voor mensen die een beetje aan het einde van hun studie zitten.
Ik kan nu een hele samenvatting neer knallen van dat essay over MER, maar het komt erop neer dat een zeer interessante studie is, echter op iets totaal anders geriocht is dan het wellicht voordoet komen.
En jij moet hem helpen?quote:Op zondag 30 december 2012 14:21 schreef SpotlessMind00 het volgende:
Goedemiddag allen !
Net opdracht 3 voor Juridische Vaardigheden 1 binnengekregen. Een casus over iemand wiens uitkering wordt teruggevorderd. Het is me potdomme leuk.
Dat het crisis is merkt helaas iedereen. Maar met betrekking tot stages kan je daar je voordeel mee doen. Aangezien je breed inzetbaar bent kan je open sollicitaties sturen naar grote organisaties (800/1000+ werknemers) met de vraag of jij iets kan betekenen. Vanwege de vele reorganisaties ben je als stagiair goedkoper dan een uitzendkracht of een tijdelijk contract ter invulling van een positie die komt ter vervallen.quote:Op zondag 30 december 2012 14:14 schreef Yreal het volgende:
[..]
Boeiend was het wel, maar nu wordt iedereen op elk vlak voorbij gegaan door de specialistische studies. Het is crisis, dus alle boekhoud/finance plaatsen gaan naar BE/FSM/AC, Alle management/bedrijfskundige plaatsen naar Bedrijfskunde, alle marketing/communicatie naar CE/CO en alle juridische plaatsen naar rechten of sjd.
4 van de 25 hebben een afstudeerplek als ik fb goed gevolgd heb.
Altijd mooi. Iemand die in minimahuishouden zit moet vanwege het niet nakomen van de informatieplicht 13 maanden bijstand terugstorten. Altijd opvallend dat de sociale dienst denkt dat iemand rustig 10.500 euro op de bank heeft staan voor dit soort gevallen.quote:Op zondag 30 december 2012 14:21 schreef SpotlessMind00 het volgende:
Goedemiddag allen !
Net opdracht 3 voor Juridische Vaardigheden 1 binnengekregen. Een casus over iemand wiens uitkering wordt teruggevorderd. Het is me potdomme leuk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |