Kip, patat en appelmoes.quote:Op zaterdag 29 december 2012 19:49 schreef Coos het volgende:
Is er geen beeld van Oop bij de Chinees![]()
Hij zal toch wel gewoon patat met een biefstukkie nemen?
Ahhja, ik dacht al een bekend gezicht te zien...quote:Op zaterdag 29 december 2012 19:45 schreef Jian het volgende:
[..]
Persoonlijk vind ik Jack White één van de meest aansprekende, innovatieve muzikanten in het algemeen van dit moment en bovendien natuurlijk een begaafd gitarist.
Ken je die docu met Jimmy Page, The Edge en Jack White, "It might get loud" zo niet, dan moet je die echt een keer zien, zo geweldig!quote:Op zaterdag 29 december 2012 19:47 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Innovatief, zekerOver een jaar of tien kan de balans wel opgemaakt worden over zijn rol in en invloed op de popmuziek.
Mooi toch ookquote:Op zaterdag 29 december 2012 19:52 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Ahhja, ik dacht al een bekend gezicht te zien...![]()
Heb ik wel eens gezienquote:Op zaterdag 29 december 2012 19:56 schreef Jian het volgende:
[..]
Ken je die docu met Jimmy Page, The Edge en Jack White, "It might get loud" zo niet, dan moet je die echt een keer zien, zo geweldig!![]()
Niet te hopen...quote:Op zaterdag 29 december 2012 19:17 schreef jacqhassel het volgende:
![]()
![]()
Goedeavond fok
Zou Tayler de kans krijgen barney in de pan te hakken.
Vind ik ook een heel lekker nummerquote:Op zaterdag 29 december 2012 19:57 schreef 5thencounter het volgende:
Vond deze persoonlijk wel de beste....Zolang het OopTopic het toelaat, zal het me een zorg zijn!![]()
Dat zienen horen we volgende maand wel tijdens de 'Klassieker'quote:Op zaterdag 29 december 2012 19:36 schreef Jian het volgende:
[..]
Laten we het hopen, want als Barney wint gaat die ouwe weer janken als een wijf en ik zie 'm persoonlijk liever tieren en schelden
Ik ben geneigd om het enigszins met je eens te zijn, ik vind The Edge als gitarist niet heel geweldig, hij is heeft geen grote techniek, hij is wel heel er goed met "techniek" en zeker wel innovatief, maar dan vooral elektronisch.quote:Op zaterdag 29 december 2012 20:00 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Heb ik wel eens gezien![]()
The Edge vind ik trouwens echt geen klap aan.
Echt wel Pb. dan gun ik het van gerwen bijvb meer als nedquote:
Oop neemt vrijwel altijd bami pangwangquote:Op zaterdag 29 december 2012 19:49 schreef Coos het volgende:
Is er geen beeld van Oop bij de Chinees![]()
Hij zal toch wel gewoon patat met een biefstukkie nemen?
geef mij dan liever bono maar in cadeau papier graagquote:Op zaterdag 29 december 2012 20:05 schreef Jian het volgende:
[..]
Ik ben geneigd om het enigszins met je eens te zijn, ik vind The Edge als gitarist niet heel geweldig, hij is heeft geen grote techniek, hij is wel heel er goed met "techniek" en zeker wel innovatief, maar dan vooral elektronisch.
Als Barney het toernooi wint is het volgende week groot feest in de Enphi, met bal na bij Sakara.quote:Op zaterdag 29 december 2012 20:05 schreef jacqhassel het volgende:
[..]
Echt wel Pb. dan gun ik het van gerwen bijvb meer als ned
Bono? Dat eet onze hond..quote:Op zaterdag 29 december 2012 20:07 schreef jacqhassel het volgende:
[..]
geef mij dan liever bono maar in cadeau papier graag![]()
![]()
Bono? die vieze rondneuker? Nou veel plezier, oohja hij heeft wel veel geld, dat zal de pijn vast verzachten....quote:Op zaterdag 29 december 2012 20:07 schreef jacqhassel het volgende:
[..]
geef mij dan liever bono maar in cadeau papier graag![]()
![]()
Het zijn meer soundscapes die hij maakt, da's knap maar aan mij niet echt besteed.quote:Op zaterdag 29 december 2012 20:05 schreef Jian het volgende:
[..]
Ik ben geneigd om het enigszins met je eens te zijn, ik vind The Edge als gitarist niet heel geweldig, hij is heeft geen grote techniek, hij is wel heel er goed met "techniek" en zeker wel innovatief, maar dan vooral elektronisch.
Optreden voor eigen bankrekening, verder ken ik die gast niet anders...quote:Op zaterdag 29 december 2012 20:13 schreef Toverheks het volgende:
Bono doet hele goede dingen voor de medemens
Nee, hij geeft geld weg en doet veel voor Afrika enzo, nee niks mis met Bono hoor ( vind ik dan he ) en Bloody sunday nog steeds een steengoed nummer.quote:Op zaterdag 29 december 2012 20:15 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Optreden voor eigen bankrekening, verder ken ik die gast niet anders...
Dank u schatquote:Op zaterdag 29 december 2012 20:13 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Bono? die vieze rondneuker? Nou veel plezier, oohja hij heeft wel veel geld, dat zal de pijn vast verzachten....
Afrika enzo is nog steeds een armoedezooi, waar is zijn geld heen dan?quote:Op zaterdag 29 december 2012 20:16 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Nee, hij geeft geld weg en doet veel voor Afrika enzo, nee niks mis met Bono hoor ( vind ik dan he ) en Bloody sunday nog steeds een steengoed nummer.
hij heeft projekten opgezet waterputten, scholen etc samen met Oprah, nee ik vind Bono oke en blijft toch 1 van de beste bands ter wereldquote:Op zaterdag 29 december 2012 20:18 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Afrika enzo is nog steeds een armoedezooi, waar is zijn geld heen dan?
Free Tibet, Free Tibet, ja,. ja en al die arme Chineesjes dan die daar wonenquote:Op zaterdag 29 december 2012 20:16 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Nee, hij geeft geld weg en doet veel voor Afrika enzo, nee niks mis met Bono hoor ( vind ik dan he ) en Bloody sunday nog steeds een steengoed nummer.
Waterputten....quote:Op zaterdag 29 december 2012 20:20 schreef Toverheks het volgende:
[..]
hij heeft projekten opgezet waterputten, scholen etc samen met Oprah, nee ik vind Bono oke en blijft toch 1 van de beste bands ter wereld
ieder zijn mening, ik sta achter Bonoquote:Op zaterdag 29 december 2012 20:23 schreef Jian het volgende:
[..]
Free Tibet, Free Tibet, ja,. ja en al die arme Chineesjes dan die daar wonenBono
Dat is ook een flink foute gastquote:Op zaterdag 29 december 2012 20:23 schreef BendeBielzen het volgende:
And now for something completly anders
Zolang z'n muziek maar goed isquote:Op zaterdag 29 december 2012 20:25 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Dat is ook een flink foute gast
Zijn teksten zijn nogal omstreden. Optredens in Amsterdam zijn daarom meer dan eens niet doorgegaan. Voorlopig zien we hem ook niet meer terug, hij is vorig jaar tot 10 jaar veroordeeld omdat hij een aantal kilo cocaïne probeerde te kopen van een undercover agent.quote:Op zaterdag 29 december 2012 20:26 schreef BendeBielzen het volgende:
[..]
Zolang z'n muziek maar goed is
Zo is datquote:Op zaterdag 29 december 2012 20:33 schreef Scrutinizer het volgende:
Op zaterdagavond mag hier altijd wat meer.
Niet zo sikkeneurig joh, Over een uurtje is Oop weer terug. Misschien nog wel eerder, want hij wil Van Gerwen kijken. Ik heb zo het idee dat hij bij de bediening wel wat druk op de ketel zet en dat het nagerecht nu zo ongeveer wel door is.quote:
Ik kan dat niet echt in de spelregels terugvindenquote:Op zaterdag 29 december 2012 20:33 schreef Scrutinizer het volgende:
Op zaterdagavond mag hier altijd wat meer.
Als het nagerecht geserveerd wordt is opa al onderweg naar huis. Hij is niet zo'n toetjesmens.quote:Op zaterdag 29 december 2012 20:36 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Niet zo sikkeneurig joh, Over een uurtje is Oop weer terug. Misschien nog wel eerder, want hij wil Van Gerwen kijken. Ik heb zo het idee dat hij bij de bediening wel wat druk op de ketel zet en dat het nagerecht nu zo ongeveer wel door is.
Gert heeft dat direct na de tijdelijke onderbreking van deze reeks verkondigd.quote:Op zaterdag 29 december 2012 20:38 schreef QuarterBack het volgende:
[..]
Ik kan dat niet echt in de spelregels terugvinden
Dat zeg je nou, maar misschien staat er wel zoute drop op de kaart..quote:Op zaterdag 29 december 2012 20:38 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Als het nagerecht geserveerd wordt is opa al onderweg naar huis. Hij is niet zo'n toetjesmens.
Als dat zo is hoop ik dat die chinees hem de tyfus slaat.quote:Op zaterdag 29 december 2012 20:40 schreef Pearlbitch het volgende:
Wat mij nu ineens te binnen schiet: zou Oop zijn belletje hebben meegenomen naar de chinees?
Die gasten kunnen allemaal karate.quote:Op zaterdag 29 december 2012 20:41 schreef beequeen het volgende:
[..]
Als dat zo is hoop ik dat die chinees hem de tyfus slaat.
Hmz dat wist ik niet... Wel de teksten maar ik vind de teksten van ICP ook leuk...quote:Op zaterdag 29 december 2012 20:30 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Zijn teksten zijn nogal omstreden. Optredens in Amsterdam zijn daarom meer dan eens niet doorgegaan. Voorlopig zien we hem ook niet meer terug, hij is vorig jaar tot 10 jaar veroordeeld omdat hij een aantal kilo cocaïne probeerde te kopen van een undercover agent.
Yup...quote:Op zaterdag 29 december 2012 20:43 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Die gasten kunnen allemaal karate.
Oh jaquote:Op zaterdag 29 december 2012 20:43 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Die gasten kunnen allemaal karate.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |