SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Charlotte Muis is een dief en heel Nederland weet het nu"
iets met geld enzo...quote:Op vrijdag 28 december 2012 20:47 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Waarom heb jij geen degelijke mooie Zweedse auto?![]()
Welk koekblik is dat?quote:Op vrijdag 28 december 2012 20:55 schreef FAUSTINO het volgende:
100KMph echt veel harder wil het niet
Welke auto?quote:Op vrijdag 28 december 2012 22:00 schreef DS4 het volgende:
300+ gps. Maar in mijn verdediging, een week nadat ik de auto had zijn er winterwielen onder gegaan, dus mag nu maar 240... Komende zomer ga ik kijken of er een gelegenheid is om over de 340 te komen op de gps.
Audi RS6quote:
Dat lijkt me kut snelwegrijdenquote:Op vrijdag 28 december 2012 22:48 schreef Cybje het volgende:
Mijn nieuwe aanwinst heeft een topsnelheid van 123 km/u. Volgens de fabriek dan. Ik kan dus niet eens de nieuwe maximumsnelheid rijden!
Het is een Daf 46 overigens
Ik zie er zelf wel de lol van in, maar echt voor dagelijks gebruik zou het niet praktisch zijnquote:Op vrijdag 28 december 2012 23:13 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Dat lijkt me kut snelwegrijden
Heb een keer meegereden met een Mini die dat ook had, reed redelijk vervelend op de snelweg. Als je aan het inhalen was en diegene gaf gas dan kwam je er gewoon niet langs.
Op de 1.4 injectie iig wel ja.quote:Op zaterdag 29 december 2012 00:05 schreef Hendroit het volgende:
. Zit er eigelijk een toerenbegrenzer op mijn auto?
Haha, hij zal ook wel niet voor hoge cruize snelheden zijn gemaaktquote:Op zaterdag 29 december 2012 09:27 schreef Meike26 het volgende:
Met de Materia, 1.3 liter, heb ik pas 2 keer geprobeerd topsnelheid te rijden. Bij de 165 op de teller houdt het dan wel op, waarbij ik schat dat ie net de 155 aan zou tikken op GPS.
Niwt echt een pretje, auto is bij 120 al hoog in de toeren, ik voel elke keer aan de versnellingspook of ie wel in z'n 5 staat of niet.
Een 6e versnelling was dus niet overbodig geweest
Dus je kunt er alleen mee naar de supermarkt?quote:Op zaterdag 29 december 2012 10:14 schreef Meike26 het volgende:
Klopt, toch rijdt dit doosje erg relaxed, na 130km/h word hij wat lichtvoetig, wat waarschijnlijk door de smalle banden & de aerodynamica van een broodrooster komt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |