Nouja.. het feit dat de iPhone na een herstel niets meer deed (Ja, hij bleef op het boot schermpje hangen) en dat ze bij Apple zeiden dat het 218 euro zou kosten.quote:Op donderdag 27 december 2012 01:58 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Nu mis ik het gedeelte van de overleden iphone
Dat jailbreakers je telefoon gered hebben en Apple je wou naaien?quote:Op donderdag 27 december 2012 01:59 schreef Braddie het volgende:
[..]
Nouja.. het feit dat de iPhone na een herstel niets meer deed (Ja, hij bleef op het boot schermpje hangen) en dat ze bij Apple zeiden dat het 218 euro zou kosten.
dat ik hem met RedSnow zelf aan de praat heb gekregen is weer een ander verhaal, het gaat om het principe.
quote:Op donderdag 27 december 2012 01:59 schreef Braddie het volgende:
[..]
Nouja.. het feit dat de iPhone na een herstel niets meer deed (Ja, hij bleef op het boot schermpje hangen) en dat ze bij Apple zeiden dat het 218 euro zou kosten.
dat ik hem met RedSnow zelf aan de praat heb gekregen is weer een ander verhaal, het gaat om het principe.
Je mist niet. Het is een kwestie van de accu vol zien te houden en niet hoeven restarten zonder laptop met redsn0w in de buurt.quote:Op donderdag 27 december 2012 09:20 schreef RolStaart-Beer het volgende:
Is een tethered jb nu echt zo'n issue? Heb mijn telefoon constant aan staan, dus hoef hem in principe maar een keer tethered booten. Of mis ik iets?
Oké bedanktquote:Op donderdag 27 december 2012 00:55 schreef Baghdaddy het volgende:
[..]
Zit geen simlock op (Nederlandse toestellen) en alle apps blijven staan (zijn verbonden aan je Apple ID en niet je simkaart).
Http://payforyourshit.com/kutpauperquote:Op donderdag 27 december 2012 02:03 schreef Helpmefok het volgende:
Wat is nou een goede repository voor cracked cydiaapps?Sinful is kut
Onzin.quote:Op donderdag 27 december 2012 01:51 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ik hoef alleen een andere background zo nu en dan
Jailbreaken draait vaak toch uit op een overlijdens bericht.
Hij heeft al bewezen dat hij niet weet waar hij over praatquote:
http://moetenzegodverdommezorgen dat-ideal-of-andere-normale-betaalwijzen-worden-ondersteund.com/paypal-en-creditcards-zijn-kutquote:Op donderdag 27 december 2012 11:22 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Http://payforyourshit.com/kutpauper
Paypal en hun malafide praktijken ondersteunenquote:Op donderdag 27 december 2012 11:58 schreef Splackavellie02 het volgende:
Anno 2012/2013 niet met PayPal om kunnen gaan
Voor Tomtom ja, de rest is gewoon legaal.quote:Bovendien loop je ook met installous te kutten, dus doe niet alsof je er anders wel voor zou betalen.
iOS 5 maakt autmatisch backups waar je niks voor hoeft te doen, maar jij hebt dat natuurlijk weer niet aanstaan. Dikke fail van jouw kant, sorry hoor.quote:Op donderdag 27 december 2012 00:50 schreef Helpmefok het volgende:
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
iOS 5.1.1!
Wel ALLES kwijt, contacten, etc. etc. etc.
Ja, nu wel ja kutje. Ik zat toen nog op iOS 4.1.quote:Op donderdag 27 december 2012 12:03 schreef TC03 het volgende:
[..]
iOS 5 maakt autmatisch backups waar je niks voor hoeft te doen, maar jij hebt dat natuurlijk weer niet aanstaan. Dikke fail van jouw kant, sorry hoor.
Gebruik Waze en/of Google Maps.quote:Op donderdag 27 december 2012 12:03 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Paypal en hun malafide praktijken ondersteunen. Ik weiger met Paypal te betalen zolang die gasten denken bedrijven als wikileaks hun geld te onthouden.
[..]
Voor Tomtom ja, de rest is gewoon legaal..
Waarom? IOS 5 is al anderhalf jaar uit.quote:Op donderdag 27 december 2012 12:04 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ja, nu wel ja kutje. Ik zat toen nog op iOS 4.1..
Waarom zou je upgraden als alles functioneert, je de nieuwe functies van iOS 5 niet nodig hebt en je iPhone met iOS 4 en alle jailbreakinstellingen helemaal naar je zin is?quote:Op donderdag 27 december 2012 12:04 schreef TC03 het volgende:
[..]
Waarom? IOS 5 is al anderhalf jaar uit.
Dan moet je ook maar niet jailbreaken. Als je speelgoed wil koop je maar een Android.quote:Op donderdag 27 december 2012 12:05 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Waarom zou je upgraden als alles functioneert, je de nieuwe functies van iOS 5 niet nodig hebt en je iPhone met iOS 4 en alle jailbreakinstellingen helemaal naar je zin is?
Nu moest ik wel, steeds meer apps werkten niet meer op iOS 4.1, waaronder de nieuwste whatsapp (oude whatsappondersteuning hebben ze expres gedropped)
Ik begrijp je vraag niet helemaal. Als je wil overzetten kan je je aankopen via iTunes overzetten. Vervolgens kan je op je nieuwe toestel inloggen met je Apple ID en de aankopen (apps) terugzetten.quote:Op donderdag 27 december 2012 10:42 schreef Operc het volgende:
[..]
Oké bedankt
En kan ik mijn Apple ID koppelen aan meer dan 1 telefoonnummer? Of overzetten dan dus, en hoe werkt dat?
Je geeft zelf al het antwoord:quote:Op donderdag 27 december 2012 12:05 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Waarom zou je upgraden als alles functioneert, je de nieuwe functies van iOS 5 niet nodig hebt en je iPhone met iOS 4 en alle jailbreakinstellingen helemaal naar je zin is?
Dit kun je dus voorkomen door te updaten.quote:Nu moest ik wel, steeds meer apps werkten niet meer op iOS 4.1, waaronder de nieuwste whatsapp (oude whatsappondersteuning hebben ze expres gedropped)
Ik zal proberen het wat te verduidelijken. Ik heb nu een iPhone 4. Deze wil ik houden. Daar komt een nieuwe simkaart met Engels nummer in. Blijft ondertussen mijn apple ID en de apps en dergelijke verbonden met mijn telefoon, of zijn die op de een of andere manier ook verbonden met mijn telefoonnummer? Want in dat geval, zal ik dus aan mijn apple ID moeten 'doorgeven' dat ik een ander nummer gebruik met hetzelfde apple ID zeg maar. De vraag is dus of ik hier iets voor moet doen, of dat ik gewoon een willekeurige simkaart in mijn telefoon kan stoppen en meteen al mijn apps kan blijven gebruiken.quote:Op donderdag 27 december 2012 12:09 schreef Baghdaddy het volgende:
[..]
Ik begrijp je vraag niet helemaal. Als je wil overzetten kan je je aankopen via iTunes overzetten. Vervolgens kan je op je nieuwe toestel inloggen met je Apple ID en de aankopen (apps) terugzetten.
Ah. In dat geval kan je gewoon de apps blijven gebruiken. Je hoeft verder niks te doen.quote:Op donderdag 27 december 2012 12:54 schreef Operc het volgende:
[..]
Ik zal proberen het wat te verduidelijken. Ik heb nu een iPhone 4. Deze wil ik houden. Daar komt een nieuwe simkaart met Engels nummer in. Blijft ondertussen mijn apple ID en de apps en dergelijke verbonden met mijn telefoon, of zijn die op de een of andere manier ook verbonden met mijn telefoonnummer? Want in dat geval, zal ik dus aan mijn apple ID moeten 'doorgeven' dat ik een ander nummer gebruik met hetzelfde apple ID zeg maar. De vraag is dus of ik hier iets voor moet doen, of dat ik gewoon een willekeurige simkaart in mijn telefoon kan stoppen en meteen al mijn apps kan blijven gebruiken.
Helder, bedanktquote:Op donderdag 27 december 2012 12:56 schreef Baghdaddy het volgende:
[..]
Ah. In dat geval kan je gewoon de apps blijven gebruiken. Je hoeft verder niks te doen.
Hoewel je wel even naar je iMessage of Facetime instellingen moet kijken of je nieuwe nr. er ook bij staat.
In WhatsApp zelf kan je je account (nr) verwijderen (WhatsApp > Chat Settings > Advanced > Delete My Account). Vervolgens nieuwe nummer opgeven en klaar is keesquote:Op donderdag 27 december 2012 12:57 schreef Operc het volgende:
[..]
Helder, bedankt
En bij whatsapp zal ik ook mijn nummer aan moeten passen denk ik (of dat moet automatisch gebeuren.)
Ben ik dan ook al mijn gespreksgeschiedenissen kwijt?quote:Op donderdag 27 december 2012 13:00 schreef Baghdaddy het volgende:
[..]
In WhatsApp zelf kan je je account (nr) verwijderen (WhatsApp > Chat Settings > Advanced > Delete My Account). Vervolgens nieuwe nummer opgeven en klaar is kees.
Dat weet ik eerlijk gezegd niet. Maar ik heb net een ander simkaart in mijn telefoon gedaan en WhatsApp dwong mij eerst om mijn nieuwe nummer te bevestigen. Dus het kan ook automatisch.quote:Op donderdag 27 december 2012 13:00 schreef Operc het volgende:
[..]
Ben ik dan ook al mijn gespreksgeschiedenissen kwijt?
Whatsapp herkent het gewoon als je een nieuwe simkaart in je toestel stopt, en zal dan vragen of je je account met dat nieuwe nummer wilt linken. Dan hoef je alleen de verificatiecode opnieuw in te voeren, en blijft alles verder hetzelfde.quote:Op donderdag 27 december 2012 13:00 schreef Baghdaddy het volgende:
[..]
In WhatsApp zelf kan je je account (nr) verwijderen (WhatsApp > Chat Settings > Advanced > Delete My Account). Vervolgens nieuwe nummer opgeven en klaar is kees.
quote:Op donderdag 27 december 2012 13:39 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Whatsapp herkent het gewoon als je een nieuwe simkaart in je toestel stopt, en zal dan vragen of je je account met dat nieuwe nummer wilt linken. Dan hoef je alleen de verificatiecode opnieuw in te voeren, en blijft alles verder hetzelfde.
Idiootquote:Op donderdag 27 december 2012 12:08 schreef Q. het volgende:
[..]
Dan moet je ook maar niet jailbreaken. Als je speelgoed wil koop je maar een Android.
En dat heb ik gedaan zodra het nodig werd.quote:Op donderdag 27 december 2012 12:27 schreef Splackavellie02 het volgende:
Dit kun je dus voorkomen door te updaten.
Kan je weer lekker pagga slaan op je foto's van je exquote:Op donderdag 27 december 2012 16:50 schreef Helpmefok het volgende:
ik had mijn fotos gebackupt staan op de externe harde schijf
Mijn telefoonnummers stonden allemaal in Whatsapp via contacten-delen gedeeld met mijn oude nummer
NIETS KWIJT DUS
quote:Op donderdag 27 december 2012 16:55 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Kan je weer lekker pagga slaan op je foto's van je ex
quote:Op donderdag 27 december 2012 16:57 schreef Helpmefok het volgende:
[..]Ik ga helemaal dood om jou elke keer.
![]()
Nee die heb ik er niet tussen zitten, mijn ex wens ik elke nare ziekte van de wereld toe.
Het verbaast je hoe hard zo'n wijf haar looks in je hoofd afglijden als je er een hekel aan krijgt.quote:
Okquote:Op donderdag 27 december 2012 16:50 schreef Helpmefok het volgende:
ik had mijn fotos gebackupt staan op de externe harde schijf
Mijn telefoonnummers stonden allemaal in Whatsapp via contacten-delen gedeeld met mijn oude nummer
NIETS KWIJT DUS
Dat is met iedereen zo, zodra je er ruzie mee krijgt of die persoon niet meer mag begin je ze totaal anders te zien..quote:Op donderdag 27 december 2012 17:00 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Het verbaast je hoe hard zo'n wijf haar looks in je hoofd afglijden als je er een hekel aan krijgt.
Andere SIM-kaart geprobeerd? Naar fabrieksinstellingen hersteld?quote:Op donderdag 27 december 2012 18:16 schreef Dirkh het volgende:
Zo, de iPhone 5 kan naar de revisie. Geen 3G meer. Volgens t-mobile een probleem met het toestel. Zo in eens was 3G weg. Jammer, maar helaas.
Ja, telefoon zelfs DFU modus hersteld. Netwerkinstellingen hersteld. De SIM in een andere iPhone gedaan, en daar deed ie het wel.quote:Op donderdag 27 december 2012 20:42 schreef Merkie het volgende:
[..]
Andere SIM-kaart geprobeerd? Naar fabrieksinstellingen hersteld?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |