Het wordt zeer zeker een uitdaging, maar dat maakt het spannend. Als ze daar in slagen, dan wordt het misschien groter en spannender dan LOTR. De personages zijn al bij voorbaat sterker en indrukwekkender dan LOTR. Dus dat kan al een voordeel zijn.quote:Op donderdag 27 december 2012 13:49 schreef Jivis het volgende:
[..]
Ik vraag me eerder af of er wel een goed verhaal uit te smeden valt dat niet-Tolkienfans weet te boeien.
Nee, denk het niet. Thor was wel heel krachtig vergeleken met zijn opponenten. Hier zit toch net wat meer verhaal achter. We krijgen the Valar (goden) te zien die de eerste oorlogen voeren tegen Melkor (de sterkste Valar). De maiar zijn een soort van dienaren van the Valar. Je kunt bijvoorbeeld de Balrogs, weerwolven, tovenaars en sauron in deze groep scharen. We krijgen teven Sauron te zien in zijn eerste dagen.quote:Op donderdag 27 december 2012 13:53 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
De meeste mensen die ik ken die zijn begonnen aan The Silmarillion, zijn afgehaakt, de rest is er niet eens aan begonnen (mijzelf incluis).
En als ik dat zo hoor, met al die 'legendes', wordt het dan niet een soort Thor?
Daar ben ik ook bang voor. Gandalf had moeite al moeite met the Balrog in LOTR. Dat was niet een zwakke, maar ook niet de sterkste. Gothmog is toch wel een heel andere verhaal. Fingolfin was al op sterven na dood en kon in zijn dood Gothmog meenemen. Daarnaast had Melkor een extreem leger van krachtige wezens. Draken, balrogs, weerwolven en ga maar verder. Sauron was ten tijde van die gebeurtenissen de rechterhand van Melkor. Alleen al die wezens in een film, wordt inderdaad te veel. Ben het met je eens.quote:Op donderdag 27 december 2012 14:49 schreef Jivis het volgende:
Juist het menselijke karakter van LotR maakt die trilogie tot zo'n succes. Al die wezens met godpowers wordt lichtelijk overkill denk ik. Is de Balrog in zijn eentje nog onoverwinnelijk voor de Fellowship, in de Silmarillion komt er een heel leger van die wezens op de proppen.
Waarom eigenlijk niet? (de rechten van) LOTR hebben ze toch ook van de hand gedaan.quote:Op donderdag 27 december 2012 15:26 schreef Dagonet het volgende:
Niet dat dat ooit zal gebeuren trouwens, de erven van Tolkien willen de filmrechten helemaal niet verkopen namelijk.
Gaat heus nog wel gebeuren. Ooit.quote:Op donderdag 27 december 2012 15:26 schreef Dagonet het volgende:
Je kan wel gedeeltes verfilmen, zoals Beren en Luthien bijv.
Niet dat dat ooit zal gebeuren trouwens, de erven van Tolkien willen de filmrechten helemaal niet verkopen namelijk.
Ik hoop nog in mijn levenquote:Op donderdag 27 december 2012 17:00 schreef Jivis het volgende:
[..]
Gaat heus nog wel gebeuren. Ooit.
Bijna, ben 30.quote:Op donderdag 27 december 2012 18:52 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ben je al 84 dan? Krijgen ze echt nog wel los hoor.
Ik ben 16 en denk en hoop dat ik het nog wel mee kan maken. Wil graag een verhaal verfilmd worden waar je Sauron als mens kan zien!quote:Op donderdag 27 december 2012 18:53 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Bijna, ben 30.
Ik heb er een hard hoofd in. Maar wie weet!
De Necromancer is een mens.quote:Op donderdag 27 december 2012 18:55 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ik ben 16 en denk en hoop dat ik het nog wel mee kan maken. Wil graag een verhaal verfilmd worden waar je Sauron als mens kan zien!
quote:Op donderdag 27 december 2012 20:33 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
De Necromancer is een mens.
Dat is dus geregeld, in 2014 kan je rustig sterven. Wel na juli, kun je zelfs twee films met Sauron zien.
Dat *zeggen* ze al in het eerste deel van The Hobbit (de film). Sterker nog, daar wordt ie gelijk Sauron genoemd. Omdat anders de kijkers er niks meer van snappen.quote:Op donderdag 27 december 2012 22:07 schreef Jivis het volgende:
[..]
Vind ik wel een beetje een spoiler hoor, nu weten we al dat de necromancer Sauron is.
Dat is ook zo. Gelijk mijn grootste kanttekening bij The Hobbit: Peter Jackson heeft zich te veel laten meeslepen door cgi. Vooral bij de orks (met name Azog) is dat jammer.quote:Op donderdag 27 december 2012 22:51 schreef johannes_vermeer het volgende:
Ben vandaag eindelijk geweest, en ik heb heerlijk genoten van het avontuur en de overdonderende effects. Af en toe vond ik de hoeveelheid CGI net iets té, in Lord of the Rings had ik iets meer het gevoel dat de sets daadwerkelijk uitgebreid waren opgebouwd, en dat er een riant aantal figuranten continu aanwezig was.
Dat dus.quote:Op donderdag 27 december 2012 22:48 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
Dat *zeggen* ze al in het eerste deel van The Hobbit (de film). Sterker nog, daar wordt ie gelijk Sauron genoemd. Omdat anders de kijkers er niks meer van snappen.
quote:Op donderdag 27 december 2012 20:33 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
De Necromancer is een mens.
Dat is dus geregeld, in 2014 kan je rustig sterven. Wel na juli, kun je zelfs twee films met Sauron zien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |