Ik wil weer terug naar hoe het vroeger wasquote:Op vrijdag 17 mei 2013 21:22 schreef SherlockHolmes het volgende:
[..]
Het lot van elk goed-moddable gratis oud spel.
Misschien kunnen we geld inzamelen voor iemand om een server te hosten, met wachtwoord, zonder mods of bots, speciaal voor FOK!quote:Op vrijdag 17 mei 2013 21:22 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Ik wil weer terug naar hoe het vroeger was![]()
![]()
![]()
Zou wel leuk zijn jaquote:Op vrijdag 17 mei 2013 21:23 schreef SherlockHolmes het volgende:
[..]
Misschien kunnen we geld inzamelen voor iemand om een server te hosten, met wachtwoord, zonder mods of bots, speciaal voor FOK!
Nu nog iemand die weet hoe dat moetquote:
/bind p playdeadquote:Op vrijdag 17 mei 2013 21:31 schreef hmmmz het volgende:
de 'g' binden aan selfkillen de kijkhoek groter zetten
v54quote:Op vrijdag 17 mei 2013 21:38 schreef hmmmz het volgende:
en al die commando's die je kon roepen. Al die knoppencombinaties uit je hoofd kennen
Enemy in disguise. Lange tijd gedacht dat ze enemy in the skies zeiden
die server is 1 groot lag festijnquote:Op donderdag 16 mei 2013 14:04 schreef Lienzz het volgende:
[..]
blijft iedere dag leuk!
Ik speel zelf op deze server (XP save)
http://www.gametracker.com/server_info/8.9.4.227:27960/
Airstrike, geniaal, gewoon elke keer een muurtje maken van airstrike grenades en vergeet het maar.quote:Op zondag 19 mei 2013 22:11 schreef _NZT_ het volgende:
Die map op het strand. Die was geniaal. Zolang niemand van Duitsers naar beneden het strand opsprong kon USA nooit winnen. Gewoon lekker ammo class (support???) zijn en die airstrike smoke grenades het strand op keilen... Wat heb ik toen genoten
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |