Daar heb ik mijn kinderen voor hahahaha..quote:Op zondag 30 december 2012 01:11 schreef Lienzz het volgende:
en ik mag ook weer een kaartje sturen, maar ik wacht even totdat er meer geregistreerd zijn dan kan ik er meer schrijven. Ik ga niet voor 1 kaartje naar de brievenbus hobbelen
slimquote:Op zondag 30 december 2012 15:31 schreef janeway het volgende:
[..]
Daar heb ik mijn kinderen voor hahahaha..
Ik heb een kitten die nog niet alleen naar buiten mag. In de zomer mocht hij aan een tuigje in de tuin spelen, nu loopt hij aan het tuigje mee naar de brievenbusquote:Op zondag 30 december 2012 01:11 schreef Lienzz het volgende:
en ik mag ook weer een kaartje sturen, maar ik wacht even totdat er meer geregistreerd zijn dan kan ik er meer schrijven. Ik ga niet voor 1 kaartje naar de brievenbus hobbelen
Die Kneipp-gast heb ik laatst nog een kaart naartoe gestuurd! Leek me een"zweverig"type. Overigens had ik wel een leuke hurray terug.quote:Op zaterdag 29 december 2012 16:31 schreef Mokkels het volgende:
[..]
Zo stom is dat.. doe dan zelf ook moeite dan doen anderen het ook!
Die duitser waar ik net een kaart van kreeg had dit profiel:
my hobbies are sports,philosopy,psychology,histery,politics,healthy and wellness
like the "hydrotherapy with his 5 elements from "waterdoktor" Sebastian Kneipp (Movement,Water,Medicinal Herbs,Dietetics Nutrition,Inner Balance)!I live in Bad Woerishofen,the Place
of Health for over 150Years,Sebastian Kneipp arrived this place
1855 and practice in this city till his dead in 1897)!Bad Woerishofen is in the Allgaeu-region in Bavaria in the south of
germany!
Ik vond het wel een beetje raar.Wat het er toe doet? En de kaart, onleesbaar. De eerste zinnen gingen wel maar de laatste kon ik alleen maar boyfriend uit halen en goodluck... Zo zonde
Zucht, ik vind dit allemaal zo ondankbaar overkomen..quote:Summer 2012 I started a second account (Quiltin), but that does not mean I'm fond of cards in general. Many cards seem uninspired. More and more younger children participate, but they should be supervised. It just does not do to send a dime-a-dozen card with no message or anything, not even a nice stamp. Make Postcrossing something worth your while!
Please send standard sized cards and write place & date on it. Use an envelope if the content is worth keeping. Postcards get ruined when one tries to steam off the stamps.
Is het ook.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 22:04 schreef Sokkepok het volgende:
[..]
Zucht, ik vind dit allemaal zo ondankbaar overkomen..
Tja. Als je postzegels verzamelt ben je bij PC gewoon verkeerd.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 22:04 schreef Sokkepok het volgende:
[..]
Zucht, ik vind dit allemaal zo ondankbaar overkomen..
Mijn 'postkantoor' heeft geen losse priorityzegels en de de website van Postnl kan ik ze nergens meer vinden. Weet iemand of ze er uit gaan ofzo?quote:Op dinsdag 1 januari 2013 22:49 schreef automatic_ het volgende:
Ik ben nu kaartjes aan het schrijven, maar ik moet morgen even op het postkantoor priority zegels meenemen
Ik zag ze net bij zakelijk staanquote:Op dinsdag 1 januari 2013 22:58 schreef Sokkepok het volgende:
[..]
Mijn 'postkantoor' heeft geen losse priorityzegels en de de website van Postnl kan ik ze nergens meer vinden. Weet iemand of ze er uit gaan ofzo?
Ik zie 'zakelijk' nergens staanquote:Op dinsdag 1 januari 2013 22:58 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ik zag ze net bij zakelijk staan
Een rol van 500 zegeltjes en daarbij staat dat het postkantoor ze ook heeft. Naja, anders stuur ik er drie zonder
Dankjewel!quote:Op dinsdag 1 januari 2013 23:06 schreef automatic_ het volgende:
Tadaaaaa
http://mailorder2.postnl.(...)-21010000000080.aspx
Ik heb ze de vorige keer zonder verzendkosten kunnen bestellen... Misschien sinds 2013 ineens wel??quote:Op dinsdag 1 januari 2013 23:09 schreef Sokkepok het volgende:
[..]
Dankjewel!
Ik zie helaas dat hier wel verzendkosten bijkomen van 5,99 dus ik ga wel op zoek naar een postkantoor die ze wel heeft
Ik normaal ook wel, maar ze was al 17 dagen niet online geweest en naar Duitsland.. had wel gekund. En allebei hadden ze het er niet over, maar toch allebei een uur na de de berichtjes geregistreerd. Dat kon geen toeval zijn volgens mij hahaquote:Op woensdag 2 januari 2013 19:40 schreef Guppyfriend het volgende:
Stond er nog iets in de hurray over waarom ze nog niet geregistreerd waren? Persoonlijk vind ik een berichtje sturen na 16 dagen tamelijk snel.
Eisenstellend kutvolk "should be supervised"quote:Op dinsdag 1 januari 2013 22:04 schreef Sokkepok het volgende:
[..]
Zucht, ik vind dit allemaal zo ondankbaar overkomen..
Konijntjes!!quote:Op donderdag 3 januari 2013 10:28 schreef Dr_Flash het volgende:
Overigens vandaag weer een leuke![]()
http://www.postcrossing.com/postcards/TW-765049
[ afbeelding ]
Ik dacht dat die sticker meer nodig was zodat je in het buitenland voorrang krijgt, omdat jouw post uit het buitenland komt.quote:Op donderdag 3 januari 2013 18:26 schreef automatic_ het volgende:
Leuke kaartjes weer!
Ik heb er (eer)gisteren weer 6 geschreven.
Over de priority zegels. Bij het postkantoor vertelde ze dat het niet meer zo nodig is al "vroeger", omdat bijna alles toch met de luchtpost gaat. Ik heb er nu drie zonder verstuurd naar Duitsland, Rusland en Oekraïne.
Hmm... De mijne had ze wel, maar ze zei dat het niet meer nodig was, haha. Ik weet het ook nietquote:Op donderdag 3 januari 2013 18:32 schreef Sokkepok het volgende:
[..]
Ik dacht dat die sticker meer nodig was zodat je in het buitenland voorrang krijgt, omdat jouw post uit het buitenland komt.
Ik had vandaag weer bij een 'postkantoor' gevraagd of ze die stickers hadden, maar ze hadden ze alleen voor eigen gebruik. -_-'
Daar betaal je 5,99 verzendkostenquote:Op donderdag 3 januari 2013 19:01 schreef soapie het volgende:
Ze zijn nog gratis te bestellen
http://mailorder2.postnl.(...)-21010000000080.aspx
quote:Op donderdag 3 januari 2013 19:04 schreef Sokkepok het volgende:
[..]
Daar betaal je 5,99 verzendkosten
Ja, toch gelukt!quote:
Ik had ze binnen een paar dagen binnen....quote:Op donderdag 3 januari 2013 19:13 schreef Sokkepok het volgende:
[..]
Ja, toch gelukt!
Ik had er twee velletjes bijplakzegels bijgedaan en toen moest ik 6 euro verzendkosten betalen. Wanneer ik alleen de prioritystickers bestelde was het wel gratis.![]()
Nja, prima! Hopelijk heb ik ze snel binnen
Ok, thanks!quote:Op donderdag 3 januari 2013 19:14 schreef soapie het volgende:
[..]
Ik had ze binnen een paar dagen binnen....
Leuk gedaan!quote:Op donderdag 3 januari 2013 19:21 schreef Sokkepok het volgende:
[..]
Ok, thanks!
Ik ben vandaag naar de kringloper geweest en heb een cdrekje gekocht. Daar heb ik nu een selectie 'nog te verzenden' postkaarten in staan
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Thanks!quote:Op donderdag 3 januari 2013 19:32 schreef Miniem het volgende:
[..]
Leuk gedaan!
Veel kaarten heb je om te versturen
Leuk zeg!!!!quote:Op donderdag 3 januari 2013 19:21 schreef Sokkepok het volgende:
[..]
Ok, thanks!
Ik ben vandaag naar de kringloper geweest en heb een cdrekje gekocht. Daar heb ik nu een selectie 'nog te verzenden' postkaarten in staan
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |