quote:Op zaterdag 22 december 2012 20:47 schreef heloef het volgende:
U heeft mij geblokkeerd op gezichtenboek en nu gaat u sterven
TR gemachtquote:Op zaterdag 22 december 2012 20:47 schreef heloef het volgende:
U heeft mij geblokkeerd op gezichtenboek en nu gaat u sterven
Je danst op een manier die tegen je gebruikt kan worden ?quote:Op zaterdag 22 december 2012 20:48 schreef ieniminimuis het volgende:
Ben zo blij dat mijn studentenhuis gewoon helemaal leeg is op mij na!
Mooie boodschap zo tegen de Kerst en met de boodschap van SR in je achterhoofdquote:Op zaterdag 22 december 2012 20:47 schreef heloef het volgende:
U heeft mij geblokkeerd op gezichtenboek en nu gaat u sterven
de radio staat een beetje hardquote:Op zaterdag 22 december 2012 20:49 schreef 2cv het volgende:
[..]
Je danst op een manier die tegen je gebruikt kan worden ?
Best bizar inderdaad, twee hele degelijke ouders en dan hebben ze zo'n zoon.quote:Op zaterdag 22 december 2012 20:47 schreef Cee het volgende:
Als ik Johnny zie, krijg ik altijd een lichte shock wanneer ik me weer besef dat het de zoon van Willeke Alberti is. Ergens denk ik altijd dat Linda de Mol zijn moeder is.
Dat was mijn volgende gokquote:Op zaterdag 22 december 2012 20:49 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
de radio staat een beetje hard
Inderdaad, voor iedereen die durft SR te unliken.quote:Op zaterdag 22 december 2012 20:49 schreef Franktastic1984 het volgende:
[..]
Mooie boodschap zo tegen de Kerst en met de boodschap van SR in je achterhoofd
quote:
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |