Wellicht een rare TT maar ik zag in het ziekenhuis toch dingen waar je als gezond mens niet bij stilstaat. Vooral de kracht van de partners en naaste familie en vrienden bewonderde ik.quote:
Wat is er nou mis met een glijerig mutsje ?quote:Op vrijdag 21 december 2012 01:05 schreef ElisaB het volgende:
Waarom moet je zo'n serieuze OP nou eindigen met een stukje waarin het over glijerig en ondermutsjes gaat
Dus
Ik lees weer even mee
Helemaal nietsquote:Op vrijdag 21 december 2012 01:32 schreef Loedertje het volgende:
Wat is er nou mis met een glijerig ondermutsje ?
Slaap lekkerquote:(Ik ga eens proberen te slapen)
Het c-woord viel vorige week, dus dit moest het imho worden!quote:Op vrijdag 21 december 2012 15:08 schreef Loedertje het volgende:
ElisaB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Er schijnt een wensambulance te zijn maar dat is voor mensen die écht ziek zijn (Hou dat in gedachten voor FhF )Heb de website van de week bekeken, ziet er goed uit en ook de wensen die ze tegemoet komen zijn eigenlijk vrij normaal (iemand die graag naar een crematie wil, iemand die familie wil bezoeken)quote:Op vrijdag 21 december 2012 15:30 schreef ElisaB het volgende:
Elke gemeenschap heeft mensen nodig zoals jouw vader die de boel aan de slinger helpen. En elke gemeenschap heeft ze dan ook![]()
Ik heb met je ouders te doen. Wie niet. Ik geloof dat het niet de bedoeling is dat de kans aanzienlijk lijkt te zijn dat je je kind overleeft en dat suckt big time! Internet maakt de wereld kleiner, maar met het OV (of op het brommertje) naar Friesland is nog steeds een pleuriseind!
Mocht het zo gaan worden dat je er overheen ziet, dan moet het toch wel te regelen zijn dat we je die kant op krijgen met z'n allen? Hou het op de achtergrond maar even in gedachten!
quote:Op vrijdag 21 december 2012 22:25 schreef De_Kardinaal het volgende:
Kan dit gekoppeld worden aan de ander 2 delen.
Ach ja, ik heb ondertussen de meeste dingen wel mee gemaakt in het ziekenhuis qua familie/partners. De moeilijkste gesprekken zelf vond ik die plaatsvonden met de andere patiënt in de kamer wanneer het 'Wij kunnen niets meer voor u doen' gesprek achter de rug was en 's avonds de familieleden weer naar huis gingen.
Geen idee hoe dat moet? Verzoek indienen bij een mod of kan ik het zelf?quote:Op vrijdag 21 december 2012 22:25 schreef De_Kardinaal het volgende:
Kan dit gekoppeld worden aan de ander 2 delen.
Lijkt mij inderdaad verschrikkelijk, heb zelf alleen de allereerste dag een paar uur op een zaal gelegen, daarna IC en verder alleen nog 1 persoons-kamers of IC/hartbewaking.quote:Ach ja, ik heb ondertussen de meeste dingen wel mee gemaakt in het ziekenhuis qua familie/partners. De moeilijkste gesprekken zelf vond ik die plaatsvonden met de andere patiënt in de kamer wanneer het 'Wij kunnen niets meer voor u doen' gesprek achter de rug was en 's avonds de familieleden weer naar huis gingen.
Kan je zelf niet (tenminste; dat zou niet moetenquote:Op vrijdag 21 december 2012 23:15 schreef Loedertje het volgende:
Geen idee hoe dat moet? Verzoek indienen bij een mod of kan ik het zelf?
Ja mooi hé!quote:
Dat varieert de laatste tijd. Nu vaak op de algemene interne van het academische ziekenhuis in een grote stad. De meeste opnames zijn daar. Die van afgelopen week was een spoedje bij de afdeling cardiologie in het streekziekenhuis in een middelgroot stadje.quote:Op vrijdag 21 december 2012 23:15 schreef Loedertje het volgende:
Op wat voor afdelingen lig jij dan regelmatig Kardinaal?
In een ziekenhuis in de grote stad neem ik aan?
Vraag ergens een proefrit aan en ga je een paar uur helemaal te buitenquote:Op vrijdag 21 december 2012 23:20 schreef Loedertje het volgende:
Ja mooi hé!
Was twee jaar geleden dus aan het googlen, iedereen in mijn toenmalige omgeving zei dat ze in een deuk zouden liggen als ik een invalide-autootje zou gaan aanschaffen, denk ook niet dat ik het ooit ga doen hoor, 2e hands zijn ze overigens redelijk betaalbaar maar dan heb je idd een model waar je overdag liever niet in gezien wilt worden..tot ik deze tegenkwam , moest direct aan al die vrouwtjes denken die tegenwoordig op katere leeftijd in een mini coopertje rondrijden , zou echt niet opvallen als je in deze rondbromt
Overigens, als je de prijzen van dit soort modelletjes ziet dan krijg je acuut een hartstilsand hoor , voor dat geld heb je namelijk ook een hardstikke normale auto
quote:Op vrijdag 21 december 2012 23:21 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Vraag ergens een proefrit aan en ga je een paar uur helemaal te buiten
Jakkes, waarvoor ??quote:Op vrijdag 21 december 2012 23:21 schreef De_Kardinaal het volgende:
Die van afgelopen week was een spoedje bij de afdeling cardiologie in het streekziekenhuis in een middelgroot stadje.
Een hartritme van 240.quote:
Neem iemand mee om foto's te makenquote:Op vrijdag 21 december 2012 23:24 schreef Loedertje het volgende:
En dan vervolgens een bocht uitrollen en
Wow, jij spant de kroon, ik kwam gelukkig niet boven de 200 de afgelopen weken, de 2e keer 180.quote:
Afwachten.quote:Op vrijdag 21 december 2012 23:33 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Wow, jij spant de kroon, ik kwam gelukkig niet boven de 200 de afgelopen weken, de 2e keer 180.
Wat hebben ze gedaan, afgewacht? Andere medicatie?
Mijn normale hartslag is nu 100 - 120 ook niet echt normaal.quote:Op vrijdag 21 december 2012 23:34 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Da's ongeveer 3 x meer dan normaal, toch?!
Best veul
Hmm... << In het kader van 'typ ff letterlijk het geluid dat je maakte en vul daarmee op nutteloze wijze wat FOK!-ruimte'quote:Op vrijdag 21 december 2012 23:35 schreef De_Kardinaal het volgende:
Mijn normale hartslag is nu 100 - 120 ook niet echt normaal.
Daar zit ik ook al maanden op maar sinds de laatste medicatie (Lanoxin bovenop de twee keer daagse metoprolol.) gaat het gelukkig al bijna twee weken goed en istie onder de 100!quote:Op vrijdag 21 december 2012 23:35 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Afwachten.
[..]
Mijn normale hartslag is nu 100 - 120 ook niet echt normaal.
als je bouillon niet lekker vind kan je ook meer zout binnen krijgen door een klein beetje door elke kop thee te mengen. Je proeft het niet, maar het scheelt welquote:Op vrijdag 21 december 2012 23:42 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Daar zit ik ook al maanden op maar sinds de laatste medicatie (Lanoxin bovenop de twee keer daagse metoprolol.) gaat het gelukkig al bijna twee weken goed en istie onder de 100!
Bloeddruk is veelste laag, advies is dan bouillon e.d. te gaan drinken. Ben af en toe flink duizelig daardoor.
Bouillon an sich is best lekker eenmaal per dag alleen na de 1e krijg ik er niet veel meer bijquote:Op zaterdag 22 december 2012 07:58 schreef computergirl het volgende:
[..]
als je bouillon niet lekker vind kan je ook meer zout binnen krijgen door een klein beetje door elke kop thee te mengen. Je proeft het niet, maar het scheelt wel
Yep dat wist ik alleen was ik niet de laatste user in deeltje twee en was het voor mij onmogelijk om deze aan die andere twee te plakken.quote:Op zaterdag 22 december 2012 09:55 schreef Mirjam het volgende:
Loedertje, als je bij het volgende topic op 'open nieuw deel' klikt, wordt hij automatisch gereekst
De Lidl in Oudenbosch (bijvoorbeeld); direct na de ingang aan het einde van de linker koek- en snoepstellingquote:Op zaterdag 22 december 2012 08:03 schreef Loedertje het volgende:
ElisaB, na het brownie/pillen ontbijt van deze morgen besloten wij om even te gaan googlen op de naam van de brownies zodat we deze massaal kunnen inslaan, en, GEVONDEN !!!! Schoondochtertje gaat strax een zak/doos halen want die dingen zijn mega mega verslavend.
Zal je strax even een foto sturen van vóór het brownietijdperk en over een maandje van NA onze browniekuur
Dat maakt niks uit hoor, iedereen kan op de 'nieuw deel' knop klikken als de lapo is gemaakt. Je moet alleen effe de eerste zijn die het nieuwe deel aanmaakt.quote:Op zaterdag 22 december 2012 10:09 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Yep dat wist ik alleen was ik niet de laatste user in deeltje twee en was het voor mij onmogelijk om deze aan die andere twee te plakken.
Ok, geen probleemquote:Op zaterdag 22 december 2012 10:09 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Yep dat wist ik alleen was ik niet de laatste user in deeltje twee en was het voor mij onmogelijk om deze aan die andere twee te plakken.
Er zijn helaas veel rotziektes waaronder kanker. Heb een neef met MS die na jaren ploeteren en door hulp van zijn ma er lang zelfstandig kan wonen. Helaas is dat nu niet meer mogelijk en moet hij naar een verzorgingscentrum om daar te gaan wachten op zijn einde. Er zijn vele eenzame mensen die wegkwijnen terwijl hun enige aanloopje thuis de wijkverpleegkundige of huishoudelijke hulp is.quote:Op zaterdag 22 december 2012 11:42 schreef Cat22 het volgende:
Ik ben je gevolgd vanuit FHF. Respect hoe je ermee omgaat! En mooi dat deze reeks nu een platform is waarop iedereen kan spuien over die rotziekte die kanker heet.
Ja, hoi. Ik kom het elke (werk)dag weer tegen.quote:Op zaterdag 22 december 2012 12:01 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Er zijn helaas veel rotziektes waaronder kanker. Heb een neef met MS die na jaren ploeteren en door hulp van zijn ma er lang zelfstandig kan wonen. Helaas is dat nu niet meer mogelijk en moet hij naar een verzorgingscentrum om daar te gaan wachten op zijn einde. Er zijn vele eenzame mensen die wegkwijnen terwijl hun enige aanloopje thuis de wijkverpleegkundige of huishoudelijke hulp is.
Welk motiefje wordt het?quote:Kanker is idd ook een K ziekte met een hele grote K, het overkomt je, hoop dat ik er nog een tijdje mag zijn, tussen de goede dagen is het af en toe gewoon ff bagger. Heb nu ff pauze, ben de trap aan het bekleden
Supersaai antraciet máár incl. dubbelzijdig tape zal het nu rond de ¤ 20 euro per trap zijn (ze hebben er twee, eentje naar de 1e etage en eentje naar de 2e )quote:
Ik spring morgen even op de weegschaal of er nog brownies bij mogenquote:Op zaterdag 22 december 2012 22:10 schreef Staal het volgende:
Brownies he?
Die auto kan ik niet leveren want te arm maar kan wel de lekkerste brownies bakken toevallig.
Hoi hoi, stikblij dat slaapmeisje thuis kerst kan vieren !quote:Op dinsdag 25 december 2012 08:54 schreef just me het volgende:
Slaapmeisje is gisteren naar huis toe geschopt om thuis verder aan te sterken!
Loedertje ik hoop dat je de kerstdagen goed/gezellig/.pijnloos doorkomt
quote:
Je wens is hier uitgekomen, hoop dat slaapmeis ook heeft kunnen genieten en tevens haar rustmomenten heeft genomen !quote:Op woensdag 26 december 2012 09:07 schreef N.icka het volgende:
Slaapmeisje en loedertje, wens jullie mooie kerstdagen toe!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |