netjes en verzekeraars gaat niet samen dan verdienen ze toch niksquote:Op dinsdag 18 december 2012 15:24 schreef just me het volgende:
Ik heb het vorige topic "doorgelezen" maar nog niet gelezen dat Ditzo zijn tandartsverzekering opeens gewijzigd heeft.
Ik had een verzekering tot ¤ 750,-- en die bestaat niet meer, die is nu ¤ 500,00 voor 2013.
Het is dat ik mijn polis voor 2013 doorlas anders had ik het niet geweten.... vind het niet zo netjes dat ze niet even een mailtje gestuurd hebben.
Omdat het een wijziging is bijvoorbeeld? Of een mailtje dat de polisvoorwaarden bekend zijn is toch niet zoveel moeite.quote:Op dinsdag 18 december 2012 15:25 schreef GodsSon het volgende:
Staat toch in de polis, waarom dan nog een mailtje van eenzelfde wijziging krijgen?
Zevenhonderdvijftig euro, is het niet tijd voor een kunstgebit?quote:Op dinsdag 18 december 2012 15:24 schreef just me het volgende:
Ik heb het vorige topic "doorgelezen" maar nog niet gelezen dat Ditzo zijn tandartsverzekering opeens gewijzigd heeft.
Ik had een verzekering tot ¤ 750,-- en die bestaat niet meer, die is nu ¤ 500,00 voor 2013.
Het is dat ik mijn polis voor 2013 doorlas anders had ik het niet geweten.... vind het niet zo netjes dat ze niet even een mailtje gestuurd hebben.
Ik heb paradontitus, kan ik niets aan doen, maar wil er alles aan doen om nog niet aan een kunstgebit te hoevenquote:Op dinsdag 18 december 2012 15:36 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Zevenhonderdvijftig euro, is het niet tijd voor een kunstgebit?
Dit vond ik op de website. Losse module afsluiten kan dus wel, maar je zit er wel een heel jaar aan vast. Vind ik niet echt een optie (zou me bijna 150 euro per maand gaan kosten, alles bij elkaarquote:Kan ik ook losse aanvullende verzekeringen afsluiten zonder basisverzekering?
OPMERKING OF SUGGESTIE
Antwoord:
Dat kan. Dan geldt:
- Op elke aanvullende module heb je standaard een wachttijd van 6 maanden. Voor plastische chirurgie binnen de module Gezichtszorg & Orthodontie heb je een wachttijd van 24 maanden. Tijdens de wachttijd betaal je wel premie, maar je krijgt nog niks vergoed.
- De aanvullende modules kun je alleen per 1 januari opzeggen. Dus niet aan het eind van iedere maand.
- Je betaalt voor iedere aanvullende module ¤ 25,- administratiekosten per jaar.
- Het is niet mogelijk tijdens het kalenderjaar de vergoeding van een module te verhogen of verlagen. Dit kan alleen per 1 januari van het nieuwe kalenderjaar.
Ze mogen je niet weigeren, maar doorgaans heffen ze wel een hogere premie dan voor de mensen die ook hun basisverzekering hebben afgesloten bij dezelfde club. Nogmaals, als het je lukt om een uitzondering op deze regel te scoren - hartstikke goed.quote:Op dinsdag 18 december 2012 15:34 schreef Viking84 het volgende:
Mailtje was wel netjes geweest idd.
Overigens mogen zorgverzekeraars je niet weigeren als je alleen een aanvullende verzekering wilt afsluiten. Er is geen koppeling tussen basisverzekering en aanvullende verzekering.
Ja dat mag wel. Voor de basisverzekering geldt een acceptatieplicht. Voor de aanvullende verzekeringen niet. Verzekeraars mogen dus naar hartelust voorwaarden verbinden aan hun aanvullende dekkingen. Het is zeg maar het beleg op de boterham voor de verzekeraar. Veel verzekeraars geven geen toestemming om alleen aanvullende verzekeringen af te sluiten, soms wel maar dan met aanvullende voorwaarden zoals een premieopslag à 25% o.i.d.quote:Op dinsdag 18 december 2012 15:34 schreef Viking84 het volgende:
Mailtje was wel netjes geweest idd.
Overigens mogen zorgverzekeraars je niet weigeren als je alleen een aanvullende verzekering wilt afsluiten. Er is geen koppeling tussen basisverzekering en aanvullende verzekering.
Dit dus. (we postten min of meer op hetzelfde moment)quote:Op dinsdag 18 december 2012 16:34 schreef Mallet het volgende:
[..]
Ja dat mag wel. Voor de basisverzekering geldt een acceptatieplicht. Voor de aanvullende verzekeringen niet. Verzekeraars mogen dus naar hartelust voorwaarden verbinden aan hun aanvullende dekkingen. Het is zeg maar het beleg op de boterham voor de verzekeraar. Veel verzekeraars geven geen toestemming om alleen aanvullende verzekeringen af te sluiten, soms wel maar dan met aanvullende voorwaarden zoals een premieopslag à 25% o.i.d.
Ze trekken namelijk de conclusie dat je bij voorbaat al weet dat je de betreffende verzekering gaat gebruiken en dat is duur voor ze.
OHRA had toen ook een actie dat je via het Kruidvat een losse tandverzekering kon kopen. Volgens mij kocht je dat in een soort "doosje". Zijn ze ook snel mee gestopt want het kostte bakken met geldquote:Op dinsdag 18 december 2012 16:36 schreef HetKlusKonijn het volgende:
[..]
Dit dus. (we postten min of meer op hetzelfde moment)
Uiteraard... dat viel te verwachten. Kennelijk had OHRA toen de verwachting dat niet veel mensen die actie via het Kruidvat zouden opmerken en hoopten ze dat er niet teveel mensen gebruik van gingen maken. Kennelijk is het tegendeel toen gebeurd en kregen ze drommen klanten met een gammel gebit - en dat was natuurlijk niet de bedoeling.quote:Op dinsdag 18 december 2012 16:39 schreef Mallet het volgende:
[..]
OHRA had toen ook een actie dat je via het Kruidvat een losse tandverzekering kon kopen. Volgens mij kocht je dat in een soort "doosje". Zijn ze ook snel mee gestopt want het kostte bakken met geld.
Zo hadden ze ooit via Independer een aantal speciale Independer Aanvullende Verzekeringen. Bij de meest uitgebreide variant werd de eigen bijdrage voor geneesmiddelen 100% vergoed. Ideaal voor mensen met ADHD e.d. Die variant werd er ook gelijk een jaar later uitgegooid, maar de mensen die hem destijds hadden afgesloten hielden hem welquote:Op dinsdag 18 december 2012 16:41 schreef HetKlusKonijn het volgende:
[..]
Uiteraard... dat viel te verwachten. Kennelijk had OHRA toen de verwachting dat niet veel mensen die actie via het Kruidvat zouden opmerken en hoopten ze dat er niet teveel mensen gebruik van gingen maken. Kennelijk is het tegendeel toen gebeurd en kregen ze drommen klanten met een gammel gebit - en dat was natuurlijk niet de bedoeling.
Dat vind ik eigenlijk nog wel keurig netjes van die club. Voor hetzelfde geld hadden ze gewoon de voorwaarden gewijzigd en de clienten daarvan slechts summier (of zelfs helemaal niet, want dat schijnt dus ook voor te komen) op de hoogte gesteld.quote:Op dinsdag 18 december 2012 16:43 schreef Mallet het volgende:
Die variant werd er ook gelijk een jaar later uitgegooid, maar de mensen die hem destijds hadden afgesloten hielden hem wel.
Klopt inderdaad. Heb net ff op de site gekeken en ook in 2013 zetten ze dat oude pakket voort.quote:Op dinsdag 18 december 2012 16:50 schreef HetKlusKonijn het volgende:
[..]
Dat vind ik eigenlijk nog wel keurig netjes van die club. Voor hetzelfde geld hadden ze gewoon de voorwaarden gewijzigd en de clienten daarvan slechts summier (of zelfs helemaal niet, want dat schijnt dus ook voor te komen) op de hoogte gesteld.
tja je neemt altijd een risico natuurlijk. Maar het verleden is wel een goede voorspeller van de toekomst. Als je het eigen risico zelf kunt ophoesten als het nodig is, lijkt het me geen slecht ideequote:Op dinsdag 18 december 2012 23:11 schreef lipjes het volgende:
Ik ben er nog steeds niet uit, maar denk dat het CZ-Direct gaat worden.
Max eigen risico en niks anders.
Scheelt een aardige duit per maand, betaal daar dan de tandarts wel van.
Maar is dit wel slim dan, heb eigenlijk verder nooit iets.
enige risico wat ik heb is dat ik wordt aangereden op de motor of onderuit ga, verder vrij weinig eigenlijk.
Volgens mij kan dat alleen bij FBTO (en dan heb je 6 maanden wachttijd).quote:Op woensdag 19 december 2012 15:15 schreef lipjes het volgende:
Ja het enige wat ik verwacht is tandarts.
En wellicht ibuprofen 600 bruis.
Maar meer als dat ook niet, tenzij, zoals ik al eerder zei, ik van de motor wordt gereden of onderuit ga.
Dus dan ook maar voor CZ Direct + max eigen risico.
Kan je daar trouwens nog wel bijv een aanvullend pakket later bijsluiten?
Ja woonplaats is wel relevant. Mensen uit Maastricht hebben over het algemeen een slechter gebit dan andere Nederlanders, dus een hoge vergoeding is wel op z'n plaatsquote:Op woensdag 19 december 2012 15:53 schreef PizzaMizza het volgende:
Hey medezoekers,
Momenteel zit ik bij IZA cura.
Ik ben van plan over te stappen op CZ direct, ik kom niet zo heel vaak bij de huisarts, hooguit 1 of 2x per jaar. Verder ben ik ook gezond.
Enige wat ik heb is dat mijn tanden niet zo heel goed in orde zijn, ik heb gemiddeld per jaar 1-2x wel een gaatje dus moet wel eens zo nu en dan naar de tandarts.
Mijn keuze valt dus op CZ direct + Aanvullende verzekering Extra.
http://www.czdirect.nl/be(...)rect-zorgverzekering (kom ik op 118 eu uit)
Echter, ook Besured lijkt mij een goed idee: dan zou ik op 102 eu uitkomen per jaar. Zij vergoeden tandartskosten tot 100% maar wel tot een bedrag van 350.
Welke van de 2 is een betere keuze voor mij? Ik woon trouwens in Maastricht(Limburg), ik weet niet of dit relevant is.
Alvast bedankt.
Ik had dat inderdaad al opgezocht, maar een tandarts rekent ongeveer 60 eu uit voor een behandeling, dus dan zou 2x een gaatje vullen al meer zijn dan dat.quote:Op woensdag 19 december 2012 16:12 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ja woonplaats is wel relevant. Mensen uit Maastricht hebben over het algemeen een slechter gebit dan andere Nederlanders, dus een hoge vergoeding is wel op z'n plaats(grapje!)
Voor 2 gaatjes per jaar hoef je je niet te verzekeren, denk ik. Zoek even op wat de tandartstarieven zijn en kijk of de premie die je jaarlijks betaalt voor de tandartsverzekering daar tegenop weegt
Ik heb prima ervaringen met CZ direct.quote:Op woensdag 19 december 2012 16:14 schreef PizzaMizza het volgende:
CZ direct spreekt mij meer aan, maar Besured is goedkoper. hmmm...
Niet bij FBTO hoor...quote:Op woensdag 19 december 2012 16:18 schreef lipjes het volgende:
Wat ik eerder vervelend vind is dat ik altijd een aanvullend pakket moet nemen om een tandartsverzekering te nemen.
Heeft CZ Direct naast de tandverzekering nog iets waar je gebruik van maakt? Als het puur om de tandverzekering gaat, zou ik voor de goedkoopste gaan. En vergoedt CZ Direct ook 100%?quote:Op woensdag 19 december 2012 16:14 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Ik had dat inderdaad al opgezocht, maar een tandarts rekent ongeveer 60 eu uit voor een behandeling, dus dan zou 2x een gaatje vullen al meer zijn dan dat.![]()
CZ direct spreekt mij meer aan, maar Besured is goedkoper. hmmm...
Nee hoor; bij CZ en De Friesland niet. Ik houd daar ook niet van, die soort koppelverkoop. Ze maken juist winsten op die aanvullende verzekeringen, dus proberen ze je daar op vast te pinnen en uit te zuigen.quote:Op woensdag 19 december 2012 16:18 schreef lipjes het volgende:
Wat ik eerder vervelend vind is dat ik altijd een aanvullend pakket moet nemen om een tandartsverzekering te nemen.
Hoe bedoel je dat? Ook daar is de tandverzekering een aanvullend pakket. Of doel je op aanvullende pakketten met meerdere dingen erin? De meeste verzekeraars hebben een of meerdere exclusieve tandmodules.quote:
Voordeel bij FBTO is dat je het na gebruik weer kunt uitzettenquote:Op woensdag 19 december 2012 16:21 schreef lipjes het volgende:
[..]
Kom ik uit op 83.57
en bij CZdirect 83,65
Ik heb natuurlijk mijn leeftijd nog mee
Ja ik ga 1x per jaar naar de tandarts, kan ik dan nu wel afsluiten, ff gaan, en dan weer uitzetten natuurlijkquote:Op woensdag 19 december 2012 16:23 schreef Ron.Jeremy het volgende:
[..]
Voordeel bij FBTO is dat je het na gebruik weer kunt uitzetten
Volgens mij bedoelde lipjes dat hij eerst een andere aanvullende verzekering moet kiezen om vervolgens een tandverzekering af te sluiten. Of begreep ik hem verkeerd?quote:Op woensdag 19 december 2012 16:22 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Hoe bedoel je dat? Ook daar is de tandverzekering een aanvullend pakket. Of doel je op aanvullende pakketten met meerdere dingen erin? De meeste verzekeraars hebben een of meerdere exclusieve tandmodules.
Daarom gewoon per jaar betalen, krijg je mooi 3% korting bij FBTOquote:Op woensdag 19 december 2012 16:23 schreef lipjes het volgende:
[..]
Ja ik ga 1x per jaar naar de tandarts, kan ik dan nu wel afsluiten, ff gaan, en dan weer uitzetten natuurlijk
Basisverzekering met max eigen risico is wel 3 euro per maand duurder bij FBTO
Ik heb net even een afspraak gemaakt bij de tandarts voor in januariquote:Op woensdag 19 december 2012 16:23 schreef lipjes het volgende:
[..]
Ja ik ga 1x per jaar naar de tandarts, kan ik dan nu wel afsluiten, ff gaan, en dan weer uitzetten natuurlijk
Basisverzekering met max eigen risico is wel 3 euro per maand duurder bij FBTO
Het gaat idd puur om de tandartsverzekering en wellicht een bezoek aan de huisarts, maar ben verder kerngezond. Ik heb CZ nu idd al overgeslagen want zij vergoeden maar 75% tot een max van 450.quote:Op woensdag 19 december 2012 16:21 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Heeft CZ Direct naast de tandverzekering nog iets waar je gebruik van maakt? Als het puur om de tandverzekering gaat, zou ik voor de goedkoopste gaan. En vergoedt CZ Direct ook 100%?
3% op de basis alleen scheelt je ¤ 34,83/persoon. Is zo gek nog niet, de rente die je op je spaarrekening krijgt is tegenwoordig lager.quote:
Nee je begrijpt me goedquote:Op woensdag 19 december 2012 16:24 schreef Ron.Jeremy het volgende:
[..]
Volgens mij bedoelde lipjes dat hij eerst een andere aanvullende verzekering moet kiezen om vervolgens een tandverzekering af te sluiten. Of begreep ik hem verkeerd?
Kan dit jaar helaas niet even 1000 euro ophoesten, belastingdienst wil ook nog geld terugquote:Op woensdag 19 december 2012 16:25 schreef Ron.Jeremy het volgende:
[..]
Daarom gewoon per jaar betalen, krijg je mooi 3% korting bij FBTO
Nee, dat begreep je goed. Tenminste, zo begreep ik het ook.quote:Op woensdag 19 december 2012 16:24 schreef Ron.Jeremy het volgende:
Volgens mij bedoelde lipjes dat hij eerst een andere aanvullende verzekering moet kiezen om vervolgens een tandverzekering af te sluiten. Of begreep ik hem verkeerd?
Ja, wel vanaf 1 januari de module aanzetten, anders heb je een wachttijd van 6 maanden.quote:Op woensdag 19 december 2012 16:31 schreef blomke het volgende:
Hoe werkt die "opzegbare" taandartsverzekering van FBTO dan? 1x naar d etandarts, die maand verzekerd en dan weg/opzeggen??
Als je de module na januari uitzet, dan heb je daarna altijd te maken met de wachttijd van 6 maanden, ongeacht wanneer je hem weer aanzet.quote:Op woensdag 19 december 2012 16:37 schreef blomke het volgende:
Ik ga 2x: in januari en juli. Dan kan ik die module 2x aanzetten?
Nee, stel je zet hem per 01.02 uit, en per 01.04 weer aan, dan worden de behandelingen weer per 01.10 vergoedt vanwege de wachttijd van 6 maanden.quote:Op woensdag 19 december 2012 16:47 schreef blomke het volgende:
Dus pr 1-2 uitzetten, betekent per 1-8 weer aanzetten?
Volgens mij kan dat wel, hoor. Gewoon morgen even bellen/mailen en het vragen?quote:Op woensdag 19 december 2012 22:37 schreef Ron.Jeremy het volgende:
Een vriendin van mij heeft alleen havo afgerond en is nu gewoon ergens werkzaam. Kan zij zich dan bij Besured verzekeren? Ik twijfel...
Ik ben bang dat je dan je geld gewoon kwijt bent (correct me if enzovoorts). Je krijgt toch ook zeker korting op de premie als je het hele jaar in een keer betaalt? Lijkt me dat voortijdig overlijden dan typisch een gevalletje 'tsja, eigen risico' is.quote:Op woensdag 19 december 2012 23:42 schreef Brembo het volgende:
Maar ik vraag mij af, als je de premie per jaar betaalt en je overlijdt op 2 januari krijgt de nabestaanden dan de overige 363 dagen het geld terug of ben je dan 1000 euro minder rijk?
Je krijgt gewoon je geld terug over de dagen dat je niet verzekerd bent.quote:Op donderdag 20 december 2012 00:57 schreef HetKlusKonijn het volgende:
[..]
Ik ben bang dat je dan je geld gewoon kwijt bent (correct me if enzovoorts). Je krijgt toch ook zeker korting op de premie als je het hele jaar in een keer betaalt? Lijkt me dat voortijdig overlijden dan typisch een gevalletje 'tsja, eigen risico' is.
Hoe groot schat je die kans zelf in?
Fixedquote:Op donderdag 20 december 2012 08:24 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
je familie Je krijgt gewoon je geld terug over de dagen dat je niet verzekerd bent.
Opnieuw biedt UnitedConsumers u 10% korting op de VGZ Zorgverzekering. Kiest u voor een aanvullende verzekering, dan ontvangt u 2 maanden gratis van ons. Dit verzekert u van de uitstekende kwaliteit van VGZ voor de laagste premie!quote:Op donderdag 20 december 2012 08:59 schreef WammesWaggel het volgende:
De verzekering van VGZ zou je een gratis tablet computer kunnen opleveren, ik zou uitkomen op 97,15 euro bij de keuze voor 0 euro extra eigen risico en de volledige korting van United Consumers, elders staat weer dat je die korting inruilt voor het presentje, de tablet, een beetje onduidelijk.
https://www.unitedconsumers.com/zorgverzekering/
Even een mailtje sturen naar dat bedrijf.
Dat dacht ik ook maar kies maar voor een offerte en daar staat dan weer zowel de tablet en de korting opquote:Op donderdag 20 december 2012 09:05 schreef lipjes het volgende:
[..]
Opnieuw biedt UnitedConsumers u 10% korting op de VGZ Zorgverzekering. Kiest u voor een aanvullende verzekering, dan ontvangt u 2 maanden gratis van ons. Dit verzekert u van de uitstekende kwaliteit van VGZ voor de laagste premie!
&
Nieuw: u kunt er ook voor kiezen om uw korting
over 2013 om te zetten in een gratis kado:
Samsung Galaxy Tab 2 (10.1) WiFi 16GB
Philips combi Wake-up Light & LivingColors Iris Clear
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0) WiFi 8GB
Dus zoals ik het lees is het of het kado of de korting.
Tevens, je kan de 10.1 inch alleen krijgen als je 2 man verzekerd.
quote:Op donderdag 20 december 2012 09:05 schreef lipjes het volgende:
Opnieuw biedt UnitedConsumers u 10% korting op de VGZ Zorgverzekering. Kiest u voor een aanvullende verzekering, dan ontvangt u 2 maanden gratis van ons. Dit verzekert u van de uitstekende kwaliteit van VGZ voor de laagste premie!
&
Nieuw: u kunt er ook voor kiezen om uw korting
over 2013 om te zetten in een gratis kado:
Samsung Galaxy Tab 2 (10.1) WiFi 16GB
Philips combi Wake-up Light & LivingColors Iris Clear
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0) WiFi 8GB
Dus zoals ik het lees is het of het kado of de korting.
Tevens, je kan de 10.1 inch alleen krijgen als je 2 man verzekerd.
Je krijgt hem waarschijnlijk pas na maart, had mijn vriend vorig jaar ook met de iPod. Ze willen dat je eerst 3 maanden betaalt.quote:Op donderdag 20 december 2012 09:51 schreef WammesWaggel het volgende:
Mailtje terug gehad, snelle service, je koopt dus eigenlijk die tablet op afbetaling voor een kleine 140 euro.
? ik snap je niet. Waarom wil je per se met acceptgiro betalen? Het is toch veel fijner als je er geen omkijken naar hebt?quote:Op donderdag 20 december 2012 09:43 schreef lipjes het volgende:
Denk dat het achteraf wordt berekend dan.
Maar ff fbto gebeld, kan mijn prolongatie niet met acceptgiro betalen maar alleen met automatische incasso.
En dan ook aan het begin van de maand
Dit gaat finaal mis in januari
Ik heb er éénquote:Op donderdag 20 december 2012 09:52 schreef Isabeau het volgende:
[..]Ik wil al heel lang zo'n wake-up light!
Aangezien ik altijd maar een euro of 50 op mijn rekening heb staan.quote:Op donderdag 20 december 2012 10:21 schreef Viking84 het volgende:
[..]
? ik snap je niet. Waarom wil je per se met acceptgiro betalen? Het is toch veel fijner als je er geen omkijken naar hebt?
quote:Op donderdag 20 december 2012 10:21 schreef Viking84 het volgende:
Ik heb er één(of eigenlijk heb ik die vorig jaar geleend van mijn huisgenoot en nooit teruggegeven
)
Jaquote:Op donderdag 20 december 2012 10:32 schreef Isabeau het volgende:
[..]Ik wil er heel graag één, alleen zo jammer dat je dat ding dan pas krijgt als het 's morgens niet echt meer donker is. Ik wil er NU één
Okee, dat valt dan weer mee. Voor je erfgenamen, dan.quote:Op donderdag 20 december 2012 08:24 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Je krijgt gewoon je geld terug over de dagen dat je niet verzekerd bent.
Bij de blokker in de aanbieding momenteelquote:Op donderdag 20 december 2012 10:32 schreef Isabeau het volgende:
[..]Ik wil er heel graag één, alleen zo jammer dat je dat ding dan pas krijgt als het 's morgens niet echt meer donker is. Ik wil er NU één
Niet als je hem per 1 januari aanzetquote:Op donderdag 20 december 2012 15:06 schreef exode het volgende:
Wel jammer dat voor de tandmodule van FBTO in 2013 een wachttijd gaat gelden van 6 maanden. Ongetwijfeld vaak gebruik van gemaakt voor steeds 1 maand in 2012. (zoals wij deden...)
Ik blijf bij FBTO, vanwege de gesplitste aanvullende modules en het feit dat we oa gezinsplanning aan kunnen zetten halverwege het jaar.
Via internet is 'ie standaard voor 50/60 euro te krijgenquote:Op donderdag 20 december 2012 15:35 schreef Trusten het volgende:
[..]
Bij de blokker in de aanbieding momenteel
FBTO wellicht? Ik weet niet of ze parodontologie dekken, maar ik krijg de indruk dat ze alles dekken tot een maximumbedrag.quote:Op donderdag 20 december 2012 16:17 schreef GoobyPls het volgende:
Iemand die wellicht een tip heeft? Ik zoek een zorgverzekering met de volgende kenmerken:
Aparte tandartsverzekering (tot X aantal euros) die parodontologie dekt
Online kunnen declareren
Liefst een die overstap regelt
Ik zat eerst bij cz direct te kijken, deze hebben echter alleen aanvullende paketten, dan krijg ik allemaal onzin die ik niet nodig heb. Bij anderszorg ziet er vreemd genoeg geen paradontologie bij de tandartsverzekering..
Ja dekken ze wel, enige nadeel is dan weer dan ze gecontracteerde zorg hebben.quote:Op donderdag 20 december 2012 16:25 schreef Viking84 het volgende:
[..]
FBTO wellicht? Ik weet niet of ze parodontologie dekken, maar ik krijg de indruk dat ze alles dekken tot een maximumbedrag.
Altijd eigen risico.quote:Op donderdag 20 december 2012 16:39 schreef Loohcs het volgende:
Zit verstandskies trekken bij de kaakchirurg altijd in het basispakket (en dus ben je altijd je ER kwijt)? Of kan je toch via een aanvullende verzekering iets terugkrijgen zonder eerst ER op te moeten maken?
Klopt, ik zet de tandartsmodule aan, laat in januari alles verbouwen en zet 'm meteen weer uit.quote:Op donderdag 20 december 2012 16:23 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Niet als je hem per 1 januari aanzetIk heb een mailtje gekregen dat ik ook geen wachttijd heb, als bestaande klant, maar ik zou voor de zekerheid ook zelf nog even bellen (of liever nog mailen: dan heb je het zwart op wit).
Je oude wordt automatisch opgezegd als je je inschrijft bij de nieuwe.quote:Op donderdag 20 december 2012 17:44 schreef PizzaMizza het volgende:
Jongens, vraagje. Wordt je verzekering automatisch omgezet? Is het mogelijk om dubbel verzekered te zijn?
Nope, je moet vragen of ze dat doen.quote:Op donderdag 20 december 2012 17:47 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Je oude wordt automatisch opgezegd als je je inschrijft bij de nieuwe.
Dit is niet correct. Als er in vecozo niet is opgezegd, zit je aan de oude verzekeraar vast.quote:Op donderdag 20 december 2012 17:47 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Je oude wordt automatisch opgezegd als je je inschrijft bij de nieuwe.
Ligt ook regelmatig bij de nieuwe zorgverzekeraar, die moet wel aangeven bij vecozo dat er een nieuwe patiënt is.quote:Op donderdag 20 december 2012 18:30 schreef Five_Horizons het volgende:
Punt is dat dat niet altijd goed gaat (Vecozo werkt soms echt dramatisch...), dus je moet er altijd zelf achteraan..
Ik heb twee jaar geleden een dubbele verzekering gehad. Pas na vier maanden lieten ze me gaan.quote:Op donderdag 20 december 2012 17:44 schreef PizzaMizza het volgende:
Jongens, vraagje. Wordt je verzekering automatisch omgezet? Is het mogelijk om dubbel verzekered te zijn?
Niet veel aan Vecozo werkt goedquote:Op donderdag 20 december 2012 18:30 schreef Five_Horizons het volgende:
Punt is dat dat niet altijd goed gaat (Vecozo werkt soms echt dramatisch...), dus je moet er altijd zelf achteraan..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |