Ik had ook BT021, voor èn achter. Die heb ik er juist onderweg laten halen van de zomer, vond het helemaal niksquote:Op dinsdag 18 december 2012 16:20 schreef Geerd het volgende:
BT021 ligt er voor op, maja daar rijd ik altijd al mee nooit problemen.
Maja zo eens even op spanning zetten eens kijken of ik hem wat platter durf te gooien even door dat momentje heen
En bedankt, egoïstische lamzakquote:Op dinsdag 18 december 2012 15:29 schreef Dekatria het volgende:
Er mag nu wel een heel partij winterblitzkrieg gaan losbarsten. Zet dat ding niet voor niets stil, komnou.
Graag gedaanquote:Op dinsdag 18 december 2012 17:46 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
En bedankt, egoïstische lamzak
ok, dan hoop ik bij deze dat het vriest hagelt en sneeuwt tot minstens eind Aprilquote:
Geen tenzij je geluk hebt.quote:Op dinsdag 18 december 2012 19:13 schreef Wokkel1982 het volgende:
Ik weet dat deze vraag eigenlijk in het lestopic thuishoort, maar weet er iemand misschien nog een rijschool waar er binnen nu en 19 januari de mogelijkheid zich voordoet om AVD-examen te doen? Ben vandaag helaas gezakt voor mijn AVD. Misschien vrienden of kennissen die 24+ zijn en nog niet klaar zijn voor hun examen? Als dat het geval is --> please let me know
Ik heb er één weten te bemachtigen voor 16 januari, dus mijn avondje emailen heeft toch succes gehadquote:Op dinsdag 18 december 2012 19:14 schreef lipjes het volgende:
[..]
Geen tenzij je geluk hebt.
Een rijschool laat je sowieso niet opgaan voor examen zonder dat hij heeft gezien dat je er klaar voor bent.
Daarnaast, examens worden op naam ingekocht.
Dus denk dat je met de gebakken peren zit....
Mijn rijschool kon tot de dag voor het examen namen opgeven voor reeds opgekochte tijdvakken. Die tijdvakken werden in eerste instantie naamloos opgekocht.quote:Op dinsdag 18 december 2012 19:14 schreef lipjes het volgende:
[..]
Geen tenzij je geluk hebt.
Een rijschool laat je sowieso niet opgaan voor examen zonder dat hij heeft gezien dat je er klaar voor bent.
Daarnaast, examens worden op naam ingekocht.
Dus denk dat je met de gebakken peren zit....
Niet waar, dat kan niet. Het is sinds kort zo, of een tijdelijke regel, dat motorrij-examens ook op naam moeten worden ingekocht.quote:Op dinsdag 18 december 2012 20:46 schreef MarchingHome het volgende:
[..]
Mijn rijschool kon tot de dag voor het examen namen opgeven voor reeds opgekochte tijdvakken. Die tijdvakken werden in eerste instantie naamloos opgekocht.
Wellicht hebben ze die tijdvakken al opgekocht voor die regel inging. Dat die ellende er ging komen was namelijk al minstens een jaar bekend.quote:Op dinsdag 18 december 2012 21:36 schreef einschtein het volgende:
[..]
Niet waar, dat kan niet. Het is sinds kort zo, of een tijdelijke regel, dat motorrij-examens ook op naam moeten worden ingekocht.
Uit mijn hoofd kunnen rijscholen 1 of 2 keer van naam wisselen, maar vaker niet. 'Naamloos opkopen' is niet meer mogelijk.
Dit dus.quote:Op dinsdag 18 december 2012 21:36 schreef einschtein het volgende:
[..]
Niet waar, dat kan niet. Het is sinds kort zo, of een tijdelijke regel, dat motorrij-examens ook op naam moeten worden ingekocht.
Uit mijn hoofd kunnen rijscholen 1 of 2 keer van naam wisselen, maar vaker niet. 'Naamloos opkopen' is niet meer mogelijk.
Ja, leuk is dat he. Zo hebben ze er in Den Bosch ook een hoop. En laat dat nou net de kruispunten zijn met rood licht flitskasten. En ik heb zo'n vaag vermoeden dat de sensoren daar dan weer wel voor werkenquote:Op dinsdag 18 december 2012 22:05 schreef einschtein het volgende:
Ik stond vanavond trouwens heel fijn voor zo'n stoplicht te wachten, waarvan de lijnen in de weg niet reageren op een motor.
Sta je dan.
Even goed balanceren, voet achter de plaat houden en doorrijden maarquote:Op dinsdag 18 december 2012 23:13 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Ja, leuk is dat he. Zo hebben ze er in Den Bosch ook een hoop. En laat dat nou net de kruispunten zijn met rood licht flitskasten. En ik heb zo'n vaag vermoeden dat de sensoren daar dan weer wel voor werken
Is voor motoren inderdaad tijdelijk. Hoop dat het net zo als bij rijbewijs B ook gewoon zo blijft. Veel eerlijker tov kleinere rijscholenquote:Op dinsdag 18 december 2012 22:37 schreef lipjes het volgende:
[..]
Dit dus.
Regel gaat tot ergens halverwege volgend jaar door.
Hadden ze ingevoerd omdat de grote rijscholen bijna alle examens opkochten in de hoop ze op te kunnen vullen.
Maar van naam wisselen heb ik nog nooit van gehoord.
Ik geloof je. Dan zal ik het wel verkeerd begrepen hebben van m'n instructeur toen.quote:Op dinsdag 18 december 2012 21:36 schreef einschtein het volgende:
[..]
Niet waar, dat kan niet. Het is sinds kort zo, of een tijdelijke regel, dat motorrij-examens ook op naam moeten worden ingekocht.
Uit mijn hoofd kunnen rijscholen 1 of 2 keer van naam wisselen, maar vaker niet. 'Naamloos opkopen' is niet meer mogelijk.
Aangeven bij de MAG, of direkt bij de gemeente. Eerste werkt denk ik beter en sneller.quote:Op dinsdag 18 december 2012 22:05 schreef einschtein het volgende:
Ik stond vanavond trouwens heel fijn voor zo'n stoplicht te wachten, waarvan de lijnen in de weg niet reageren op een motor.
Sta je dan.
quote:Op woensdag 19 december 2012 01:03 schreef Sounddragon het volgende:
Haalt ie @ 8.40 nou een popobak met blauw-blauw rechts in?![]()
![]()
![]()
Was ook wel nodig wat lucht in de bandjesquote:Op dinsdag 18 december 2012 16:59 schreef Tankiej het volgende:
[..]
Ik had ook BT021, voor èn achter. Die heb ik er juist onderweg laten halen van de zomer, vond het helemaal niks
Ik heb BT023, vind het ook niksquote:Op woensdag 19 december 2012 02:01 schreef Geerd het volgende:
[..]
Was ook wel nodig wat lucht in de bandjesachter 2.3 en voor 2.1 maar even 2.9 en 2.7 van gemaakt.
Heen weg nog paar keer het id dat voor weg glipte, terug een andere route geen last, weg was wat droger maar toch.
Wat rijdt dat lekker zeg zonder dat geschuif, achter deed het eerst ook met de oude band nu niet meer met die pr3
Deze band maar rustig oprijden als het nat is
Nee, ik heb ook nog niksquote:Op dinsdag 18 december 2012 18:25 schreef MarchingHome het volgende:
BlackLining, nog steeds geen boete gehad?
Ik niet in ieder geval. I think we're in the clear!![]()
*klopt af*
Ik had op Mf ook al niet veel lofs gelezen, toch vreemd met de Triumph nooit geen problemen.quote:Op woensdag 19 december 2012 02:29 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Ik heb BT023, vind het ook niksEr hoeft tien kilometer verderop maar een druppel regen te vallen en ik ben alle grip kwijt
[..]
Nee, ik heb ook nog niks
Lagen vorige week wel 3 CJIB fanbrieven op de mat hier, dus ik kreeg wel even een lichte hartverzakkingWaren gelukkig allemaal voor de buurman.
Hebben we verdomd veel geluk gehad, want het had twee keer prijs kunnen zijn. Die mobiele flitser en dat kut ding wat daar zo sneaky na dat viaduct stond
Dat gelul van die gast, alsoftie voor het rijden al wat lijnen heb weggewerktquote:
rij jij op die sprinter van Gouda naar Bijlmer? Die neem ik nog wel eens naar werkquote:Op woensdag 19 december 2012 05:29 schreef Geerd het volgende:
Btw wel leuk verhaal, 23,05 weg uit Rotterdam dubbeldekker, na Gouda even ronde doen best wel druk.
Paar dames (uit 1981) maakte een opmerking dat ik er net tussen paste, stukje verder zaten wat verdroogde oma's, ook alles in orde, ook al was het niet in orde boeiend had me oma kunnen zijn.
Hoor ik op het balkon, die ouwe conducteur zat ook maar met die dames te flirten!
Haha, ja, sommige enveloppen moeten ze niet zo herkenbaar maken, want die kunnen nooit goed nieuws brengen. Je buurman was er zeker blij mee?quote:Op woensdag 19 december 2012 02:29 schreef BlackLining het volgende:
Nee, ik heb ook nog niks
Lagen vorige week wel 3 CJIB fanbrieven op de mat hier, dus ik kreeg wel even een lichte hartverzakkingWaren gelukkig allemaal voor de buurman.
Hebben we verdomd veel geluk gehad, want het had twee keer prijs kunnen zijn. Die mobiele flitser en dat kut ding wat daar zo sneaky na dat viaduct stond
Temperaturen worden wel weer wat lager, dus misschien kans op vorst.quote:Op woensdag 19 december 2012 09:17 schreef Afhaalchinees het volgende:
Hopelijk is het in het weekend een beetje weer, nog ff toerenn voor kerst
Denk t niet, waarschijnlijk dat ik maandag weer met de auto gaquote:Op woensdag 19 december 2012 09:17 schreef Afhaalchinees het volgende:
Hopelijk is het in het weekend een beetje weer, nog ff toerenn voor kerst
23:05 vertrek uit rotterdam is een intercityquote:Op woensdag 19 december 2012 06:38 schreef stinkie het volgende:
[..]
rij jij op die sprinter van Gouda naar Bijlmer? Die neem ik nog wel eens naar werk
zo laat zit ik niet in de trein. Ik rijd wel eens van Gouda naar bijlmer met stoptrein, of met intercity via utrecht CSquote:Op woensdag 19 december 2012 09:58 schreef Salatrel het volgende:
[..]
23:05 vertrek uit rotterdam is een intercity
Wil er hier geen treinen topic van maken, maar ik zit elke dag te forenzen tussen station Almere Buiten -> Amsterdam CS.quote:Op woensdag 19 december 2012 10:40 schreef stinkie het volgende:
[..]
zo laat zit ik niet in de trein. Ik rijd wel eens van Gouda naar bijlmer met stoptrein, of met intercity via utrecht CS
Vind ik geen probleemquote:Op woensdag 19 december 2012 11:13 schreef stinkie het volgende:
En ik wilde alleen maar weten of Geerd op de trein reed die ik wel eens neem
Komt die kerstman altijd zo vroeg?quote:Op woensdag 19 december 2012 10:01 schreef Salatrel het volgende:
van de kerstman trouwens gopro wifibacpac + remote gekregen
mijn broer viert kerst bij de ouders van zijn vriendin in Frankrijk, mijn ouders zijn cruisen en ik moet werken met de kerst dus dit jaar issie wat vroegerquote:
Dat word idd een grote kans dat je me een keer tegenkomt met de nieuwe hanzelijn in het stoppertje Zwolle, Amstersdamquote:Op woensdag 19 december 2012 10:50 schreef Vrieskist het volgende:
[..]
Wil er hier geen treinen topic van maken, maar ik zit elke dag te forenzen tussen station Almere Buiten -> Amsterdam CS.
Het stoppertje Zwolle zit ik helaas elke dag in sinds 9 december, o die goede oude tijd in de ICquote:Op woensdag 19 december 2012 14:25 schreef Geerd het volgende:
[..]
Dat word idd een grote kans dat je me een keer tegenkomt met de nieuwe hanzelijn in het stoppertje Zwolle, Amstersdam@Stinkie grotere kans dat je Salatrel daar op ziet!
Die nieuwe dienstregeling is idd beetje wtf, de laatste trein naar Enschede geeft op 10min na geen aansluiting op de Groninger in Amersfoort voor 9december wel, zo zullen er nog wel veel meer van zulke dingen zijnquote:Op woensdag 19 december 2012 14:58 schreef Vrieskist het volgende:
[..]
Het stoppertje Zwolle zit ik helaas elke dag in sinds 9 december, o die goede oude tijd in de IC
Ga nog even verder dromen over forenzen per motor.
[huilie-modus]quote:Op woensdag 19 december 2012 15:03 schreef Geerd het volgende:
[..]
Die nieuwe dienstregeling is idd beetje wtf, de laatste trein naar Enschede geeft op 10min na geen aansluiting op de Groninger in Amersfoort voor 9december wel, zo zullen er nog wel veel meer van zulke dingen zijn
Tering klote man, wat was de oude verbinding dan, in tegenstelling tot de nieuwe?quote:Op woensdag 19 december 2012 15:06 schreef Vrieskist het volgende:
[..]
[huilie-modus]
Het is voor mij vooral de drukte in de treinen en de weer langere reistijd
Moest mijn werktijden ook aanpassen omdat ik niet in een trein met overstap wil reizen, omdat je dan helemaal vertragingsgarantie hebt. Dus moet nu een uur eerder op
Buiten -> Almere Centrum -> Amsterdam CS in half uurtje, nu dus stoptrein in 40 minuten.quote:Op woensdag 19 december 2012 15:13 schreef Geerd het volgende:
[..]
Tering klote man, wat was de oude verbinding dan, in tegenstelling tot de nieuwe?
Aah zo idd, kwam daar nooit eigenlijk misschien 2x perjaar nu ben ik er al 3 keer geweest in een weekquote:Op woensdag 19 december 2012 15:22 schreef Vrieskist het volgende:
[..]
Buiten -> Almere Centrum -> Amsterdam CS in half uurtje, nu dus stoptrein in 40 minuten.
Mensen uit Lelystad zijn nu sneller in Amsterdam dan ik uit Almere Buiten
Mickeys!quote:Op woensdag 19 december 2012 15:53 schreef Salatrel het volgende:
Wie gaat er dan ook in Almere wonen
Moest ergens wonen tussen Amsterdam en Lelystad, dus jaquote:Op woensdag 19 december 2012 15:53 schreef Salatrel het volgende:
Wie gaat er dan ook in Almere wonen
Dit dus. Brabantquote:Op woensdag 19 december 2012 15:58 schreef lipjes het volgende:
Brabant
Zo weer lekker naar huis toe brommen
Tilburg is nou net precies het gezwel van Brabant.quote:Op woensdag 19 december 2012 16:28 schreef Dekatria het volgende:
Het enige goeie aan Brabant is de 013, in Tilburg.
Afgezien van de 013 dan. Dat geeft het nog bestaansrecht.quote:Op woensdag 19 december 2012 16:30 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Tilburg is nou net precies het gezwel van Brabant.
Nee, dat is Sint Willebrord 't 'Eikequote:Op woensdag 19 december 2012 16:30 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Tilburg is nou net precies het gezwel van Brabant.
Ik heb anders ook niet zoveel op met dat stukje gras bij een zeker tankstation in Breda.quote:Op woensdag 19 december 2012 16:34 schreef lipjes het volgende:
[..]
Nee, dat is Sint Willebrord 't 'Eike
*begint te rennen voor zijn leven
quote:Op woensdag 19 december 2012 16:41 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Ik heb anders ook niet zoveel op met dat stukje gras bij een zeker tankstation in Breda.
Die laatste fotoquote:Op woensdag 19 december 2012 16:47 schreef Geerd het volgende:
http://gigapica.geenstijl(...)study_of_drunke.html
Lol, zitten wel lekkere wijven tussen
Ja, dat heb ik ook als grote factor laten meewegen bij het zoeken naar een woning, maar ik ben gelukkig dichtbij Almere Centrum terecht gekomen.quote:Op woensdag 19 december 2012 16:04 schreef Vrieskist het volgende:
[..]
Moest ergens wonen tussen Amsterdam en Lelystad, dus ja
En Almere bevalt verder prima eigenlijk. Alleen we zijn ook in Buiten gaan wonen omdat dat een IC-station had
Nice, zo'n kerstman wil ik ook wel.quote:Op woensdag 19 december 2012 10:01 schreef Salatrel het volgende:
van de kerstman trouwens gopro wifibacpac + remote gekregen
quote:Op woensdag 19 december 2012 17:21 schreef einschtein het volgende:
[..]
Nice, zo'n kerstman wil ik ook wel.
Ah, njah, zolang het maar gelukt is nu.quote:Op woensdag 19 december 2012 18:09 schreef Salatrel het volgende:
[..]het was ff klooien want ik kreeg het niet aan de gang. Uiteindelijk moest ik eerst de go pro software op mijn pc updaten, daarna de software van de camera, toen die van de wifi bacpac en toen de firmware van de remote. Vandaag op weg naar werk getest en werkte prima. De remote heeft ook 2 fysieke knoppen zoals de camera en een klein schermpje dat dezelfde info geeft als het schermpje op de camera. Je kunt dus niet alleen recorden starten en stoppen maar ook de mode en instellingen aanpassen. Je kunt ook via de remote de camera aan en uit zetten zolang de bacpac maar aanblijft. Alleen geen idee nog hoelang de batterij duur van de bacpac is als de camera zelf uitstaat
quote:Beste <knip>,
Ik ontving het volgende antwoord van de gemeente Moerdijk.
Ik ga nog informeren wanneer de maatregelen worden uitgevoerd.
Groeten,
<knip>
Medewerker Meldpunt GWS
Geachte mevrouw, mijnheer,
De aandachtspunten die u schetst in uw e-mail van 17 december jl. zijn bij ons (afdeling RBOR van de gemeente Moerdijk) reeds bekend.
Inmiddels zijn er opdrachten verstrekt voor het aanbrengen van ledverlichting en extra vluchtheuvelbakens op de wegversmallingen.
Met vriendelijke groet,
<knip>
Gemeente Moerdijk
stuur ff antwoord terug of ze de opdracht nog aan kunnen passen naar weghalen van de versmallingen omdat dat de doorstroom van het verkeer ten goede komtquote:
Niet van die moeilijke vragen stellenquote:Op woensdag 19 december 2012 22:12 schreef Salatrel het volgende:
[..]
stuur ff antwoord terug of ze de opdracht nog aan kunnen passen naar weghalen van de versmallingen omdat dat de doorstroom van het verkeer ten goede komt
doen mensen bij mij ookquote:Op woensdag 19 december 2012 22:23 schreef Geerd het volgende:
[..]
Niet van die moeilijke vragen stellen
Genoeg ruimte ook, ondanks de aparte vorm van de tank?quote:Op donderdag 20 december 2012 12:04 schreef Salatrel het volgende:
tanktas is binnenkwaliteitje wel hoor. heb em ook al even op de Tenere gehad en zag er goed uit
jahoor. is ook zon 2 delige. zon stuk wat om de tank heen gaat zeg maar (jij noemde dat een tank bh ofzo? en daar rits je de tas dan opquote:Op donderdag 20 december 2012 12:34 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Genoeg ruimte ook, ondanks de aparte vorm van de tank?
Juist ja, zelfde soort systeem inderdaadquote:Op donderdag 20 december 2012 12:48 schreef Salatrel het volgende:
[..]
jahoor. is ook zon 2 delige. zon stuk wat om de tank heen gaat zeg maar (jij noemde dat een tank bh ofzo? en daar rits je de tas dan op
ik alleen 1e volgens dwquote:Op donderdag 20 december 2012 17:07 schreef Geerd het volgende:
Yes, ze hebben wat dagen omgedraaid heerlijk werken met de kerst!!!
Geen last van dat geforceerde fam gedoe![]()
Nog beter, vakantie??quote:Op donderdag 20 december 2012 18:33 schreef Salatrel het volgende:
Al mijn familie zit toch in het buitenland.
Waarom, als iedereen die ik ken er zo over denkt, doen we nog zo moeilijk..quote:Op donderdag 20 december 2012 17:07 schreef Geerd het volgende:
Yes, ze hebben wat dagen omgedraaid heerlijk werken met de kerst!!!
Geen last van dat geforceerde fam gedoe![]()
Traditie heet dat tochquote:Op vrijdag 21 december 2012 00:21 schreef MarchingHome het volgende:
[..]
Waarom, als iedereen die ik ken er zo over denkt, doen we nog zo moeilijk..
Jaloers.
Ik heb er ook een schurfthekel aan. Helaas dit jaar geen werk kunnen regelen tijdens kerst. Ben nog wanhopig op zoek naar vrijwilligerswerk ofzo, als laatste redmiddel.quote:Op vrijdag 21 december 2012 00:25 schreef Geerd het volgende:
[..]
Traditie heet dat toch, maar daar doe ik liever niet aan mee.
quote:Op vrijdag 21 december 2012 04:18 schreef Marvelous het volgende:
Goeiemorgen allen, ik wil me hier ook maar eens melden... Rij sinds kort op een Honda cbx750 uit 1985, zie mezelf als een semi mooi weer rijder... Afgelopen woensdag mijn laatste rit gemaakt, maar ook met dit weer staat hij klaar om zo snel mogelijk weer de garage uit te komen!
Hoi!quote:Op vrijdag 21 december 2012 04:18 schreef Marvelous het volgende:
Goeiemorgen allen, ik wil me hier ook maar eens melden... Rij sinds kort op een Honda cbx750 uit 1985, zie mezelf als een semi mooi weer rijder... Afgelopen woensdag mijn laatste rit gemaakt, maar ook met dit weer staat hij klaar om zo snel mogelijk weer de garage uit te komen!
quote:Op vrijdag 21 december 2012 04:18 schreef Marvelous het volgende:
Goeiemorgen allen, ik wil me hier ook maar eens melden... Rij sinds kort op een Honda cbx750 uit 1985, zie mezelf als een semi mooi weer rijder... Afgelopen woensdag mijn laatste rit gemaakt, maar ook met dit weer staat hij klaar om zo snel mogelijk weer de garage uit te komen!
Mooi mooiquote:Op vrijdag 21 december 2012 19:13 schreef Marvelous het volgende:
Ik rij nog niet zo heel lang, dit is mijn eerste motorfiets... Wel merk ik dat het best lekker rijden is met een beetje fris weer! Zal wel de juiste winterkleding hebben gekocht, met 5 graden had ik het nog warm!
Heb het geluk dat hij in een ruime garage staat naast het huis en kan hem daar ook spoelen/wassen na het rijden!
Hier een foto;
[ afbeelding ]
Ik kreeg een foto van iemand uit Zuid-holland, daar scheen de zon vol opquote:Op vrijdag 21 december 2012 18:30 schreef Sounddragon het volgende:
Wadaggie van de hele dag potjedicht van de mist alhier? De zon was er wel, anders was het donker geweest, maar ik heb hem niet gezien
Nou, bij mij in Zuid-Holland was het droog... Maar geen zonnetje gezien!quote:Op vrijdag 21 december 2012 20:51 schreef Tankiej het volgende:
[..]
Ik kreeg een foto van iemand uit Zuid-holland, daar scheen de zon vol op
Maar ik heb toch liever sneeuw in de winter. Het is me nu dan ook veel te warm, ik wil wel -10 overdag
Dit kreeg ik om kwart voor 12 via whatsappquote:Op vrijdag 21 december 2012 21:10 schreef Marvelous het volgende:
[..]
Nou, bij mij in Zuid-Holland was het droog... Maar geen zonnetje gezien!
Delluf ofzo?quote:Op vrijdag 21 december 2012 21:39 schreef Tankiej het volgende:
[..]
Dit kreeg ik om kwart voor 12 via whatsapp
Dat zou kunnen!! Dan slaap ik nog.. Ik woon in de buurt van Delftquote:Op vrijdag 21 december 2012 21:39 schreef Tankiej het volgende:
[..]
Dit kreeg ik om kwart voor 12 via whatsapp
2 uur later regende 't daar flink hoorquote:Op vrijdag 21 december 2012 23:27 schreef Tankiej het volgende:
[..]
Dat of Den haag. Voor mij allemaal 1 pot nat
Ah, dan was het hier nog altijd beter met de sneeuwquote:Op vrijdag 21 december 2012 23:28 schreef MarchingHome het volgende:
[..]
2 uur later regende 't daar flink hoor
Ziet eruit als een erg goed onderhouden motorquote:Op vrijdag 21 december 2012 19:13 schreef Marvelous het volgende:
Ik rij nog niet zo heel lang, dit is mijn eerste motorfiets... Wel merk ik dat het best lekker rijden is met een beetje fris weer! Zal wel de juiste winterkleding hebben gekocht, met 5 graden had ik het nog warm!
Heb het geluk dat hij in een ruime garage staat naast het huis en kan hem daar ook spoelen/wassen na het rijden!
Hier een foto;
[ afbeelding ]
Het is kak op de motor nu.quote:Op zaterdag 22 december 2012 01:12 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Ziet eruit als een erg goed onderhouden motor
Ik hoop morgen nog even een ritje te kunnen maken voor we weer in dagen lang regen terecht gaan komen...
Nee, alles met de trein doen is feestquote:
quote:Op zaterdag 22 december 2012 01:27 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Nee, alles met de trein doen is feest![]()
Ja, dat ondervind ik wel. Alles duurt nu 300% zolang. Niet overdreven.quote:Op zaterdag 22 december 2012 01:27 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Nee, alles met de trein doen is feest![]()
Ik kan de mijne niet binnen of beschut zetten. Er wordt bij mij in de buurt regelmatig pekel gestrooid en ik heb daar geen kans om dat eraf te spuiten.quote:Op zaterdag 22 december 2012 10:06 schreef Sounddragon het volgende:
Met de trein gaan omdat anders je brommertje vies wordt ->
Zanuk niet man, ze strooien droge korreltjes, die doen helemaal niks. Pas als ze platgereden worden en oplossen in water, je je brommert daar dagelijks in douchet, het nooit regent tussendoor en je het vervolgens weeeeeken laat zitten zou het kunnen dat de kwalitatief wat mindere delen van je brommer ietswat roestspikkeltjes gaan vertonen, die je er met de voorjaarsbeurt zó weer vanaf poetst.(mits je je brommer effe een beetje vettig maakt in het najaar; kost 2 bussies WD39,9+0.1)..quote:Op zaterdag 22 december 2012 13:10 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Ik kan de mijne niet binnen of beschut zetten. Er wordt bij mij in de buurt regelmatig pekel gestrooid en ik heb daar geen kans om dat eraf te spuiten.
Ik weet niet hoe het met jouw motor zit, maar ik ben wat zuiniger op de mijne en wil niet riskeren dat er straks een laag pekel op ligt
Er wordt zowel droog als nat gestrooid afhankelijk van het weerquote:Op zaterdag 22 december 2012 16:20 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Zanuk niet man, ze strooien droge korreltjes, die doen helemaal niks. Pas als ze platgereden worden en oplossen in water, je je brommert daar dagelijks in douchet, het nooit regent tussendoor en je het vervolgens weeeeeken laat zitten zou het kunnen dat de kwalitatief wat mindere delen van je brommer ietswat roestspikkeltjes gaan vertonen, die je er met de voorjaarsbeurt zó weer vanaf poetst.(mits je je brommer effe een beetje vettig maakt in het najaar; kost 2 bussies WD39,9+0.1)..
Dat panische gedoe altijd; ding is niet van suikahh hoor
Dat je bang bent om op je plaat te gaan OK, dat je wijverig aangelegd bent en het onder de 15 graden koud kijgt.. Mjah, plausibel, maar dat pekel geneuzel vinnik altijd een beetje... ehhh.. ehhh... verzin zelf maar wat
Komt goed, het is echt zwaar bagger weer buiten dus ik laat hem nog even binnen staanquote:Op zondag 23 december 2012 12:30 schreef Dekatria het volgende:
Gefeliciteerd! Nu nog een pic bij daglicht
Gaaf ding!!! En de juiste kleurquote:Op zondag 23 december 2012 12:13 schreef Danger.Mouse het volgende:
Hehe, eindelijk een motor gekocht!
Zeer vette Kawasaki ZX-6R uit 2005
[ afbeelding ]![]()
![]()
Vannacht?quote:
uhuh, mooie smoesjes heb jequote:Op zondag 23 december 2012 03:04 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Er wordt zowel droog als nat gestrooid afhankelijk van het weerMaar goed, mijn fiets wordt er niet mooier op van daar voor de deur staan. Daarnaast heb ik hem daar niet echt nodig aangezien ik alles op loopafstand heb. En je gaat in omgeving Leiden echt niet voor je lol rijden. Voor mij reden genoeg om hem hier in Brabant in de schuur te laten staan. Ik ben toch de helft van de tijd hier, dan ga ik dan wel rijden
Naais, hij is wel een beetje groen he?quote:Op zondag 23 december 2012 12:13 schreef Danger.Mouse het volgende:
Hehe, eindelijk een motor gekocht!
Zeer vette Kawasaki ZX-6R uit 2005
[ afbeelding ]![]()
![]()
Dankje!quote:
Mooi groen is niet lelijk hehequote:Op zondag 23 december 2012 13:09 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Naais, hij is wel een beetje groen he?
Gaaf!quote:Op zondag 23 december 2012 12:13 schreef Danger.Mouse het volgende:
Hehe, eindelijk een motor gekocht!
Zeer vette Kawasaki ZX-6R uit 2005
[ afbeelding ]![]()
![]()
gefeli iemand met smaakquote:Op zondag 23 december 2012 12:13 schreef Danger.Mouse het volgende:
Hehe, eindelijk een motor gekocht!
Zeer vette Kawasaki ZX-6R uit 2005
[ afbeelding ]![]()
![]()
I like itquote:Op zondag 23 december 2012 12:13 schreef Danger.Mouse het volgende:
Hehe, eindelijk een motor gekocht!
Zeer vette Kawasaki ZX-6R uit 2005
[ afbeelding ]![]()
![]()
Dit was ook de eerste keer eigenlijk dat ik echt moest door trekkenquote:Op maandag 24 december 2012 01:55 schreef Sounddragon het volgende:
Jaja, er zitten best vlotte tussen; ik had van de zomer een keer een oepsie met een A5 met gecleande klep, die trok me er ook niet uit, maar er voorbij redde ik ook niet, er zitten knap rappe dieseltjes tussen soms
Toch slecht voor het ego hequote:Op maandag 24 december 2012 01:03 schreef Geerd het volgende:
Dat was een snelle BMW net, voluit in 1,2 en 3 bij het stoplicht maar hield gewoon bij.
Met 160 + vond ik het wel gezegend bij 200 was die me dik voorbij geknald denk ik.
Volgende stoplicht maar even gewenkt dat tie voor mocht, wat een geluidje zeg tering (kon ik meteen kenteken even lezen)
Honda is ook niet echt een kanon natuurlijk maar toch.
Volgens RDW,
535I
Uitvoering Omschrijving van de inrichting sedan
Aantal zitplaatsen 5
Aantal staanplaatsen N.v.t.
Kleur(en) ZWART
Motor Brandstof Benzine
Aantal cilinders 6
Cilinderinhoud 2979 cm³
Vermogen 225 kW
Vermogen (brom/snorfiets) N.v.t.
Maximale constructiesnelheid (brom/snorfiets) N.v.t.
Massa & laadvermogen Massa leeg voertuig 1.675 kg
Laadvermogen N.v.t.
Toegestane maximum massa voertuig 2.310 kg
Massa rijklaar 1.775 kg
Aanhangwagen Maximum te trekken massa:
- ongeremd 750 kg
- geremd 2.000 kg
Wat rijd je ook alweer?quote:Op maandag 24 december 2012 03:49 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Toch slecht voor het ego he
Hier rijden belachelijk veel Porsche 911's rond. Daar heb ik toch ook echt de nodige moeite mee. Op papier zijn ze sneller dan mijn fiets (0-100 in 3.9 vs 4.3), maar zo nu en dan kan ik zr bijhouden. Er voorbij kan ik wel vergeten
quote:Op zondag 23 december 2012 12:13 schreef Danger.Mouse het volgende:
Hehe, eindelijk een motor gekocht!
Zeer vette Kawasaki ZX-6R uit 2005
[ afbeelding ]![]()
![]()
Net ff opgezocht, maar die van mij zou 3,9s moeten halen. Weet niet of dat veilig isquote:Op maandag 24 december 2012 03:49 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Toch slecht voor het ego he
Hier rijden belachelijk veel Porsche 911's rond. Daar heb ik toch ook echt de nodige moeite mee. Op papier zijn ze sneller dan mijn fiets (0-100 in 3.9 vs 4.3), maar zo nu en dan kan ik zr bijhouden. Er voorbij kan ik wel vergeten
Ik ben nog geen auto tegen gekomen die mij voor bleef met een sprintje. Er rijden te weinig snelle auto's hier, of ze doen hun best nietquote:Op maandag 24 december 2012 03:49 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Toch slecht voor het ego he
Hier rijden belachelijk veel Porsche 911's rond. Daar heb ik toch ook echt de nodige moeite mee. Op papier zijn ze sneller dan mijn fiets (0-100 in 3.9 vs 4.3), maar zo nu en dan kan ik zr bijhouden. Er voorbij kan ik wel vergeten
Suzuki Bandit GSF600n '95quote:Op maandag 24 december 2012 04:31 schreef Geerd het volgende:
[..]
Wat rijd je ook alweer?Jup op papier, altijd anders
Jammer van de Triumph kon die zijn string mee schoon vegen
Wat een power in een blok!
De Honda is een krols katje vergeleken![]()
Bah. Kwam je er achter tijdens het rijden of op een veiliger moment?quote:Op maandag 24 december 2012 12:05 schreef Salatrel het volgende:
jahooooor spijker in mijn achterband
Had ik laatst ook met een gloednieuwe bandquote:Op maandag 24 december 2012 12:05 schreef Salatrel het volgende:
jahooooor spijker in mijn achterband
Volgens Wiki zijn er op dit moment 400 leden...quote:Op maandag 24 december 2012 13:21 schreef lipjes het volgende:
[..]
Had ik laatst ook met een gloednieuwe band
Stond trouwens net bij de bakker, ff lunch halen.
Staat er daar een Satudarah lid binnennog nooit gezien die gasten
toen ik mijn handschoenen aan stond te trekken om naar het werk te rijdenquote:Op maandag 24 december 2012 12:57 schreef MarchingHome het volgende:
[..]
Bah. Kwam je er achter tijdens het rijden of op een veiliger moment?
Damn, mooi ding!quote:Op zondag 23 december 2012 12:13 schreef Danger.Mouse het volgende:
Hehe, eindelijk een motor gekocht!
Zeer vette Kawasaki ZX-6R uit 2005
[ afbeelding ]![]()
![]()
Even bestellen via internet goos, hebbie m binnen paar dagen binnenquote:Op maandag 24 december 2012 14:22 schreef Salatrel het volgende:
Natuurlijk precies op die maandag dat motor zaken dicht zijn en direct daarna kerst. Kan ik donderdag gaan bellen en die zaak hier zal de tourance wel niet op voorraad hebben
gewoon ff anwb bellen, pluutje er in er gaan met die handelquote:Op maandag 24 december 2012 14:22 schreef Salatrel het volgende:
Natuurlijk precies op die maandag dat motor zaken dicht zijn en direct daarna kerst. Kan ik donderdag gaan bellen en die zaak hier zal de tourance wel niet op voorraad hebben
ANWB komt niet in eigen woonplaats + ik heb ook nog een binnenbandquote:Op maandag 24 december 2012 15:19 schreef weerstandje het volgende:
[..]
gewoon ff anwb bellen, pluutje er in er gaan met die handel
Sja weet je wat het is, als je het niet merkt rij je er zo nog 300/400km mee.quote:Op maandag 24 december 2012 12:57 schreef MarchingHome het volgende:
[..]
Bah. Kwam je er achter tijdens het rijden of op een veiliger moment?
Doen ze wel moet je alleen meteen dat afsluiten.quote:Op maandag 24 december 2012 15:36 schreef Salatrel het volgende:
[..]
ANWB komt niet in eigen woonplaats + ik heb ook nog een binnenband
Okay, goed gezien danquote:Op maandag 24 december 2012 14:19 schreef Salatrel het volgende:
[..]
toen ik mijn handschoenen aan stond te trekken om naar het werk te rijden
Dan nog komen ze, maar mag je dus wel gewoon betalen.quote:
ja en dat heb ik er dan weer niet van over. Die toko zit zo ong om de hoekquote:Op maandag 24 december 2012 18:02 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Dan nog komen ze, maar mag je dus wel gewoon betalen.
De verlagingsset paste niet?quote:Op maandag 24 december 2012 19:21 schreef Anne het volgende:
Mijn brommert-kerstcadeautje voor SD is niet de goede!
idd. SD zit nu met zn knieën in zn oksels.... saillant detail over de lekke achterband: het is waarschijnlijk gebeurd op weg naar tankstation waar ik jawel... de banden op spanning heb gebrachtquote:
back at yaquote:Op maandag 24 december 2012 21:09 schreef Geerd het volgende:
Beetje afgezaagd misschien, maar fijne dagen allemaal en vele kilometers !!
Fijne feestdagen goosquote:Op maandag 24 december 2012 21:09 schreef Geerd het volgende:
Beetje afgezaagd misschien, maar fijne dagen allemaal en vele kilometers !!
Nieuw? gewoon laten plakken toch?quote:Op maandag 24 december 2012 14:22 schreef Salatrel het volgende:
Natuurlijk precies op die maandag dat motor zaken dicht zijn en direct daarna kerst. Kan ik donderdag gaan bellen en die zaak hier zal de tourance wel niet op voorraad hebben
Uit de ruimtuh jonguhquote:
Special version, is SD zelf ookquote:
geen idee eigelijk nog nooit een lekke band met de motor gehadquote:Op maandag 24 december 2012 22:04 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Nieuw? gewoon laten plakken toch?
Jep, al 3 keer gedaan onderwegquote:Op maandag 24 december 2012 22:18 schreef Salatrel het volgende:
[..]
geen idee eigelijk nog nooit een lekke band met de motor gehadkan je die binnenband gewoon laten plakken en dan de spijker uit de buitenband? zal wel een hoop kosten schelen
Metalen van een cm of 20 zijn best prettig.quote:Op maandag 24 december 2012 22:28 schreef Salatrel het volgende:
Bandenlichters zitten volgens mij in fe toolkit die in de buddy zit
5 en een achteruitquote:Op maandag 24 december 2012 23:12 schreef Salatrel het volgende:
http://www.honda.nl/motor(...)hnische_gegevens.php
nog niet eens 10kW maar wel 6 versnellingen
die uitlaatquote:Op maandag 24 december 2012 23:12 schreef Salatrel het volgende:
http://www.honda.nl/motor(...)hnische_gegevens.php
nog niet eens 10kW maar wel 6 versnellingen
Rubbertje, stukkie doek, houtje, en desnoods je handschoen ertussen natuurlijkquote:Op maandag 24 december 2012 23:13 schreef Geerd het volgende:
En dan je velg helemaal naar de klote helpen met die lichters?
Jup geen krassen, maar je velg word er niet echt beter van volgens mij :pquote:Op dinsdag 25 december 2012 00:13 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Rubbertje, stukkie doek, houtje, en desnoods je handschoen ertussen natuurlijk
Welnee man, tis net een brommerbandje met een attitude, gewoon rustig aan en je verstand gebruiken; als je erop moet gaan staan, slaan of springen ben je niet goed bezig.quote:Op dinsdag 25 december 2012 00:27 schreef Geerd het volgende:
[..]
Jup geen krassen, maar je velg word er niet echt beter van volgens mij :p
Slag in de velg etc?
Meteen maar een olie wissel boven de put?quote:Op dinsdag 25 december 2012 01:53 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Welnee man, tis net een brommerbandje met een attitude, gewoon rustig aan en je verstand gebruiken; als je erop moet gaan staan, slaan of springen ben je niet goed bezig.
[ afbeelding ]
Mijn vorige Twin trouwens, toen reed ik met zadeltassen, ook erg relaxed, alleen slecht voor je kappen en stickers.
Toch lullig als je Malossi sticker eraf slijtquote:Op dinsdag 25 december 2012 01:53 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Welnee man, tis net een brommerbandje met een attitude, gewoon rustig aan en je verstand gebruiken; als je erop moet gaan staan, slaan of springen ben je niet goed bezig.
[ afbeelding ]
Mijn vorige Twin trouwens, toen reed ik met zadeltassen, ook erg relaxed, alleen slecht voor je kappen en stickers.
Het is nóg erger als je originele sticker eraf slijt; die zijn nog duur ook, en meestal niet los verkrijgbaar.quote:Op dinsdag 25 december 2012 02:55 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Toch lullig als je Malossi sticker eraf slijtGa je ineens 10 km/u minder hard
Ik zag warempel op CMSnl.com dat ze de tankstickert van m'n Alp daar nog verkopen. Niet die van de zijkappen, maar okéquote:Op dinsdag 25 december 2012 09:58 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Het is nóg erger als je originele sticker eraf slijt; die zijn nog duur ook, en meestal niet los verkrijgbaar.
Lekker motorcrossen, dat welquote:Op dinsdag 25 december 2012 10:07 schreef Sounddragon het volgende:
Wel broodnodig, zo'n reesmodel in 125cc; als je een motor neemt met 125cc waarbij je rechtop zit, kom je helemáál niet meer boven de 120
Vet brommertje ja. Maar een motor is het niet.quote:Op dinsdag 25 december 2012 10:12 schreef weerstandje het volgende:
Als ik a1 had wist ik het wel hoor
[ afbeelding ]
Vet brommertje
Dik ding! Zag hem ook al op MF voorbij komenquote:Op zondag 23 december 2012 12:13 schreef Danger.Mouse het volgende:
Hehe, eindelijk een motor gekocht!
Zeer vette Kawasaki ZX-6R uit 2005
[ afbeelding ]![]()
![]()
Ik heb gelest met bouwvakkers handschoenenquote:Op woensdag 26 december 2012 00:38 schreef BlackLining het volgende:
Net maar even tuinhandschoenen uit de schuur gepakt en daarmee gaan rijdenGodverdomme wat lekker weer
Heb wel een ruime minuut aan de startknop moeten hangen, maar vooruit.
Stuk beter dan krampachtig geforceerd gezellige kerstdiners
De wet zegt van wel.quote:Op dinsdag 25 december 2012 16:33 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Vet brommertje ja. Maar een motor is het niet.
Vroeger had ik in de winter altijd lashandschoenen aan op de brommerquote:Op woensdag 26 december 2012 02:33 schreef Geerd het volgende:
[..]
Ik heb gelest met bouwvakkers handschoenen![]()
quote:Op woensdag 26 december 2012 10:22 schreef Joooo-pi het volgende:
[..]
Uiterlijk lijkt het wel wat, maar je hoort waarschijnlijk een puch
"Chase"quote:
hij kon niet harderquote:Op woensdag 26 december 2012 11:34 schreef weerstandje het volgende:
Wel ballen dat hij dat roode autotje durft intehalen met 2km snelheidsverschil
De wet moet zich er niet mee bemoeien.quote:
En waag het vooral niet om te zwaaienquote:Op woensdag 26 december 2012 12:25 schreef Dekatria het volgende:
Ik krijg altijd hetzelfde idee als bij die gassies die op van die brommers rijden met de body van een superbike.
Ja leuk, je gaat 300 per uur. En ga nu maar weer het fietspad op
Als ik het op tijd zie heb ik soms nog wel tijd om van die zwaaiende hand een middelvinger te makenquote:Op woensdag 26 december 2012 12:38 schreef Salatrel het volgende:
Kijken kijken twijfelen zwaaien hnnnngggggg shit toch een brommer
Ik word zo moe van die mensen. Stofzuigergeluid.quote:Op woensdag 26 december 2012 12:25 schreef Dekatria het volgende:
Ik krijg altijd hetzelfde idee als bij die gassies die op van die brommers rijden met de body van een superbike.
Ja leuk, je gaat 300 per uur. En ga nu maar weer het fietspad op
Runner is een scooter, je bedoelt de dna ofzo denk ikquote:Op woensdag 26 december 2012 12:35 schreef BlackLining het volgende:
[..]
En waag het vooral niet om te zwaaien
Meest treurige vind ik overigens wel die Gilera Runner ellende. Frame van een schakelbrommer, een wannabe motor uiterlijk en dan een variomatic grasmaaier motortje erin zodat je ook niet hoeft te schakelen![]()
Uhh, DNA ja.quote:Op woensdag 26 december 2012 14:49 schreef Tankiej het volgende:
[..]
Runner is een scooter, je bedoelt de dna ofzo denk ik
quote:Op woensdag 26 december 2012 14:58 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Uhh, DNA ja.Vreselijke dingen.
Is inderdaad heel lelijkquote:Op woensdag 26 december 2012 14:58 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Uhh, DNA ja.Vreselijke dingen.
Ergste vind ik dan eigenlijk nog dat er gewoon zo'n scooter blokje in zitquote:Op woensdag 26 december 2012 15:02 schreef Tankiej het volgende:
[..]
Is inderdaad heel lelijk
Om het enigzins ontopic te houden: ze zijn ook met 180cc (en dus als motor) te krijgen, net als de runner
Ik had vanmiddag en vanavond nog ff gereden. Vanmiddag: top, heerlijk weer om stukkie te rijden.quote:Op woensdag 26 december 2012 22:35 schreef Vrieskist het volgende:
Nog wat mensen gereden met de kerst? Was soms aardig weer, maar soms ook flink nat
Ik heb de hele dag op de motor gezeten. Was alweer twee weken geleden. Nu enigszins kiespijn van de big smile in mijn helmquote:Op woensdag 26 december 2012 22:35 schreef Vrieskist het volgende:
Nog wat mensen gereden met de kerst? Was soms aardig weer, maar soms ook flink nat
Helemaal geen tijd gehad om te rijden, en dan moet ik ook eerst de accu weer inbouwen.. Dus nee niet geredenquote:Op woensdag 26 december 2012 22:35 schreef Vrieskist het volgende:
Nog wat mensen gereden met de kerst? Was soms aardig weer, maar soms ook flink nat
Het was zeker lekker weer zo nu en dan, gisteravond had ik in de auto ook last van de wind/regen, kutweer gewooonquote:Op woensdag 26 december 2012 23:46 schreef einschtein het volgende:
[..]
Ik had vanmiddag en vanavond nog ff gereden. Vanmiddag: top, heerlijk weer om stukkie te rijden.
Vanavond: bagger weer, plensende regen, harde wind. Maar was an sich nog te doen.
Jij?
Hier ook alweer twee weken geleden, misschien is het aanstaande weekend nog eens een keer lekker weer.quote:Op woensdag 26 december 2012 23:56 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Ik heb de hele dag op de motor gezeten. Was alweer twee weken geleden. Nu enigszins kiespijn van de big smile in mijn helm
Harde wind maar wel droog en mijn motor had er flink zin in
Accuutje heb ik gewoon laten zitten, soms de lader er even op.quote:Op donderdag 27 december 2012 01:02 schreef Tankiej het volgende:
[..]
Helemaal geen tijd gehad om te rijden, en dan moet ik ook eerst de accu weer inbouwen.. Dus nee niet gereden
quote:
Ik heb geen elektriciteit in de garage dus ik moet hem er wel uithalen om op te ladenquote:Op donderdag 27 december 2012 08:37 schreef Vrieskist het volgende:
[..]
[..]
Accuutje heb ik gewoon laten zitten, soms de lader er even op.
Ah juist, dat is wel een goede reden jaquote:Op donderdag 27 december 2012 11:48 schreef Tankiej het volgende:
[..]
Ik heb geen elektriciteit in de garage dus ik moet hem er wel uithalen om op te laden
Mijn Banditje was toch knap chagrijnig na zo lang stil staanquote:Op donderdag 27 december 2012 08:37 schreef Vrieskist het volgende:
[..]
Het was zeker lekker weer zo nu en dan, gisteravond had ik in de auto ook last van de wind/regen, kutweer gewooon
Helaas heb ik niet kunnen rijden, andere verplichtingen en ziekjes
[..]
Hier ook alweer twee weken geleden, misschien is het aanstaande weekend nog eens een keer lekker weer.
[..]
Accuutje heb ik gewoon laten zitten, soms de lader er even op.
Die van mij heeft met de kou ook wel wat choke nodig, of gasquote:Op donderdag 27 december 2012 11:50 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Mijn Banditje was toch knap chagrijnig na zo lang stil staanAccu leek me nog goed (is ook krap anderhalf jaar oud) maar hij wilde gewoon niet starten. Choke maximaal open en nog zeker een minuut aan de knop moeten hangen
Steeds kwam ie wel op gang maar dan viel die weer weg als ik de startknop losliet, alsof ik niet hard genoeg kon choken ofzo. Zal wel wat water in de carbs gezeten hebben gok ik..
Forgive me for laughing a littlequote:Op donderdag 27 december 2012 11:32 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Stom verhaal ook. Had me laatst laten overhalen om mee te gaan naar die Serious Request onzin en ik zou dan wel rijden omdat ik de enige was die ook nog een fatsoenlijk blik heeft. Daar heb ik de auto in een parkeergarage gezet. Hier is het normaal dat je 24 uur per dag kunt uitrijden, in Hengelo waar die stond dus niet
Dus wij met de trein terug, kerel van die garage gebeld, nee, hele kerst dichtFlikker toch op man. Met je kutgarage. En ik moet nog wat ophalen in Leiden waar ik helaas nog steeds woon, dus dat kan dan mooi in een keer door. Dan hoef ik er maar één dag voor uit te trekken.
Wat wil je ook in Hengeloquote:Op donderdag 27 december 2012 12:23 schreef MarchingHome het volgende:
[..]
Forgive me for laughing a little
Maar wat een schijtgarage inderdaad!
Was genoeg plek in Enschede. Gratis parkeren bij het stadion en dan met de trein naar het centrum.quote:Op donderdag 27 december 2012 11:32 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Stom verhaal ook. Had me laatst laten overhalen om mee te gaan naar die Serious Request onzin en ik zou dan wel rijden omdat ik de enige was die ook nog een fatsoenlijk blik heeft. Daar heb ik de auto in een parkeergarage gezet. Hier is het normaal dat je 24 uur per dag kunt uitrijden, in Hengelo waar die stond dus niet
Dus wij met de trein terug, kerel van die garage gebeld, nee, hele kerst dichtFlikker toch op man. Met je kutgarage. En ik moet nog wat ophalen in Leiden waar ik helaas nog steeds woon, dus dat kan dan mooi in een keer door. Dan hoef ik er maar één dag voor uit te trekken.
Ja, wij dachten dat het stampensvol zou zijn, dus we dachten slim te zijn om in Hengelo te parkeren en dan het laatste stukje met de trein te doenquote:Op donderdag 27 december 2012 12:42 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Was genoeg plek in Enschede. Gratis parkeren bij het stadion en dan met de trein naar het centrum.
Lekker parkeren in Leeuwardenquote:Op donderdag 27 december 2012 12:44 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Ja, wij dachten dat het stampensvol zou zijn, dus we dachten slim te zijn om in Hengelo te parkeren en dan het laatste stukje met de trein te doenDat gaan we volgend jaar dus ook anders doen.
Viel best mee. Was er zaterdag van 4 tot 10 of zo, maar vond het plein ook niet druk. En zo'n Enschede'er die zeidat het druk was, niks gewend daarquote:Op donderdag 27 december 2012 12:44 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Ja, wij dachten dat het stampensvol zou zijn, dus we dachten slim te zijn om in Hengelo te parkeren en dan het laatste stukje met de trein te doenDat is dus ook niet voor herhaling vatbaar.
Laat trouwens maar zitten ja. Ik heb geen zin om de laatste honderd kilometer over zandweggetjes te rijden als ik naar Leeuwarden wil. En ik kan me ook niet van de indruk ontdoen dat als ik met de trein ga, ik de laatste twee uur in een stroomtreintje zitquote:Op donderdag 27 december 2012 12:46 schreef Vrieskist het volgende:
[..]
Lekker parkeren in LeeuwardenWat ik me daar van herinner is dat ook niet echt top geregeld.
Ja, stelde niet veel voor. Maandag ook niet.quote:Op donderdag 27 december 2012 12:47 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Viel best mee. Was er zaterdag van 4 tot 10 of zo, maar vond het plein ook niet druk. En zo'n Enschede'er die zeidat het druk was, niks gewend daar.
Geluid was ook om te huilen
Hehe, er rijden gewoon intercities naar Leeuwarden, nu nog meer sinds de hanzelijn bestaat.quote:Op donderdag 27 december 2012 12:57 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Laat trouwens maar zitten ja. Ik heb geen zin om de laatste honderd kilometer over zandweggetjes te rijden als ik naar Leeuwarden wil. En ik kan me ook niet van de indruk ontdoen dat als ik met de trein ga, ik de laatste twee uur in een stroomtreintje zit
Hehe, ja daar hoorde ik ook een paar over in Enschede, maar kon dat me moeilijk voorstellen toen ik er wasquote:Op donderdag 27 december 2012 12:57 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Ja, stelde niet veel voor. Maandag ook niet.
Ik nu 50 meter van de plek af van waar het vorig jaar was in LeidenLeuk man, kom je je eigen huis ook meteen niet meer in.
en z elfs de stoptreinen rijden met IC materieelquote:Op donderdag 27 december 2012 13:02 schreef Vrieskist het volgende:
[..]
Hehe, er rijden gewoon intercities naar Leeuwarden, nu nog meer sinds de hanzelijn bestaat.
Lekker top2000 opzetten, gezelligquote:Op donderdag 27 december 2012 17:31 schreef BlackLining het volgende:
Nog steeds in de trein
En straks om het af te maken nog een ruime 3 uur in het koekblik baggeren
Dat is inderdaad wel even leuk ja... Even..quote:Op donderdag 27 december 2012 20:19 schreef Vrieskist het volgende:
[..]
Lekker top2000 opzetten, gezellig
buitenband ook nieuw? Duur geintje; volgende keer effe omheen rijden dan maarquote:Op donderdag 27 december 2012 16:33 schreef Salatrel het volgende:
nieuwe binnenband en buitenband is gefixt
"buitenband is gefixt"quote:Op vrijdag 28 december 2012 01:16 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
buitenband ook nieuw? Duur geintje; volgende keer effe omheen rijden dan maar
nee alleen binnenband nieuwquote:Op vrijdag 28 december 2012 01:16 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
buitenband ook nieuw? Duur geintje; volgende keer effe omheen rijden dan maar
quote:
quote:Op vrijdag 28 december 2012 16:54 schreef BlackLining het volgende:
... die er nog een beetje toonbaar uit zien ...
Kisten zien er onder een broek nog prima toonbaar uit.quote:
Ouderdom kan er ook voor zorgen dat je je ritsen vergeet dicht te doenquote:Op vrijdag 28 december 2012 16:45 schreef Salatrel het volgende:
Mijn motorpak bleek vandaag toch niet zo waterdicht als ik dacht. Morgen maar eens onderzoeken of er ergens een rits openstond ofdat het ouderdom is
Ik doe m'n broek over m'n laarzen en dat ziet er nog prima uit dan. Kan ik gerust 2 uurtjes mee de stad in of een avondje in een relatief net restaurant zitten.quote:Op vrijdag 28 december 2012 16:54 schreef BlackLining het volgende:
Zijn er hier eigenlijk mensen die met motorschoenen rijden in plaats van laarzen? Ben het onderhand nogal zat om losse schoenen mee te nemen als ik ergens naartoe moet namelijkZit eens rond te kijken voor motorschoenen die er nog een beetje toonbaar uit zien, zodat ik niet heel de tijd hoef te wisselen.
Ik heb dezequote:Op vrijdag 28 december 2012 17:16 schreef MarchingHome het volgende:
[..]
Ouderdom kan er ook voor zorgen dat je je ritsen vergeet dicht te doen
[..]
Ik doe m'n broek over m'n laarzen en dat ziet er nog prima uit dan. Kan ik gerust 2 uurtjes mee de stad in of een avondje in een relatief net restaurant zitten.
Ik neem altijd nog wel een paar schoenen mee als ik een weekendje weg ga, omdat motorlaarzen (en -schoenen) nooit zo lekker zitten als een paar sneakers natuurlijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |