Ik kopieer van mezelf. Dat is zoiets als je columns bundelen in een speciaal boekje en dat dan uitgeven vlak voor de feestdagen om er flink geld aan te verdienen.quote:Op dinsdag 18 december 2012 21:40 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Ja maar alles letterlijk kopiëren van de VBL awards is een beetje not dun. En dorpsidioot GGMM heeft heel veel van je overgenomen. Ah das klasse man.
Op dinsdag 18 december 2012 21:41 schreef RensAjacied het volgende:
Op dat ontwerp heeft een kunstenares wel twee maanden zitten bloeden.quote:Op dinsdag 18 december 2012 21:53 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Awards wat verschrikkelijk zeg, je denkt toch niet dat ik zo'n kitcherig ding bij mij op de schoorsteenmantel wil hebben staan.
Ik denk dat er nu iemand thuis met deuren loopt te smijten.quote:Op dinsdag 18 december 2012 21:53 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Awards wat verschrikkelijk zeg, je denkt toch niet dat ik zo'n kitcherig ding bij mij op de schoorsteenmantel wil hebben staan.
Geen aandacht aan besteden. Compensatiegedrag ten top.quote:Op dinsdag 18 december 2012 23:35 schreef Evertjan het volgende:
SER / [SR @ 3FM #3703] Rene is gay
mensen laten we dit ongestoord gebeuren!
VBL SC hooligansquote:Op dinsdag 18 december 2012 23:56 schreef johannes_vermeer het volgende:
ging snel, na slechts 110 reacties.
Ik wilde net een reactie plaatsen want iemand zei KOEKOEK GOOOAAAL en dan kan ik mij niet inhouden, dan ben ik net Hans Kraaij die een minderjarige ziet.quote:
Dus Hans Kraaij is een pedofiel?quote:Op dinsdag 18 december 2012 23:57 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Ik wilde net een reactie plaatsen want iemand zei KOEKOEK GOOOAAAL en dan kan ik mij niet inhouden, dan ben ik net Hans Kraaij die een minderjarige ziet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |