quote:Op dinsdag 18 december 2012 01:10 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Love the accent! Dat zei ie ook nog, terwijl ie het publiek liet zingen
Vast omdat ie the accent lovedquote:Op dinsdag 18 december 2012 01:12 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]Ja dat klopt ja, dat vond ik ook al helemaal niet Muse-achtig, dat hij een paar regels de microfoon naar het publiek richtte.
Dat is wel normaal hoor. Starlight bijvoorbeeld, ook op genoeg filmpjes vam vorige toursquote:Op dinsdag 18 december 2012 01:12 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]Ja dat klopt ja, dat vond ik ook al helemaal niet Muse-achtig, dat hij een paar regels de microfoon naar het publiek richtte.
Iedereen geniet van concerten op zijn eigen manier.... probleem mee?quote:Op dinsdag 18 december 2012 00:59 schreef megamandy het volgende:
Serieus die mensen met zitplaatsen![]()
Met Time is Running out was het eerste springmoment en al die mensen blijven gewoon zitten! Heb met verbazing soms naar de zijkanten gekeken
Want wat was het weer goedde nieuwe nummers waren live beter dan op het album.
Nu net thuis en snel slapen, morgen weer werken
Oh, het was mij echt nog nooit opgevallen eerder. Terwijl het toch al mijn 15e keer Muse was afgelopen zaterdag.quote:Op dinsdag 18 december 2012 01:17 schreef megamandy het volgende:
[..]
Dat is wel normaal hoor. Starlight bijvoorbeeld, ook op genoeg filmpjes vam vorige tours
Ja, vond ik ook geweldig mooi! Wel frappant dat er toen echt heeel veel mensen tegelijk opstonden en naar de w.c. gingen. Zelf deed ik dat tijdens Undisclosed Desires.quote:
hoe moest je weten waar die roulette tussen ging? Ik snapte er geen zak vanquote:Op dinsdag 18 december 2012 00:41 schreef MaJo het volgende:
[..]
Zou wel eens kunnen, ik weet het even niet meer. Als de setlist online komt pik ik hem er wel uit
[..]De roulette ging tussen New Born en Stockholm Syndrom, het werd New Born
En opvallend dat ze Bliss niet speelde
Dat stond op de blokjes, eerst stond er alleen Stockholm en New en later kwamen de tweede woorden er onder. SS op zwart en NB op rood (tenminste dat was zaterdag zo.quote:Op dinsdag 18 december 2012 01:22 schreef MissBliss het volgende:
[..]
hoe moest je weten waar die roulette tussen ging? Ik snapte er geen zak van
Bij ons liepen er constant mensen heen en weer. Echt irritant.quote:Op dinsdag 18 december 2012 01:21 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ja, vond ik ook geweldig mooi! Wel frappant dat er toen echt heeel veel mensen tegelijk opstonden en naar de w.c. gingen. Zelf deed ik dat tijdens Undisclosed Desires.
Misschien dat je de grote schermen niet zo goed kon zien? Daar stond het op iig.quote:Op dinsdag 18 december 2012 01:22 schreef MissBliss het volgende:
[..]
hoe moest je weten waar die roulette tussen ging? Ik snapte er geen zak van
Ach na het fotograferen zat ik op een eerste rij ergens. Prima plek, alleen het kwam wat laat op gang. Keerpunt kwam toch dat ze de hits van eerdere cd's gingen spelen. Weet niet of dat bijvoorbeeld ten goede komt voor nieuwe mensen en de aankomende ArenA show.quote:Op dinsdag 18 december 2012 01:21 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ja, vond ik ook geweldig mooi! Wel frappant dat er toen echt heeel veel mensen tegelijk opstonden en naar de w.c. gingen. Zelf deed ik dat tijdens Undisclosed Desires.
haha same here! Mooi plasmomentquote:Op dinsdag 18 december 2012 01:21 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ja, vond ik ook geweldig mooi! Wel frappant dat er toen echt heeel veel mensen tegelijk opstonden en naar de w.c. gingen. Zelf deed ik dat tijdens Undisclosed Desires.
Ja klopt, Wembley was ook weer anders. Gelukkig want ik was van plan om ze volgend jaar ook nog een paar keer te gaan zienquote:Op dinsdag 18 december 2012 01:26 schreef bloodymary1 het volgende:
Nee dat is zo, maar daar zullen ze denk ik bij de Stadiontour hun setlist wel op aanpassen, was volgens mij de vorige keer ook wel toch? Heb toen in San Siro tenminste een heel ander concert gezien dan hetzelfde jaar in de Lanxass Arena in Keulen.
Ik kon de schermen wel zien maar zag eigenlijk alleen dat balletje. Ah well, Newborn was ook wel weer leukquote:Op dinsdag 18 december 2012 01:24 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Dat stond op de blokjes, eerst stond er alleen Stockholm en New en later kwamen de tweede woorden er onder. SS op zwart en NB op rood (tenminste dat was zaterdag zo.
Lol ze hebben zeker nog nooit de akoestiek daar gehoordquote:Op dinsdag 18 december 2012 01:31 schreef Dark_Angelus het volgende:
Heb trouwens nog even gevraagd of er ook andere locaties werden genoemd voor de aankomende stadiontour maar de band wilde specifiek in de ArenA spelen.
Of juist, het is natuurlijk wel stadion muziek wat ze spelen.quote:Op dinsdag 18 december 2012 01:32 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Lol ze hebben zeker nog nooit de akoestiek daar gehoord
Klopt, maar de arena blijft een klote locatie.quote:Op dinsdag 18 december 2012 01:32 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Of juist, het is natuurlijk wel stadion muziek wat ze spelen.
Denk het niet nee, misschien dat er door de afgebeelde koersen een lampje ging branden?quote:Op dinsdag 18 december 2012 01:29 schreef Spezza19 het volgende:
Behalve dat het steengoede nummers zijn, vraag ik mij soms toch af of mensen de betekenis achter nummers als Animals snappen.
Werchter Boutiquequote:Op dinsdag 18 december 2012 01:34 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Klopt, maar de arena blijft een klote locatie.
Ga dan liever naar een stadion in het buitenland.
Toen ik ze zag wist ik meteen, die gaan allemaal naar rood.quote:Op dinsdag 18 december 2012 01:35 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Denk het niet nee, misschien dat er door de afgebeelde koersen een lampje ging branden?
Vorige pagina staat er eentje!quote:Op dinsdag 18 december 2012 01:43 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Wat heb jij een kutbaan zeg? Nog wat moois geschoten?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jaaa, dansen! dansen!
Bevestiging hierbij genoteerdquote:Op dinsdag 18 december 2012 01:55 schreef meowingtons het volgende:
ik heb alweer zin in Werchter Boutique
Primaquote:
Arme jongen! Je hebt er toch niet de hele nacht van wakker gelegen? Ik vond het ook wel heel spannend. Hoewel ik Newborn ook mooi vind wilde ik perse Stockholm Syndrome. En gelukkig werd het dat, echt het gevoel alsof ik een prijs had gewonnen....quote:Op dinsdag 18 december 2012 09:18 schreef Piles het volgende:
Die roulette is gewoon marteling. Ik weet nu nog niet welke ik het liefste had gewild
Grappig, precies wat ik zei na afloop en ik ben bij heel wat concerten geweest dit jaarquote:Op dinsdag 18 december 2012 09:00 schreef Ingetje79 het volgende:
http://mobiel.nu.nl/muzie(...)ckshow-van-jaar.html
Dat idee had ik een beetje bij Hysteria.quote:Op dinsdag 18 december 2012 01:22 schreef Spezza19 het volgende:
Ben ff kwijt welk nummer het was, oudje in ieder geval, maar het leek wel of ze die een tempo lager speelde. Was voor mij eigenlijk het enige smetje, als je het zo mag noemen.
Ze deden het in ieder geval bij New Born, mij maar mij irriteerde het me niet zoquote:Op dinsdag 18 december 2012 09:55 schreef BoerBert het volgende:
[..]
Dat idee had ik een beetje bij Hysteria.
Neen, die zijn gespeeld op 26 en 27 juni. Zwakke recensie, lijkt wel of dat figuur Survival niet heeft gehoord! Grootste verrassing van het concert. Maar zekers een geweldige rockshow.quote:Op dinsdag 18 december 2012 09:58 schreef BoerBert het volgende:
En beste Ziggo-concert tot nu toe. Dat was natuurlijk 14 oktober.
Wat was dat, Radiohead? Dat was ook heel mooi. Maar zou ook niet kunnen zeggen wat nu het beste was, totaal anders, het is allebei in hun eigen genre het beste.quote:Op dinsdag 18 december 2012 09:58 schreef BoerBert het volgende:
En beste Ziggo-concert tot nu toe. Dat was natuurlijk 14 oktober.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |