In de Achterhoek las ik over problemen met de uitschuifbare treeplanken, die zouden over het perron schrapen en strooizand meenemen in het uitschuifmechanisme.quote:Op donderdag 13 december 2012 10:38 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
niet alleen de infra, maar ook de machinisten en de mensen in de achterhoek. Daarnaast zijn er veel storingen. Ook weer veel storingen op Zwolle - Emmen las ik. Met name deurstoringen zijn aan de orde van de dag
Tsja, wat doe je tegen zoveel koppigheid?quote:117 Teletekst do 13 dec
***************************************
Helft reizigers Fyratrein vertraagd
***************************************
` De helft van de reizigers met de Fyra
is de afgelopen dagen te laat op zijn
bestemming gekomen.De NS zegt dat sinds
zondag elke dag technische problemen
zijn geweest.Tweederde van de reizigers
had een kwartier vertraging,eenvijfde
was langer dan een half uur onderweg.
De Belgische spoorwegmaatschappij NMBS
wil snel uitleg van de NS.Morgen gaan
directieleden van de NS en NS-dochter
Hispeed daarvoor naar België.
Volgens de NS zijn de Fyra-machinisten
nog onwennig.Ook het samenwerken met de
Belgen verloopt nog niet vlekkeloos en
de nieuwe dienstregeling speelt een
rol.Het heet "een kwestie van wennen"
***************************************
volgende nieuws weer&verkeer sport
Hoe zit dat met de ICE naar Brussel? Gaat dat ook via de NMBS?quote:Op donderdag 13 december 2012 08:32 schreef James1988 het volgende:
Voor dienstregeling 2014 zal het niet lukken, want er zijn maar zeer weinig vervoerders die de benodigde papieren hebben om in België aan personenvervoer te mogen doen. Alleen de NMBS (en wellicht Eurostar) hebben dat.
Lijkt op hetzelfde probleem als toen de eerste GTW's in het noorden gingen rijden: de perrons zijn te laag. Normaal hoort die treeplank uit te schuiven tot te perronrand, niet er overheen.quote:Op donderdag 13 december 2012 10:44 schreef Q. het volgende:
[..]
In de Achterhoek las ik over problemen met de uitschuifbare treeplanken, die zouden over het perron schrapen en strooizand meenemen in het uitschuifmechanisme.
De ICE Duitsland - Brussel is weliswaar een DB-trein, maar wordt op Belgisch grondgebied gereden door de NMBS.quote:Op donderdag 13 december 2012 11:30 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Hoe zit dat met de ICE naar Brussel? Gaat dat ook via de NMBS?
Ze zullen het vijfde rijtuig bedoelen met nummer 15quote:Op donderdag 13 december 2012 12:14 schreef bork het volgende:
Thalys gestopt in Mortsel na felle rookontwikkeling
Een Thalys-hogesnelheidstrein, die van Parijs naar Amsterdam reed, is vanochtend rond 9.30 uur tot stilstand gebracht in het station Mortsel-Oude God nadat er zich rook had ontwikkeld in het vijftiende rijtuig. Dat meldt Frédéric Petit, de woordvoerder van Infrabel. De oorzaak van de felle rook zou een technisch defect zijn.
Defect stel gebeurt niet zo heel vaak hoor. Ik heb late diensten deze week en niet op Groningen, dus ik kan het zo niet zeggen. Wel is het zo dat de aankomende Intercity twee minuten voor het vertrek van de andere binnen zou moeten zijn, dus met wat vertraging uit Assen ontstaat er soms een conflict.quote:Op donderdag 13 december 2012 10:29 schreef dennistd het volgende:
Je, of ziggy vergeet het een rijweg in te stellen
Het is ook vaak een defect stel, die moet er dan nog voor weg gehaald worden en dat duurt natuurlijk even
Inderdaad, de Thalys heeft maar 8 rijtuigen (+motorwagen). Puike journalistiek weerquote:Op donderdag 13 december 2012 12:16 schreef Darkwing_Duck het volgende:
[..]
Ze zullen het vijfde rijtuig bedoelen met nummer 15
quote:Op donderdag 13 december 2012 12:21 schreef James1988 het volgende:
Er staat op dit moment een Fyra afkomstig uit België stil tussen Rotterdam en Schiphol.
Wat een gelul weer.quote:Op donderdag 13 december 2012 11:51 schreef Darkwing_Duck het volgende:
http://nos.nl/video/45110(...)enstregeling-ns.html
Per vandaag geopend: Zoetermeer Hoog. Aan de rest van het overstapknooppunt wordt nog gewerktquote:Op donderdag 13 december 2012 12:26 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]Daar is toch helemaal geen station?
Dat is eerder van de regen in een zoutzuurbad.quote:Op donderdag 13 december 2012 12:20 schreef Darkwing_Duck het volgende:
" In Antwerpen stapten ze dan over op een Fyra richting Nederland", zegt Patricia Baars van Thalys."
Van de regen in de drup een storbui
Oh ja? Echt waar? Waarom verteld iemand mij nooit wat... Ik mis ook allesquote:Op donderdag 13 december 2012 12:28 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Per vandaag geopend: Zoetermeer Hoog. Aan de rest van het overstapknooppunt wordt nog gewerkt
Met extra hoge geluidswal?quote:Op donderdag 13 december 2012 12:28 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Per vandaag geopend: Zoetermeer Hoog. Aan de rest van het overstapknooppunt wordt nog gewerkt
twitter:ROVER_online twitterde op donderdag 13-12-2012 om 12:25:17Zullen we het hele Fyra-experiment dan nu maar als mislukt beschouwen en voorlopig de Beneluxtrein weer in ere herstellen? reageer retweet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |