Boo fucking hoo. Ook dat heb je zelf in de hand gehad.quote:
Nee hij heeft mijn vertrouwen gebroken door misbruik te maken dat ik dronken was en ik hem vertrouwde ook omdat hij een gezin heeft.quote:Op vrijdag 7 december 2012 20:40 schreef Copycat het volgende:
[..]
Boo fucking hoo. Ook dat heb je zelf in de hand gehad.
Jij hebt misbruik van alcohol gemaakt om je baas te neuken.
Maar hoe vond je het?quote:Op vrijdag 7 december 2012 20:44 schreef birdy-x het volgende:
[..]
Nee hij heeft mijn vertrouwen gebroken door misbruik te maken dat ik dronken was en ik hem vertrouwde ook omdat hij een gezin heeft.
Jij was erbij. Jij hebt zelf gedronken. Jij wist dat hij getrouwd was en hebt hem toch geneukt.quote:Op vrijdag 7 december 2012 20:44 schreef birdy-x het volgende:
Nee hij heeft mijn vertrouwen gebroken door misbruik te maken dat ik dronken was en ik hem vertrouwde ook omdat hij een gezin heeft.
Ik ben het voor het eerst met je eens.quote:Op vrijdag 7 december 2012 20:46 schreef Copycat het volgende:
[..]
Jij was erbij. Jij hebt zelf gedronken. Jij wist dat hij getrouwd was en hebt hem toch geneukt.
Homewrecker, jij. Beetje misbruik maken van alcohol om een eerlijke huisvader te neuken.
Bij nader inzien vind ik toch dat je het je vriend moet vertellen. Gewoon omdat je een suffe, domme doos bent die deze vriend niet verdient.
TS is even op haar plaats gezet.quote:Op vrijdag 7 december 2012 21:11 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Had je niet gedacht he , hierbij is dynastie niets
ts heeft teveel soaps gekeken inderdaad.quote:Op vrijdag 7 december 2012 21:11 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Had je niet gedacht he , hierbij is dynastie niets
Ik ben ook om. Vertellen en je laten dumpen. Hard en het liefst tijdens het kerstdiner en plein publicquote:Op vrijdag 7 december 2012 20:46 schreef Copycat het volgende:
[..]
Bij nader inzien vind ik toch dat je het je vriend moet vertellen. Gewoon omdat je een suffe, domme doos bent die deze vriend niet verdient.
Om die vriend ook ff goed te vernederen ?quote:Op vrijdag 7 december 2012 21:23 schreef SlaadjeBla het volgende:
[..]
Ik ben ook om. Vertellen en je laten dumpen. Hard en het liefst tijdens het kerstdiner en plein public
dat laatste uiteraard. Tussen het voor- en hoofdgerecht het speciale menu: revenge, a dish best served cold.quote:Op vrijdag 7 december 2012 21:27 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Om die vriend ook ff goed te vernederen ?
Of dat ie later op zon moment uitmaakt ?
Haha, leukquote:Op vrijdag 7 december 2012 09:25 schreef An_awesome_wave het volgende:
[..]
Nee maar dat soort dingen gebeuren hoor. Écht!
[ afbeelding ]
er zijn nog steeds mensen die moeite hebben met nee zeggen hoor.quote:Op vrijdag 7 december 2012 21:26 schreef LelijKnap het volgende:
En wees s heel eerlijk: vond je t lekker ?
Als een vrouw seks heeft wil ze t gewoon. Dat "ik werd gebruikt"-verhaal gaat al een eeuw niet meer op, daar we hebben geleerd dat vrouwen ook autonome wezens zijn.
Ja, in dit geval was het de drank, het Lot en die gast, maar vooral niet TSquote:Op vrijdag 7 december 2012 21:32 schreef lichtekooi het volgende:
[..]
er zijn nog steeds mensen die moeite hebben met nee zeggen hoor.
Misbruik maken van een situatie kan nog steeds
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |