weet niet man, krijg mee crenatines altijd gewoon van zo een neger bij gym man denk dat ie gewoon in winkel haalt zelf?quote:Op zondag 9 december 2012 22:25 schreef Rodawa het volgende:
[..]
oke bedankt jaa je hebt gelijk dat is ook wel nodig want ik heb vaak op donderdag nog spierpijn. waar koop ik die crenatinine, gwn kruidvat of AH ofzo?
ok man thx man ik heb ook zo'n illegale bij mijn gym ik zal vragen wat hij voor me heeftquote:Op zondag 9 december 2012 22:40 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
weet niet man, krijg mee crenatines altijd gewoon van zo een neger bij gym man denk dat ie gewoon in winkel haalt zelf?
Sovjet pharma testosteronequote:Op zondag 9 december 2012 22:43 schreef Rodawa het volgende:
[..]
ok man thx man ik heb ook zo'n illegale bij mijn gym ik zal vragen wat hij voor me heeft
hoe kwamen ze dan achter jahr00n?quote:Op zondag 9 december 2012 22:50 schreef Jahr00n het volgende:
kijk wel uit met die creenartines ik ben geband bij de fit4free toen ze erachter kwamen dat ik crenartine gebruikte
zou ik niet doen anders als je spierpijn krijgt gaan de eiwitten naar je penis en dan krijg je een dikke slurf met veel aderen en weinig andere spiergroeiquote:Op zondag 9 december 2012 22:58 schreef Awesome_ het volgende:
Ik begin mezelf echt kneitergeil te vinden de laatste twee maanden. Steeds meer rippedness, aderen die ik nog nooit heb gezien en nog een paar weekjes voor m'n abs. Wie trekt zich hier nog meer voor de spiegel?
lol die kuitequote:Op zondag 9 december 2012 23:25 schreef Awesome_ het volgende:
Duidelijk. Ik verwachtte ook geen PWO-achtige dingen maar een rep of twee meer of zo. Het is inderdaad heel lastig om supplementen op waarde in te schatten, omdat je geen blanco hebt die dag.
Maar voor we te serieus worden in dit topic, hier een foto van een gespierde hamster:
[ afbeelding ]
links jezusquote:Op zondag 9 december 2012 23:27 schreef Stereotomy het volgende:
goed idee, ik heb hier wat Crossfit meiden:
[ afbeelding ]
Airbrushed sixpack/10quote:Op zondag 9 december 2012 23:30 schreef Sapstengel het volgende:
[ afbeelding ]
Jeans en BH, instant boner combinatie
doe k altijd in de club, alleen dan laat ik ze op mijn nek zitten.quote:Op maandag 10 december 2012 00:10 schreef seto het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
mijn nieuwe fetish
goed sgema opzig ik zou dinsdag en zaterdag ook crunchs doenquote:Op zondag 9 december 2012 22:19 schreef Rodawa het volgende:
hey mensen ff een vraagje, ik wil een sixpack krijgen voordat het weer zomer is. Daarnaast wil ik ook mijn armen trainen, alles voor de beach. Hoe doe ik dit zo snel mogelijk??
mijn schema nu:
Ma: 3x 5 push ups (ik ben aan het opbouwen)
Di: rust
Wo: rust
Do: 3x 10 sit ups
Vr: rust, bij het ontbijt twee eieren en een glas melk
Za: bij mijn brunch een omelet en een boterham met kaas
Zo: zondag kerkdag
Is mijn schema zo goed genoeg??? ik wil graag een sixpack en de armen van silverstro steloon
bedankt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |