Niks tegen jou persoonlijk, maar kan het een toontje lager?quote:Op maandag 3 december 2012 20:31 schreef Peunage het volgende:
[..]
Lekker boeiend. Ik hoef Israel niet te erkennen om over het woord semiet te discussiëren.
Jij daarentegen, doet domme beweringen over Palestijnen, dat het bedoeïen zijn bijvoorbeeld. En dat er geen Palestijnse staat is.
Die discussie mag niet meer worden gevoerd dus ik verzoek je te kappen.quote:Op maandag 3 december 2012 20:34 schreef gohan16 het volgende:
[..]
Ik vraag om jouw mening/visie. Zo moeilijk is dat toch niet? Of durf je het hier niet te delen?
Dat kan je niet zeggen, ik heb niets tegen de Palestijnen, dat is het verschil tussen jou en mij.quote:Op maandag 3 december 2012 20:35 schreef Peunage het volgende:
[..]
Ik zou me een deuk lachen als ze wereldkampioen voetbal worden want ze bakken er niks van
Maar wat jij over mij zegt, kan ik net zo fel terugzeggen over jou! En ik denk dat de meeste mensen het met me eens zijn in deze.
Omdat het altijd in het kader van discussies over Israël of antisemitisme door moslims wordt gedaan. Met als argument dat een arabier immers ook een semiet is. Ja, dan is dat een devaluatie en dat heeft niets te maken met het meer of minder waard zijn van Arabieren. Dat lees jij er in, maar dat heb ik niet gezegd en nooit bedoeld.quote:Op maandag 3 december 2012 20:25 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ontkrachten? Dus als iemand Arabieren haat, en je noemt diegene anti-semiet, dan devalueer je het woord ofzo? Want Arabieren zijn minder waard, zoiets?
Draai er maar omheen. Ik zie nergens dat er een discussie wordt verboden. We waren in discussie en ik stel een relevante vraag waarop jij geen antwoord op wilt geven. Ik zou nog steeds graag een antwoord van je zien.quote:Op maandag 3 december 2012 20:36 schreef DeParo het volgende:
[..]
Die discussie mag niet meer worden gevoerd dus ik verzoek je te kappen.
[..]
Dat kan je niet zeggen, ik heb niets tegen de Palestijnen, dat is het verschil tussen jou en mij.
Jij bent anti-Israelisch en pro-Palestijns ik ben alleen pro-Israelisch.
Ik ben niet anti-Palestijns.
Ja, dus, het is een westers woord. Antisemitisme betekent jodenhaat, geen semietenhaat.quote:Op maandag 3 december 2012 20:28 schreef Peunage het volgende:
[..]
Waarom hebben ze het niet anti-Jood genoemd als het alleen om Joden gaat? In het Westen bedoelen ze er specifiek Joden mee, om dat ze heel lang geen andere semieten gekend hebben(binnen de Westerse wereld). Het woord semiet blijft haar betekenis behouden, een spreker een semitische taal.
Dat is interessant en tevens bijdehand. Aangezien hier een Jood allerlei uitspraken doet over deportatie van Arabieren. In het kader DAARVAN zei iemand dat het anti-semitisch was. Jouw leugen dat moslims 'er altijd mee komen' in het kader van antisemitisme door moslims ' zelf is om misselijk van te worden.quote:Op maandag 3 december 2012 20:39 schreef PhysicsRules het volgende:
[..]
Omdat het altijd in het kader van discussies over Israël of antisemitisme door moslims wordt gedaan. Met als argument dat een arabier immers ook een semiet is. Ja, dan is dat een devaluatie en dat heeft niets te maken met het meer of minder waard zijn van Arabieren. Dat lees jij er in, maar dat heb ik niet gezegd en nooit bedoeld.
ja die debiele onzindiscussie is dus wel VERBODENquote:Op maandag 3 december 2012 20:42 schreef Hetkapitaal het volgende:
[..]
Of de Palestijnen vrijwillig willen vertrekken.
quote:Op maandag 3 december 2012 20:36 schreef DeParo het volgende:
Dat kan je niet zeggen, ik heb niets tegen de Palestijnen, dat is het verschil tussen jou en mij.
Jij bent anti-Israelisch en pro-Palestijns ik ben alleen pro-Israelisch.
Ik ben niet anti-Palestijns.
Als je een Moslim bent dan ben je plotseling automatisch een Semiet?quote:Op maandag 3 december 2012 20:42 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dat is interessant en tevens bijdehand. Aangezien hier een Jood allerlei uitspraken doet over deportatie van Arabieren. In het kader DAARVAN zei iemand dat het anti-semitisch was. Jouw leugen dat moslims ermee komen in het kader van anti-semtisme door moslims zelf is om misselijk van te worden.
Ehm, LEER LEZEN.quote:Op maandag 3 december 2012 20:43 schreef DeParo het volgende:
[..]
Als je een Moslim bent dan ben je plotseling automatisch een Semiet?
Ik zeg niet dat moslims dat doen. Ik zeg dat het wordt gedaan in discussies over 'antisemitisme door moslims'. Ik zie dat de zin dubbelzinnig op te vatten was, dus even ter verduidelijking.quote:Op maandag 3 december 2012 20:42 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dat is interessant en tevens bijdehand. Aangezien hier een Jood allerlei uitspraken doet over deportatie van Arabieren. In het kader DAARVAN zei iemand dat het anti-semitisch was. Jouw leugen dat moslims ermee komen in het kader van anti-semtisme door moslims zelf is om misselijk van te worden.
Als ik dit lees, moet ik alleen maar triest lachen. Heb je ooit in je leven wel eens een geschiedenisboek erbij gehaald om te realiseren, wat Israël nou precies is en waar Palestina voor staat? Om dit te begrijpen moet je namelijk een jaar of zestig terug in de tijd, waar Duitsland de oorlog verloor en de wereld zijn grootste fout maakte, door de joden zijn gang te laten gaan door het opeisen van een bepaald stuk land dat nu Israël genoemd wordt. Nu anno 2012 vind ik het triest te constateren, dat het joodse volk meent het recht te hebben het Palestijnse volk te onderdrukken zoals de Duitsers dit destijds deden met de Joden en blijkbaar heeft het dit oh zo zielig volkje niks geleerd van de holocaust. Het enige wat ik mis in de huidige conflict tussen de Israëlieten en de Palestijnen zijn de gaskamers. Voor de rest zie ik exact dezelfde lugubere omgang tussen twee volkeren zoals het was tussen de Duitsers en de Joden destijds.quote:Op maandag 3 december 2012 03:21 schreef Hetkapitaal het volgende:
Palestina is geen apart land. Wel is het een kolonie dat behoort tot Israël. Daarbij komt dat het autonoom is, maar interne strijd voeren tegen de moederstraat is uit den boze.
Daarom heeft Israël alle recht om binnen te vallen en te bezetten. Dit is binnen het kader van de internationale wetgeving.
Daarbij zit Palestina volop met terroristen en vrouwonderdrukkende radicalen. Er moet daar eens een frisse wind in komen.
Support Israël. Deze strijd heeft niks met ras te maken met het beschermen van landsbelangen, wereldvrede en democratie.
Het is een vraag. Buiten dat is deze term natuurlijk behoorlijk oud, ook niet kloppend per definitie, want het stelt dat Joden een ras zijn en dat is een soort van Nazi-constructie uiteraard.quote:
Jawel, net gepost.quote:Op maandag 3 december 2012 20:45 schreef sp3c het volgende:
die semietsemantics zijn ook niet bijster interessant trouwens
is er geen NWS?
Ik zou wel meer willen weten over hoeveel wapentuig Groot-Brittannië aan Israël levert, en wat de impact zou zijn als die export werd stopgezet. Weet er helemaal niets vanaf.quote:Op maandag 3 december 2012 20:45 schreef sp3c het volgende:
die semietsemantics zijn ook niet bijster interessant trouwens
is er geen NWS?
Kijk, een interessant idee voor een een-staatoplossing. Best te overwegen waard.quote:Op maandag 3 december 2012 19:37 schreef gohan16 het volgende:
[..]
Als de Israëli Westbank overnemen moet imo elke palestijn een Israëlisch staatsburger worden met dezelfde rechten als alle andere Israëli. En al het land van de palestijnen moeten kadastraal vastgelegd worden als eigendom van hen.
Als je het hier niet mee eens bent, wat is jou idee dan van vrede zonder Palestijnse staat?
Dan ben je aan het overdrijven en je geschiedenisboekje is gekleurd.quote:Op maandag 3 december 2012 20:45 schreef mark211175 het volgende:
[..]
Als ik dit lees, moet ik alleen maar triest lachen. Heb je ooit in je leven wel eens een geschiedenisboek erbij gehaald om te realiseren, wat Israël nou precies is en waar Palestina voor staat? Om dit te begrijpen moet je namelijk een jaar of zestig terug in de tijd, waar Duitsland de oorlog verloor en de wereld zijn grootste fout maakte, door de joden zijn gang te laten gaan door het opeisen van een bepaald stuk land dat nu Israël genoemd wordt. Nu anno 2012 vind ik het triest te constateren, dat het joodse volk meent het recht te hebben het Palestijnse volk te onderdrukken zoals de Duitsers dit destijds deden met de Joden en blijkbaar het dit oh zo zielig volkje niks geleerd van de holocaust. Het enige wat ik mis in de huidige conflict tussen de Israëlieten en de Palestijnen zijn de gaskamers. Voor de rest zie ik exact dezelfde lugubere omgang tussen twee volkeren zoals het was tussen de Duitsers en de Joden destijds.
Ik had vorige week heel positief nieuws over een samenwerkingsverband tussen een Nederlands bedrijf, Israël, Jordanië, de Palestijnen. Ze gaan samen de Jordaan schoonmaken. Vond het zelf mooi maar was hier de enige.quote:
Dat is zeker mooi!quote:Op maandag 3 december 2012 20:48 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik had vorige week heel positief nieuws over een samenwerkingsverband tussen een Nederlands bedrijf, Israël, Jordanië, de Palestijnen. Ze gaan samen de Jordaan schoonmaken. Vond het zelf mooi maar was hier de enige.
Klinkt nuttig. Ik ben altijd blij dat er toch nog van dit soort initiatieven zijn.quote:Op maandag 3 december 2012 20:48 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik had vorige week heel positief nieuws over een samenwerkingsverband tussen een Nederlands bedrijf, Israël, Jordanië, de Palestijnen. Ze gaan samen de Jordaan schoonmaken. Vond het zelf mooi maar was hier de enige.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |