Hij is nu weer rechtquote:
Omdat ik genoeg zagen heb waar het mee kan en ik normaal wél kan zagenquote:Op dinsdag 29 januari 2013 19:25 schreef Bartjebart het volgende:
Waarom heb je die plankjes voor het toilet zelf staan zagen? Die kun je toch veel makkelijker bij en bouwmarkt op maat laten zagen?
Is maar ongeveer 50ct per zaagsnede en als je een klantenkaart hebt (bijvoorbeeld van de Karwei of de Gamma) zelfs gratis.
Maar het is zo gemakkelijkquote:Op dinsdag 29 januari 2013 19:27 schreef Puala het volgende:
[..]
Hij is nu weer recht
[..]
Omdat ik genoeg zagen heb waar het mee kan en ik normaal wél kan zagenAlleen dit keer ging het echt rampzalig
Ik heb het hout uit de restjesbak gevist, dus vond niet echt dat ik het kon maken het ook nog gratis te laten zagenquote:Op dinsdag 29 januari 2013 19:37 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Maar het is zo gemakkelijkEn als het mis gaat is dat hun probleem en niet de jouwe
![]()
Bij de Gamma hier worden ze al gek van mij
Ach gewoon zo'n 15 jarige puber die bij de gamma werkt leuk aankijkenquote:Op dinsdag 29 januari 2013 19:38 schreef Puala het volgende:
[..]
Ik heb het hout uit de restjesbak gevist, dus vond niet echt dat ik het kon maken het ook nog gratis te laten zagen
Gaaf!!quote:Op zondag 3 februari 2013 20:56 schreef Puala het volgende:
Klusupdate
![]()
- Vloer in de gang ligt bijna goed. Hij is iig opgeschoven en nu nog 4 planken opnieuw zagen
- Plinten slaapkamer zitten vast & plakplintjes geplakt
- Kabel van internet ligt over het plafond naar de slaapkamer (nu nog afwerken)
- Kast in de gang staat goed, stevig en vast aan de muur
- Vloerbedekking overloop is weg (wat een shitklus)
- Deel van het laminaat ligt er al weer in
Genoeg om me niet te hoeven vervelenquote:Op zondag 3 februari 2013 21:00 schreef anti_kneus het volgende:
[..]
Gaaf!!
Wat staat er nog allemaal op het lijstje van wat er gebeuren moet?
Pff, dat is inderdaad nog een beste lijst! Nou als ik het zelf niet zo druk had, had ik je graag wel willen helpenquote:Op zondag 3 februari 2013 21:02 schreef Puala het volgende:
[..]
Genoeg om me niet te hoeven vervelen![]()
De 23e komt er een Fok!ster het hele weekend helpen en dan gaan we een slag slaan hopelijk
Dat is liefquote:Op zondag 3 februari 2013 21:15 schreef anti_kneus het volgende:
[..]
Pff, dat is inderdaad nog een beste lijst! Nou als ik het zelf niet zo druk had, had ik je graag wel willen helpen
hehequote:Op zondag 3 februari 2013 21:17 schreef Puala het volgende:
[..]
Dat is liefEr is wel wat hulp en het komt vast ook wel goed uiteindelijk
Dat klopt, maar dat loopt allemaal alquote:Op dinsdag 5 februari 2013 22:11 schreef anti_kneus het volgende:
Nou je kan sowieso een contract wat je net bent aangegaan mbt deze leveranciers weer opzeggen binnen 7 dagen, dus dat zou ik sowieso doen en meteen bellen met essent om te zeggen dat ze half werk hebben geleverd
Eneco, Essent, allebei oplichtersquote:Op woensdag 6 februari 2013 10:18 schreef Puala het volgende:
[..]
Dat klopt, maar dat loopt allemaal alEn het is Eneco trouwens
Maar straks in de koffiepauze ff bellen.
Wees blij dat je niet werd doorverwezen naar de netbeheerder (in mijn geval stedin) daarbij was het altijd mijn fout of de fout van de leverancier, want ze konden er nooit wat aan doen, want als ze geen melding hadden gekregen van de leverancier, dan was het dus automatisch ook meteen niet hun foutquote:Op woensdag 6 februari 2013 18:00 schreef Puala het volgende:
Maar het verschil in beide helpdesken was ongelofelijk. Ik werk zelf op een helpdesk, dus vind het leuk om te kijken hoe het er aan toe gaat. Bij Eneco was er begrip, excuses, uitleg en zelfs een VVV bon als sorry.
Bij Oxxio was er begrip. Stiltes en weinig meer
Zo bont maakte hij het nog niet. Ik heb een postbus waar ik mijn klachten brief heen kan sturen (mail kan dus gewoon nietquote:Op woensdag 6 februari 2013 18:18 schreef anti_kneus het volgende:
[..]
Wees blij dat je niet werd doorverwezen naar de netbeheerder (in mijn geval stedin) daarbij was het altijd mijn fout of de fout van de leverancier, want ze konden er nooit wat aan doen, want als ze geen melding hadden gekregen van de leverancier, dan was het dus automatisch ook meteen niet hun fout
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |