Zijn al tegenberichten, in februari komt hij in Korea, als de geruchten waar zijn. Dus nog ff wachten voor ons. We hebben een live connectie met zweden (user gogosweden) en daar zijn ze altijd eerder dan NL. (tenminste met ICS was dat)quote:Op maandag 21 januari 2013 17:03 schreef judikaceci het volgende:
Hello! Ik lees de laatste drie pagina's, maar ik begreep niet als de Android-JB update beschikbaar is of niet voor de S2. Weet iemand of deze geruchten zijn echt waar? Ik lees op verschillende websites dat in januari moeten we de update krijgen - voorbeeld. De maand is bijna voorbij en er is geen update in zicht. Bedankt!
nog nergens last van gehad en toch is ie al bijna 2 jaar oud...quote:Op maandag 21 januari 2013 14:34 schreef Soldier2000 het volgende:
[..]
Het zijn gewoon klote schermen, ik heb een nieuw scherm en mijn nieuwe scherm is ook al heel lichtjes ingebrand. Hele licht grijze balken.
hier in Zweden hebben we hem nog niet, wat ik zelf raar vind omdat zweden normaal altijd 1 van de eersten is die hem krijgtquote:Op woensdag 23 januari 2013 09:57 schreef Dr.Pringles het volgende:
Uitrol update is begonnen.
http://tweakers.net/nieuw(...)oor-galaxy-s-ii.html
Hopelijk krijgen we 'm binnen een paar dagen.
Ik denk niet dat het aan de poort ligt, maar aan "het stekkertje" daar zitten klemmetjes op die naar boven staan, kan me indenken dat hij op den duur niet meer zo hoog blijft als normaal. Probeer eens met een andere kabel?quote:Op maandag 21 januari 2013 22:15 schreef littledrummergirl het volgende:
hebben jullie ook dat de usb poort voor de oplader te ruim word? bij mij blijft de oplader steeds minder goed vast zitten en hij glijdt er af en toe uit
idd. Dit heb ik echter alleen met mijn lader. Zal wel komen door wat hoax zegt.quote:Op maandag 21 januari 2013 22:15 schreef littledrummergirl het volgende:
hebben jullie ook dat de usb poort voor de oplader te ruim word? bij mij blijft de oplader steeds minder goed vast zitten en hij glijdt er af en toe uit
of voorzichtig de klemmetjes terug buigen en ja dat moet je voorzichtig doen...quote:Op woensdag 23 januari 2013 10:05 schreef Prof_Hoax het volgende:
[..]
Ik denk niet dat het aan de poort ligt, maar aan "het stekkertje" daar zitten klemmetjes op die naar boven staan, kan me indenken dat hij op den duur niet meer zo hoog blijft als normaal. Probeer eens met een andere kabel?
Mijn Samsung lader is allang kapot, haha. Mijn HTC oplader van 4 jaar geleden werkt nog perfect.quote:Op woensdag 23 januari 2013 11:35 schreef netolk het volgende:
[..]
of voorzichtig de klemmetjes terug buigen en ja dat moet je voorzichtig doen...
overigens gebruik ik mijn oplader bijna nooit hang hem altijd aan de computer met een kabeltje wat ik nog had liggen (dus niet die je van samsung er bij kreeg) en die doet het nog altijd prima
Reken maar niet op een 'paar dagen' , eerder een paar wekenquote:Op woensdag 23 januari 2013 09:57 schreef Dr.Pringles het volgende:
Uitrol update is begonnen.
http://tweakers.net/nieuw(...)oor-galaxy-s-ii.html
Hopelijk krijgen we 'm binnen een paar dagen.
Inderdaad.. en dan krijg je ook nog dat gelul met de branded devices.quote:Op woensdag 23 januari 2013 12:32 schreef FredVleespet het volgende:
[..]
Reken maar niet op een 'paar dagen' , eerder een paar weken
En daarom koop ik nooit meer een Samsung toestel als ik nog een Android neem.quote:Op woensdag 23 januari 2013 13:09 schreef Wooninck het volgende:
[..]
Inderdaad.. en dan krijg je ook nog dat gelul met de branded devices.
Same here.quote:Op woensdag 23 januari 2013 13:12 schreef FredVleespet het volgende:
[..]
En daarom koop ik nooit meer een Samsung toestel als ik nog een Android neem.
Hopelijk komt de XEN versie snel
En heb jij enig idee wat die app doet??quote:Op woensdag 23 januari 2013 19:55 schreef gogosweden het volgende:
Even een tip voor mensen die misschien straks willen gaan backuppen voor de nieuwe android release en er tegen aan lopen dat kies tyfus lang bezig is met "preparing for backup" om vervolgens een error te gooien dat het niet lukt. Hier is de oplossing die ik na lang zoeken gevonden heb op een gaar forumpje:
(ik ken de correcte NL vertaling niet, keep that in mind)
doe dit op je telefoon:
Ga naar je instellingen --> applicaties --> Druk op "alle" --> zoek de app "LogsProvider" op (heeft een android icoontje) --> druk daar op, en kies "data verwijderen" Dus wel de applicatie op je systeem laten staan.
Als hij vraagt of je het echt wil doen druk je op ja, of ok.
Vervolgens koppel je je mobiel weer aan je pc (als hij nog aan je pc zat eerst loskoppelen en dan weer inkoppelen)
Vervolgens kan je alles weer backuppen en importeren
EDIT: je doet dit natuurlijk op eigen risico.
mwah, het lijkt mij dat als het echt riskant was je wel root nodig zou moeten hebben om die bestanden te verwijderen. Ik had na het backuppen nog eens gekeken, en er stond weer 50kb aan bestanden. Die bestanden die ik verwijderde waren 400kb oid.quote:Op donderdag 24 januari 2013 02:01 schreef netolk het volgende:
[..]
En heb jij enig idee wat die app doet??
Het klinkt als een progje wat zo'n beetje alles wat je phone doet ergens in een bestandje dumpt wat in dat geval dus niet boeit (tenzij je veel crashes hebt oid).
Maar als het iets belangrijks is voor het fatsoenlijk functioneren van de phone is dit toch best riskant
goed punt idd over dat root deel XDquote:Op donderdag 24 januari 2013 07:03 schreef gogosweden het volgende:
[..]
mwah, het lijkt mij dat als het echt riskant was je wel root nodig zou moeten hebben om die bestanden te verwijderen. Ik had na het backuppen nog eens gekeken, en er stond weer 50kb aan bestanden. Die bestanden die ik verwijderde waren 400kb oid.
Maar het kan riskabel zijn idd, daarom zette ik ook dat over eigen risico er onder.
kies al opnieuw opgestart?quote:Op donderdag 24 januari 2013 15:54 schreef netolk het volgende:
@gogosweden, het maakt geen zak uit of je die data wist of niet Kies blijft gewoon error opgooien dus is niet echt een goed oplossing zeg maar
Enige manier voor deze update.quote:Op donderdag 24 januari 2013 17:55 schreef TJV het volgende:
Dat jullie dat Kies nog gebruiken, ik snap er geen reet van.
Als ie beschikbaar is kan je 'm gewoon los downloaden en flashen met odin. Net zoals de spaanse versie.quote:Op donderdag 24 januari 2013 17:56 schreef Prof_Hoax het volgende:
[..]
Enige manier voor deze update.
Ik bedoelde dus, enige manier voor de meestequote:Op donderdag 24 januari 2013 21:22 schreef Dr.Pringles het volgende:
[..]
Als ie beschikbaar is kan je 'm gewoon los downloaden en flashen met odin. Net zoals de spaanse versie.
Je hebt een aantal apps in de Play Store daarvoor. Kijk eens of Mobile Backup II iets is.quote:Op donderdag 24 januari 2013 23:25 schreef netolk het volgende:
hmm, weet iemand een manier om je contacten, kalender ect. te back-uppen zonder dat poep Kies?
Google contacts/kalender een optie?quote:Op donderdag 24 januari 2013 23:25 schreef netolk het volgende:
hmm, weet iemand een manier om je contacten, kalender ect. te back-uppen zonder dat poep Kies?
Heb dit er nu opgezet en is idd best een handig appjequote:Op vrijdag 25 januari 2013 09:07 schreef Dr.Pringles het volgende:
[..]
Je hebt een aantal apps in de Play Store daarvoor. Kijk eens of Mobile Backup II iets is.
Test zelf ook eerst of je de backup wel goed terug kan zetten.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 11:42 schreef netolk het volgende:
[..]
Heb dit er nu opgezet en is idd best een handig appje
dit doet tenminste wel wat je wilt ipv. dat Kies dat na een kwartier voorbereiden een onbekende fout "vind" en dan vind dat je je mobiel opnieuw moet aansluiten en het grapje opnieuw begint
jup dat werkt ook gewoonquote:Op vrijdag 25 januari 2013 11:48 schreef Dr.Pringles het volgende:
[..]
Test zelf ook eerst of je de backup wel goed terug kan zetten.
Mooiquote:Op vrijdag 25 januari 2013 11:53 schreef netolk het volgende:
[..]
jup dat werkt ook gewoon
en de app zet de data gewoon als .txt op de door jou gekozen sd kaart dus mocht het mis gaan dan heb ik ze ook nog als .txt dus dan is er wel weer een manier te vinden mocht het mis gaan
edit: sorry verkeerde topicquote:Op vrijdag 25 januari 2013 19:35 schreef editoor het volgende:
Hoe schakel je die irritante meldingen uit? Op de S3?
Ik had 4.2.1 hier al op staan.quote:Op woensdag 30 januari 2013 14:57 schreef gogosweden het volgende:
jelly bean schiet lekker op zeg, alleen nog maar in spanje en china_!
zomaarquote:Op woensdag 30 januari 2013 14:57 schreef gogosweden het volgende:
jelly bean schiet lekker op zeg, alleen nog maar in spanje en china_!
wat voor bugs oa?quote:Op woensdag 30 januari 2013 21:27 schreef Dr.Pringles het volgende:
Lees ook dat er wat bugs zitten in die van Spanje. Laten ze dat eerst fixen voordat ze de XEN versie uitbrengen.
Bootloops, freezes, wifiproblemen en nog wat dingen. Kan de post op XDA niet meer vinden. LS8 that is.quote:
Hmm ik had hem ook even een weekje draaien (4.2.1 dan) maar had nergens last van. was dan wel een custom rom natuurlijk. Maar ben weer terug gegaan wat ik luister altijd radio op mijn mobiel en dat kan met AOKP niet.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 09:29 schreef Dr.Pringles het volgende:
[..]
Bootloops, freezes, wifiproblemen en nog wat dingen. Kan de post op XDA niet meer vinden. LS8 that is.
LS8/J is 4.1.2 he.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 09:40 schreef MineraalWater het volgende:
[..]
Hmm ik had hem ook even een weekje draaien (4.2.1 dan) maar had nergens last van. was dan wel een custom rom natuurlijk. Maar ben weer terug gegaan wat ik luister altijd radio op mijn mobiel en dat kan met AOKP niet.
Joa die had ik al lang geleden er op draaien, Niet LS8 dan. Draaide ook erg goed. Maar ze zullen er vast wel een update voor uit brengen hoop ik voor de mensen die op originelen software draaien.quote:
en dat op originele software? Lekker danquote:Op vrijdag 1 februari 2013 09:29 schreef Dr.Pringles het volgende:
[..]
Bootloops, freezes, wifiproblemen en nog wat dingen. Kan de post op XDA niet meer vinden. LS8 that is.
Inderdaad. Maarja, zelfde verhaal bij zoveel bedrijven.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 09:53 schreef gogosweden het volgende:
[..]
en dat op originele software? Lekker danlijkt me dat ze wel genoeg tijd gehad hebben om het een beetje draaiend te krijgen nu of niet dan?
quote:Op dinsdag 5 februari 2013 17:24 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
Ik denk dat ik de SGS4 eerder heb dan deze upgrade.
quote:Op dinsdag 5 februari 2013 17:24 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
Ik denk dat ik de SGS4 eerder heb dan deze upgrade.
ditquote:Op dinsdag 5 februari 2013 17:33 schreef leeell het volgende:
die TT erger ik me ook al sinds 1 jan. aan
Ik mag hopen dat de TT wel kloppend isquote:Op dinsdag 5 februari 2013 21:46 schreef Koelkastman het volgende:
Met een beetje geluk is de tt wel goed dit jaar. Je weet het nooit.
Tja hoe lang duurde dat toen met de vorige update?quote:Op donderdag 7 februari 2013 12:24 schreef gogosweden het volgende:
Op dit moment aan het installeren via OTA
KIES vond niets
EDIT: nu zal hij bij jullie vast ook snel komen
minder dan een week dacht ikquote:Op donderdag 7 februari 2013 12:25 schreef MineraalWater het volgende:
[..]
Tja hoe lang duurde dat toen met de vorige update?
zie editquote:Op donderdag 7 februari 2013 12:30 schreef MineraalWater het volgende:
[..]
Oh ik dacht een maand ofzo
Het is een wonderrrrr!quote:Op donderdag 7 februari 2013 12:10 schreef gogosweden het volgende:
zojuist een OTA melding gekregen voor jellybean in zweden!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |