FOK!forum / Televisie / Het grote anime/manga topic #357:Moshi moshi, anime topikku-des!
.Cake.woensdag 28 november 2012 @ 15:17

lutci.png

Welkom in het FOK! anime en manga topic!

Laat je niet afschrikken door de slowchat, als je vragen hebt kun je die hier altijd kwijt. ;)

5kopzc.png

Anime(aa-ni-mee) is de Japanse variant (dus Japanse uitspraak op het Engels animation) op onze Westerse tekenfilm. Het mag dan wel getekend zijn, maar anime gaan vaak veel dieper dan de tekenfilms die je hier op TV ziet. Hetzelfde geldt voor Manga (wat o.a. "onbeheerste of willekeurige kwaststreken" betekend).
Door veel mensen die niet bekend worden deze termen echter in verband gebracht met seksueel getinte onderwerpen(hentai, wat eigenlijk pervers betekent in het Japans) of onze (kinderlijke, dus kodomo) series.
Hierdoor heeft dit onderwerp een slechte reputatie bij een aantal mensen.

Anime en manga kun je onderverdelen in verschillende leeftijd categorie. De twee grootste zijn "Shonen" en "Shoujo".
Hiernaast heb je meerdere kleine (sub-)genres, zoals "Josei", "Seinen". Elk (sub-)genre snijd een ander onderwerp aan, dus er zou in principe voor iedereen iets tussen moeten zitten.

Gericht op jonge jongens (Shonen,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit is over het algemeen het meest bekeken genre. De meeste mensen beginnen met de bekende series uit dit gedeelte.
De series zijn meestal gericht op actie en humor. De bekende series Bleach, Naruto en Fullmetal Alchemist vallen bijvoorbeeld in dit gedeelte.

Gericht op jonge meisjes (Shoujo,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit onderdeel behandelt meestal het (meer) dramatische gedeelte, en bevat veel romantiek.
Meestal is het hoofdpersoon in een van deze series een vrouw (of meisje natuurlijk). Een aantal voorbeelden zijn Sailor Moon, Cardcaptor Sakura en Fruits Basket.

Gericht op de volwassen vrouw (Josei,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): deze bevatten globaal dezelfde thema's als de "Shoujo"-series, maar dan iets serieuzer en realistischer uitgevoerd.
Onder andere de series Nana, Paradise Kiss en Honey and Clover zijn voorbeelden hiervan

Gericht op de volwassen man (Seinen,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): dit genre is heel divers en er zit veel afwisseling in, van avant-garde tot erotiek. Deze series hebben vaak een serieuze ondertoon.
Een aantal populaire series zijn Elfen Lied, Ghost in the Shell en Black Lagoon.

Gericht op jonge kinderen (Kodomo,leeftijd 0-12 jaar): Hello Kitty, Pokemon en Hamtaro - dit spreekt voor zich.

Gericht op de jong volwassen vrouw (Yaoi/shounen-ai): dit genre gaat over homoseksuele relaties tussen mannelijke figuren. Een aantal voorbeelden hiervan zijn Junjou Romantica en Gravitation.

nzllxh.png

De makkelijkste manier is de taal leren door middel van een cursus of ervaring. Als je daar geen zin in hebt (of daartoe niet in staat bent) kun je fansubs kijken. Fansub-groepen (zoals Dattebayo) nemen "raw"-versies op van de Japanse TV, vertalen deze en voegen ondertitelingen toe. Vaak geven de groepen extra informatie zodat het voor de kijker beter te begrijpen is (typische Japanse dingen worden uitgelegd).

Er zijn verschillende soorten groepen die animes ondertitelen, daarom zijn er verschillende in de gebruikte lettertypen, tekstopmaak of vertalingen. Verder zijn er twee soorten, de "speedsubbers" en de "qualitysubbers".
Zoals de namen doen vermoeden brengen de "speedsubbers" snel hun aflevering (of hoofdstuk) uit (waardoor het kan zijn dat deze van mindere kwaliteit is), en de "quality-subbers" nemen de tijd en leveren vaak beter werk af.

Het verschil tussen speedsubbers en qualitysubbers wordt steeds kleiner. Vaak hebben de meeste speedsubbers ook kwaliteit die niet onder doet voor die van qualitysubbers. Dit onderscheid is eigenlijk meer iets van vroeger en wordt tegenwoordig niet meer zo gemaakt.

iptmk0.jpg

Fansubs worden uitgebracht op verschillende sites, om deze te vinden kun je altijd even Googelen of op (de grotere) P2P-sites zoeken. Ook kun je via IRC downloaden. Een guide daarvoor is gemaakt door Robin007bond en kun je hier vinden.

Links vragen doen we niet in dit topic (omdat het niet in alle gevallen legaal is), maar als je er echt niet uit komt kun je altijd een van de mensen hier een PM/DM sturen.

Waarom zijn (sommige) fansubs illegaal?
Anime worden steeds populairder in andere landen, waardoor er vaker licenties opgekocht worden. Dit betekent dat de afleveringen officieel niet verspreid mogen worden (zonder toestemming).
Dit gebeurt niet bij alle series, maar meestal bij series die bekendheid verkrijgen in het westen waardoor een westerse uitgever de licentie koopt om hieraan te verdienen.

Ik kan de fansubs niet afspelen, wat moet ik doen?
Waarschijnlijk heb je niet de goede codes die nodig zijn om de formaten af te spelen. Het CCCP-Project is een (gratis) pakket speciaal ontwikkeld voor anime, probeer deze eerst te downloaden.
VLC speelt ook nog eens alles af(ook Blu-Ray Disk/BD)! :D
Let er wel op dat deze speler achterloopt op het CCCP Codec Pack en niet speciaal is ontwikkeld met anime in het achterhoofd.

2isjkmf.png

Huidig seizoen
Klik voor de vergroting!
Fall 2012

kquz9.jpg
2007 | Winter | Spring | Summer | Fall
2008 | Winter | Spring | Summer | Fall
2009 | Winter | Spring | Summer | Fall
2010 | Winter | Spring | Summer | Fall
2011 | Winter | Spring | Summer | Fall
2012 | Winter | Spring | Summer | Fall

nybk0l.png

TV / Aziatische drama's Deel 2
Een topic over Aziatische drama series, voornamelijk over J-drama. Als je een keer geen zin hebt in anime moet je het hier een keer proberen.

TTK / Japans. [Deel 2]
Altijd al een beetje Japans willen leren? Dan is dit hét topic voor jou

C&H / Japanse cultuur enzo :D
Vragen over de Japanse Cultuur? Stel ze hier!

TRV / Japan #24
Dingen die je echt moet doen (mocht je naar Japan gaan).

CUL / Zelf sushi maken deel VII
Gerechten

TV / [Animé] Meld hier dat er een nieuwe EP uit is 3
Hier word het gemeld als er nieuwe afleveringen uitgebracht worden.

TV / Anime/mangaseries verkiezingstopic 2008 - Deel 4
Je wil iets nieuws zien maar weet niet wat? In dit topic vind je welke series het populairst waren op FOK!

TV / Het grote anime/manga Meet topic 2012
Een anime/manga meet.

TV / [Anime] Bleach #9: Bankai. Senbonzakura Kageyoshi
TV / [Anime&Manga] Naruto #19
TV / [ANIME] One Piece

jk7ndh.png

Animees
Nederlandstalig blog met reviews over lopende animeseries en (soms) meer!

Anime News Network (ANN)
Nieuws over anime, hier staan ook beschrijvingen van series en handige lijstjes van goede anime.

Animeinfo.com
Hier vind je alle informatie over een anime die jij zoekt.

Anidb.net
De anime-database.

Anime Planet
Hier kun je een aantal aanraders zoeken (anime).

Anime Recommendations
Een wiki vol met aanraders. Er zit altijd wel wat tussen!

My Anime List (MAL)
Houd je eigen anime- en mangalijst bij! Bekijk andere lijsten en geef je oordeel over anime en manga! Er is zelfs een FOK! groep op MAL, deze vind je hier!

Sommige topicmeubels hebben hun eigen MyAnimeLists (MALs), waar je kunt zien wat zij gekeken hebben en wat ze leuk vinden! De links staan hieronder:
SPOILER
Wil jij je eigen MAL er ook bij? Verander de wiki of post het even in het topic, er is vast wel iemand die het voor je kan doen :)

Voorgaande delen

Topicreeks: Het grote anime/manga topic

------------------------------------------------------------

Over hotlinken en ander gespui:

Veel mensen plaatsen lukraak afbeeldingen en illustraties in dit topic om hun powerlevel te tonen. Aangezien dit de laatste tijd nogal wat problemen oplevert hier een kleine guide, waarvan de basis is ontsprongen aan het intellect van outcast_within.

1. Plak niet zomaar lukraak de directe URL van de afbeelding. Dit heet hotlinking en kost bandbreedte aan de kant van de host. Sommige sites als Random Curiosity worden veel gehotlinked en hebben besloten om dit tegen te gaan. Het gevolg voor jouw afbeelding is dat wij slechts een placeholder te zien krijgen met de boodschap dat hotlinken niet toegestaan is.

2. Om ons wel jouw gevatheid te tonen is het beter om de afbeelding te rehosten. Dat wil zoveel zeggen als upload jouw afbeelding naar een andere site of database en link vanaf die locatie. Kost de originele host van de afbeelding minder bandbreedte en garandeert dat wij jouw afbeelding kunnen zien. Er bestaan een aantal van dergelijke sites, zoals Imgur of Photobucket. Als je een eigen site hebt kan je natuurlijk ook vanaf die locatie rehosten.

------------------------------------------------------------

IRC Slowchat
#fokanime op irc.tweakers.net
Download Mirc of xchat

------------------------------------------------------------

Degene die het laatst post in dit topic moet een nieuw topic aanmaken, en deze (als dat kan) bijhouden zolang deze open is.
De OP is hier te vinden.
Klik boven op de tab 'Bewerken' en kopiëer deze versie in verband met incorrecte weergave!
Arashimashouwoensdag 28 november 2012 @ 15:18
Really? :')
.Cake.woensdag 28 november 2012 @ 15:18
Wat je allemaal wel niet verzint terwijl je staat te plassen.
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 15:18
Moshi Moshi Dakgoot Desu
.Cake.woensdag 28 november 2012 @ 15:19
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 15:18 schreef Arashimashou het volgende:
Really? :')
Shiiiit neger, kan je het niet handelen?

Too much awesome, ik weet.

SPOILER
:') :@
Arashimashouwoensdag 28 november 2012 @ 15:22
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 15:19 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Shiiiit neger, kan je het niet handelen?

Too much awesome, ik weet.

SPOILER
:') :@
Ik vind het goed hoor. Still better TT than Twilight.
Repelsteeltjuwoensdag 28 november 2012 @ 15:25
De drol die ik zojuist het riool in lanceerde is beter dan Twilight.

gr gr
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 15:27
In een terminal werken is eigenlijk best wel chill :P
Arashimashouwoensdag 28 november 2012 @ 15:31
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 15:27 schreef De_Dakgoot het volgende:
In een terminal werken is eigenlijk best wel chill :P
SPOILER
Een
Denver_International_Airport_terminal.jpg?

Of een
franek.png?
SPOILER
Indien de tweede: Escape Meta Alt Control Shift.
.Cake.woensdag 28 november 2012 @ 15:34
K - 08 staat op Animees, daarmee ben ik voor het eerst in weken weer bij met de series!

*O* *O* *O*
Arashimashouwoensdag 28 november 2012 @ 15:36
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 15:34 schreef .Cake. het volgende:
K - 08 staat op Animees, daarmee ben ik voor het eerst in weken weer bij met de series!

*O* *O* *O*
Heel goed. Persoonlijk zal ik dit moeten laten passeren, gezien ik geen K kijk ;(
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 15:39
quote:
5s.gif Op woensdag 28 november 2012 15:31 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

SPOILER
Een
[ afbeelding ]?

Of een
[ afbeelding ]?
SPOILER
Indien de tweede: Escape Meta Alt Control Shift.
Nee zon terminal
HmjpP.png
Arashimashouwoensdag 28 november 2012 @ 15:40
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 15:39 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Nee zon terminal
[ afbeelding ]
Hm, oke.
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 15:41
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 15:40 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Hm, oke.
Het heeft niks met apple zooi te maken :')
Arashimashouwoensdag 28 november 2012 @ 15:42
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 15:41 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Het heeft niks met apple zooi te maken :')
Nee, daar kwam ik iets te laat achter.
Blue_Panther_Ninjawoensdag 28 november 2012 @ 15:54
*hoi*

SPOILER
2 dagen ban
;(
Arashimashouwoensdag 28 november 2012 @ 15:56
quote:
10s.gif Op woensdag 28 november 2012 15:54 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
*hoi*

SPOILER
2 dagen ban
;(
Huh? Waar? Hier? Waarom?
Blue_Panther_Ninjawoensdag 28 november 2012 @ 15:56
quote:
11s.gif Op woensdag 28 november 2012 15:56 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Huh? Waar? Hier? Waarom?
Ad blocker _O-
Repelsteeltjuwoensdag 28 november 2012 @ 15:57
quote:
10s.gif Op woensdag 28 november 2012 15:54 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
*hoi*

SPOILER
2 dagen ban
;(
Ik opende de spoiler in de verwachting iets te lezen als: net wakker. Maar hier word ik ook niet gelukkig van.
Arashimashouwoensdag 28 november 2012 @ 15:58
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 15:57 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Ik opende de spoiler in de verwachting iets te lezen als net wakker. Maar hier word ik ook niet gelukkig van.
Nou, hier wordt Repelsteeltju ook niet echt gelukkig van.
Hier wordt Repelsteeltju zelfs een beetje verdrietig van!
Repelsteeltjuwoensdag 28 november 2012 @ 15:59
Repelsteeltje praat niet over zichzelf in de derde persoon!
Arashimashouwoensdag 28 november 2012 @ 15:59
quote:
9s.gif Op woensdag 28 november 2012 15:59 schreef Repelsteeltju het volgende:
Repelsteeltje praat niet over zichzelf in de derde persoon!
Sorry, Arashimashou heeft het fout gedaan.
Repelsteeltjuwoensdag 28 november 2012 @ 16:00
Repelsteeltju vergeeft het Arashimashou.
Arashimashouwoensdag 28 november 2012 @ 16:00
quote:
7s.gif Op woensdag 28 november 2012 16:00 schreef Repelsteeltju het volgende:
Repelsteeltju vergeeft het Arashimashou.
Mooi. En nu? Wachten op Chuuni.
Repelsteeltjuwoensdag 28 november 2012 @ 16:07
Jormungand is vandaag uitgekomen. Binnen hengelen gaat.

quote:
Neko is niet schattig, ze is irritant als de hel!
Amen.
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 16:28
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 16:07 schreef Repelsteeltju het volgende:
Jormungand is vandaag uitgekomen. Binnen hengelen gaat.

[..]

Amen.
OH SHIT DOWNLOADEN DIE ZOOI!!1!!
Blue_Panther_Ninjawoensdag 28 november 2012 @ 17:03
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 15:57 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Ik opende de spoiler in de verwachting iets te lezen als: net wakker. Maar hier word ik ook niet gelukkig van.
ik heb maar 30.5 uur(!) geslapen,sinds vorige week donderdag(vanaf 13:30) :P
Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 17:04
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 15:25 schreef Repelsteeltju het volgende:
De drol die ik zojuist het riool in lanceerde is beter dan Twilight.

gr gr
Wat
Arashimashouwoensdag 28 november 2012 @ 17:13
quote:
9s.gif Op woensdag 28 november 2012 17:04 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Wat
Je hebt het goed gelezen.
Mauskoekwauswoensdag 28 november 2012 @ 17:27
quote:
9s.gif Op woensdag 28 november 2012 17:04 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Wat
MOETE!
Iemand hier nog Tasogare Otome x Amnesia gezien? Laatst de laatste paar episodes weer gekeken, moest toch hier en daar wel weer een traantje wegpinken. :P Alleen al hoe ze het opbouwden tot aan dat laatste moment, dat was zo zielig :'(
Blue_Panther_Ninjawoensdag 28 november 2012 @ 17:52
Ligt het aan mij of is Rabobakieren de laatste tijd langzaam met updates?? 8)7
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 17:57
KEEP KALM AND UTE! UTE! UTE! UTE!
Arashimashouwoensdag 28 november 2012 @ 18:07
quote:
Zoveel schoten hebben ze ongeveer wel nodig om een doel te raken ja :')
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 18:10
Wat :')

16 minuten versie :')
Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 18:18
quote:
Die kinnen _O-
Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 18:22
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 18:24
quote:
Niet genoeg Touma die vrouwen slaat.
Gelukkig komt Seizoen 2 van Railgun er aan nu nog wachten op Seizoen 3 van Index
Qunixwoensdag 28 november 2012 @ 19:21
Ok, Robin... Zie de fout:

48XPg.png
.Cake.woensdag 28 november 2012 @ 19:21
quote:
99s.gif Op woensdag 28 november 2012 17:27 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

MOETE!
Iemand hier nog Tasogare Otome x Amnesia gezien? Laatst de laatste paar episodes weer gekeken, moest toch hier en daar wel weer een traantje wegpinken. :P Alleen al hoe ze het opbouwden tot aan dat laatste moment, dat was zo zielig :'(
Ik. Dat weet je. Want wij zijn de enigen.

En ja. Het was een onverwacht goede serie!

O+
Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 19:21
quote:
10s.gif Op woensdag 28 november 2012 19:21 schreef Qunix het volgende:
Ok, Robin... Zie de fout:

[ afbeelding ]
Hmm... moeilijk.
Qunixwoensdag 28 november 2012 @ 19:22

Klinkt goed!

Ook gevonden:
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 19:25
quote:
_O_
Qunixwoensdag 28 november 2012 @ 19:30
Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 19:38
quote:
Cool gedaan :P
Qunixwoensdag 28 november 2012 @ 19:38
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 19:25 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

_O_
Deze ost:



En de rest van deze serie _O_
Qunixwoensdag 28 november 2012 @ 19:44

_O_
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 19:45
Ik vind de meeste tracks van Air gear wel nice
Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 19:45
_O_
hahahahah
Blijf luisteren. Blijf luisteren.
Mauskoekwauswoensdag 28 november 2012 @ 19:46
quote:
Vreselijk flauw. :')
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 19:48
Hmm lekker loempia vulling met sweet chili sauce eten :P
Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 19:49
waarom kwam ik dit tegen bij suggesties
sinterklaaskapoentjewoensdag 28 november 2012 @ 19:51
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 19:49 schreef Kyubey het volgende:
waarom kwam ik dit tegen bij suggesties
Omdat je zoekt naar furryporn?
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 19:52
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 19:51 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

Omdat je zoekt naar furryporn?
Bah kyubey is dus een furry :r
Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 19:52
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 19:51 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

Omdat je zoekt naar furryporn?
nee :'(
Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 19:53
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 19:52 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Bah kyubey is dus een furry :r
a_furry_kyubey__from_madoka_magic__by_lumashinesprite-d52m2dt.jpg
Enjoy your nightmares.
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 19:54
Seven years of semen made a glopping noise as they flowed into Rikka
50b65de36f42a-1354121882769.gif
Qunixwoensdag 28 november 2012 @ 19:54

??????????????????? door SPACE SHOWER TV

:D
Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 19:56
quote:
14s.gif Op woensdag 28 november 2012 19:54 schreef Qunix het volgende:

??????????????????? door SPACE SHOWER TV

:D
Werkt vimeo nu ook? :D
Qunixwoensdag 28 november 2012 @ 19:58
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 19:56 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Werkt vimeo nu ook? :D
Hoezo niet dan?
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 20:00
―――(゚д゚)―――
Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 20:01
quote:
11s.gif Op woensdag 28 november 2012 19:58 schreef Qunix het volgende:

[..]

Hoezo niet dan?
Alleen YouTube werkte toch op FOK?
Qunixwoensdag 28 november 2012 @ 20:01
quote:
9s.gif Op woensdag 28 november 2012 20:01 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Alleen YouTube werkte toch op FOK?
Neuh hoor...


? door SPACE SHOWER TV
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 20:08
Kyoani komt met een nieuwe anime in Januari 2013 :D :D :D
De staf heeft allemaal aan K-ON! en K-ON!! en de film gewerkt en GuP :D
http://myanimelist.net/anime/16417/Tamako_Market
http://tamakomarket.com/
50b66073392c0-1354118372438.jpg
Qunixwoensdag 28 november 2012 @ 20:17
quote:
10s.gif Op woensdag 28 november 2012 20:08 schreef De_Dakgoot het volgende:
Kyoani komt met een nieuwe anime in Januari 2013 :D :D :D
De staf heeft allemaal aan K-ON! en K-ON!! en de film gewerkt en GuP :D
http://myanimelist.net/anime/16417/Tamako_Market
http://tamakomarket.com/
[ afbeelding ]
Kwam het net ook tegen :P
Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 20:19
quote:
10s.gif Op woensdag 28 november 2012 20:08 schreef De_Dakgoot het volgende:
Kyoani komt met een nieuwe anime in Januari 2013 :D :D :D
De staf heeft allemaal aan K-ON! en K-ON!! en de film gewerkt en GuP :D
http://myanimelist.net/anime/16417/Tamako_Market
http://tamakomarket.com/
[ afbeelding ]
_O_
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 20:31
Als die aired op mijn verjaardag dan zit ik anime te kijken :P
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 20:47
Deze Video _O_ _O_ :D :D

Qunixwoensdag 28 november 2012 @ 21:05

Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 21:08
quote:
Cardcaptor Sakura
Qunixwoensdag 28 november 2012 @ 21:10


De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 22:12
Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 22:14
Dankzij jullie heb ik nu een anime jazz afspeellijst. Met natuurlijk de geweldige Sakamichi no Appel-lon medley _O_
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 22:16
KEEP KALM! AND UTE! UTE! UTE! UTE! UTE! UTE!
Arashimashouwoensdag 28 november 2012 @ 22:18
Wauw, wat een video's. Ik ben blij dat men zoveel met elkaar wil delen, maar ik ga het niet allemaal bekijken.
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 22:19
quote:
10s.gif Op woensdag 28 november 2012 22:18 schreef Arashimashou het volgende:
Wauw, wat een video's. Ik ben blij dat men zoveel met elkaar wil delen, maar ik ga het niet allemaal bekijken.
zelf niet de chuuni :')?
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 22:20
_O- :')
Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 22:21
De nazi mad is de beste gr gr
Qunixwoensdag 28 november 2012 @ 22:25
quote:
1s.gif Op woensdag 28 november 2012 22:14 schreef Kyubey het volgende:
Dankzij jullie heb ik nu een anime jazz afspeellijst. Met natuurlijk de geweldige Sakamichi no Appel-lon medley _O_
Eindelijk, nog eentje is over!

Heb je deze trouwens al?


Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 22:28
quote:
14s.gif Op woensdag 28 november 2012 22:25 schreef Qunix het volgende:

[..]

Eindelijk, nog eentje is over!

Heb je deze trouwens al?


Neen. Al kende ik Tank wel.
Toen ik zei dat hij Jazzy klonk werd ik uitgelachen hier :'(
Qunixwoensdag 28 november 2012 @ 22:31
quote:
1s.gif Op woensdag 28 november 2012 22:28 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Neen. Al kende ik Tank wel.
Toen ik zei dat hij Jazzy klonk werd ik uitgelachen hier :'(
Mogen wij je playlist zien?
Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 22:36
quote:
5s.gif Op woensdag 28 november 2012 22:31 schreef Qunix het volgende:

[..]

Mogen wij je playlist zien?
TUrxf.jpg
En Hare Hare Yukai en Pre-parade van Toradora _O_
Wil je mijn K-ON playlist ook nog zien (met alle liedjes inclusief character? >:) )
Arashimashouwoensdag 28 november 2012 @ 22:37
quote:
1s.gif Op woensdag 28 november 2012 22:36 schreef Kyubey het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
En Hare Hare Yukai en Pre-parade van Toradora _O_
Wil je mijn K-ON playlist ook nog zien (met alle liedjes inclusief character? >:) )
Boooah :')
Qunixwoensdag 28 november 2012 @ 22:38
K-ON is mij bekend.
Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 22:39
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 22:37 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Boooah :')
boa%20magenta-l.jpg ?
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 22:49
quote:
1s.gif Op woensdag 28 november 2012 22:36 schreef Kyubey het volgende:

Wil je mijn K-ON playlist ook nog zien (met alle liedjes inclusief character? >:) )
Heb je alles van k-on ook helemaal compleet :P
Yui heeft wel de beste character song
wiCmh.png
Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 22:53
quote:
10s.gif Op woensdag 28 november 2012 22:49 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Heb je alles van k-on ook helemaal compleet :P
Yui heeft wel de beste character song
[ afbeelding ]
Niet waar, Jun en Mugi :{w Ui heeft de meest belabberde.
Ik heb ook de soundtrack van achtergrondmuziek maar die vind ik niet zo dus luister ik die niet.
Qunixwoensdag 28 november 2012 @ 22:54
8224178832_e41b87468a_o.jpg

Stel als je op vakantie bent in Japan, durf jij bij een onsen naar binnen te stappen?

8224177796_033436d04b_o.jpg

Als ik een 7-eleven zie, ga ik naar binnen om een Shônen Jump mag. te kopen :P
Qunixwoensdag 28 november 2012 @ 22:55
How anime characters look from the side

SPOILER
8223701514_4aa4af1c5d_o.jpg
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 22:57
quote:
1s.gif Op woensdag 28 november 2012 22:53 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Niet waar, Jun en Mugi :{w Ui heeft de meest belabberde.
Ik heb ook de soundtrack van achtergrondmuziek maar die vind ik niet zo dus luister ik die niet.
Mijn Jun character folder song is foetsie ;( tijd om die weer binnen te halen en kijken of die beter is.
Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 22:59
KLB / WTF? Heb Windows 8 gekocht maar laptopscherm wordt niet touchscreen :')
Arashimashouwoensdag 28 november 2012 @ 23:07
quote:
Terechte klacht.

quote:
10s.gif Op woensdag 28 november 2012 22:55 schreef Qunix het volgende:
How anime characters look from the side

SPOILER
Nein man. ;(
quote:
1s.gif Op woensdag 28 november 2012 22:53 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Niet waar, Jun en Mugi :{w Ui heeft de meest belabberde.
Ik heb ook de soundtrack van achtergrondmuziek maar die vind ik niet zo dus luister ik die niet.
Hoe kan Ui zuigen? Je maakt me haast nieuwsgierig...

quote:
7s.gif Op woensdag 28 november 2012 22:54 schreef Qunix het volgende:
[ afbeelding ]

Stel als je op vakantie bent in Japan, durf jij bij een onsen naar binnen te stappen?

[ afbeelding ]

Als ik een 7-eleven zie, ga ik naar binnen om een Shônen Jump mag. te kopen :P
Ligt eraan.
Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 23:14
quote:
99s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:07 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Terechte klacht.

[..]

Nein man. ;(

[..]

Hoe kan Ui zuigen? Je maakt me haast nieuwsgierig...

[..]

Ligt eraan.
Ui zegt steeds "Onee-chan daisuki" in haar liedjes. Echt een siscon.
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 23:14
Jun _O_
Arashimashouwoensdag 28 november 2012 @ 23:14
quote:
1s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:14 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Ui zegt steeds "Onee-chan daisuki" in haar liedjes. Echt een siscon.
Is dat een probleem? shisucon? :{
Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 23:15
quote:
17s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:14 schreef De_Dakgoot het volgende:
Jun _O_
Ik zei het _O_
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:14 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Is dat een probleem? shisucon? :{
Ja. Oh wacht, voor jou misschien niet...
Repelsteeltjuwoensdag 28 november 2012 @ 23:16
quote:
7s.gif Op woensdag 28 november 2012 22:54 schreef Qunix het volgende:
[ afbeelding ]

Stel als je op vakantie bent in Japan, durf jij bij een onsen naar binnen te stappen?

[ afbeelding ]
Niet zomaar alleen nee. Natuurlijk wel in een gezelschap of als zo'n bad me door iemand aangeraden zou zijn.
quote:
Als ik een 7-eleven zie, ga ik naar binnen om een Shônen Jump mag. te kopen :P
Ben je nu in Japan?
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 23:17
quote:
1s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:15 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Ik zei het _O_

[..]

Ja. Oh wacht, voor jou misschien niet...
Jun is eigenlijk wel de beste Keion
50b68d640d7fa-657687868.jpg
Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 23:22
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:17 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Jun is eigenlijk wel de beste Keion
[ afbeelding ]
Stap je nu zo snel over van waifu? :{
Maar ik ben met je eens dat ze een van de besten is. Samen met Mugi.
Blue_Panther_Ninjawoensdag 28 november 2012 @ 23:22
*bijna 5.5 uur dutje gedaan*

Ik heb nu 36 uur geslapen sinds vorige week donderdagmiddag :')
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 23:22
quote:
1s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:22 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Stap je nu zo snel over van waifu? :{
Maar ik ben met je eens dat ze een van de besten is. Samen met Mugi.
Nee,
maar jun, moogs en yui behoren wel tot de besten keions.
Arashimashouwoensdag 28 november 2012 @ 23:22
quote:
1s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:15 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Ik zei het _O_

[..]

Ja. Oh wacht, voor jou misschien niet...
Do not judge me.

Ik heb geen gezuster.
Arashimashouwoensdag 28 november 2012 @ 23:23
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:22 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Nee, Yui is nog steeds mai waifu
IS YUI JE WAIFU?

Toe maar. Een Waifu hebben.

quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:22 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
*bijna 5.5 uur dutje gedaan*

Ik heb nu 36 uur geslapen sinds vorige week donderdagmiddag :')
Oke :')
Blue_Panther_Ninjawoensdag 28 november 2012 @ 23:24
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:23 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

IS YUI JE WAIFU?

Toe maar. Een Waifu hebben.

[..]

Oke :')
Geen tijd voor animes dus ;(
Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 23:24
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:22 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Nee,
maar jun, moogs en yui behoren wel tot de besten keions.
Maak een top negen. Het viertal, Sawako, die trap en het drietal Jun Azunyan Ui.
Arashimashouwoensdag 28 november 2012 @ 23:26
quote:
1s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:24 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Maak een top negen. Het viertal, Sawako, die trap en het drietal Jun Azunyan Ui.
Ik vind niet dat je lijstjes moet gaan maken. Dat is stom en zielig ;(

trap? ;( wie?
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 23:26
quote:
1s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:24 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Maak een top acht. Het viertal, Sawako en het drietal Jun Azunyan Ui.
hmm,

Yui, Jun, Moogs, Ritsu, Ui, Nodoka, Azuslut
Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 23:27
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:26 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ik vind niet dat je lijstjes moet gaan maken. Dat is stom en zielig ;(
Ik wil eindelijk eens duidelijkheid over Dakgoot's voorkeuren.
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 23:27
330 dollar voor een fucking BD set :')
tis wel 1 van de beste gundams ooit gemaakt imo
http://www.animenewsnetwo(...)o-add-new-short-film
Arashimashouwoensdag 28 november 2012 @ 23:27
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:26 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

hmm,

Yui, Jun, Moogs, Ritsu, Ui, Nodoka, Azuslut
Azusa niet in de god tier plaatsen 13.gif:')
Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 23:28
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:26 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

hmm,

Yui, Jun, Moogs, Ritsu, Ui, Nodoka, Azuslut
Je vergeet Mio en Sawako.
Repelsteeltjuwoensdag 28 november 2012 @ 23:28
Zou er trouwens iets aan het plot van K-ON! veranderen als Ui niet Yui's zus was maar een illegale braziliaans-japanse lesbische huishoudster?
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 23:28
quote:
10s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:28 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Je vergeet Mio en Sawako.
Yui, Jun, Moogs, Ritsu,Mio,Sawako, Ui, Nodoka, Azuslut
Arashimashouwoensdag 28 november 2012 @ 23:29
quote:
5s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:28 schreef Repelsteeltju het volgende:
Zou er trouwens iets aan het plot van K-ON! veranderen als Ui niet Yui's zus was maar een illegale braziliaans-japanse lesbische huishoudster?
Het antwoord dat je graag wilt horen is: nee
Mijn eigenlijke antwoord is: geen idee
Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 23:30
Mijn lijst
1. Mugi
2. Azunyan
3. Jun
4. Sawa-chan sensei
5. Ritsu
6. Mio
7. Yui
8. Nodotrap
9. Ui
Arashimashouwoensdag 28 november 2012 @ 23:31
quote:
1s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:30 schreef Kyubey het volgende:
Mijn lijst
1. Mugi
2. Azunyan
3. Jun
4. Sawa-chan sensei
5. Ritsu
6. Mio
7. Yui
8. Nodotrap
9. Ui
Oh ja, je vond haar een trap.
Blue_Panther_Ninjawoensdag 28 november 2012 @ 23:31
Waifu tijd ? :+
Arashimashouwoensdag 28 november 2012 @ 23:31
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:31 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Waifu tijd ? :+
Mag. Maar volgens mij is het voornamelijk lullen over lullige kutlijstjes tijd.

En tijd om zo te gaan slapen.
Kyubeywoensdag 28 november 2012 @ 23:32
quote:
15s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:31 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Oh ja, je vond haar een trap.
rLF5M.jpg
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 23:32
Tijd om maar eens richting bed te gaan morgen weer vroeg op ;(
Arashimashouwoensdag 28 november 2012 @ 23:33
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:32 schreef De_Dakgoot het volgende:
Tijd om maar eens richting bed te gaan morgen weer vroeg op ;(
Hoe vroeg mag dat dan zijn?
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 23:34
quote:
8s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:33 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Hoe vroeg mag dat dan zijn?
7 uur, en dat is voor dit rooster best vroeg alleen dinsdag moet ik om 6 uur op
Arashimashouwoensdag 28 november 2012 @ 23:35
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:34 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

7 uur, en dat is voor dit rooster best vroeg alleen dinsdag moet ik om 6 uur op
Oke, 7 uur zijn jij en ik in deze topic present :(
De_Dakgootwoensdag 28 november 2012 @ 23:35
quote:
8s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:35 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Oke, 7 uur zijn jij en ik in deze topic present :(
Rond 7 uur, moet natuurlijk wel tandjes poetsen :@
Arashimashouwoensdag 28 november 2012 @ 23:36
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:35 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Rond 7 uur, moet natuurlijk wel tandjes poetsen :@
Oke :')
Nou, dan ga ik nu gauw naar bed, anders kan ik morgen niet uit bed. Niet dat ik ergens heen moet oid...
Blue_Panther_Ninjadonderdag 29 november 2012 @ 00:11
Online Rabobank is laatste tijd langzaam met transactieoverzicht updates,betaling van 15:45 bvb laten ze nu pas zien. 8)7

Hebben meer mensen last van?
Repelsteeltjudonderdag 29 november 2012 @ 00:24
9f37b9d21ca191052f095b68e51a471d_view.jpg

Nee, ik internetbankier via ING.
Blue_Panther_Ninjadonderdag 29 november 2012 @ 00:38
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 00:24 schreef Repelsteeltju het volgende:
[ afbeelding ]

Nee, ik internetbankier via ING.
ING :r

Vraag me af wat Rabobank probleem is,sinds hun site is geüpdatet(servers ook?). _O-

En Fok! loopt een beetje vast :P
mscholdonderdag 29 november 2012 @ 00:45
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 00:38 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

ING :r

Vraag me af wat Rabobank probleem is,sinds hun site is geüpdatet(servers ook?). _O-

En Fok! loopt een beetje vast :P
niks mis met ING *O*
Repelsteeltjudonderdag 29 november 2012 @ 00:53
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 00:38 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

ING :r

Vraag me af wat Rabobank probleem is,sinds hun site is geüpdatet(servers ook?). _O-

En Fok! loopt een beetje vast :P
Nog ooit nog eens stage gelopen bij de ING. Wil je mot met me! Serieus wat is er mis mee?
Blue_Panther_Ninjadonderdag 29 november 2012 @ 00:54
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 00:53 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Nog ooit nog eens stage gelopen bij de ING. Wil je mot met me! Serieus wat is er mis mee?
Klote bank :+
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 06:58
:O

Goedemorgen.
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 07:08
Hallo hallo
#ANONIEMdonderdag 29 november 2012 @ 07:56
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 00:53 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Nog ooit nog eens stage gelopen bij de ING. Wil je mot met me! Serieus wat is er mis mee?
Ik zit er ook en ben tevreden. Door een fout in het systeem krijg ik meer rente dan ik zou horen krijgen. :P

Wat ik jammer vind is dat het zo'n too-big-to-fail bank is. Rabobank heeft geen staatssteun nodig gehad.
Qunixdonderdag 29 november 2012 @ 08:40
quote:
0s.gif Op woensdag 28 november 2012 23:16 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Niet zomaar alleen nee. Natuurlijk wel in een gezelschap of als zo'n bad me door iemand aangeraden zou zijn.

[..]

Ben je nu in Japan?
Nee... Maar ik weet dat ze daar te koop zijn. En wil wel volgend jaar gaan :Y
Qunixdonderdag 29 november 2012 @ 09:37
Linker is leuker!
http://youtubedoubler.com(...)uthorName=meahwahwah
Mauskoekwausdonderdag 29 november 2012 @ 12:28
Zit je dan met je goeie gedrag op school, wachten vanaf 11:00 tot 16:30 voor een half uur les. 8)7
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 12:44
quote:
99s.gif Op donderdag 29 november 2012 12:28 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Zit je dan met je goeie gedrag op school, wachten vanaf 11:00 tot 16:30 voor een half uur les. 8)7
Ken ik :') uren en uren wachten op dat laatste uur. Eenmaal aangekomen bij die les: "Normaal gesproken is een les 60 minuten, maar kom, we maken er een kwartier van".

Ain't even mad.
mscholdonderdag 29 november 2012 @ 12:47
quote:
1s.gif Op donderdag 29 november 2012 07:56 schreef robin007bond het volgende:
Wat ik jammer vind is dat het zo'n too-big-to-fail bank is. Rabobank heeft geen staatssteun nodig gehad
ING heeft in princiepe ook geen staatssteun nodig gehad volgens mij, dat ze het hebben gekregen/gevraagd was meer een voorzorgsmaatregel..
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 12:58
Niks te doen op school :')
is er zon leraar die 116x in een half uur ja zegt :')
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 13:01
Muhaha, 2de tot het 4de les
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 13:03
quote:
10s.gif Op donderdag 29 november 2012 13:01 schreef Kyubey het volgende:
Muhaha, 2de tot het 4de les
Hup, huiswekjr... hweuiwerk....huiwnjekr maken.... ik kan het woord niet eens uitspreken, dus laat maar.
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 13:06
quote:
8s.gif Op donderdag 29 november 2012 13:03 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Hup, huiswekjr... hweuiwerk....huiwnjekr maken.... ik kan het woord niet eens uitspreken, dus laat maar.
Je hoeft het niet uit te spreken, als je het maar kan typen.
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 13:07
quote:
7s.gif Op donderdag 29 november 2012 13:06 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Je hoeft het niet uit te spreken, als je het maar kan typen.
Misschien kan ik het wel uitspreken, maar niet typen.
Qunixdonderdag 29 november 2012 @ 13:25
_O-
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 13:30
[quote]14s.gif Op donderdag 29 november 2012 13:25 schreef Qunix het volgende:
_O-

Ehhhh.....teh what?
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 13:30
quote:
10s.gif Op donderdag 29 november 2012 13:01 schreef Kyubey het volgende:
Muhaha, 2de tot het 4de les
niet van half 9 tot 4 les hebben :')
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 13:32
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 13:30 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

niet van half 9 tot 4 les hebben :')
Het universum :')
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 13:33
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 13:32 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Het universum :')
Alles wat geen Panzer is :')
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 13:34
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 13:33 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Alles wat geen Panzer is :')
(Universum - Panzer) :')

SPOILER
Panzer_deine_Waffe.jpg
Qunixdonderdag 29 november 2012 @ 13:37
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 13:30 schreef Arashimashou het volgende:
[quote][ afbeelding ] Op donderdag 29 november 2012 13:25 schreef Qunix het volgende:
_O-

Ehhhh.....teh what?
Quote is stuk.
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 13:37
quote:
2s.gif Op donderdag 29 november 2012 13:34 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

(Universum - Panzer) :')

SPOILER
waarom gespoilerd :')

Edit: oh wacht het is de totenkopf
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 13:41
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 13:37 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

waarom gespoilerd :')

Edit: oh wacht het is de totenkopf
Nee, gespoilerd omdat het offtopic gaat. Ik had eigenlijk een met zo'n... ding. Hoewel dat in Nederland niet verboden is denk ik niet dat men dat op FOK op prijs stelt, dus die moet ik eerst vakkundig verwijderen.

[ Bericht 0% gewijzigd door Arashimashou op 29-11-2012 13:58:28 ]
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 13:58
Zometeen Chuunibyou :D
SPOILER
Krijgen we uitleg over de functioneel ontwerpen loopt de leeraar na het eerst ontwerp gewoon weg :')
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 13:59
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 13:58 schreef De_Dakgoot het volgende:
Zometeen Chuunibyou :D
SPOILER
Krijgen we uitleg over de functioneel ontwerpen loopt de leeraar na het eerst ontwerp gewoon weg :')
leeraar :')
weglopen :')
Chuunibyou niet al gezien hebben toen je om 7 uur opstond. :')

Oh nee wacht jij moest ook ergens heen :P
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 14:09
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 13:59 schreef Arashimashou het volgende:

Chuunibyou niet al gezien hebben toen je om 7 uur opstond. :')

Oh nee wacht jij moest ook ergens heen :P
Al was er geen school dan kon ik s'ochtends al chuuni kijken
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 14:20
Ik twijfel zou ik chuuni'en of huiswerk doen
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 14:20
quote:
9s.gif Op donderdag 29 november 2012 14:20 schreef Kyubey het volgende:
Ik twijfel zou ik chuuni'en of huiswerk doen
Het laatste en daarna het eerste
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 14:29
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 14:20 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Het laatste en daarna het eerste
Leuk, een pagina over TBS typen.
Al hoewel, de vorige keer toen ik wachtte met Chuunibyou kijken had ik een 9,3 voor mijn wiskunde 8-)
En toen bleek daarna dat de episode ging over Rikka die wiskunde leerde.

DEATH DEATH DEATH

Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 14:33
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 14:29 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Leuk, een pagina over TBS typen.
Al hoewel, de vorige keer toen ik wachtte met Chuunibyou kijken had ik een 9,3 voor mijn wiskunde 8-)
En toen bleek daarna dat de episode ging over Rikka die wiskunde leerde.

DEATH DEATH DEATH

Zolang je jezelf maar geen 'wiskundemeisje' gaat noemen vind ik het best.

:r
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 14:34
quote:
10s.gif Op donderdag 29 november 2012 14:33 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Zolang je jezelf maar geen 'wiskundemeisje' gaat noemen vind ik het best.

:r
watashi wa wiskunde no shoujo
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 14:35
quote:
7s.gif Op donderdag 29 november 2012 14:34 schreef Kyubey het volgende:

[..]

watashi wa wiskunde no shoujo
Ja dat zal me aan m'n reet roesten. Het gaat me om die term specifiek.
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 14:36
quote:
14s.gif Op donderdag 29 november 2012 14:35 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ja dat zal me aan m'n reet roesten. Het gaat me om die term specifiek.
wiskundemeisje
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 14:37
quote:
7s.gif Op donderdag 29 november 2012 14:36 schreef Kyubey het volgende:

[..]

wiskundemeisje
Gelukkig meen je het niet en wil je alleen een doodsverwensing uitlokken.
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 14:38
quote:
16s.gif Op donderdag 29 november 2012 14:37 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Gelukkig meen je het niet en wil je alleen een doodsverwensing uitlokken.
Death death death
dekomori death
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 14:39
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 14:38 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Death death death
dekomori death
Dekomori blijft toch wel de beste Chuuni.
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 14:39
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 14:39 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Dekomori blijft toch wel de beste Chuuni.
Dat vindt iemand in mijn fotoboek ook kennelijk :P
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 14:40
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 14:39 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Dat vindt iemand in mijn fotoboek ook kennelijk :P
Ik zie het. Nikonlover be chuuni now.
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 14:47
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 14:40 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ik zie het. Nikonlover be chuuni now.
hihaho
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 14:50
CHUUNIFLASHMOB OMG OMG
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 14:58
quote:
11s.gif Op donderdag 29 november 2012 14:50 schreef Kyubey het volgende:
CHUUNIFLASHMOB OMG OMG
Wie weet.

SPOILER: unrelated
Jouw ondertitel vind ik slecht.
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 15:08
Hahaha Chuunibyou beste episode tot nu toe _O_
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 15:19
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 15:08 schreef Kyubey het volgende:
Hahaha Chuunibyou beste episode tot nu toe _O_
Hm, ik weet het niet. Ik ben wel blij dat het voorbij is met haar verwarring. Was haast niet om aan te zien :P
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 15:19
Jongens stop jullie maken mij nieuwsgierig ;(

[ Bericht 1% gewijzigd door De_Dakgoot op 29-11-2012 15:24:45 ]
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 15:19
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 15:19 schreef De_Dakgoot het volgende:
Jongens stop jullie maken mij nieuwsgierig ;(
hatsjoe

[ Bericht 1% gewijzigd door Arashimashou op 29-11-2012 15:25:15 ]
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 15:20
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 15:19 schreef De_Dakgoot het volgende:
Jongens stop jullie maken mij nieuwschierig ;(
van-de-straat.jpg
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 15:21
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 15:20 schreef Kyubey het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Martin? _O_
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 15:21
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 15:21 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Martin? _O_
264px-Martin_Luther_King_Jr_NYWTS.jpg
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 15:24
snel verander het
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 15:27
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 15:24 schreef De_Dakgoot het volgende:
snel verander het
tumblr_md6e6h9Yxv1rkan4ho1_500.png
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 15:27
Dr zit gelukkig niemand mee te kijken op mijn scherm
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 15:37
quote:
10s.gif Op donderdag 29 november 2012 15:27 schreef De_Dakgoot het volgende:
Dr zit gelukkig niemand mee te kijken op mijn scherm
Mijn broer kijkt Chuunibyou mee cool he
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 15:52
quote:
10s.gif Op donderdag 29 november 2012 15:37 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Mijn broer kijkt Chuunibyou mee cool he
Ja best wel :o
Zeg hallo tegen 'm.
sinterklaaskapoentjedonderdag 29 november 2012 @ 15:58
quote:
8s.gif Op donderdag 29 november 2012 13:03 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Hup, huiswekjr... hweuiwerk....huiwnjekr maken.... ik kan het woord niet eens uitspreken, dus laat maar.
De moderne student noemt het geen huiswerk. Alleen leerlingen met een van 9 tot 5 mentaliteit doen dat!
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 15:59
quote:
1s.gif Op donderdag 29 november 2012 15:58 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

De moderne student noemt het geen huiswerk. Alleen leerlingen met een van 9 tot 5 mentaliteit doen dat!
Ach wat, alles en iedereen noemt zich tegenwoordig een student :')
Repelsteeltjudonderdag 29 november 2012 @ 16:03
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 15:21 schreef Kyubey het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Vroeger dacht ik dat hij en Maarten Luther dezelfde persoon waren.

quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 15:59 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ach wat, alles en iedereen noemt zich tegenwoordig een student :')
In Japan heb je rõnin --studenten zonder studies.
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 16:07
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 16:03 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Vroeger dacht ik dat hij en Maarten Luther dezelfde persoon waren.

[..]

In Japan heb je rõnin --studenten zonder studies.
Ik moest lachen :')
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 16:52
Het is tijd voor chuuni
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 17:17
quote:
14s.gif Op donderdag 29 november 2012 16:52 schreef De_Dakgoot het volgende:
Het is tijd voor chuuni
En? Wat vond je?
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 17:51
quote:
10s.gif Op donderdag 29 november 2012 17:17 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

En? Wat vond je?
en nu verder documantaire kijken
50b78e4c31945-1343997185675.gif
#ANONIEMdonderdag 29 november 2012 @ 17:59
quote:
11s.gif Op donderdag 29 november 2012 17:51 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

en nu verder documantaire kijken
[ afbeelding ]
Documentaire.

Gr gr
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 18:49
muhahha maandag vrij
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 18:53
quote:
7s.gif Op donderdag 29 november 2012 18:49 schreef Kyubey het volgende:
muhahha maandag vrij
muahaha weekend
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 19:11
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 18:53 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

muahaha weekend
muhahaha chuuni
tumblr_me9e7wsLY91qmlotno1_500.gif
tumblr_me91lyHm2J1r4xneto3_250.gif
tumblr_me894v3pAS1qhka90o1_400.gif
tumblr_me87oaXcJP1qzqnxxo1_500.gif

[ Bericht 15% gewijzigd door Kyubey op 29-11-2012 19:16:10 ]
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 19:18
Geen chuuni afspeellijst hebben :')
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 19:19
_O-
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 19:20
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 19:18 schreef De_Dakgoot het volgende:
Geen chuuni afspeellijst hebben :')
Heb ik niet :'(

Ik gebruik sowieso pas sinds kort een playlist.... ik wil niet langer 300 pagina's terug om iets te vinden.
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 19:21
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 19:20 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Heb ik niet :'(

Ik gebruik sowieso pas sinds kort een playlist.... ik wil niet langer 300 pagina's terug om iets te vinden.
Vooral voor video's met een aziatische titel zijn playlisten wel erg handig.
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 19:34
Wie is hier treinenspotter en chuunibyou'er tegelijk?
Wie is hier gundammer en chuunibyou'er tegelijk?
Wie gebruikt hier Windows en is chuunibyou'er?
Wie is hier Yuru Yuri'er en chuunibyou'er tegelijk?
Wie is K-ON'er en chuunibyou'er tegelijk?
Wie is hier railgunner en chuunibyou'er tegelijk?
Wie is hier raar en chuunibyou'er?


[ Bericht 20% gewijzigd door Kyubey op 29-11-2012 19:43:53 ]
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 19:40
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 19:34 schreef Kyubey het volgende:

Wie is K-ON'er en chuunibyou'er tegelijk?
IK maar heb deze gister al geplaatst :P
Wie is hier railgunner en chuunibyou'er tegelijk?
quote:
Moi
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 19:44
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 19:47
_O_ _O_
Een SOA X Chuuni.
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 19:53
Her name is koko she is 2 chuni i said, 2chuu4u
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 19:55
Wat
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 20:00
quote:
wat is happening
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 20:05
en hier is mijn chuuni playlist
http://www.youtube.com/pl(...)lBhWA0SO1lmQRdBQMaF5

[ Bericht 47% gewijzigd door De_Dakgoot op 29-11-2012 20:11:06 ]
Qunixdonderdag 29 november 2012 @ 20:13
Deze episode van Chuuni werd mogelijk gemaakt door Feng Shui.
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 20:14
quote:
14s.gif Op donderdag 29 november 2012 20:13 schreef Qunix het volgende:
Deze episode van Chuuni werd mogelijk gemaakt door Feng Shui.
pffff :')
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 20:17
Verdomme al die video's uit japan :') _O-
Qunixdonderdag 29 november 2012 @ 20:19
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 20:17 schreef De_Dakgoot het volgende:
Verdomme al die video's uit japan :') _O-
Wat?
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 20:22
Give me ALL the chuuni.

Steve can suck donkeycock though.
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 20:24
quote:
5s.gif Op donderdag 29 november 2012 20:19 schreef Qunix het volgende:

[..]

Wat?
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 20:36
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 21:23
Beste stuk uit de episode
tumblr_me9lbf1VFo1qmd5zmo2_250.gif
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 21:27
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 21:23 schreef Kyubey het volgende:
Beste stuk uit de episode
[ afbeelding ]
Mja, best wel ja.
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 21:28
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 21:27 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Mja, best wel ja.
tumblr_me91lyHm2J1r4xneto3_250.gif
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 21:29
gEVeO.gif
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 21:29
WC1bS.gif
tumblr_me8avqMS3u1rjyjr6o1_500.png
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 21:34
quote:
Beste chuuni
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 21:34
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 21:34 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Beste chuuni
tumblr_me81kqdQ6c1qapu8qo1_500.gif
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 21:34
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 21:34 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Beste chuuni
Grappig hoe je de quote hebt geedit zodat er geen sprake kan zijn van een grappig misverstand :')
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 21:36
tumblr_me6m4mwAnv1qiv4a8.gif
tumblr_me6m5aieuJ1qiv4a8.gif
tumblr_me6m487ugm1qiv4a8.gif
tumblr_me6m3sym5y1qiv4a8.gif
tumblr_me6m6prHn01qiv4a8.gif
tumblr_me6m6d4abT1qiv4a8.gif
tumblr_me6m62MQ5W1qiv4a8.gif
tumblr_me6m74x8qv1qiv4a8.gif
Qunixdonderdag 29 november 2012 @ 21:37
quote:
Owjeetje... :')
@ hierboven: lol

9a384928f261e7568cc8121f2cdbd182c3b5d0cd-740.jpg
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 21:37
Tjonge, eens in de zoveel tijd heb komt er wel zo'n thread.

1337972069866.jpg

SPOILER
En langzaam komen dan alle faggots van de animetopic toegestroomd...
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 21:38
quote:
10s.gif Op donderdag 29 november 2012 21:37 schreef Arashimashou het volgende:
SPOILER
En langzaam komen dan alle faggots van de animetopic toegestroomd...
tumblr_me4q9e6dbx1rk1b6jo1_500.gif
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 21:38
SPOILER
tumblr_me24duL9Lh1r2sktko1_500.jpg
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 21:39
Huh, ik dacht dat ik in die andere topic gepost had :o
Teh fuck man

quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 21:38 schreef Kyubey het volgende:
SPOILER
wut... dat strange face
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 21:45
KG1Nk.jpg
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 21:47
quote:
Huh, waarom de "9.gif"? Is een "10.gif", of een "17.gif" niet veel beter hier?
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 21:51
quote:
11s.gif Op donderdag 29 november 2012 21:47 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Huh, waarom de "[ afbeelding ]"? Is een "[ afbeelding ]", of een "[ afbeelding ]" niet veel beter hier?
Omdat geen seizoen 3
bdTeH.gif
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 21:54
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 21:51 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Omdat geen seizoen 3
[ afbeelding ]
Spijtig, maar we zullen het wel overleven.
Mauskoekwausdonderdag 29 november 2012 @ 22:00
Iemand hier die redelijk up-to-date is qua telefoons? Ik twijfel tussen de One X + en de Samsung Galaxy S3, maar ik kan geen goede keuze maken :P
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 22:01
quote:
9s.gif Op donderdag 29 november 2012 21:54 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Spijtig, maar we zullen het wel overleven.
Wat al is chuunibyou en die aankomende Kyoani anime een speelterrein zijn voor K-ON!!!
GyBob.jpg
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 22:05
quote:
99s.gif Op donderdag 29 november 2012 22:00 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Iemand hier die redelijk up-to-date is qua telefoons? Ik twijfel tussen de One X + en de Samsung Galaxy S3, maar ik kan geen goede keuze maken :P
Heb echt geen idee :P Klinken beide wel leuk.
Ergens heb ik het gevoel dat de meeste mensen samsung gaan zeggen.

quote:
10s.gif Op donderdag 29 november 2012 22:01 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Wat al is chuunibyou en die aankomende Kyoani anime een speelterrein zijn voor K-ON!!!
[ afbeelding ]
Nice things.
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 22:06
Ritsu's hoofd :')
ZdQKc.jpg
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 22:08
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 22:06 schreef De_Dakgoot het volgende:
Ritsu's hoofd :')
[ afbeelding ]
Alsof Yui niet vreemd kijkt :')
De_Dakgootdonderdag 29 november 2012 @ 22:15
Laat ik mijn World of tanks veranderen in Girls und panzer :P
Arashimashoudonderdag 29 november 2012 @ 22:20
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 22:15 schreef De_Dakgoot het volgende:
Laat ik mijn World of tanks veranderen in Girls und panzer :P
Meh. Dat kan.
Kyubeydonderdag 29 november 2012 @ 23:37
KLB / Ik wil anime kijken. wat is deze Elfen Lied wordt zwaar overschat.
marp0vrijdag 30 november 2012 @ 00:23
quote:
LOL :D
mscholvrijdag 30 november 2012 @ 00:42
quote:
15s.gif Op donderdag 29 november 2012 23:37 schreef Kyubey het volgende:
KLB / Ik wil anime kijken. wat is deze Elfen Lied wordt zwaar overschat.
jij onderschat hem :7
Blue_Panther_Ninjavrijdag 30 november 2012 @ 05:38
*hoi/ohayo*
Kyubeyvrijdag 30 november 2012 @ 08:05
quote:
6s.gif Op vrijdag 30 november 2012 05:38 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
*hoi/ohayo*
5 uur? Wil je doodgaan? :o
Blue_Panther_Ninjavrijdag 30 november 2012 @ 08:06
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 november 2012 08:05 schreef Kyubey het volgende:

[..]

5 uur? Wil je doodgaan? :o
Ik was al vanaf 04:00 bezig,net klaar met geitenvlees stomen en rijst maken :P

Alleen nog bakken+wokken :9

[ Bericht 5% gewijzigd door Blue_Panther_Ninja op 30-11-2012 08:14:22 ]
Arashimashouvrijdag 30 november 2012 @ 08:25
Ik vond Elfen Lied best wel mooi om te zien. En nu kan ik niet bepaald zeggen dat ik fan ben van gore.
Blue_Panther_Ninjavrijdag 30 november 2012 @ 08:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 november 2012 08:25 schreef Arashimashou het volgende:
Ik vond Elfen Lied best wel mooi om te zien. En nu kan ik niet bepaald zeggen dat ik fan ben van gore.
Ik heb EL anime collectie :P
De_Dakgootvrijdag 30 november 2012 @ 08:53
Hoi
Blue_Panther_Ninjavrijdag 30 november 2012 @ 08:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 november 2012 08:53 schreef De_Dakgoot het volgende:
Hoi
Nu pas wakker? :+
De_Dakgootvrijdag 30 november 2012 @ 09:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 november 2012 08:57 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Nu pas wakker? :+
ja het is weekend
Blue_Panther_Ninjavrijdag 30 november 2012 @ 09:04
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 november 2012 09:02 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

ja het is weekend
Niet voor mij ,te weinig geslapen afgelopen week(maar 50 uur) :P
Arashimashouvrijdag 30 november 2012 @ 09:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 november 2012 09:04 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Niet voor mij ,te weinig geslapen afgelopen week(maar 50 uur) :P
Wat versta je onder een week?
50/7 betekent gemiddeld 7.14 uur slaap per dag. Kan meer, maar sommigen doen het met minder.
De_Dakgootvrijdag 30 november 2012 @ 09:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 november 2012 09:04 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Niet voor mij ,te weinig geslapen afgelopen week(maar 50 uur) :P
ik kom amper boven de 40 uur slaap uit gok ik
Blue_Panther_Ninjavrijdag 30 november 2012 @ 09:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 november 2012 09:05 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Wat versta je onder een week?
50/7 betekent gemiddeld 7.14 uur slaap per dag. Kan meer, maar sommigen doen het met minder.
5 uurtjes maar! :*
De_Dakgootvrijdag 30 november 2012 @ 10:01
Psycho pass tijd :7
Blue_Panther_Ninjavrijdag 30 november 2012 @ 10:59
Net 935 MiB ISO bestand geüpload naar Google Drive,het werkt ook nog echt ook(opgeslagen). _O-
Using 958 MB of 5 GB (19 MB in Trash)
Only stored files (.PDF, .DOC, .JPG, etc.) count towards your storage limit. Google Docs formats don't use up your storage space.


Zeker handig als je animes/mangas snel nodig heb :P
Arashimashouvrijdag 30 november 2012 @ 11:03
quote:
10s.gif Op vrijdag 30 november 2012 10:59 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Net 935 MiB ISO bestand geüpload naar Google Drive,het werkt ook nog echt ook(opgeslagen). _O-
Using 958 MB of 5 GB (19 MB in Trash)
Only stored files (.PDF, .DOC, .JPG, etc.) count towards your storage limit. Google Docs formats don't use up your storage space.


Zeker handig als je animes/mangas snel nodig heb :P

Google Docs formats tellen niet?
exploitable much?
Blue_Panther_Ninjavrijdag 30 november 2012 @ 11:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 november 2012 11:03 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Google Docs formats tellen niet?
exploitable much?
Lekker MKV bestanden erop zetten in een map :P
De_Dakgootvrijdag 30 november 2012 @ 12:15
SPOILER
6vg5y.jpg
mscholvrijdag 30 november 2012 @ 12:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 november 2012 12:15 schreef De_Dakgoot het volgende:
SPOILER
:X

en voor de panzer fans ^O^ :+
Blue_Panther_Ninjavrijdag 30 november 2012 @ 15:48
LiveUSB distro(12.10) is langzamer dan een liveCD distro(11.10) |:( _O-
.Cake.vrijdag 30 november 2012 @ 16:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 november 2012 15:48 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
LiveUSB distro(12.10) is langzamer dan een liveCD distro(11.10) |:( _O-
Jonguh, dat moet je ook helemaal niet gebruiken man!
Blue_Panther_Ninjavrijdag 30 november 2012 @ 16:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 november 2012 16:13 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Jonguh, dat moet je ook helemaal niet gebruiken man!
wat niet? :P
De_Dakgootvrijdag 30 november 2012 @ 16:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 november 2012 16:24 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

wat niet? :P
liveusbdistro1210
.Cake.vrijdag 30 november 2012 @ 16:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 november 2012 16:24 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

liveusbdistro1210
Precies, dat. jwz
Kyubeyvrijdag 30 november 2012 @ 16:39
pAIH8.gif
De_Dakgootvrijdag 30 november 2012 @ 16:45
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 november 2012 16:39 schreef Kyubey het volgende:
[ afbeelding ]
50b8d4a437489-1354261356660.gif
.Cake.vrijdag 30 november 2012 @ 16:46
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 november 2012 16:39 schreef Kyubey het volgende:
[ afbeelding ]
Dit was leuker geweest:
tumblr_mdkdtqJVbl1rcwmxvo1_500.gif
De_Dakgootvrijdag 30 november 2012 @ 16:51
50b8d6139ffbc-1354259710962.gif
.Cake.vrijdag 30 november 2012 @ 17:09
quote:
Wat is deze?

Nou, dat zal ik je vertellen.

Deze is ook in de recensie van Psycho Pass # 08, te lezen op Animees! Helaas niet in .gifvorm.
Blue_Panther_Ninjavrijdag 30 november 2012 @ 19:02
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 november 2012 16:39 schreef Kyubey het volgende:
[ afbeelding ]
Yuri moe much? :+
De_Dakgootvrijdag 30 november 2012 @ 19:10
XJusw.jpg
pbPdr.jpg
KzgG3.jpg
vDXuU.jpg

[ Bericht 32% gewijzigd door De_Dakgoot op 30-11-2012 19:24:47 ]
#ANONIEMvrijdag 30 november 2012 @ 19:31
Nou.. ik ga maar eens beginnen aan de eerste episode van Psycho Pass.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 30-11-2012 19:32:02 ]
sinterklaaskapoentjevrijdag 30 november 2012 @ 19:33
Die neger die katsura als waifu heeft is opgepakt voor CP :')
#ANONIEMvrijdag 30 november 2012 @ 19:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 november 2012 19:33 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Die neger die katsura als waifu heeft is opgepakt voor CP :')
Dat was al heel oud nieuws :P
sinterklaaskapoentjevrijdag 30 november 2012 @ 19:34
thad7.jpg

Die gast, ik heb de 'court papers'

Anyone interested :')
sinterklaaskapoentjevrijdag 30 november 2012 @ 19:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 november 2012 19:34 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Dat was al heel oud nieuws :P
Loop ik weer achter ...
Arashimashouvrijdag 30 november 2012 @ 19:42
quote:
9s.gif Op vrijdag 30 november 2012 19:34 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

Loop ik weer achter ...
Ik loop ook achter?
Wat voor cp? real stuff of gewoon loli?
De_Dakgootvrijdag 30 november 2012 @ 19:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 november 2012 19:31 schreef robin007bond het volgende:
Nou.. ik ga maar eens beginnen aan de eerste episode van Psycho Pass.
Oh shit ben je ziek robin?
#ANONIEMvrijdag 30 november 2012 @ 19:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 november 2012 19:42 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ik loop ook achter?
Wat voor cp? real stuff of gewoon loli?
Echt. ;(

En als ik de court documents nog goed herinner zat het in een folder genaamd "NOT CP" of zo. :')
sinterklaaskapoentjevrijdag 30 november 2012 @ 19:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 november 2012 19:47 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Echt. ;(

En als ik de court documents nog goed herinner zat het in een folder genaamd "NOT CP" of zo. :')
SPOILER
ajkpb7.png
sinterklaaskapoentjevrijdag 30 november 2012 @ 19:50
Het is trouwens serieus het lezen waard _O-
De_Dakgootvrijdag 30 november 2012 @ 19:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 november 2012 19:48 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

SPOILER
is dit van die neger :')?
Arashimashouvrijdag 30 november 2012 @ 19:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 november 2012 19:48 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

SPOILER
btardism gone too far :')

Maar iets veel belangrijkers.... ik zie ineens een KLB topic van Robert. Even kijken.
sinterklaaskapoentjevrijdag 30 november 2012 @ 19:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 november 2012 19:50 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

is dit van die neger :')?
Ja _O-

Al die kansloze chatgesprekken staan er in :') In zo'n politiedocument dingen als HOLY FUCK I FORGOT MY USBSTICK WITH CP AT SCHOOL enzo _O-
De_Dakgootvrijdag 30 november 2012 @ 19:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 november 2012 19:52 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

Ja _O-

Al die kansloze chatgesprekken staan er in :') In zo'n politiedocument dingen als HOLY FUCK I FORGOT MY USBSTICK WITH CP AT SCHOOL enzo _O-
Die chatgesprakken :D :')
AlDieWillenteKaaprenVarenvrijdag 30 november 2012 @ 19:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 november 2012 19:48 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

SPOILER
/dontclick
/cp
/cp/cp

:')
sinterklaaskapoentjevrijdag 30 november 2012 @ 19:58
\things\dontclick\CP

_O-
Arashimashouvrijdag 30 november 2012 @ 19:58
Ik vraag me eerlijk gezegd af hoe serieus zijn... eh... collectie ( :')) is. Ik bedoel, hij lult er in het openbaar over, bewaart ze op een onbeveiligde usb stick met namen als dontclick? Kom op zeg :')
AlDieWillenteKaaprenVarenvrijdag 30 november 2012 @ 20:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 november 2012 19:58 schreef Arashimashou het volgende:
Ik vraag me eerlijk gezegd af hoe serieus zijn... eh... collectie ( :')) is. Ik bedoel, hij lult er in het openbaar over, bewaart ze op een onbeveiligde usb stick met namen als dontclick? Kom op zeg :')
Staat dat ze dat aantroffen op zijn USB stick, hé. Links onderin.
sinterklaaskapoentjevrijdag 30 november 2012 @ 20:00
34pjq5s.png

_O- x1000
Arashimashouvrijdag 30 november 2012 @ 20:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 november 2012 20:00 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:

[..]

Staat dat ze dat aantroffen op zijn USB stick, hé. Links onderin.
Oh ja :{

Real children sexual.... oh shit nigger what are you doing
De_Dakgootvrijdag 30 november 2012 @ 20:07
Wehehe Rucka Rucka ali heeft weer een goed nummer :D
Kyubeyvrijdag 30 november 2012 @ 20:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 november 2012 19:31 schreef robin007bond het volgende:
Nou.. ik ga maar eens beginnen aan de eerste episode van Psycho Pass.
Goedzo ^O^
#ANONIEMvrijdag 30 november 2012 @ 20:21
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 november 2012 20:18 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Goedzo ^O^
En ik heb het weer uitgezet. Die ogen van die politieagente. ;(
De_Dakgootvrijdag 30 november 2012 @ 20:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 november 2012 20:21 schreef robin007bond het volgende:

[..]

En ik heb het weer uitgezet. Die ogen van die politieagente. ;(
alsof die ogen in Clannad er goed uitzagen :')
marp0vrijdag 30 november 2012 @ 20:23
quote:
Elke post van hem wordt geclaimd als ene joke :')
Arashimashouvrijdag 30 november 2012 @ 20:24
Hm, .Cake's thread is alweer bijna voorbij. Onzekerheid! Welke bagger TT zullen we krijgen? ;(
sinterklaaskapoentjevrijdag 30 november 2012 @ 20:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 november 2012 20:23 schreef marp0 het volgende:

[..]

Elke post van hem wordt geclaimd als ene joke :')
De CP op zijn harde schijf is zeker ook een joke _O-
De_Dakgootvrijdag 30 november 2012 @ 20:31
TT staat klaar
sinterklaaskapoentjevrijdag 30 november 2012 @ 20:32
quote:
10s.gif Op vrijdag 30 november 2012 20:31 schreef De_Dakgoot het volgende:
TT staat klaar
Inb4 lapo hunt
De_Dakgootvrijdag 30 november 2012 @ 20:35
hunt hunt
sinterklaaskapoentjevrijdag 30 november 2012 @ 20:35
Haha :d