Tosti salami/kaas op een bruine boterhamquote:Op woensdag 28 november 2012 11:37 schreef Boterbartje het volgende:
Tosti ham/kaas![]()
op een sesambolletje
Inhouse catering inclusief warm etenquote:Op woensdag 28 november 2012 11:41 schreef SpotlessMind00 het volgende:
Nu heb ik trek; zo eerst de AH to go eens raiden.
Bij de enkele kantoorbezoeken die ik gedaan heb was de lunch altijd erg goed geregeld inderdaadquote:Op woensdag 28 november 2012 11:42 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Inhouse catering inclusief warm eten
Het is natuurlijk vrij logisch dat niet alle rechtsgebieden je boeien. Zul je ook wel merken als je van alles iets gehad hebt.quote:Op woensdag 28 november 2012 10:00 schreef Keyos het volgende:
Blijft geweldig dat iedereen een totale afkeer heeft tegen verschillende vakgebieden. Ik sta er voorlopig helemaal blanco in , hoef pas aan het einde van dit jaar te specialiseren. Zou op dit moment niet weten wat het gaat worden, ik blijf hopen dat fiscaal recht mij het meest gaat boeien, ben ik in ieder geval verzekerd van een goede baan (het wordt steeds minder maar alsnog meer perspectief dan de andere specialisaties).
Heb natuurlijk geen zin om een klote baan te hebben of jaren koos werkloos te blijven na 4-5 jaar een studie te hebben gevolgd.
Goed bezig dan!quote:Op woensdag 28 november 2012 10:02 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Ja het is een dubbel gevoel. Aan de ene kant werd gevraagd om een flink aantal bronnen te gebruiken en aan de andere kant is het een vrij harde eis om binnen die twee A4-tjes te blijven. Ik ging wel lekker eigenlijk; had zelfs al mail van het Ministerie van Veiligheid en Justitie gekregen
Juist heel uitgebreid, zolang je maar niet alles blijft herhalen en allemaal onzin lult om te vullen. Gewoon pure informatiequote:Op woensdag 28 november 2012 11:50 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Goed bezig dan!![]()
Wel begrijpelijk die eis ergens..je moet natuurlijk ook kort en bondig kunnen schrijven.
Doen wat je leuk lijkt is mijn advies, verder ben ik eerste jaars en weet van niets. Maar volgens mij is het bij alles dat je moet doen wat je leuk lijkt en anders niet.quote:Op woensdag 28 november 2012 11:54 schreef meneerRaab het volgende:
t is gemiddeld, ik heb helemaal niks aan mijn CV gedaan.
Het liefst wil ik ondernemingsrecht doen, maar ik vrees dat ik de boot al heb gemist.
Ik hoor alleen maar horrorverhalen over ondernemingsrecht;cum laude studenten, studenten met een waslijst aan activiteiten, zelfs iemand die studentstage heeft gelopen bij twee Zuidas kantoren en nog geen baan kan vinden.
Is het echt zo dramatisch gesteld?
Er zijn heel veel (zegmaar gerust de overgrote meerderheid) mensen die Corporate willen doen bij een dergelijk groot kantoor. De selectieprocedure is er dan ook naar. Dus ja, vooral bij de grote kantoren is het lastig voor Corporate.quote:Op woensdag 28 november 2012 11:54 schreef meneerRaab het volgende:
Zit nu in mijn 3e jaar, mijn cijferlijst is gemiddeld, ik heb helemaal niks aan mijn CV gedaan.
Het liefst wil ik ondernemingsrecht doen, maar ik vrees dat ik de boot al heb gemist.
Ik hoor alleen maar horrorverhalen over ondernemingsrecht;cum laude studenten, studenten met een waslijst aan activiteiten, zelfs iemand die studentstage heeft gelopen bij twee Zuidas kantoren en nog geen baan kan vinden.
Is het echt zo dramatisch gesteld?
Ja.quote:Op woensdag 28 november 2012 11:54 schreef meneerRaab het volgende:
Zit nu in mijn 3e jaar, mijn cijferlijst is gemiddeld, ik heb helemaal niks aan mijn CV gedaan.
Het liefst wil ik ondernemingsrecht doen, maar ik vrees dat ik de boot al heb gemist.
Ik hoor alleen maar horrorverhalen over ondernemingsrecht;cum laude studenten, studenten met een waslijst aan activiteiten, zelfs iemand die studentstage heeft gelopen bij twee Zuidas kantoren en nog geen baan kan vinden.
Is het echt zo dramatisch gesteld?
quote:
het liefst wil toch mijn advocaat stagiairschap op de Zuidas doen. Alleen vraag ik me af of ik me tijdens mijn master nog voldoende kan onderscheiden. Nu zeggen de recruiters allemaal dat voor echt talent wel plaats is. Echt concreet wat dat talent inhoud zijn ze dan weer niet.quote:Op woensdag 28 november 2012 11:58 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Er zijn heel veel (zegmaar gerust de overgrote meerderheid) mensen die Corporate willen doen bij een dergelijk groot kantoor. De selectieprocedure is er dan ook naar. Dus ja, vooral bij de grote kantoren is het lastig voor Corporate.
Vergeet ook niet dat er nog een hele wereld is buiten de Zuidas.
Maar studentstage lopen bij twee kantoren en geen baan kunnen vinden, dan heb je waarschijnlijk ook matige beoordelingen van/bij je stages gekregen.
neenquote:
Dan zul je je toch iets meer in de kijker moeten spelen. Je kunt in ieder geval proberen stage te lopen ergens.quote:Op woensdag 28 november 2012 12:05 schreef meneerRaab het volgende:
[..]
het liefst wil toch mijn advocaat stagiairschap op de Zuidas doen. Alleen vraag ik me af of ik me tijdens mijn master nog voldoende kan onderscheiden. Nu zeggen de recruiters allemaal dat voor echt talent wel plaats is. Echt concreet wat dat talent inhoud zijn ze dan weer niet.
The Wire staat wat mij betreft nog een treetje hoger in de serie hiërarchie. Met vlak daarachter The Sopranos. Dan een hele tijd niks en dan komt Boardwalk Empire als best of the rest. Moet wel zeggen dat BWE steeds beter wordt. Er zitten naar mijn smaak nog iets te veel 'GTST momentjes' in, zoals dat gezeik met die showgirl, seksuele voorlichting crap en de vervelende stiefkinderen van Nucky.quote:Op woensdag 28 november 2012 07:16 schreef Keyos het volgende:
[..]
The Wire, Band of Brothers en zeker The Sopranos staan op eeuwige hoogte bij mij. Ook jouw kan ik adviseren om Boardwalk Empire te gaan kijken, zitten veel mensen van Sopranos achter.
Mijn UI is ook vak het meest vette personage van de serie die geintroduceerd gaat worden in het derde seizoen , hij is écht heel gaaf.
Goedemorgen allemaal trouwens!
quote:
Zo op stoet wel, tosti's en pizza's zijn wel lekker met kaasquote:
Wat is SIS?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |