quote:Op dinsdag 27 november 2012 21:24 schreef Norrage het volgende:
[..]
Dat de preview soms per ongeluk bekeken wordt, okee, daar kan ik inkomen. Maar dat je persé de preview wilt zien? what the fuck?soms zijn de afleveringen voorafgaand aan de preview helemaal niet zo boeind geweest,er gebeurde wel wat maar de laatste 2 afleveringen waren vooral aanloopafleveringen naar de laatste aflevering van dit seizoen/jaar, voor mij voelt het dan een beetje als een teleurstelling en ik kijk dan zeker wel naar de preview als voorbereiding op volgend week.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
maar previews geven vaak ook maar een vertekend beeld
Zulke denderende tieten zullen het niet zijn.....quote:Op woensdag 28 november 2012 07:34 schreef FL_Freak het volgende:
Ik vind het trouwens wel een beetje flauw dat ze wel mega veel gore laten zien, maar een paar tieten? Pff snel bedekken hoor
Vond het moeilijk te verstaan wat er geroepen werd, volgens mij 'C'mon, you have to leave her!' door Carl.quote:Op maandag 26 november 2012 22:53 schreef Wessell het volgende:
Iemand nog opgevallen dat lori te zien is als walker op het einde
[ afbeelding ]
Alsof ze met die borsten een keuze heeftquote:Op woensdag 28 november 2012 08:42 schreef Sejt het volgende:
Ooit weleens in jullie opgekomen dat Lauren Cohan misschien zelf niet topless te zien wilt zijn in de serie?
Eensquote:Op woensdag 28 november 2012 08:58 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Alsof ze met die borsten een keuze heeft
Welkom bij de Amerikaanse televisie.quote:Op woensdag 28 november 2012 07:34 schreef FL_Freak het volgende:
Ik vind het trouwens wel een beetje flauw dat ze wel mega veel gore laten zien, maar een paar tieten? Pff snel bedekken hoor
Want Homeland is AMC?quote:Op woensdag 28 november 2012 09:27 schreef Sejt het volgende:
Toevallig keek ik gisteren de nieuwste Homeland aflevering, en daar zaten wel borsten in - dus die vlieger gaat niet persé op.
Het verschilt per zenderquote:Op woensdag 28 november 2012 09:27 schreef Sejt het volgende:
Toevallig keek ik gisteren de nieuwste Homeland aflevering, en daar zaten wel borsten in - dus die vlieger gaat niet persé op.
Ik ookquote:Op woensdag 28 november 2012 09:36 schreef Sejt het volgende:
Mij zeggen die zenders 0,0 (couldn't care less) dus hierbij mij excuses voor het door elkaar halen![]()
Ik vond de scene sowieso al goed, door de kriebels die ik kreeg van de governor.
Gisteren nog uitgebreid vastgehoudenquote:Op woensdag 28 november 2012 11:00 schreef Armageddon het volgende:
Als je tieten wil zien dan zet je maar een pornofilm op of je vraagt het aan je vriendin. Ow wacht!
quote:Op woensdag 28 november 2012 08:11 schreef EdvandeBerg het volgende:
Vond het moeilijk te verstaan wat er geroepen werd, volgens mij 'C'mon, you have to leave her!' door Carl.
Ik denk dat Carl het toch niet voor elkaar kreeg zijn eigen moeder een kogel door het hoofd te schieten en Lori ergens opgesloten heeft.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dat wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat een ander aan, voor hij het ziet
http://www.celebritymoviearchive.com/tour/movie.php/18095quote:Op woensdag 28 november 2012 08:42 schreef Sejt het volgende:
Ooit weleens in jullie opgekomen dat Lauren Cohan misschien zelf niet topless te zien wilt zijn in de serie?
Dan kan het daar inderdaad ook niet aan liggenquote:Op woensdag 28 november 2012 12:17 schreef Wessell het volgende:
[..]
http://www.celebritymoviearchive.com/tour/movie.php/18095
Ligt eraan, je hebt tv die iedereen kan ontvangen, daar mag niks, je hebt kabeltv daar mag wat meer en je hebt betaaltv en daar mag allesquote:Op woensdag 28 november 2012 09:15 schreef Jivis het volgende:
[..]
Welkom bij de Amerikaanse televisie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |