Vanavond met Rene van der Gijp:
In de eerste aflevering van Britt & Ymke stellen vragen confronteren de meiden René van der Gijp met zijn uitspraken over hen. Zo noemde René Ymke ooit een ‘tuinslang’. Een uitspraak waar de brunette niet om kan lachen. Van der Gijp krijgt het dan ook zwaar te verduren als beide dames hem opwachten bij het Mediapark.
Nederlandse OprahDe studiogast van vanavond is Catherine Keyl. Britt en Ymke vragen de Nederlandse Oprah het hemd van het lijf. Ze willen graag weten hoe zijzelf net zo goed kunnen worden als Catherine.
VragenOok andere zaken die met het BN’er-schap te maken hebben, komen in het nieuwe programma van Britt en Ymke voorbij. Hoe ga je met geld om als je dat nog nooit hebt gehad en wat doe je als je wordt gevraagd voor een naaktreportage in de Playboy? En dan de pers die ineens met je wil praten, hoe ga je daarmee om? Hoe blijf je gezond? En vooral: hoe blijf je BN’er?
Lijkt me lekkere ergernistv