Ik hoop hetquote:Op woensdag 28 november 2012 17:09 schreef ProjSkippy het volgende:
Ik probeer eigenlijk ook na juli te mikken, maar dat is puur omdat er in juli wat onhandige dingen/drukte is. Maar, niets mis mee natuurlijk als het wel nu raak is.
![]()
Ok! Dan zal ik ze ook wel een dezer dagen ontvangen, dank jequote:Op woensdag 28 november 2012 21:17 schreef Wumb het volgende:
Sculptje, ik had ze met 5 dagen binnen als ik het me goed herinner. In ieder geval snel.
Ik ben ook vanaf mijn 15e aan de pil en nu ook 30 jaar en gestopt. Het is even afwachten hoe je lichaam reageert. Ik was er zelf ook niet vanuit gegaan dat ik meteen regelmatig zou zijn. Maar ben nu 4 maanden gestopt en elke keer na 27 dagen ongesteld geworden. Dus gelukkig doet mijn lichaam nu zelf het werk verder. Je weet alleen niet of er tussendoor ook al een eitje vrijkomt. Want dat kan ook wel even duren. Omdat we er nog niet zo heel veel mee bezig willen zijn doe ik nog geen ovulatietesten en "klussen" we rond de helft van mijn periode wat meer dan anders. Maar als ik over een paar maanden nog niet zwanger ben dan ga ik daar ook maar eens mee beginnen.quote:Op donderdag 29 november 2012 00:17 schreef Hilzillah het volgende:
Ik heb eigenlijk een paar vraagjes waar ik op het internet niet zo heel goed antwoord op kan vinden.
Als je net gestopt bent met de pil kan je cyclus veel langer duren dan de normale 28 dagen. Houd dat dan in dat je bv een menstruatie overslaat? En is dat wat ze in de volksmond 'ontpillen' noemen?
Want nadat ik gestopt ben met de pil zaten er de gewone 28 dagen tussen. Dus wil dat zeggen dat ik daar dan geen last van heb? En ben je dan 'gewoon' net zo vruchtbaar als een niet pil slikker? Of moet je lichaam toch ontpillen ook al merk je er niks van.
Ik moet nu haast wel overkomen als een volslagen debiel, maar ik ben op mijn 15e aan de pil gegaan en er nu op mijn 31.5e jaar pas voor het eerst mee gestoptVerder ook nooit over na hoeven denken...
ik niet hoor.quote:Op woensdag 28 november 2012 21:48 schreef zandsculptuur het volgende:
Gaat iedereen vrijdag testen, ja?
Maar daar word je niet zwanger vanquote:Op donderdag 29 november 2012 08:35 schreef Cwen het volgende:
Dé tip? Gewoon over je heen laten komen
Mweh, Musiquequote:Op donderdag 29 november 2012 10:09 schreef Musique het volgende:
Ik heb gisteravond getest omdat ik niet langer kon wachten. Kreeg gistermiddag een mailtje van een vriendin met daarin het blijde nieuws dat ze in verwachting was, met als bijlage een mooie echo, en ik dacht, dat wil ik óók!! Maar helaasHartstikke negatief, en vanochtend ben ik als klapper op de vuurpijl ongesteld geworden. Na 32 dagen.
Dus wij gaan nu voor een septemberkindje![]()
Mijn NOD is 31 december (uitgaande van een 32 dagen cyclus)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |