Ja! je hebt echt zo'n koele pvp map met heen stad etc.quote:Op maandag 26 november 2012 10:23 schreef Mender het volgende:
Ideetje voor volgende week mischien:
pvp, free for all
Speelveld 3000 x 3000 ofzo.
dood = niet meer mee doen (automatische ban). Eerste 30 min ofzo pvp uit.
Gewoon op steam, heb pas een kwartiertje gespeeld maar dat was behoorlijk komisch.quote:Op maandag 26 november 2012 09:42 schreef SosuaCafe het volgende:
Wie had hier chivalry gekocht? Hoe bevalt 'ie?
Kijk dan eens op 2b2t.netquote:Op maandag 26 november 2012 10:55 schreef -Datdus- het volgende:
De maker is wel een zuurpruim. Maar gelijk heeft 'ie mc zuigt vanilla.
soort van minecraft server?quote:
Jep, vanilla mc server. Het enigste wat je kan is /help en /ignore.quote:
hoe /ignore werkt?quote:Op maandag 26 november 2012 11:17 schreef SosuaCafe het volgende:
Dat kan, dan moet je hem niet whitelisted en public maken. Wel mayhem.
Wat hebben ze onder /help staan dan?
Ik zeg alleen dat het best leuk kan zijn. Niet dat we het iets voor Aldie's server is.quote:Op maandag 26 november 2012 11:17 schreef SosuaCafe het volgende:
Dat kan, dan moet je hem niet whitelisted en public maken. Wel mayhem.
Wat hebben ze onder /help staan dan?
En hoe gaan ze met updates om?
imo kunnen we dit beter niet doen op Aldies server.quote:Op maandag 26 november 2012 11:24 schreef SosuaCafe het volgende:
Ik zit altijd te denken hoe we het "leuker" kunnen maken. Die btw mod leek me wel aardig. Maar dit is ook aanlokkelijk. En dan public.zal vanavond eens kijken op die server.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |