SPOILER: seizoen 12/13Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Seizoen 11/12Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. SPOILER: Het volledige speelschemaOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Beetje jammer voor je dat Vitesse dat gaat voorkomenquote:Op zondag 25 november 2012 14:08 schreef Geo4kant het volgende:
Wat zou het leuk zijn om Ajax in eigen huis straks op 15 punten achterstand te zetten![]()
![]()
Is gewoon niet te vergelijken man, Roda komt gewoon goed weg en Dortmund was 3 klassen beter dan Ajaxquote:Op zondag 25 november 2012 14:07 schreef Don_Gurgen het volgende:
[..]
Natuurlijk is Dortmund een veel en veel sterkere ploeg. Maar het liet wel precies zien waar de zwaktes van Ajax liggen. Dortmund liep daarom naar 0-4 uit. Roda weet thuis op 1-0 te komen. Maar de kerngedachte is hetzelfde. Laat Ajax maar het spel maken, wij slaan wel uit de counter toe. En Ajax gaat daar ook nog in mee, lekker breien. Traag voetbal weinig kansen. En dan de kansen die je krijgt om zeep helpen. Tja, dan kan een ploeg als Roda met deze tactiek winnen.![]()
Godver“And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair.”![]()
nou, iig de gelijkmaker."The whole image is that eternal suffering awaits anyone who questions God's infinite love. Believe or die! Thank you, forgiving Lord, for all those options.”![]()
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!Op maandag 29 september 2008 11:45 schreef HostiMeister het volgende:
Dat is zeg maar de Nederlandse taal op een vuige keukentafel voorover buigen en hem dan zonder glijmiddel anaal verkrachten. :'(![]()
juichen omdat je hebt gescoord tegen roda
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.![]()
Ik was net dit aan het typen en daar gebeurt het al:
Dit gaat mis voor Roda. Zo'n wissel met verdediger als extra zekerheid gaat altijd mis
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie![]()
Kan zomaar zijn ja.. gelukkig spelen we deze thuisquote:Op zondag 25 november 2012 14:09 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Beetje jammer voor je dat Vitesse dat gaat voorkomen![]()
![]()
Wat zijn ze goed! Toppertjes! Kampioenen etc etc etc.... nog nooit zo'n goed draaiend elftal gezien!![]()
Godver weer al dat gespoiler
Heb gvd eens respect voor mensen met streams ja, nu is meteen alle spanning weg![]()
![]()
![]()
![]()
He he
Nu nog graag eentjeOp maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN GODENZONEN![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Op woensdag 8 augustus 2012 08:47 schreef onlogisch het volgende:
Over 2 jaar stopt Xavi bij Barça, dan kan ie mooi voor 25 of 30 miljoen daar naar toe 8-)
Mag hij Messi bedienen :D![]()
Ja juichen na een doelpunt is wel voor plebs.quote:Op zondag 25 november 2012 14:09 schreef napoleonfour het volgende:
juichen omdat je hebt gescoord tegen roda![]()
Hey, doe eens normaalquote:
Op maandag 29 september 2008 11:45 schreef HostiMeister het volgende:
Dat is zeg maar de Nederlandse taal op een vuige keukentafel voorover buigen en hem dan zonder glijmiddel anaal verkrachten. :'(![]()
Bedankt. Mag ik vragen wat de reden daarvan is?quote:Op zondag 25 november 2012 14:10 schreef kapiteintje het volgende:
Jongens...ff dat jullie 't weten. Graziano gaat niet juichen vandaag als hij een doelpunt maakt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |