quote:Op maandag 26 november 2012 16:05 schreef rakotto het volgende:
Hamas chief backs Palestinian UN bid
[..]
But both Meshaal and fellow political bureau member Izzat al-Rishq said Monday that they supported the move, though they warned it should not “compromise” Palestinian “constants and rights.”quote:Op maandag 26 november 2012 16:05 schreef rakotto het volgende:
Hamas chief backs Palestinian UN bid
[..]
Goed artikel. Niets met Joden, zolang ze onder moslims staan. Een Jood die een moslim uitmoordt is ook erger dan een moslim die dat doet.quote:Op zondag 25 november 2012 17:33 schreef PhysicsRules het volgende:
Een interessant opiniestuk in de Volkskrant over de hypocrisie van de Turkse kritiek op Israël
http://www.volkskrant.nl/(...)ngeloofwaardig.dhtml
Heldere beschrijving van het dubbele gezicht van Turkije.
Turkije wil zich onder Erdogan steeds meer profileren als een lokale grootmacht. Tot een paar jaar geleden stonden ze in een ideale positie om te bemiddelen en hadden ze in het vacuüm kunnen springen dat Mubarak had achtergelaten.
Het lijkt er echter op dat Erdogan inschat dat er in zijn regeringsperiode geen oplossing in Israël zal komen en dat er dus geen eer aan te behalen valt. Hij wil zichzelf en Turkije liever opwerpen als de leider van de moslimlanden met de krokodillentranen in Gaza als gevolg.
Okee, ik vergat Iran inderdaad. Puntje voor jou. De VS interesseerde zich niet voor het MO, want ze hadden al genoeg te stellen met de Sovjet-Unie, Korea, Cuba, Vietnam en Iran. En waarschijnlijk vergeet ik er nog wel een paar.quote:Op maandag 26 november 2012 17:00 schreef moussie het volgende:
[..]
Jij beweerde dat de VS zich niet interesseerde voor het Midden-Oosten; dat ze al genoeg te stellen hadden met de Sovjetunie, Korea, Cuba en Vietnam. Nou, dat klopt dus voor geen meter, ze hadden vanaf 1953 een hele dikke vinger in de pap in Iran, operatie Ajax om de sjah weer aan de macht te krijgen ..
quote:Daarnaast bewerde je dat er GEEN hulp was van de Verenigde Staten van Amerika aan Israël tot aan de Jom Kippoeroorlog (1973). Even grote onzin, de houding van de States is verandert na de zesdaagse oorlog, in 1968 zijn de eerste Phantom's verkocht
quote:Op maandag 26 november 2012 13:31 schreef BorisDeLul het volgende:
Daarin heb je gelijk, maar dat was alleen bewapening (handel). Aan beide partijen! Pas na de Jom Kippoer-oorlog werd het gebied speelbal van de Soviets enerzijds en de VS anderzijds.
Dat is wat jij er van maakt, dat staat helemaal niet in het artikelquote:Op maandag 26 november 2012 17:30 schreef Mylene het volgende:
[..]
Goed artikel. Niets met Joden, zolang ze onder moslims staan. Een Jood die een moslim uitmoordt is ook erger dan een moslim die dat doet.
Palestijnse en Koerdische conflict valt niet te vergelijken wegens een paar simpele redenen.quote:Op maandag 26 november 2012 17:30 schreef Mylene het volgende:
[..]
Goed artikel. Niets met Joden, zolang ze onder moslims staan. Een Jood die een moslim uitmoordt is ook erger dan een moslim die dat doet.
Het gaat er niet om waar de overeenkomsten en waar de verschillen zijn. Het gaat er om dát er overeenkomsten zijn en dat Erdogan een enorme klont boter op zijn hoofd heeft.quote:Op maandag 26 november 2012 18:08 schreef rakotto het volgende:
[..]
Palestijnse en Koerdische conflict valt niet te vergelijken wegens een paar simpele redenen.
1. Het Koerdische staat is verdeeld onder vier landen.
2. Koerden krijgen hun recht in die 4 landen.
3. Palestijnen krijgen geen recht.
Vertel.quote:Op maandag 26 november 2012 18:11 schreef PhysicsRules het volgende:
4. Er is geen genocide op de Palestijnen gepleegd, maar wel op de Koerden.
quote:
Ga toch appels schillen man, Armeense kwestie is in eens omgebouwd tot een Koerdische kwestie? Over niet dom zijn gesproken.quote:Op maandag 26 november 2012 18:30 schreef PizzaMizza het volgende:
[..].
Hallo, we zijn niet dom. Iedereen weet dat Turkije al jaren wereldkampioen genocide-ontkenning is (dus ook Turken als jij).
Nee. De Turken zijn gewoon wereldkampioen genocide-ontkenning, ik heb het nooit over een specifieke genocide gehad. De Turken zijn gewoon wereldkampioen erin.quote:Op maandag 26 november 2012 18:32 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ga toch appels schillen man, Armeense kwestie is in eens omgebouwd tot een Koerdische kwestie? Over niet dom zijn gesproken.
Er is maar een genocide waar Turken van beticht worden, terecht of onterecht laat ik in het midden, maar dat gaat over Armeniers, ik vraag uitleg over Koerden.quote:Op maandag 26 november 2012 18:32 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Nee. De Turken zijn gewoon wereldkampioen genocide-ontkenning, ik heb het nooit over een specifieke genocide gehad. De Turken zijn gewoon wereldkampioen erin.
Het is sowieso triest dat jij denkt dat Turken alleen maar beschuldigd worden op genocide van de Armeniers, maar dat laat ook meteen zien: Turken zijn idd al tientallen jaren wereldkampioen genocide ontkenning.quote:Op maandag 26 november 2012 18:34 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Er is maar een genocide waar Turken van beticht worden, terecht of onterecht laat ik in het midden, maar dat gaat over Armeniers, ik vraag uitleg over Koerden.
En Joden en Israel is wereldkampioen holocaustmisbruik, en nu?
Mij is alleen maar wat de Armeniers betreft bekend, ik laat mij graag informeren en verlichten over meerdere feiten en of beschuldigingen, wel constructieve hoop ik, maar dat staat je vrij.quote:Op maandag 26 november 2012 18:37 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Het is sowieso triest dat jij denkt dat Turken alleen maar beschuldigd worden op genocide van de Armeniers, maar dat laat ook meteen zien: Turken zijn idd al tientallen jaren wereldkampioen genocide ontkenning.
quote:Op maandag 26 november 2012 18:41 schreef Voorschrift het volgende:
Laten we het over Israel en Palestina houden, en niet Turkije en Koerden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 11% gewijzigd door Voorschrift op 26-11-2012 18:44:02 ]#freefrederike
Bedoeling was eigenlijk om te kijken of de vergelijkingen wel terecht zijn of niet, om het vervolgens weer terug te koppelen naar Palestina, maar okequote:Op maandag 26 november 2012 18:41 schreef Voorschrift het volgende:
Laten we het over Israel en Palestina houden, en niet Turkije en Koerden.
Ja maar ervaring leert dat 't altijd uit de hand loopt.quote:Op maandag 26 november 2012 18:44 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Bedoeling was eigenlijk om te kijken of de vergelijkingen wel terecht zijn of niet, om het vervolgens weer terug te koppelen naar Palestina, maar oke
ich habe es nicht gewusstquote:Op maandag 26 november 2012 18:46 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ja maar ervaring leert dat 't altijd uit de hand loopt.
Pas maar op, Turken zijn mijn type dus je staat zelf voor de gevolgen in.quote:Op maandag 26 november 2012 18:47 schreef Triggershot het volgende:
[..]
ich habe es nicht gewusst
en in dit geval is het sowieso schuld van de joden.
* Triggershot rent snel weg
Jonge!!!quote:Op maandag 26 november 2012 18:48 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Pas maar op, Turken zijn mijn type dus je staat zelf voor de gevolgen in.
truequote:Op maandag 26 november 2012 18:41 schreef Voorschrift het volgende:
Laten we het over Israel en Palestina houden, en niet Turkije en Koerden.
truequote:Op maandag 26 november 2012 18:46 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ja maar ervaring leert dat 't altijd uit de hand loopt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |